وارونه

سینتی سایزر Subsequent 37

سینتی سایزر Subsequent 37 محصول جدید مووگ منتشر شد

مدل بروز رسانی شده سینتی سایزر Sub 37 

مووگ بعد از توقف تولید سینتی سایز Sub 37 نسخه بروز رسانی شده آن را با نام Subsequent 37 منتشر کرد.سینتی سایزر Subsequent 37 ویژگی هایی همانند سینتی سایزر Subsequent 37 CV (سینتی که در نمایشگاه مووگ فست امسال رو نمایی شد و به تعداد محدود منتشر شد) با این تفاوت که خروجی CV ندارد.

علیرغم اینکه خروجی CV برای اتصال به سینت های ماژولار و سایر سینت های آنالوگ در این محصول وجود ندارد همچنان محصولی بسیار قدرتمندتر از سینتی سایز Sub 37 است. هدروم دو برابر میکسر صدا های جدیدی را در اختیار شما قرار میدهد، همچنین فیلتر پلکانی جدید low end غنی تری را بوجود می آورد، به اضافه اینکه مدار مولتی درایو بروز شده باعث ایجاد صدایی قدرتمندتر در سینتی سایزر Subsequent 37 شده است.

سینتی سایزر Subsequent 37 مووگ

اما مهمترین ویژگی سینتی سایزر Subsequent 37 برای اجرای زنده بروز شدن کیبورد این محصول است که قابلیت نواختن آن ارتقاء پیدا کرده است. همچنین یک آمپلی فایر هدفون قوی و یک پلاگین و ویرایشگر نرم افزاری برای کاربران ویندوز و مک وجود دارد.

همانند Sub 37، مدل جدید پارافونیک است، که به این معنی است که می توان آن را در حالت پلی فونیک کلاسیک یا در حالت که هر دو اسیلاتور به طور مستقل کنترل می شوند بهره برد.

سینتی سایزر Subsequent 37 با قیمت 1.499 قابل دسترس است.

در ادامه بخوانید : Moog سینتی سایزر آنالوگ ۱۰ هزار دلاری، Model ۱۵ ماژولار را به ایفون و ایپد میاورد