بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول
انیمه و انیمیشن

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول 

انیمه های برتر به انتخاب مجله وارونه ! انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

درود بر تمامی دوستان اوتاکو و غیر اوتاکو. امروز و در همین‌جا با معرفی بهترین انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید در خدمت شما برادران و خواهران گرامی هستیم و بس! البته شما میتونید در صورت علاقه، بخش‌های دیگر رو از اینجا مطالعه بفرمایید.

انیمه های سریالی بی شک یکی از آموزنده ترین و جذابترین سریال های تولیدی هستند. و با دیدن حتی یک قسمت جذب این انیمه‌ها میشوید. همزمان این دیدگاه که انیمه‌ها فقط برای بچه‌هاست. چیزی جز دروغ نیست.


قبل از مطالعه انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید مقاله مطالب زیر و هم یه نگاهی بندازید


خود من قبل از دیدن این سریال ها درک درستی از انیمه نداشتم. همیشه هم برام سوال بود که دوستام چگونه انیمه‌ها را تماشا می کنند. اما با شروع کردن و دیدن آنها، نه تنها علاقمند شدم. بلکه به نوعی به دیدن انیمه اعتیاد پیدا کردم!

در بهترین انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید می‌خوام بهترین انیمه های سریالی به انتخاب مجله وارونه را برایتان معرفی کنم. این انتخاب‌ها براساس جذابیت داستان، موسیقی متن، گرافیک و بازدید و بازخورد بین المللی در نظر گرفته شده است. همزمان سلیقه شخصی بنده هم در آن دخیل بوده است.


نکاتی که با به یاد داشتن آنها در انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید بخش اول کار ما و خودتون رو راحت‌تر کردید.

۱_ هر انیمه‌ای چه در این لیست و چه در دیگر لیست‌ها در مجله وارونه معرفی شود. یعنی در سبک خودش خیلی خوفه و میتونید با خیال راحت برید تو کارش! گرچه برخی نیاز به تفکر و زمان بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با شما، دارند.

۲_ اگه انیمه‌ای که خیلی خوف تشریف دارد! در لیست نبود. قصه نخورید و به ما تو دل‌تون فحش ندید. به جاش در بخش نظرات معرفیش کنید. تا در بخش‌های بعدی، معرفی بشه.

۳_ این را به خاطر داشته باشید که تلاش شده که این لیست و سایر لیست‌های سایت، بر اساس قوانین و مقررات کشور تهیه شود. البته لطفاً دقت فرمایید که برخی آثار، مانند انیمه‌های اکشن یا خشن ممکن است با سلیقه شما جور نباشد.


نکاتی که علاوه بر بهترین انیمه‌های سریالی بخش اول بهتره در تمام مطالب مجله وارونه به خاطر داشته باشید.

۱_ در صورت علاقه، شما می‌توانید، به کانال نماشای، کانال یوتوب و کانال اینستاگرام ما مراجعه و دنبالش کنید. یا اگر دلتون خواست برای اطلاع رسانی بهتر، نوتیفیکیشن سایت رو فعال کنید.

۲_ در هنگام نظر دادن در هر مطلبی، در مجله وارونه، خواهشمندم که از تبلیغ و نام بردن سایر سایت‌های فارسی! و مخصوصاً عمل ناپسند اسپویل و بحث‌های بی‌خود خودداری کنید. تا مجبور نشیم با شما و خودمون برخورد کنیم.

۳_ در هنگام مطالعه، چشمتون رو از صفحه برندارید. مگر هر ۲۰ دقیقه و به مدت ۲۰ ثانیه تا تو این گرونی به دکتر و عینک نیاز نداشته باشید.

با در نظر داشتن نکات بالا، شما رو به دیدن بانیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید بخش اول دعوت می‌کنم.


۱_ Tokyo Ghoul

بهترین انیمه های سریالی تاریخ

کارگردان: Shuhei Morita
نویسنده: Chūji Mikasano
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Sui Ishida
موسیقی: Yutaka Yamada
استودیو: Pierrot
ژانرها: اکشن، معمایی، ترسناک، روانشناختی، فراطبیعی، درام، سنین
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۳ تیر ۱۳۹۳

مانگای خیال پردازی، تاریک و ترسناک سوی ایشیدا Sui Ishida رو میشه یکی از بهترین مانگاهای تاریخ دونست. انیمه‌ی این اثر، ساخته شده توسط استودیو پیروت Pierrot هم با وجود پستی بلندی‌هاش تونسته یک انیمه‌ی جذاب که در ظلم بین غول‌ها و انسان‌ها با حمله به تایتان Attack on Titan اشتراک دارد رو به تصویر بکشد.

البته تفاوت بزرگ بین توکیو غول Tokyo Ghoul و حمله به تایتان Attack on Titan. این است. که در حمله به تایتان Attack on Titan تایتان‌ها موجوداتی آدم‌خوار بی‌رحم و بدون در نظر گرفتن قضایای فصل جدید، جزو آدم بدها هستند. در حالی که پس از دیدن دو فصل اول توکیو غول Tokyo Ghoul نمی‌دانید که آدم بد واقعی چه کسی است.

همچنین بخوانید»

معرفی بهترین انیمه‌های شبیه توکیو غول Tokyo Ghoul

تاپ فایت ؛ بهترین مبارزات کن کانکی در فصل اول و دوم توکیو غول

داستان

توکیو غول Tokyo Ghoul داستان پسری به نام کانکی کن را روایت می‌کند. پسری که ناخداگاه با یک  غول آدم‌خوار در پوست انسان آشنا می‌شود. این غول با نزدیک شدن به وی قصد کشتن و خوردنش را دارد. اما طی فرایندی سبب تبدیل کانکی به اولین نیمه انسان/نیمه غول می‌شود.

کانکی به سرعت خودش رو در میان غول‌های آدم‌خوار با ویژگی بدنی قوی و سلاحی به شکل بال‌ یا دم یا بازو‌ یا شمشیر می‌بیند. اما کم‌کم به جای فرار از دست آنها، شروع به درک آنها می‌کند. و داستان کانکی در میان انسان‌ها و غول‌ها شروع می‌شود.

ترتیب پیشنهادی تماشای انیمه Tokyo Ghoul

_ Tokyo Ghoul
_ Tokyo Ghoul √A
_ Tokyo Ghoul [Jack]
_ Tokyo Ghoul: PINTO
_ Tokyo Ghoul:re

تریلر فصل اول انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul

۲_ Attack on Titan

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

عنوان ژاپنی: Shingeki no Kyojin
کارگردان: Tetsurō Araki
نویسنده: Yasuko Kobayashi
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Hajime Isayama
موسیقی: Hiroyuki Sawano
استودیو: Wit Studio ,Production I.G
ژانرها: اکشن، نظامی، معمایی، درام، فانتزی، شونن، قدرت فرابشری
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲

حمله به تایتان Attack on Titan مجموعه مانگای ژاپنی است. که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. داستان آن در صد سال پس از ظهور تایتان‌های انسان‌نما می‌گذرد. تایتان‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند. اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند. تا اینکه پس از صد سال، تایتانی بزرگ دیوار را خراب می‌کند.

داستان، حول اِرن یاگر، خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن و دوست این دو، با نام آرمین آرلرت می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیا، مادر اِرن بدست یک تایتان کشته می‌شود. او نیز قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها را از تایتان‌ها بگیرد. او به همراه دوستانش به ارتش ملحق می‌شود. بعدها در جریان یکی از مبارزات، او متوجه می‌شود که قدرت تبدیل شدن به تایتان را دارد و از آن برای دفاع از انسان‌ها استفاده می‌کند.

در ادامه بهترین انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید بخوانید:

بهترین انیمه‌های شبیه Attack on Titan که حتماً باید آنها را تماشا کنید !

بررسی قسمت به قسمت فصل سوم انیمه Attack on Titan

حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد. چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید. و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد. همین عامل سبب می‌شود که در لیست انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید جای گیرد.

تریلر فصل اول انیمه حمله به تایتان Attack on Titan

۳_ Death Note

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

کارگردان: Tetsurō Araki
نویسنده: Toshiki Inoue
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Tsugumi Ohba
موسیقی: Yoshihisa Hirano ,Hideki Taniuchi
استودیو: Madhouse
ژانرها: معمایی، پلیسی، روانشناختی، قدرت فرابشری، شونن، هیجان‌انگیز
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۱ مهر ۱۳۸۵

دفترچه مرگ Death Note نام یک مجموعه مانگای ژاپنی از تسوگومی اوبا است. که از روی آن یک مجموعه تلویزیونی انیمه هم ساخته شده است. دفترچه مرگ Death Note برای اولین بار از دسامبر ۲۰۰۳ تا مه ۲۰۰۶ در مجلهٔ هفته‌نامه شونن جامپ انتشارات شوئیشا به چاپ رسید.

این مانگا با فروش بیش از ۲۶٫۵ میلیون نسخه، یکی از مجموعه مانگاهای پرفروش هفته‌نامه شونن جامپ محسوب می‌شود.

