وارونه

لیست کامل نامزدهای گلدن گلوب 2018 منتشر شد !

لیست کامل نامزدهای گلدن گلوب 2018 منتشر شد !

نامزدهای هفتاد و پنجمین دوره جوایز گلدن گلوب

لیست کامل نامزدهای گلدن گلوب 2018 منتشر شد ! نامزدهای 75 امین دوره جوایز گلدن گلوب در روز دوشنبه 11 دسامبر 2017 در هتل بورلی هیلتون در بورلی هیلز، کالیفرنیا اعلام شد. آلروف وودارد، گارت هللند، کریستن بل و شارون استون لیست نامزدی این دوره را معرفی کردند.

جوایز گلدن گلوب 2018 روز شنبه، 7 ژانویه 2018، از 5 تا 8 بعد از ظهر درهتل بوردی هیلتون با میزبانی ست مایرز، برگزار خواهد شد.

در ادامه لیست کامل نامزدهای گلدن گلوب 2018 را مطالعه کنید

نامزد های بخش سینما

بهترین فیلم درام

“Call Me by Your Name”
“Dunkirk”
“The Post”
“The Shape of Water”
“Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم کمدی یا موزیکال

“The Disaster Artist”
“Get Out”
“The Greatest Showman”
“I, Tonya”
“Lady Bird

بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم درام

جسیکا چستین برای فیلم Molly’s Game
سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water
فرانسیس مک‌دورمند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
مریل استریپ برای فیلم The Post
میشل ویلیامز برای فیلم All the Money in the World

بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم درام

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me by Your Name
دانیل دی-لوئیس برای فیلم Phantom Thread
تام هنکس برای فیلم The Post
گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour
دنزل واشینگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

بهترین بازیگر نقش اول زن در فیلم کمدی یا موزیکال

جودی دنچ برای فیلم Victoria & Abdul
هلن میرن برای فیلم The Leisure Seeker
مارگو رابی برای فیلم I, Tonya
سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird
اما استون برای فیلم Battle of the S***s

بهترین بازیگر نقش اول مرد در فیلم کمدی یا موزیکال

استیو کارل برای فیلم Battle of the S***s
انسل الگورت برای فیلم Baby Driver
جیمز فرانکو برای فیلم The Disaster Artist
هیو جکمن برای فیلم The Greatest Showman
دنیل کالویا برای فیلم Get Out

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

مری جی. بلایژ برای فیلم Mudbound
هنگ چائو برای فیلم Downsizing
آلیسون جانی فیلم برای I, Tonya
لاری میت کالف برای فیلم Lady Bird
اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

ویلم دفو برای فیلم The Florida Project
آرمی همر برای فیلم Call Me by Your Name
کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World
ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water
سام راکول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان

گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water
مارتین مک‌دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk
ریدلی اسکات برای فیلم All the Money in the World
استیون اسپیلبرگ برای فیلم The Post

بهترین فیلمنامه

گیرمو دل تورو و ونسا تیلور برای فیلم The Shape of Water
گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird
لیز هانا و جاش سینگر برای فیلم The Post
مارتین مک‌دونا برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
آرون سورکین برای فیلم Molly’s Game

بهترین موسیقی متن

کارتر برول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
الکساندر دسپلا برای فیلم The Shape of Water
جانی گرینوود برای فیلم Phantom Thread
جان ویلیامز برای فیلم The Post
هانس زیمر برای فیلم Dunkirk

بهترین آهنگ

“Home,” Ferdinand
Music by: Nick Jonas, Justin Tranter, Nick Monson

“Mighty River,” Mudbound
Music by: Raphael Saadiq

“Remember Me,” Coco
Music by: Kristen Anderson-Lopez and Robert Lopez

“The Star,” The Star
Music by: Mariah Carey, Marc Shaiman

“This is Me,” The Greatest Showman
Music by: Benj Pasek, Justin Paul

بهترین انیمیشن

“The Boss Baby”
“The Breadwinner”
“Ferdinand”
“Coco”
“Loving Vincent”

بهترین فیلم خارجی

“A Fantastic Woman”
“First They Killed My Father”
“In the Fade”
“Loveless”
“The Square”

نامزدهای بخش تلویزیون

بهترین سریال درام

“The Crown”
“Game of Thrones”
“The Handmaid’s Tale”
“Stranger Things”
“This Is Us

بهترین بازیگر زن در سریال درام

کترینا بلف برای سریال Outlander
کلیر فوی برای سریال The Crown
کاترین لانگفورد برای سریال 13Reasons Why
مگی جیلنهال برای سریال The Deuce
الیزابت ماس برای سریال The Handmaid’s Tale

بهترین بازیگر مرد در سریال درام

جیسون بیتمن برای سریال Ozark
استرلینگ کی براون برای  سریال This Is Us
فردی هایمور برای سریال The Good Doctor
باب ادنکرک برای سریال Better Call Saul
لیو شریبر برای سریال Ray Donovan

بهترین سریال کمدی یا موزیکال

“Black-ish”
“Marvelous Mrs. Maisel”
“Master of None”
“SMILF”
“Will & Grace”

بهترین بازیگر مرد برای سریال کمدی یا موزیکال

آنتونی اندرسون برای سریال Blackish
عزیز انصاری برای  سریال Master of None
کوین بیکن برای سریال I Love D**k
ویلیام اچ میسی برای سریال Shameless
اریک مک‌کارمک برای سریال Will & Grace

بهترین بازیگر زن برای سریال کمدی / موزیکال

پاملا ادلون برای Better Things
آلیسون بری برای Glow
ریچل بروزناهان برای The Marvelous Mrs. Maisel
ایسا رائه برای Insecure
فرانکی شاو برای SMILF

بهترین سریال محدود یا فیلم ساخته شده برای تلویزیون

Big Little Lies”
“Fargo”
“Feud: Bette and Joan”
“The Sinner”
“Top of the Lake: China Girl

بهترین بازیگر نقش اول مرد برای سریال محدود یا ساخته شده برای تلویزیون

رابرت دنیرو برای The Wizard of Lies
جود لاو برای The Young Pope
کایل مک‌لاکلن برای Twin Peaks
ایوان مک‌گرگور برای Fargo
جفری راش برای Genius

بهترین بازیگر زن برای سریال محدود یا ساخته شده برای تلویزیون

جسیکا بیل برای The Sinner
نیکول کیدمن برای Big Little Lies
جسیکا لنگ برای Feud: Bette and Joan
سوزان ساراندون برای Feud: Bette and Joan
ریس ویترسپون برای Big Little Lies

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای سریال محدود یا ساخته شده برای تلویزیون

دیوید هاربر برای Stranger Things
آلفرد مولینا برای Feud: Bette and Joan
الکساندر اسکارشگرد برای Big Little Lies
کریستین اسلیتر برای Mr. Robot
دیوید تیولیس برای Fargo

بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای سریال محدود یا ساخته شده برای تلویزیون

لورا درن برای Big Little Lies
آن داود برای The Handmaid’s Tale
کریسی متز برای This is Us
میشل فایفر برای The Wizard of Lies
شیلین وودلی برای Big Little Lies