وارونه

برندگان جوایز امی 2017

لیست کامل برندگان جوایز امی 2017

The Handmaid’s Tale و Big Little Lies برندگان اصلی جوایز امی 2017

69 دوره جوایز امی دیشب 17 سپتامبر در سالن مایکروسافت تیاتر شهر لس آنجلس برگزار شد و شبکه HBO با بیشترین جایزه پیشتاز این دوره جشنواره شد.در ادامه لیست کامل برندگان جوایز امی 2017 به همراه نامزد های هر بخش را مشاهده کنید.

 

بهترین سریال درام

The Handmaid’s Tale
Better Call Saul
The Crown
House of Cards
Stranger Things
This Is Us
Westworld

بهترین سریال کمدی

Veep
Atlanta
Black-ish
Master of None
Modern Family
Silicon Valley
Unbreakable Kimmy Schmidt

بهترین سریال کوتاه

Big Little Lies
Fargo
Feud: Bette and Joan
The Night Of
Genius

بهترین فیلم تلویزیونی

Black Mirror: San Junipero
Dolly Parton’s Christmas of Many Colors: Circle of Love
The Immortal Life of Henrietta Lacks
Sherlock: The Lying Detective (Masterpiece)
The Wizard of Lies

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام

Sterling K. Brown (This Is Us)
Anthony Hopkins (Westworld)
Bob Odenkirk (Better Call Saul)
Matthew Rhys (The Americans)
Liev Schreiber (Ray Donovan)
Kevin Spacey (House of Cards)
Milo Ventimiglia (This Is Us)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال درام

Elisabeth Moss (The Handmaid’s Tale)
Viola Davis (How to Get Away With Murder)
Claire Foy (The Crown)
Keri Russell (The Americans)
Evan Rachel Wood (Westworld)
Robin Wright (House of Cards)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کمدی

Donald Glover (Atlanta)
Anthony Anderson (Black-ish)
Aziz Ansari (Master of None)
Zach Galifianakis (Baskets)
William H. Macy (Shameless)
Jeffrey Tambor (Transparent)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال کمدی

Julia Louis-Dreyfus (Veep)
Pamela Adlon (Better Things)
Tracee Ellis-Ross (Black-ish)
Jane Fonda (Grace and Frankie)
Lily Tomlin (Grace and Frankie)
Allison Janney (Mom)
Ellie Kemper (Unbreakable Kimmy Schmidt)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کوتاه

Riz Ahmed (The Night Of)
Benedict Cumberbatch (Sherlock: The Lying Detective)
Robert De Niro (The Wizard of Lies)
Ewan McGregor (Fargo)
Geoffrey Rush (Genius)
John Turturro (The Night Of)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال کوتاه

Nicole Kidman (Big Little Lies)
Carrie Coon (Fargo)
Felicity Huffman (American Crime)
Jessica Lange (Feud: Bette and Joan)
Susan Sarandon (Feud: Bette and Joan)
Reese Witherspoon (Big Little Lies)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال درام

John Lithgow (The Crown)
Jonathan Banks (Better Call Saul)
Mandy Patinkin (Homeland)
Michael Kelly (House of Cards)
David Harbour (Stranger Things)
Ron Cephas Jones (This Is Us)
Jeffrey Wright (Westworld)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام

Ann Dowd (The Handmaid’s Tale)
Samira Wiley (The Handmaid’s Tale)
Uzo Aduba (Orange Is the New Black)
Millie Bobby Brown (Stranger Things)
Chrissy Metz (This Is Us)
Thandie Newton (Westworld)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کمدی

Alec Baldwin (Saturday Night Live)
Louie Anderson (Baskets)
Ty Burrell (Modern Family)
Tituss Burgess (Unbreakable Kimmy Schmidt)
Tony Hale (Veep)
Matt Walsh (Veep)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کمدی

Kate McKinnon (Saturday Night Live)
Vanessa Beyer (Saturday Night Live)
Leslie Jones (Saturday Night Live)
Anna Chlumsky (Veep)
Judith Light (Transparent)
Katheryn Hahn (Transparent)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سریال کوتاه یا فیلم

Alexander Skarsgard (Big Little Lies)
Bill Camp (The Night Of)
Alfred Molina (Feud: Bette and Joan
David Thewlis (Fargo)
Stanley Tucci (Feud: Bette and Joan)
Michael K. Williams (The Night Of)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال کوتاه یا فیلم

Laura Dern (Big Little Lies)
Regina King (American Crime)
Shailene Woodley (Big Little Lies)
Judy Davis (Feud: Bette and Joan)
Jackie Hoffman (Feud: Bette and Joan)
Michelle Pfeiffer (The Wizard of Lies)

بهترین برنامه گفتگو محور متنوع

Last Week Tonight With John Oliver
Full Frontal With Samantha Bee
Jimmy Kimmel Live!
Late Late Show With James Corden
Real Time With Bill Maher

بهترین برنامه متنوع تلویزیونی

Saturday Night Live
Tracey Ullman’s Show
Documentary Now
Billy on the Street
Drunk History
Portlandia

بهترین برنامه رقابت واقعی

The Voice
American Ninja Warrior
Project Runway
RuPaul’s Drag Race
Top Chef
The Amazing Race

بهترین کارگردانی سریال درام

The Handmaid’s Tale
Stranger Things
Homeland
Better Call Saul
Westworld
The Crown

بهترین کارگردانی سریال کمدی

Atlanta
Silicon Valley
Veep

بهترین کارگردانی برای سریال کوتاه یا فیلم

Big Little Lies
Fargo
The Night Of
Feud: Bette and Joan
Genius

بهترین کارگردانی برای برنامه متنوع تلویزیونی

Saturday Night Live
Drunk History
Jimmy Kimmel Live
Last Week Tonight With John Oliver
The Late Show With Stephen Colbert

بهترین نویسندگی سریال درام

The Handmaid’s Tale
The Americans
Better Call Saul
The Crown
Stranger Things
Westworld

بهترین نویسندگی سریال کمدی

Master of None
Atlanta
Veep
Silicon Valley

بهترین نویسندگی سریال کوتاه یا فیلم

Black Mirror
Feud: Bette and Joan
The Night Of
Big Little Lies
Fargo

بهترین نویسندگی برای برنامه متنوع تلویزیونی

Last Week Tonight With John Oliver
Full Frontal With Samantha Bee
The Late Show With Stephen Colbert
Saturday Night Live
Late Night With Seth Meyers