لایت یاگامی، مرد جوانی که از جرم و بزهکاری بیزار است. تصادفاً دفتری پیدا می‌کند که رویش دفترچه مرگ Death Note شده است. در صفحهٔ اول دفترچه توضیح داده‌ شده که اگر نام شخصی در دفتر نوشته شود. و نویسنده در همان‌ حال چهرهٔ شخص را در ذهنش مجسم کند. آن شخص پس از ۴۰ ثانیه بر اثر حمله قلبی خواهد مرد. لایت درصدد استفاده از دفتر بر می‌آید. تا جهان را تغییر دهد.

این انیمه در یک فصل به پایان می‌رسد. و یکی از جذابترین انیمه های جهان است. که برنده جوایز بین المللی زیادی شده است. داستان جنایی و روانشناسی آن یکی از جذاب‌ترین معما های جنایی است!
تریلر انیمه دفترچه مرگ Death Note

۴_ Bleach

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

کارگردان: Noriyuki Abe
نویسنده: Masashi Sogo ,Tsuyoshi Kida ,Kento Shimoyama
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Tite Kubo
موسیقی: Shirō Sagisu
استودیو: Pierrot
ژانرها: اکشن، شونن، فراطبیعی، قدرت فرابشری، کمدی، ماجراجویانه
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۴ مهر ۱۳۸۴

بلیچ Bleach نام یک مجموعه مانگا ژاپنی است. که توسط تایت کوبو نوشته و مصورسازی شده است. این سری توسط انتشارات شوئیشا از ۷ اوت ۲۰۰۱ در هفته‌نامه شونن جامپ چاپ می‌شود. از روی این مانگا یک مجموعه تلویزیونی انیمه بوسیلهٔ استودیو Pierrot هم ساخته شده است.

قسمت‌های مانگای این سری بیش از ۷۲ میلیون نسخه در ژاپن به فروش رسانده و در آمریکا نیز پرفروشترین مانگا شده است.

بلیچ Bleach ماجراهای پسری دبیرستانی به نام ایچیگو کوروساکی است. که توانایی دیدن ارواح را دارد. زندگی وی با برخورد با یک شینیگامی یا خدای مرگ که بر جریان گذر ارواح از دنیای انسانها به دنیای بعد از مرگ نظارت می‌کنند. بکلی دگرگون می‌شود.

ایچیگو با روکیا کوچیکی که یک شینیگامی و بدنبال یک هولو، یک روح گمگشته شرور است. برخورد می‌کند. روکیا در حین نبرد با هولو بسختی مجروح می‌شود. بعنوان راه حل سعی می‌کند تا نیمی از ریاتسو یا نیروی روح خود را به ایچیگو بدهد. تا او را قادر به نابودی هولو بسازد. ولی در اتفاقی عجیب، ایچیگو با گرفتن تقریباً تمامی نیروی روکیا تبدیل به یک شینیگامی می‌شود. سپس می‌تواند براحتی هولو را شکست دهد.

همچنین این مطلب رو هم بر بردن بزنید: بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix که حتماً باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول

روکیا که بیشتر نیروی خود را از دست داده است. مجبور است مدتی در دنیای انسان‌ها ماندگار شود. تا بتواند نیروی خود را بازیابد. در همین حین ایچیگو هم مجبور است. بجای روکیا وظیفه شینیگامی بودن را بر عهده بگیرد. و با نبرد با هولوهای متعدد، ارواح انسانها را به دنیای بعد از مرگ که جامعه ارواح نام دارد رهنمود کند.

مدتی از این اتفاق می‌گذرد. و شینیگامی‌های مافوق روکیا از اعمال و محل زندگی او که هنوز به جامعه ارواح بازنگشته است. با خبر می‌شوند. و به جرم عمل غیر قانونی واگذاری قدرتش به ایچیگو، او را دستگیر و به مرگ محکوم می‌کنند…

طبق گفته تایت کوبو در اواخر سال ۲۰۰۸، پایان داستان هنوز تهیه یا نوشته نشده است.
به روز رسانی 3 فروردین 99
سرانجام آرک نهایی مانگای بلیچ انیمه می شود ! 
تریلر اول انیمه بلیچ Bleach

۵_ Psycho-Pass

بهترین انیمه های سریالی تاریخ

کارگردان: Naoyoshi Shiotani ,Katsuyuki Motohiro
نویسنده: Gen Urobuchi
برگرفته از: مستقل
موسیقی: Yugo Kanno
استودیو: Production I.G
ژانرها: اکشن، پلیسی، روانشناختی، علمی-تخیلی
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۲۱ مهر ۱۳۹۱

روان-گذر Psycho-Pass یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی می‌باشد. که توسط پروداکشن آی.جی تولید شده است. این مجموعه توسط گن اوروبوچی نوشته شده و نائویوشی شیوتانی آن را کارگردانی کرده است. داستان روان-گذر Psycho-Pass در آینده اتفاق می‌افتد. جایی که بشر به تکنولوژی به نام سیستم شیبیل دست پیدا کرده. و با نصب دستگاهی به نام روان-گذر Psycho-Pass و قراردادن آن در بدن تمام شهروندان قادر به اندازه‌گیری شخصیت، وضعیت روحی و احتمال اشتیاق برای ارتکاب جرم آن‌ها می‌شود. شخصیت اصلی داستان دختری جوان به نام آکانه سونموری است. که به تازگی به عنوان کاراگاه عضو نیروی امنیت عمومی شده است.

این مجموعه انیمه از ۱۲ اکتبر ۲۰۱۲ شروع شده و تا ۲۲ مارس ۲۰۱۳ از شبکه فوجی تلویژن پخش شده است.  فصل دوم آن نیز از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۴ به تعداد ۱۱ قسمت پخش شد. همچنین سه انیمه سینمایی در سال ۲۰۱۹ از انیمه سایکو پاس منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید. فصل سوم هم در راه است.

سایکو پاس یک انیمه بسیار جذاب جنایی و معمایی است. البته با تمرکز بر روی روان شناسی و تغییرات ساختار روان شناختی و جامعه شناسی انسان در آینده نه چندان دور.
تریلر فصل اول انیمه روان-گذر Psycho-Pass

در ادامه انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید بخوانید: بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید !  بخش دوم

امیدوارم که همتون از انیمه‌های معرفی شده در “بهترین انیمه‌های سریالی بخش اول” نهایت لذت رو ببرید. همزمان با نظراتتون ما رو در بهتر کردن بخش انیمه یاری کنید. همیشه هم ما رو دنبال کنید.

همچنین تمامی دوستانی که علاقه به همکاری در بخش انیمه و سایر بخش‌های مجله وارونه دارند. میتوانند از طریق بخش نظرات یا ایمیل info@varune.com اعلام همکاری کنند.

منتظرتون هستیم، پس منتظرمون باشید

مطالب مرتبط

 
 

161 دیدگاه

 1. تامیلا

  سلام
  من شروع کردم به دیدن انیمه های لیستتون از انیمه ی بلیپ
  حقیقتش انیمه ی بدی به حساب نمیاد ولی روند داستان یکذره رو اعصابه

 2. پیمان

  دوست به جز این سه تا انیمه انیمه هایی دیگه ای میشناسی که در مورد انیمه یا مانگا باشه eizouken ni wa te wo dasu 2 shirobako 3 bakuman بعد انیمه پیشنهادی واسه لیست انیمه durarara رو معرفی میکنم . امید وارم همین جوری موفق ادامه بدید

 3. پیمان

  بهترین انیمه های دهه ۱۹۰۰ تا ۲۰۰۰ این 10 ام توش باشه ۱ دراگون بال ۲ کابوی بیباک ۳ وان پیس 4 gto 5 slam dunk6 saint seiya 7 ginga eivuu 8 romeo 9 hokuto no ken

  1. علی دست پیمان

   ممنون بابت پیشنهادات

 4. Mohammad hosein

  به چند مورد میخوام اشاره کنم.
  1.به نظر من کافی نیست.سایت که از خرید مانگا در دسترس تره.اینطور فکر نمیکنید؟
  2.چرا از توکیوغول متنفرید!خیلی انیمه قشنگی بود به نظر من.شما فصل1و2 رو درنظر بگیر با پایان باز.اره غمگین میشه.اما یه پایان تلخ بهتر از یه تلخی بی پایانه.منم نفهمیدم رو چه حسابی صلح شد.مگه قبلش که غولا زندگی پنهانی داشتن جنگ بود؟!بعد این صلحو کی کنترل میکنه؟!کدوم قرارداد.غولا با این قدرتشون میزنن پاره میکنن قراردادو که.بعد اگه یه غول خفن این وسط پیدا شه ادما رو جر بده کی میخواد جلوشو بگیره!گروه بز؟!بابا بیخیاااال.حداقل اسمشو میذاشتن گاردین!بیشتر میخورد.
  بعد کندن گوشت انسان خیلی سخت هست.اینا چرا ارواره و دندوناشون فرقی نمیکرد!حتی به این اشاره هم نشد.ینی فکشون مث انسانها بود؟چجوری همو مث شکلات میخوردن!?یوشیمورا هم این وسط واسه من خیلی عجیب بود.درکش نکردم!پیوند عضوشم از لحاظ علمی نمیخورد.و کلی عیب دیگه که بیخیال.با همه این عیبها من بهم چسبید این انیمه.فلسفه جذابی داشت. بعد اینکه ما اومدیم گفتیم فصل 3 بد بود که دعوا شد سرش.به نظرم شما هم تا شخصی به اسم کامی نریخته سرتون بچیندش!
  3.درمورد محبوب بودن نبودن خودتونو درگیر نکنید.حتی کم محبوبیت ترین انیمه هم افرادی هستن
  که دوست داشتن و خوششون اومد.حداقلش خود سازنده حتما دوست داشته که ساخته تش.محبوب ترین بودن هرگز دلیل بر بهترین بودن نیست.به نظر من فقط نشون دهنده اینه افراد بیشتری پسندیدن!هیچکس نمیتونه بگه کدوم بهتره.چون مفاهیم احساسی قابل اندازه گیری نیستن.درسته حالا یه سری نمراتی هست.ولی امکان نداره سلیقه داورها توش دخیل نباشه.خوب بودنو نمیشه سنجید.این یه موضوع علمی که میگم.فعلا نمیشه حداقل…
  بعد یه توصیه هم دارم.واقعا خوش به حالتون که وان پیسو دیدید.من ندیدمش.اما نگید بهترین فور اور! مطمئن باشید هنوز کلی ایده زیبا هست که انیمه میشن و خیلی هم توپ خواهند بود.پس با این فکر ذهن خودتونو نبندید که ممکنه از انیمه های اینده لذت کافیو نبرید.اگه میخواید لذت ببرید یه لیست با عنوان”بهترین انیمه های زندگیم”بنویسید که توش ترتیب خاصی نباشه و بهش اضافه کنید انیمه جدید!راستی درمورد پرفروش ترین مانگاهم فکر کنم انیمه شیطان کش رکوردشو زد!

  1. Ali.Flg

   خب باشه نمیگم فور اور…بهترینم نیس ولی حداقل دوس داشتی با استدلام قبول کنی بیش از 10 ساله که محبوب ترینه؟

   1. Mohammad hosein

    منابع مختلف متفاوته.معتبرترین منبع myanimelist هستش که میگه death note.

    1. AliFlg

     خب دارم میگم شونن جامپ اعلام سالانش اینه وان پیس پرفروشترینه این ک میگی دسترسی کدوم راحتتره حرف چرتیه..مردم میرن مانگارو میخرن ک بخوننمث انیمه ک میبینن مای انیمه لیست هرکی میخواد میره رایشو میده میتونی ثابت کنی همهههه کسایی ک وان پیسو دیدن رای دادن ک دث نوت اوله؟قطعا نه چون اگه همشون داده باشن قطعا با اون امار پرفروشترین نیستش

     1. Mohammad hosein

      رکوردش زده شده.میتونی بپرسی…

     2. Ali.Flg

      دارم امارشو فعلا تو 2020 ک الانه دیمن اسلیر فروش بیشتری داشته ولی مگه هنوز 2020 تموم شده؟

     3. Mohammad hosein

      ok.موافق شدم:))

     4. Ali.Flg

      خدارو شکر

 5. AliFlg

  بهترین انیمه هایی ک دیدم حتما ببینید حتما
  نامبر وان و بهترین و بهترین فور اور وان پیسه ک پیشنهاد میکنم با دیدن چند قسمت اول دل سرد نشین چون ماله 20 ساله پیشه و اینکه میتونم بگم وان پیس بخاطر دوچیز انقد توجهان ترکونده:1دنیای فوووق جذاب و متغیر در هر ارک ک باعث میشه انیمه تکراری نشه2کاراکتر اصلی داستان ک به موقعش اوباهت داره..مسخره بازی درمیاره..لج باز میشه…احساساتی میشه…تقریبا تو همه حالتاش درجه یک در اوردن ولی خب استا مثلا همیشه در حال جیغ زدنه….
  2برام مهم نیس چقد بهتر از این انیمه دیدم ولی سلیقمه..سلیقه!بلک کلاور تو لیست بهترینام دومه چون فضاشو دوس دارم و اینکه ی خوبی ک داش مث خیلی از داستانای کلیشه ای ویلینا همینطور بی دلیل بد نبودن و دلیل قانع کننده ای داشتن ک نمیشد به طور قطعی بهشون بگی ویلین و همینطور تو ارکای بعدی ویلینای جدیدی ک به انیمه اضافه میشن خخخیلی شاخن مخصوصا زنون خب
  3اتک ان تایتان ک بهترین طراحیو بین همههه ی انیمه هایی که دیدم دارن و داستان و فضای خون الودشم خیلی دوس دارم
  4مای هیرو اکادمی فققققط به خاطر ویلیناش مث دابی اورهاول شیگاراکی و بقیشون وگرنه ن با کاراکتر اصلی حال میکنم ن با منطق انیمه ک یهو ی بجه بدنیا میاد همه قدرتای عجیب میگیرن
  5دیمون اسلیر…با اینکه تازه شروع شده ولی قطعا فصلای بعدی خیلی قویترهم میشه این انیمه و کلا عاشقشم
  و در نهایت دوستان..من از توکیو غول متنفرم..سلیقمه..دلیلاشم ایناس:پایان فووق کلیشه ای.2اکشنای بی بخار و نچسب3بازم اخرش خب اگه غولا ادم نخورن پس چی بخورن..چجوری صلح شد واقعا؟مگه تعداد مرده ها به اندازه شکم همه هست؟4نشون دادن غولا بدنشون ترمیم میشه..پس چرا کانکی حافظش ی فصل برنگشت؟بالاخره قطعا ی جور صدمه دیده بود که حافظش از دست رفته بود دیگه؟5بی هدف بودن داستان خدایی فصل 3و4 چه داستانی داش اصن شده بود مسخره بازی6ویلین اخر داستان دقیقا اصلا چرا اون کارو کرد از کجا میدونس کانکی اژدها میشه؟ریزه اون وسط چجوریمتولد شد دوباره؟کلا به نظرم انیمه پوچی بود در مجموع نمیدونم چرا انقد الکی بزرگش کردن

  1. Mohammad hosein

   سلیقه شما بسیار محترم هست.از اونجا که دیدم با دلیل و منطق صحبت میکنی خوش دارم باهات بحث کنم!اول درمورد وان پیس بگم!محبوب ترین انیمه طبق مای انیمه لیست دث نوت هستش.و این انیمه وان پیس محبوب ترین نیس.به دلیل طولانی بودن بیش از حدش.باید قبول کرد که تعداد قسمت مهمه! و توی پسندیده شدن یا نشدن توسط اشخاص تأثیر گذاره.مورد بعدی ویلین ینی چی معنیش؟نمیدانم.اصطلاحاتو که بکار میبرید تو پرانتز واسشون معنی بنویسید لطفا.ممکنه یکی ندونه و متوجه منظورتون دوست داره بشه ولی نشه!!!!!!!!!
   مورد بعد توکیو غول…موافقم باهات.ولی من فقط فصل1و2 رو واسه ش درنظر میگیرم!انگار فصل 3 عمد بد بود!دقیق نمیدونم هدف پشتشو.اما به محبوبیت توکیوغول ضربه جدی وارد کرد.به طوری که خیلیا که عاشقش بودن حالشون ازش بد میشه!و دیگه محبوبیت قبلو نداره….
   حتی نکات دیگه ای هم بود علاوه بر اونایی که شما گفتید….تو قسمت توکیوغول کامنت زده بودم راجع بهش….

   1. Ali.Flg

    ویلین یعنی شخصیت منفی…خب الان اقا تو مای انیمه لیست دث نوت اوله ولی دارم میگم تو امار هر ساله وان پیس اوله ن تو کل 20 روهم ک یعنی بعد از 2006 کسی رکوردشو ردنکرده همین حتی به قول شما محبوب ترینم نباشه قطعا جز 5 تای اول هستش

    1. Ali.Flg

     از سال 2006 وان پیس هرسال پرفروش ترین مانگارو داشته خب این به نظر من از مای انیمه لیست مهم تره چون همه همه ک نمیرن تو مای انیمه لیست نظر بدن ولی قطعا همه کسایی ک مانگایی رو میخرن قطعا انیمشم میبینن تازه فکر کن خیلی هام فقط انیمه رو میبینن ن مانگارو…کافی بود واسه محبوب ترین؟

 6. Doflamingo

  انیمه های دراگون بال، وان پیس، ناروتو و بلیچ همیشه از پرطرفدارترین انیمه های جهان بودن با اینکه قسمت هاشون خیلی زیاده این ربطی به قسمت هاشون نداشته انیمهٔ وان پیس که از اول 900 قسمت نبوده ولی همون ابتدای ساختش کلی طرفدار داشته خیلی از آدمای کوتاه فکر محبوبیت این انیمه ها رو به قسمت هاشون ربط میدن انیمهٔ وان پیس از نظر قسمت توی رتبهٔ 17 قرار گرفته با این حال خیلی از مردم حتی اسم انیمه های قبل از وان پیس رو هم نمیدونن

  1. ...

   به خاطر یه انیمه کوتاه فکرم؟!بریکلاااااا!

 7. پیمان

  دوستان نظرتون درباره انیمه saint seiya چیه میخوام ببینمش

  1. علی دست پیمان

   انیمه کلاسیک و حالبی برای زمان خودش یعنی 33 سال پیش خیلی خفن بود !!! الان هم ارزش دید بالایی داره

 8. ...

  سلام.شاید باورتون نشه ولی واقعا جای توکیو غول شماره یک بود!(بگذریم که اشاره کردین شماره گذاری تصادفی بوده) درمورد دفترچه مرگ میخواستم بپرسم اگه اشتباه نکنم سینمایی هم داره. سینماییش چطوری هستش؟ میشه یه توضیح کوتاهی بدین؟

  1. ...

   البته از نظر من توکیو غول 2 فصل بیشتر نداشت و برهمین اساس گفتم..

  2. aliflg

   واقعا خیلی مسخر.. تو که هنوز وان پیس یا ناروتو رو ندیدی چرا میگی توکیو غول بهترینه؟ صحنه اکشنای ضعیف.پایان ضعیف.بی هدف بودن داستان بعد از فصل دوم یعنی کلا فصل 3و 4 گند زد به انیمه پایانش خیلی کلیشه ای و تکراری بود وان پیس 900 قسمته و 20 ساله داره پخش میشه همیشه هم درجه یک بوده و جذاب با داستان هدف دار و اکشنای عالی ولی مشکل کسایی ک میگن توکیو غول و اتک ان تایتانو اینابهترین انیمه های تاریخن اینه ک تحقیق نکردن یا اصلاسمت انیمه های طولانی نرفتن ک ببینن چقدر تو سطح بهترین..توکیو غول به خاطر کاراکتر اصلیشه ک انقد محبوبه هرچند منم توکیو غولو دوس دارم ولی اصلا و ابدا نمیشه گفت بهترین انیمس

   1. ...

    کیه که بعد دیدن 900 قسمت دلش بیاد که بپذیره بهترین انیمه رو ندیده؟! چون حوصله بحث ندارم میگم سلیقه شخصیم بود و تمام. مسخره هم خودتی!علی فلگ!خخخخ??

    1. AliFlg

     داداش بحث پذیرفتن نیس قطعا بهترین انیمه ای بوده که دیدم که تا 900 رفتم ها؟بعدشم من ضعفای انیمه رو گفتم وقتی قبول نداری و تعصب بی جا داری چیکار کنم خب؟بعدشم اونو کسی فلگ نمیخونه*_*f l g

     1. ...

      خب چی میخوننش دوست عزیز؟فلج که نیس!هس؟!تعصبو تو هم که داری الان.نظر شخصیم بود.وگرنه طبق امتیازات کارشناسی شده بهترین انیمه کیمیاگر تمام فلزی هستشششششششششش!:))))))منظور منم نفهمیدی.من بحث بهترین بودنو مطرح کردم.یه بار دیگه کامنتمو نگاه بنداز لطفا.اریگاتو اوتاکو.

    2. AliFlg

     1 اف ال جی میخونن والا اولین کسی هستی فلگ خوندی2تو کلا نظر کارشناسارو بریز دور نظر منو تو هم دلیل به بهترین بودن نمیشه ولی چیزی ک میدونم اینه 1توکیو غول یک انیمه سوختس(تموم شده)2وان پیس جز پرطرفدارترین انیمه های جهانه به قول دوستمون 900 قسمته که ی دفعه نیومد قطعا از همون اول انقد طرفدار داشته ک 20 سال ادامه پیدا کرده دیگه اگ طرفدار نداش ک اینقد نبود و مهم ترین نکته من قبلش گفتم وان پیس جز پرطرفدارتریناس خب الان اصلاح میکنمش وان پیس پرطرفدارترین انیمه تاریخه دلیلشم اینه که پرفروش ترین مانگای تاریخه وبعد از سال 2006 دیگ هرساله وان پیس پرفروش ترین مانگارو داشته و هیچ مانگایی بعد از 2066 نتونسته از وان پیس رد شه…من حرفامو منطقی و بادلیل گفتم دیگه نمیتونی بگی تعصیه

     1. AliFlg

      ببخشید منظورم 2006 بود اونجا*_*

     2. ...

      خوش اخلاقی.خوشم اومد.دمت گررررررررررررم..
      ولی flg ینی چی اگه اشکال نداشته باشه بپرسم؟به جان خودم فلگ خوندم!

  3. Doflamingo

   آره اوله فقط از نظر خودت با گرفتن امتیاز 7.88 توی فصل اول و امتیازات بدتر تو فصل های بعدی ولی واقعا توی ایران پرطرفداره
   دث نوت هم دو تا قسمت ویژه داره که هر کدوم حدودا دو ساعت هستن یکیش دربارهٔ نبرد لایت و ال دومیش نبرد لایت و جانشینای ال

  4. Doflamingo

   آره اوله فقط از نظر خودت با گرفتن امتیاز 7.88 توی فصل اول و امتیازات بدتر تو فصل های بعدی ولی واقعا توی ایران پرطرفداره
   دث نوت هم دو تا قسمت ویژه داره که هر کدوم حدودا دو ساعت هستن یکیش دربارهٔ نبرد لایت و ال دومیش نبرد لایت و جانشینای ال(مئیر و ملو)

 9. آرش

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بگم که این لیست لیست درستی نیست شما انیمه های خوبی رو توی لیست گذاشتید اما بعضی از انیمه های فوق العاده مثل کد گیاس یا میرای نیکی یا فری تیل رو قرار ندادین بجاش انیمه ای مثل وان پیس رو گذاشتید که اصلا توی 10 انیمه برتر نیست لطفا به این موضوع دقت کنید نکته بعدی اینکه رنگینگ انیمه هاتون درست نیست انیمه های tokyo ghoul و attack on titan انیمه های خوبی هستن اما انیمه death note بی برو برگرد بهترین انیمه دنیاست و بهتر از اون تا حالا ساخته نشده و پشت سر اون انیمه فول متال الکمیسته (کیمیاگر تمام فلزی) قرار داره در آخر اگه میشه بهترین انیمه های سینمایی رو قرار بدید ممنون

  1. علی دست پیمان

   سلام آرش مرسی از کامنتت ، این انیمه ها بر اساس رتبه بندی معرفی نشدن و ترتیبشون صرفا برای مشخص شدن تعداده ! بعدش این بخش اوله تا الان 12 بخش منتشر شده و انیمه هایی رو هم که گفتی تشون قرار داره ! بهترین انیمه های سینمایی رو هم معرفی کردیم به سر به بخش انیمه سایت بزن کلی مطلب باحال و ناب داریم

 10. Parnian

  سلام… ممنون از مطلبتون، میشه چند تا انیمه توی سبک erased, promised neverland یا attack on titan ولی خب مثل اتک انقد کش نده بهم معرفی کنید؟ منظورم وجه مشترک معمایی بودن و رمزآلود بودنشونه

  1. علی دست پیمان

   انیمه Beastars رو دیدی؟ امسال داره پخش میشه و خیلی ها دارن با promised neverland مقایسه اش میکنن ! البته داستان متفاوته اما از لحاظ جذابیت و کشش داستان حرف نداره ! تا الان 11 قسمت اومده و تا قسمت 8 تو مجله وارونه بررسی شده !

 11. Mahdi

  پس ناروتو کجاست؟نارتو بهترین انیمه‌ی دنیاست پس چرا تو این لیست نیست؟

  1. علی دست پیمان

   واسه این که این لیست بخش اول هست و تا بخش 10 ادامه داره و کلی انیمه باحال دیگه معرفی شدن که ناروتو هم توش هست!

 12. اوتاکو

  سلام. اول از همه تشکر از سایت خوبتون. قصد بی احترامی ندارم و ازتون درخواست دارم که انیمه ناروتو رو از لیست حذف کنید و یا اون رو به بخش های بالا تر ارتقا بدید . . .(میدونم که شماره گذاری بر اساس امتیاز و محبوبیت نیست ولی گذاشتن ناروتو در رتبه 30 توهین بزرگی به طرفداران ناروتو هست.لطفا اصلاح کنید)

  1. علی دست پیمان

   مخلص برادر ، شما لطف داری!
   ممنون ار رعایت ادم و کمالات! والا من بر این باور هستم طرفدارای نارتو خیلی احساسی و به منطق عمل میکنن، تعصب مانع پیشرفت و ناروتو چیزی برتر نسبت به سایر عناوین نداره ! فقط انیمه ای که بیشتر تو سلیقه شماست ! اگه به باشه که اصلا ناروتورو معرفی نمیکردم ! انیمه خوبیه اما کلی انیمه ناب دیگه هست ! بهتر و جذاب تر چه محتوایی، چه داستانی ، چه گرافیکی و …

   1. آرش

    گل گفتی چیه بابا اینقد خزش کردن اینور میری ناروتو اونور میری ناروتو بالا میری ناروتو پایین میری ناروتو انیمه که فقط ناروتو نیست هزار تا انیمه بهتر هست

 13. مهران

  دراگون بال عالیه، مخصوصا ۱۹۸۶ و دوبله ژاپنی. دوبله انگلیسیش خیلی آشغاله

 14. آراد

  چرا ناروتو و ناروتو شیپودن تو لیست نیستن با اینکه بلندن ولی اصلا حوصله سربر نیستن بعدش توکیو غول چرا اوله فصل 4 و3 اون مسخره شده مرد تک مشتی وآکادمی قهرمانانه من هم خوبه ولی ناروتو از تمام انیمه های دنیا از نظر من بهتره من که اصلا توش غرق شد م بی نطیره هر روز 3 قسمتشو میبینم خودمو کنترل میکنم که قسمت چهارمو نبینم انیمه ی کارگاهی دفترچه ی مرگ هم عالیه
  ناروتو و دفترچه ی مرگ خیلی خوبن ولی ناروتو بهتره

  1. علی دست پیمان

   سلام آراد
   ناروتو رو هم معرفی کردیم در ادامه ! این لیست قسمت به قسمت و همش داره به روز میشه !
   بعد شماره ها برای لیست کردن تعداده و ملاک برتری یه انیمه نسبت به اون یکی نیست و هدف معرفی بهترین انیمه هاست
   توکیو غول هم سه فصل در دو بخش منتشر شد فصل چهار نداره !

 15. Mani

  با سلام
  من بین انیمه های که دیدم از One Punch man و black clover خیلی خوشم اومد و انیمه دث نوت هم دیدم ولی اصلا ازش خوشم نیومد میشه انیمه هایی رو بگید که در سبک اون دو تا انیمه باشه و تموم شده باشه

  1. علی دست پیمان

   ادامه لیست رو نگاه کن این الان بخش اول هست و تا بخش 12 معرفی پیش رفتیم. کلی انیمه توشون هست که به کارت بیاد

 16. یه اوتاکو

  انیمه ناروتو هم فوق العاده است.خیلی زیبا است.رو زندگی هم خیلی تاثیر داره. مثلا خوده من قبلا ها تا نمی تونستم یک کاری رو انجام بدم سریع تسلیم میشدم.اما بعد از دیدن انیمه ناروتو کاملا عوض شدم.الآن طوری شدم ک همیشه باید کاری رو ک شروع می کنم تموم کنم.من ب بقیه هم توصیه می کنم ک ناروتو رو ببینند.با اینکه قسمت هاش زیاده ولی اصلا حوصله سر بر نیست.تازه برعکس هی دوست داری ببینی بعدش چی میشه

 17. shahin yanni

  سلام‌ دوستان من تا حالا‌ انیمه اتک آن تایتان و دفترچه‌مرگ رو دیدم اگه میشه بهم‌ یه انیمه در سبک این دوتا معرفی کنید اگه میشه به تلگرامم بفرستید اینم آیدیم @yanniband

 18. Ehsan

  سلام به وارونه های عزیز یه تشکر ویژه از اقای علی دست پیمان دارم که با معرفی کردن این انیمه ها مخصوصا attack on titan منو به دنیای انیمه ها علاقه مند کرد و الان تبدیل به یک اوتاکو و علاقه مند به سایت وارونه همه انیمه هایی که گفتین در ژانر خودشون بینظیرن و یه تشکر دیگه به خاطر نقد های بینظیری برای attack on titan می کنید لطفا همین جوری ادامه بدید و موفق باشید منتظر نقد ها و انیمه پیشنهادی جذاب دیگه تون هستم با تشکر

  1. علی دست پیمان

   مرسی احسان جان کلی لطف داری به وارونه و من دمت گرم ، خیلی خوشحالم که از دیدن این انیمه های لذت بردی و ممنون که این همه انرژی میدی ما پر قدرت به تلاشمون ادامه میدیم

 19. اوتاکو ها ترسناک نیستن

  یه انیمه ای که خیلی قشنگه و زیاد ازش نام برده نشده گینتاما هستش این انیمه واقعا فوق العادس. من یه مدت افسرده شده بودم و این انیمه واقعا حالمو خوب کرد اگه میشه ازش نامببرید??

  1. علی دست پیمان

   گینتاما حرف نداره و باهات کاملا موافقم ! گینتاما رو معرفی نکردیم، اما قرار در لیست های جدیدمون حضور داشته باشه ! لطفا یه نگاهی به بخش انیمه سایت بندازید انیمه های بسیار جالبی رو تو بخش های مختلف معرفی کردیم!

 20. iman

  سلام ببخشید یه انیمه بود که ملکه مورچه ها هرچی میخورد همونو بدنیا میاورد اسمش چی بود؟

  1. علی دست پیمان

   من همچین انیمه ای رو نمیشناسم متاسفانه !

   1. mohammad

    اسمش HUNTER X HUNTER بود ایمان

  2. jafar

   HunterXhunter

 21. KING M

  اگر انیمه بلیچ رو تموم کردید حتما 4 تا فیلم سینمایش هم نگاه کنید .در ژانر بلیچ هم میتونید noragami رو نگاه کنید.

 22. hossein

  سلام میشه تو این انیمه سریالایی که میگم اگه انیمه سینمایی یا از این اسپین افا داره بهم بکین ممنون

  توکیو غول
  اتک ان تایتان دث نوت هنر شمشیرزنی انلاین
  اکادمی قهرمانان من
  کیمیاگر تمام فلزی رین بو erased فیت زیرو

  1. علی دست پیمان

   توکیو غول دو انیمه سریالی (اسپین آف) » Tokyo Ghoul {Jack} ، Tokyo Ghoul: PINTO
   اتک آن تایتان » 3 عدد OVA اولی به اسم Attack on Titan: Ilse’s Journal در 3 قسمت، دومی با اسم Shingeki no Kyojin: Birth of Levi در دو قسمت و سومی با اسم Attack on Titan: Lost Girls در 3 قسمت. دو تا قسمت ویژه با اسم های Attack on Titan: Since That Day ( به بررسی اتفاقات قسمت 14 انیمه می پردازه) و Attack on Skytree (این کلا 7 دقیقه هستش و به اسم قسمت 13.5 شناخته میشه)- و در نهایت دو تا انیمه سینمایی با اسم های Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow ( به خلاصه 13 قسمت اول میپردازه ) و Attack on Titan: Wings of Freedom (به خلاصه اتفاقات قسمت 14 تا 25 می پردازه) و چند انیمه سریالی عروسکی …
   دث نوت، Erased ,رین بو , هیچی ازشون بیرون نیمونده !!!
   My hero Academia » دوتا OVA یک قسمتی با اسم های Boku no Hero Academia Jump Festa 2016 Special, Rescue! و My Hero Academia: Training of the Dead، یدونه قسمت ویژه با اسم My Hero Academia Season 2: Hero Notebook و در نهایت اول انیمه سینمایی My Hero Academia the Movie: The Two Heroes که امسال منتشر شد و در لیست بهترین انیمه های سینمایی 2018 وارونه قرار داره
   سری FATE کلی اسپین آف و ساید استوری داره باید بری ببینی تو نت دیگه اینجا ننوشتم.
   Full Metal Achemist » دو تا انیمه سینمایی به اسم های Fullmetal Alchemist: The Movie – Conqueror of Shamballa و Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos به همراه دوتا OVA س قسمتی و 4 قسمتی که دیگه اسمشون رو نمینویسم

 23. سینا

  سلام . من خیلی انیمه دیدم . چند تارو که خیلی خوشم اومد رو میگم و بهتون پیشنهاد میکنم حتما ببینید : انیمه کد گیاس_انیمه دفتر مرگ یا همون دث نوت_انیمه سورد آرت آنلاین_انیمه کیمیاگر تمام فلزی (برادری)_انیمه اتک آن تایتان_انیمه توکیوغول_انیمه بلیچ . البته انیمه ی ناروتو هم خوبه ولی به پای انیمه هایی که گفتم نمیرسه. واقعا پیشنهاد میکنم اینایی که گفتم رو ببینید با اکثر سلیقه ها هم جور در میان

  1. hr

   انیمه هایی مثل ناروتو یا بلیچ که زیاد بودن حوصلتو سر نبرد وسطاش ؟

 24. hr

  سلام میشه یه دسته بندی از سبک های انیمه ها بزارید مثل روان شناختی،تخیلی،کمدی فقط میخام کل سبکا با چنتا مثال رو بدونم ممنون

  فقط این انیمه های زیاد مثل ناروتو یا وان پیس وسطاش حوصله سر بر نمیشه احیانا حتی فکر ۷۰۰ تا قسمت هم تو مخم نمیره تازه حجم نت دانلودش رو از کجا بیارم اگه اون همه قشنگه که یه کاری میکنه ۷۰۰ تا قسمت ببینی منم ببینم؟

  بعد یه چنتا انیمه مثل sword art online که هم توش اکشن باشه هم عشق معرفی میکنید مثلا مثل توکیو غول گرچه رو عشق زیاد تمرکز نداشت ولی هنر شمشیر زنی جفتشو داشت من فکر میکنم انیمه هایی مثل اتک ان تایتان و دث نوت با اون کیفیت رو عاشقانه بودنم تمرکز داشتن خیلی بهتر میشدن وقتی میبینم ارن و میکاسا اصلا بهشون پرداخته نمیشه عصابم میریزه بهم

  در آخر اگه میشه یکم اطلاعات از نیم فصل حدید اتک ان تایتان که کی میاد و چجوریه داستان بگید ممنون

 25. اوتاکو

  سلام بابت معرفی انیمه هاتون تشکر ولی خب من اژ ژانر عاشقانه وتخیلی وروانشناختی خوشم میاد و انیمه ای که واقعا این ژانر ها را داشت و بسیار جذاب بود انیمه چارلوت بود لطفا اگه مشابه این انیمه رو بلدید معرفی کنید با تشکر از زحماتتون واینکه البته اگه مشابه انیمه الفن لاید هم میشناسید بگید

 26. otaku girl

  سلام من خودم بیشتر اهل انیمه هستم، انیمه inuyasha هم قشنگه انیمه ای سراغ ندارین ک تاریخی باشه بیشتر یا اینکه دختر خیلی باهوش باشه و شمشیر زن یا مدرسه ای

 27. MATADOR

  سلام دوست عزیز اول بخواطر معرفیه این انیمه ها ممنون و دوم اینکه من انیمه SWORD ARE ONLINE و BLACK CLOVER و NO GAME NO LIFE رو دیدم و از این سبک انیمه یعنی خیلی فانتزی و جادوگری و چند نژادی خوشم اومده اگر میشه چند انیمه ذیگه در این سبک معرفی کنید

  1. علی دست پیمان

   حتما معرفی می کنم لطفا قسمت های بعدی بهترین انیمه های معرفی شده را نگاه کنید چون کلی انیمه جالب معرفی شده که نزدیکن به سلیقه شما

 28. Mobin

  چرا darling in the franx رو نمیزارید؟

  1. علی دست پیمان

   حتما بررسی می کنم و اگه شد معرفی ممنون از پیشنهادت

 29. Aref. Nikroo.1379

  انیمه akame ga killهم انیمه خیلی خوبه یکی از بهترین انیمه هاییه که دیدم

 30. رضا

  سلام،دوستان کسی سایتی سراغ نداره که انیمه bleach رو با‌زیرنویس فارسی گذاشته باشه؟

 31. Amin

  حتما انیمه ی dragon ball بررسی کنید و من منتظرم که تو لیست بزارید لطفا زود بررسی کنید انیمه ای مثل این حیفه اصلا

  1. علی دست پیمان

   ممنون حتما معرفی میشه دراگون بال رو قراره تو لیست انیمه های کلاسیک معرفی کنم !

 32. Amin

  لطفا انیمه ی dragon ball راببینید خیلی قشنگه اولین انیمه ای شونن در سبک اکشن که قدیمی هم هست که ناروتو و ون پیس و همه ی انیمه های شونن دارن ازش تقلید می کنن

 33. سهیل

  علی آقا جواب ما رو نمیدی؟

 34. سهیل

  با سلام و درود
  من اهل انیمه دیدن هستم اما نه خیلی
  بعد از ناراتو هیچی بهم حال نمیداد
  تا Bleach رو پیدا کردم. بعضی ها عاشق انیمه های کوتاه هستن ولی من انیمه های بلند در حد 400 قسمت رو ترجیح میدهم

  حالا بعد از بلیچ هیچ چیزی نیست که بهم حال بده. دفتر مرگ رو دیدم نصفه ولش کردم چون بهم حال نمیداد
  حمله به تایتان بد نبود ولی دوست ندارم انیمه تموم نشده ببینم چون بدم میاد توی خماری بمونم

  چون فرمودید اهل انیمه دیدن هستید خواستم بهم یه انیمه پیشنهاد بکنید که فضاش مثل ناروتو و Bleach باشه
  یعنی جادو و فانتزی و البته طراحی گرافیکیش هم شبیه این 2 تا باشه و تموم هم شده باشه
  چیزی توی ذهنتون میاد پیشنهاد بدید بهم
  خیلی ممنون میشم
  با تشکر فراوان

  1. علی دست پیمان

   One Piece,Hunter x hunter,Fullmetal Alchemist: Brotherhood,Ueki no Housoku.Toriko. ببخشید دیر جواب دادم

   1. سهیل

    ممنون که جواب دادید علی آقا
    اما مطعن نیستم جواب من رو دادید یا انیمه هایی که به نظر خودتون خوبن
    همون اولی که فرمودید از نظر طراحی گرافیکی زمین تا آسمون با انیمیشن هایی که من گفتم فرق میکنه
    One Piece رو عرض میکنم
    هیچ شباهتی به ناراتو و بلیچ نداره. و از اون انیمه ها هست که هرگز نمیتونم با صورت و استایل شخصیت هاش ارتباط برقرار کنم
    آخه کسی که عاشق صورت نل یا یاچیرو ( همون دختر فسقلی با موهای صورتی که روی شونه زاراکی کنپاچی می نشست ) هستش میتونه این انیمیشن رو ببینه؟ من که فکر نمیکنم
    بقیه رو اطلاعاتی راجبشون ندارم جز Fullmetal Alchemist: Brotherhood که هر جا میرم ازش صحبت هست
    انگار چاره ای جز دیدنش ندارم

    بی زحمت یه بار دیگه سوال من رو با دقت بخونید

    1- تموم شده باشه
    2- تم فانتزی و جادو مثل ( بیلچ و ناراتو )
    3- گرافیک و صورت شخصیت هاشم شبیه ای 2 تا انیمه باشه

    با تشکر فراوان

    1. علی دست پیمان

     برادر وان پیس یکی از جذاب ترین هاست، اگه کنچاپی یا زانگتسو نداره ، عوضش کلی شخیت باحال داره مثل شانکس، زورو ، لوفی و کلی کاراکتر جذاب دیگه بعد وان پیس تموم نشده اما 854 قسمت اومده تا دیروز !!!! پس الان بشینی ببینی یک سال زمان می بره ، همه اینا که گفتن تم سوپرنچرال توشون هست!!! بعد طراحی هر انیمه مختص به سبک خودش اما تکنیک اجرا همش یکیه و 2 بعدی گاها 3 بعدذی هم ترکیب داستان میشه و … ! مثلا یاچیرو اون بوده طراحیش حالا شما تو کل انیمه ها بگردی مثل اون گیرت نمیاد چون مختص به بلیچ بوده !

 35. ایدا

  انیمه ی عالی مثل دث نوت چی پیشنهاد می کنین؟

  1. R S M

   دث نوت تو سبک خودش بهترین انیمه جهانه و به نظر من هیچ انیمه ای زیباتر از این انیمه وجود نداره هیچ انیمه ای حتی شبیه دث نوت نیست به خاطر همین هم هستش رتبه 25 رو در 250 سریال برتر داره ولی پیشنهاد میکنم تو سبک خشن اکامه گا کیل و و توسبک قدرت فوق العاده Boku no Hero Academia و code geass و hunter x hunter و تو سبک معمایی و ترسناک انیمه monster , و همچنین دراگون بال سوپر و کیمیاگر تمام فلزی فصل 1 و فصل2(پیمان برادری) و از همه مهم تر رو یادم رفت واااااااااااااان پااااااااانچ من این رو نبینی نصف عمرت رفته…. بدرود

 36. ایدا

  سلام راستش من هیچ وقت اهل انیمه دیدن نبودم تا اینکه یکی از دوستام death note رو پیشنهاد کرد و دیدم واقعا معرکه بود . تا مدت ها فکرم رو مشغول کرده بود . الانم میخام یه انیمه ببینم که مثل دث نوت تا مدت ها سرگرمم کنه میشه یه راهنمایی بکینن؟ مرسی

  1. علی دست پیمان

   مث دث نوث جنایی / پلیسی باشه؟

 37. هانیه

  سلام?انیمه سایکو پاس رو با معرفی شما دیدم با اینکه اولاش یخورده روند خوبی نداشت ولی قسمت های اخر فصل یک واقعا جالب و هیجانی بود…ولی فصل دو یخورده افت پیدا کرد کوگامی جذاب داستان هم که نبود?!من با اینکه سرچ کردم متوجه نشدم اطلاعی از فصل 3 این انیمه نیست؟

 38. سروش

  سلام من مانگا های attack on tatan berserk ajin خوندم و لذت برم میتونید مانگایی تو همین سبک بهم پیشنهاد بدید؟

  1. علی دست پیمان

   نوراگامی – کلاس آدم کشی – انگل – توکیو غول

 39. Mostafa

  من خودم تو همین تابستان شروع به انیمه دیدم فک کنم تا الان یه 6 و 7 تایی سریال دیدم ولی درسته که از حمله به تایتان کیفیت خیلی خوبی نسبت به سایر انیمه ها نداره انگار یه جوری ولی دیگه خداییش از غول توکیو بهتر اخه خیلی داستان غول توکیو ساده ست و راحت میشه پیش بینی کرد که چه اتفاقی رخ میده ولی حمله به تایتان خیلی از نظر داستانی پیچیده تر و وک کنم از نظر imbd هم رایش بیشتر باشه

 40. Soma

  من قبلا فقط چن تا انیمیشن بلند ژاپنی دیده بودم . این ماه تصمیم گرفتم انیمه ی سریالی ژاپنی هم ببینم .قبلا فک میکردم همه انیمه های سریالی عشقولانه و تینیجری باشه به خاطر همین هیچوقت سراغش نمیرفتم تا اینکه تایتان رو دانلود کردم و نظرم کاااااملا عوض شد و بعدش توکیو غول و دث نوت رو دیدم . دث نوت رو تو ۲ روز دیدم نمیتونستم  واسه دیدن قسمت بعدی صبر کنم قسمت ۲۴ و ۲۵ نابودم کرد واقعا عاالی بود هر چند به نظرم بعد اون داستان افت کرد ولی خب میدونستم قراره آخرش یه تراژدی باشه کاملا انتظارشو داشتم.
  آقای دست پیمان میشه لطف کنید “یک” انیمه در حد تایتان و دث نوت (و بهتر از توکیو غول 😐 ) بهم  معرفی کنید ؟

