پربازدیدترین ها
ورزش

بهترین حرکات ورزشی برای از بین بردن چربی های دور کمر 

از بین بردن چربی های دور کمر ! اکثر کسانی که می خواهند وزن کم کنند ، دارای مشکل چربی های منطقه ای در نواحی از بدن هستند.یکی از این چربی های منطقه ای ، چربی دور کمر است.این یک مشکل منطقه ای است که در زنان و مردان به طور مشترک دیده می شود.متاسفانه رژیم گرفتن به تنهایی نمی تواند نتیجه ایده آل را برای شما فراهم کند.به همین دلیل برای از بین بردن چربی های ناحیه کمر باید هم رژیم بگیرید و هم ورزش کنید.

چربی که در هر دو ناحیه شکم و کمر انباشته می شود ، به راحتی با انجام برخی از تمرینات ورزشی موثر و همچنین رژیم غذایی از بین می رود .با یکدیگر با بهترین حرکات ورزشی برای از بین بردن چربی های دور کمر آشنا می شویم:

حرکت Side Plank

side plank

در حین رژیم گرفتن ، یکی از موثرترین تمرینات برای لاغر شدن کمر ، تمرین Side Plank است.می توان این حرکت را به راحتی در خانه انجام دهید.برای انجام این حرکت کافی است که فقط زیر انداز ورزشی تان را در یک منطقه در خانه که به راحتی بتوانید ، ورزش کنید بیاندازید.سپس بعد از گرم کردن بدن مانند شکل بالا قرار بگیرید.مهم ترین نکته در این حرکت این است که شکر و کمر تان را سفت نگه دارید.اگر اولین بار است که این حرکت را انجام می دهید ، به شما توصیه می کنیم که به خودتان فشار نیاورید.تا جایی که می توانید ثابت بمانید و سپس حرکت را برای سمت دیگر بدن تکرار کنید.


همچنین بخوانید:


حرکت کرانچ دوچرخه

از بین بردن چربی های دور کمربرای انجام این حرکت به تنها چیزی که نیاز دارید ، یک زیرانداز است.بر روی زیر انداز دراز بکشید زانوهای خود را  خم کرده و در زاویه 90 درجه قرار دهید، دست ها را پشت سر قلاب کرده سپس آرنج دست راست خود را به زانو چپ برسانید و بالعکس.این حرکت طوری انجام دهید که انگار روی دوچرخه رکاب می زنید.

حرکت خم شدن به پهلو

از بین بردن چربی های دور کمر

اگرچه این برنامه تمرینی بسیار آسان است ، اما وقتی با وزنه انجام می شود ، تاثیرگذاری را افزایش می دهد.در این حرکت پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید و زانوها را خم نکنید.صاف بایستید و شکم خود را منقبض کنید.وزنه مناسب خود را برداشته و به آرامی به یک طرف خم شوید.اگر وزنه ندارید ، می توانید از یک بطری آب استفاده کنید.حرکت را برای سمت دیگر نیز تکرار کنید.

با استفاده منظم از سه حرکت متفاوت ذکر شده در بالا و رژیم لاغری ، می توانید چربی های ایجاد شده در ناحیه کمر خود را از بین ببرید.

مطالب مرتبط

 
0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات