Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

73% درصد از آهنگسازان مستقل از بیماری های روانی رنج می برند !
روانشناسی, موسیقی

73% درصد از آهنگسازان مستقل از بیماری های روانی رنج می برند ! 

کمپانی نشر دیجیتال Record Union یک نظرسنجی آنلاین از تقریبا 1500 هنرمند مستقل انجام داد

طبق نظرسنجی آنلاین Record Union (ناشر دیجیتال آثار صوتی در سوئد) مشخص شد 73% درصد از آهنگسازان مستقل از بیماری های روانی رنج می برند ! و یک سوم از آنها از حملات پانیک اتک (10 نشانه واضح به بیماری پانیک اتک) در عذاب هستند! 

این نتایج بر اساس نظر سنجی آنلاین که تقریبا 1500 هنرمند در آن بین 21 مارس تا 2 آوریل شرکت کردند بدست آمده! طبق این نتایج مشخص شد که تقریبا سه چهارم از هنرمندانی که در این نظر سنجی شرکت کردند در معرض اضطراب، فشار منفی، استرس منفی و افسردگی ناشی از کار خود هستند! 

این مطالعه با عنوان «گزارش 73 درصد» نشان داد که ترس از شکست، بی ثباتی مالی، فشار برای موفقیت و تنهایی، بعضی از عوامل مهم در بروز اختلالات روانشناختی در هنرمندان هستند!


همچنین بخوانید »

Record Union متعهد شده است که 30 هزار دلار به پروژه هایی اختصاص بدهد که هدف آن جلوگیری یا کمک به بیماری های روانی در بین آهنگسازان و موسیقیدانان است. شما هم می توانید برای درخواست کمک مالی (فاند/fund) و دریافت اطلاعات بیشتر، به وب سایت 73 درصد مراجعه کنید.

 

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  1. کیان

    اگه این نظرسنجی رو ایران انجام بدن ۱۰۰ درصد آهنگسازا و هنرمندا درگیر بیماری های خطرناک روانی هستن !

    1. علی دست پیمان

      آره موافقم

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!