  1. علی دست پیمان

   بخش ها بعدی رو نگاه کنید انیمه های جذاب زیادی معرفی کردم

 41. حامد

  ۳ تای اولی کاملا درست بود
  death note از قسمت ۲۵ به بعد ضعیف کار کرد وگرنه شاید اول میبود

 42. MAD X

  سلام،مطلب عالی بود فقط ای کاش نوع ژانر رو میزاشتین چون منم تازه وارد دنیای انیمه شدم?دث نات اولین سریاله که دیدم عالی بود دقیقا درست گفتین هم از نظر معمایی و هم روانشناسی، فیلمای زیادی دراین مورد دیدم،میشه چندتا انیمه باسبک شونن ای معرفی کنین؟متشکرر

  1. علی دست پیمان

   ممنون شما ، لطفا ادامه لیست رو مطالعه کنید، انیمه های جذاب و پر مختوایی معرفی شدن

  2. mahyaddin

   وان پیس و ناروتو ناروتو بیشتر پیشنهاد میشه

 43. kiana

  سلام دوست عزیز اینکه شما چه انیمه ای رو در رتبه اول قرار میدی مهمه اگه سایت میزنی نظر شخصیت رو نباید به اجرا بزاری . باید بر اساس رتبه واقعی انیمه ها شماره گذاریشون کنی . اینکه تو کانکی رو از همه بیشتر دوست داری اصلا مهم نیست . مهم اتک آن تایتانه که خیلی عالی تر از این انیمه ست و همچنین واقعا بنظرت آشغالی مثل درفترچه مرگ لیاقت لغب سوم داره با این حال که انیمه هایی مثل پایان جهان یا نوراگامی خیلی فوق العاده تر از اونن ؟؟ اگر میخوای نظر شخصیت باشه برو چت روم یا وبلاگ بزن و همینطوری هم برای خودت رو انیمه ها عدد نزار چون داری میگی بهترین انیمه ها پس باید بر اساس مدارک بهشون عدد بدی . با تشکر

 44. سعید

  سلام
  خسته نباشید
  انیمه های مثه کارای هایائو میازاکی پرنسس مونونوکه .ناوسیکا از دره باد یه همچین انیمه های میخوام کلا طبیعت گرا باشه معرفی کنید
  سپاس

  1. علی دست پیمان

   سلام کارای میازاکی رو در مقاله ای می خوام معرفی کنم، و انیمه های طبیعت گرا رو هم بررسی می کنم ،ولی بعد نیست به این مقاله هم یک نگاهی بیاندازی » برترین موسیقی های متن انیمیشن های استودیو جیبلی به انتخاب مجله وارونه

 45. Light

  سلام میخواستم بدونم انیمه ی code geass به پای انیمه هایی که گفتید هست چون میخوام ببینمش و میخوام بدونم ارزش دیدن داره یا نه . حالا اگه به پای اینا هم نمیرسید عیبی نداره و قشنگ باشه کافیه چون یکی از دوستام میگفت که انیمه ی خوبی نیست ولی سرچ کردم دیدم جز انیمه های خوبه و مثل اینکه شخصیت اصلیش بهترین شخصیت انیمه ای جهانه
  لطفا جواب بدید

  1. علی دست پیمان

   code geass امنیه قشنگ و جذابی هستش ولی شخصیت اصلیش فک نکنم بهترین شخصیت باشه! بستگی به سلیقه شما هم داره، مثلا من خودم از این انیمه خیلی خوشم نیومد! ولی تو بخش انیمه های کلاسیک معرفیش می کنم حتما

 46. ناشناس

  بدون شک Death Note بهترین هست.زمان خودش و اینها هم مطرح نیست.
  و Attack on Titan هم دومه.موافقم که Tokyo Ghoul سوم هست ولی منظور فصل اول و دوم هست و باید داستان همونجا تموم میشد چون فصل ۳ رو دادن به کارگردان و انیماتورهای دیگه که گند زدن توش و اصلا در حد و اندازه دو فصل قبل نبوه متاسفانه.
  انیمه Magi هم خیلی قشنگه اونم معرفی کنید!

  1. علی دست پیمان

   سپاس، ممنون از شما ، MAGI رو هم بررسی می کنم و اگه شد معرفی

 47. Anonymous

  سلام من تعدادی انیمه دیدم که خیلی خوووب بودن
  Silent voice
  My name
  In to the forest of the fireflys
  When marny was ther این یکی عالیه
  میخواستم بدونم اگه انیمه هایی در این سبک ها میشناسید خواهشن معرفی کنید!!!!!

 48. milad

  dash sword art online va nanatso no taizai foqoladan age nadidi khodet bebin hal mikoni
  damet garm foqoloade bood anime hat

  1. علی دست پیمان

   مرسی ممنون از شما دوست عزیز خوشحالم از لیست خوشتون اومده

 49. Amir

  توکیوغول عالیه.
  از Attack on Titan و Death Note بیشتر دوستش داشتم و درکل بیشتر درکش کردم.
  این نظر خودمه اگه منم رده بندی میکردم بر اساس سلایقم حتما توکیوغول رو میذاشتم اول.
  رتبه بندی خیلی عالی بود ممنون

  1. علی دست پیمان

   ممنون از شما دوست عزیز

 50. رهام

  توکیو غول اصلا لایق اول بودن نیست،انیمه خوبیه ولی واقعا شما دارین بیخودی بزرگش میکنید.
  وقتی انیمه هایی مثل Attack on Titan یا Death Note و یا امثال Dragon Ball هست چطور ممکنه توکیو غول اول باشه؟؟ باید در حد پنجم ششم لیست میبود.

  1. علی دست پیمان

   رتبه بندی دلیل برتری یک انیمه ب دیگری نیست، تو این سری مقالات سعی شده تا بهترین انیمه ها معرفی بشه

  2. Mahdi

   نه به نظرم بی انصافی داری میکنی توکیو غول واقعا یه انیمه ای بود که از نظر داستان..موسیقی..جلوه ها و…واقعا بی نظیره…

 51. Elijah

  اینکه توکیو غول و حمله به تایتان و دفترچه مرگ رو از 1 تا 3 رتبه بندی کردید یعنی سلایق تون مایل به سینن اه
  وگرنه رتبه بندی های دیگم میشه کرد گرچه رتبه بندی تون نسبتا خوبه

  1. علی دست پیمان

   خیلی رتبه بندی واقعا مطرح نبوده برام بیشتر سعی کردم بهترین آثار ممکن رو معرفی کنم ، مرسی از نظرتون شما هم لطفا انیمه های مورد علاقتون رو با ما به اشتراک بگذارید

 52. علی

  سلام من چندین سال پیش تو شبکه ی مانگا یه انیمه رو دنبال میکردم که یه گروه بودن هر کدوم قدرتای خاصی داشتنو تو مسابقات شرکت می کردن قدرت نقش اول این بود که از انگشتش شلیک می کرد یکی بود خیلی سریع حرکت می کرد یکیم بود با گیاها در ارتباط بود خلاصه سرتونو درد نیارم کسی هس که اسمشو بدونه یا بتونه راهنماییم کنه پیداش کنم

  1. علی دست پیمان

   اینجوری خیلی سخته گفتن ، اما همینجا بچه فک کنم بتونن راهنمایی کنن

  2. علیرضا

   My Hero Academia اسم انیمه‌ایه که شما دیدی

 53. م

  سلام این انیمه ها رو دیدم انتخاب خوبیه…

  فول متال الکمیست و هانتر هانتر رو هم ببینید.
  فوق العاده اند

 54. arian

  من از الان چشم انتظار attack on titan ام که مرداد میاد فصل سومش

 55. arian

  فقط توکیو غول بعد attack on titan

  1. tanya

   توکیوغول لایق اول بودن نیس هرچه عاشق داستان و ژانر خشنشم اما در مقایسه با مانگا داستانش خیلی کوتاه و سبکه

 56. آبتین

  خوب این لیست هم که ابتدا سه تا از بهترین انیمه ها قرار داده شده توکیو غول حمله به تایتان ها دفترچه مرگ البته به نظرم دفترچه مرگ شاید تو دوره خودش بهترین بوده ولی به نظرم از لحاظ داستانی داشت مخصوصا از زمانی که ال می میره بخوایم از لحاظ پر محتوا بودن داستان در نظر بگیریم به نظرم کیمیاگر تمام فلزی میتونست الان جای دفترچه مرگ رو بگیره و توکی غول و حمله به تایتان ها در یک ردیف قرار بگیره و شاید رتبه چهارم رو به دفترچه مرگ بدم و یه انیمه ای که به چشمم نخورد توی لیست و جذابه Hunter x Hunter

  1. اردلان

   احمق یه خطر اسپویل بزن چقدر تو نفهمی

  2. نسیم

   احمق

 57. Parham

  تو نظر سنجی های خود ژاپن هم deth note بر تر از همه انتخاب کردن. این انیمه واقعا خیلی با همه فرق داره و نمیدونم چرا توکیو باید اول باشه. Deth note تنها سریال انیمه هست که تو amdb نمره بالاتر از 9 داره و وقعا از نظر برتری فاصله زیادی با تمام مانوا ها داره

