Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

امکان پخش آهنگ های ساندکلاد به نرم افزار Serato DJ اضافه شد !
اپلیکیشن و نرم افزار, تکنولوژی, موسیقی

امکان پخش آهنگ های ساندکلاد به نرم افزار Serato DJ اضافه شد ! 

برای اولین بار امکان پخش آهنگ های ساندکلاد در نرم افزار Serato DJ امکان پذیر شد!

امکان پخش آهنگ های ساندکلاد در نرم افزار Serato DJ امکان پذیر شد. از حالا دی جی های دیجیتال می توانند به راحتی آهنگ های مورد علاقه خود را بصورت آنلاین از طریق نرم افزار سراتو دی جی پلی و میکس کنند.

این همکاری بین سراتو و ساندکلاد به کاربران امکان میکس آهنگ های مورد نظر خود در بالاترین کیفیت ممکن را از کاتالوگ ساندکلاد می دهد. البته برای دسترسی به این ویژگی شما نیاز به اکانت پرمیوم ساندکلاد + Go و نرم افزار Serato DJ Pro 2.1 یا DJ Lite 1.1 دارید.

برای دسترسی به اکانت پرمیوم ساندکلاد + Go بصورت جداگانه شما باید ماهیانه 10 دلار حق عضویت پرداخت و یا می توانید با پرداخت ماهیانه 16 دلار از اکانت SoundCloud Pro Unlimited package استفاده کنید که شامل سرویس + GO نیز می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام به اینجا مراجعه کنید.

ساندکلاد در بلاگ خود اعلام کرده این ویژگی در سال 2019 برای سایر نرم افزار های دی جینگ نظیر Native Instruments و Virtual DJ و DEX3 و Mixvibes و Hercules منتشر خواهد شد!

همچنین بخوانید »

معرفی اپلیکیشن های آهنگسازی ios ؛ AudioKit Synth One سینتی سایزر حرفه ای و رایگان

سرویس جدید میکس کلاد Select امکان ارتباط مستقیم بین هنرمند و طرفداران را فراهم کرده !

qwertySeq() میدی سیکونسر برای گوگل کروم !

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!