 58. shinoa

  ببخشید هرچی گشتم انیمه اسرافیل پایانی رو پیدا ننکردم

 59. رزا

  خیلی عالی بود.خسته نباشید.انیمه ای شبیه پایان جهان سراغ دارید که به اهمیت خانواده و دوستان بپردازه؟

 60. عرفان

  ناروتو شیپودن از همه شون بهتره

 61. محمد

  سلام . واقعا عالی بود . تو این چند تا مقاله ای که در مورد انیمه خوندم با مقاله شما کاملا موافق بودم . به نظرم اگه Sword.Art.Online و Code.Geass و سری fate رو اضافه کنین دیگه هیچی کم نداره و از همه لحاظ عالیه
  دمت گرم
  امتیاز 100

 62. Parham

  جای attack on titan و تکیو باید عوض بشه چون اتک هم بیننده های بیشتری داره همه امتیاز بالاتری داره. من هم هر دو این هارو دیدم و مطمئنا اتک بهتره

  1. علی دست پیمان

   شاید… اما من به شخصه شخصیت کانکی و فضای دارک و مرموز توکیو غول رو بیشتر دوست دارم

   1. arian

    دقیقا

 63. jongin

  psycho pass هم خیلی خوبع واقعا

 64. jongin

  واقعا با اون سه تای اول که معرفی کردین خیلی حال کردم فوق العاده ان و واقعا محشرن توصیه میکنم هر کی این پست رو داره میخونه حتما حتما سه تای اول رو تو اولویتاش بذاره

 65. م

  انیمه قاشق نقره ای یکی از ساده ترین و در عین حال جذابترین انیمه هاست بر عکس بقیه که هیجانی هستن ولی این انیمه هیجانش کمه ولی آدم رو به دنیای واقعی نزدیکتر می کنه و دید آدم رو عوض می کنه و در عین حال پشتکار و اراده آدم رو بالا می بره

 66. Farzad

  سلام و خسته نباشید
  من با طراحی این مطلب و رده بندی انیمه ها کاملا موافقم
  فقط اگه مشه یک آنهمه در سبک Attack on titan معرفی کنید.ممنون

  1. علی دست پیمان

   مرسی لطف دارین. شما می تونین انیمه kabaneri of the iron fortress ببنید از همین کمپانی تو قسمت 7 هم معرفی می کنم این انیمه رو

 67. masoud

  داداش فوق العاده نوشتی

 68. Sara

  سلام واقعا با Attack on Titan موافقم در واقع انیمه نگاه کردنو با اون شروع کردم و تازه فهمیدم انیمه یعنی چی ( اخه قبلا از انیمه ها متنفر بودم چون کمی انرمالن اما اشتباه میکردم شاید پر معما ترین چیزهایی که دیدم همین انیمه هان حتی همین عجیب غریب بدونشون با هدفی طراحی شدن)به هر حال خیلی ممنون .
  راستی یادم رفت هر کسی که می‌خواد انرژی +بگیره آنیمه ی kuroko no basket رو پیشنهاد می‌کنم (راستی به ظاهر شخصیت ها گیر ندین کافیه ۲قسمت اولش رو ببینین اونوقت که جزو طرفداراش میشین فقط آدم امید وار میکنه هر چند که موضوعش با شرایط ما فرق میکنه اما تهش تلاش و موفقیته من که بعد از دیدنش انرژی گرفتم برم درس بخونم?)

 69. نگار

  خیلی عالی بود.ممنون از سایت خوبتون

  1. علی دست پیمان

   ممنون از شما که ما رو دنبال می کنید و علاقه مند به مطالب ما هستید

 70. fariba

  سلام
  فصل سوم عاشقان شیطانی کی میاد اخه؟؟؟ واقعا بهش معتاد شدم

  1. علی دست پیمان

   هنوز اطلاعات رسمی مبنی بر منتشر شدن فصل سوم انیمه Diabolik Lovers وجود نداره اما با توجه به شایعاتی که در شبکه های مجازی منتشر شده به نظر میرسه تو 6 ماه اول سال 2018 فصل سوم منتشر بشه

 71. rohullah

  سلام داداش من یه چند تا انیمه مثل attack on titan میخواستم اگه میشه معرفی کنید ممنون میشم.

 72. Mas

  واقعا ممنون همشون انیمه های فوق العاده ای بودن

 73. Mas

  سلام واقعا لیست خوبیه برا ماهایی ک تازه شروع کردیم ب انیمه دیدن میخواستم بپرسم انیمه ای ک هم از نظر موضوعی و هم داستانی و هم جذابیتش شبیه خادم سیاه باشه سراغ ندارید؟

  1. علی دست پیمان

   با سلام مرسی دوست عزیز خوشحالم از انتخاب های ما خوشتون اومده. می تونم انیمه های Pandora Hearts ، Neuro: Supernatural Detective، Loveless بهتون معرفی کنم

 74. NOKASHIKI

  به خاطر این مطالب خیلی ازتون ممنون❤
  من خودم اهل دیدن انیمه هستم…بیشترشون رو دیده بودم ولی بعضی هاشون رو که نمیشناختم رو هم شناختم…واقعا جالب بود…
  ممنون از سایت خوبتون??????

  1. علی دست پیمان

   مرسی از شما دوست عزیز که مارو دنبال می کنید و خوشحالم که این سری مطالب برای شما مفید بوده

 75. nobody

  چرا وقتی تو یه چیزی تخصص ندارین الکی میان مقاله میدید و مثلا بررسی میکنید شرط میبندم خودت یکیشونم ندیدی همینطوری یه مشت انیمه که زیاد به گوشت خوردن رو اومدی معرفی کردی برای رده بندی شونم احتمالا تاس انداختی
  داداش کار رو باید به کاردون سپرد

  1. علی دست پیمان

   سلام دوست عزیز مرسی که نظرتو گفتی ولی خوب باید بگم که بر خلاف تصور شما من خودم اهل انیمه دیدن هستم و بالای مطلب هم ذکر کردم این انتخاب ها به سلیقه خودم هست ممکن شما سلیقت و انتخابات و رده بندی انیمه هایی که دیدی با من فرق داشته باشه، در ضمن رده بندیشون هم خیلی مهم نیست تو این سری پست ها بیشتر به معرفی بهترین ها پرداختیم نه نقد و بررسی

  2. ?

   اهای nobody جون میدونی چرا اسمتو گذاشتی nobody چون واقعا nobody هستی

 76. اسحاق

  سلام و خسته نباشید
  من طرفدار انیمه های قسمت بالا هستم
  ناروتو
  بلیچ وان پیس
  تو این سبک (فانتزی) موردی اگر هست ممنون میشم معرفی کنین
  توکیو گول و اتک اف تایتن . دث نوت .. اینا رو هم دیدم
  دنبال قسمت بالام که یه مدت سرگرم بشم
  سپاسگذارم

  1. علی دست پیمان

   سلام دوست عزیز پیشنهاد من به شما این انیمه ها هستش : Detective Conan ، Black Lagoon، Hunter x Hunter، Fairy Tail، Soul Eater و Gintama هستش انیمه Full Metal Alchemist رو هم اگه ندیدین حتما پیشنهاد می کنم ببینین

  2. امیرعلی

   چند تا انیمیشن در ژانر انیمیشن بروتو و ناروتو معرفی میکنید لطفا

 77. ؟؟؟؟؟

  پس ناروتو

  1. علی دست پیمان

   نارتو رو تو بخش ششم معرفی کردم

 78. Cassandra

  من انیمه های Attack on Titan و Tokyo Ghoul رو دیدم. هر دو جالبن. پیشنهاد می کنم ببینید.

 79. رسول

  چرا انیمه هفت گناه کبیر(nanatsu no taizai)رونزاشتین

  1. علی دست پیمان

   این انیمه ها سلیقه ای هستش و خیلی از انیمه ها تو این لیست نیست اما چشم انیمه The Seven Deadly Sins رو حتما بررسی و معرفی می کنم ، مرسی از اینکه نظرتون رو با ما درمیون گذاشتی .

 80. علی

  سلام دادش خسته نباشید دادش من یه کارتون هست دیونم کرد نمیدونم اسمش چیه ولی فکر کنم زابنیه یه دختر است عاشق یه مرد است مردازش خوشش نمیاد ولی دختر هرجا میبینتش بوسش میکنه مرد نینجاست یه نفرم شبیه بروسلی هست که دوست نینجااست من اینو ت شبکه امریکای دیدم

  1. f.m

   شما توی چت روم های انگلیسی احتمالا راحت تر به جواب برسی

  2. میلاد

   سلام اسم این انیمه ناروتو هست و بهترین انیمه که دیدم و اول باید انیمه ناروتو ببنید و بعد انیمه ناروتو شیپودن ببینی که روی هم حدود 720قیمت هست که هر قسمتش فوق العادس و یه یک سالی هست که داره ادامشو میسازن که در مورد پسر ناروتو هست که اسم انیمه بوروتو نسل بعدی ناروتو هست

 81. فاطمه

  اینارو همه دیدم یه چیز جدید بزارید

  1. علی دست پیمان

   سلام لطفا بخش دوم رو مطالعه بفرمایید https://goo.gl/PnKZ7o

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *