Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول
انیمه و انیمیشن

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول 

انیمه های برتر به انتخاب مجله وارونه !

درود بر تمامی دوستان اوتاکو و غیر اوتاکو. امروز و در همین‌جا با معرفی بهترین انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید در خدمت شما برادران و خواهران گرامی هستیم و بس! البته شما میتونید در صورت علاقه، بخش‌های دیگر رو از اینجا مطالعه بفرمایید.

[megadesc]انیمه های سریالی بی شک یکی از آموزنده ترین و جذابترین سریال های تولیدی هستند. و با دیدن حتی یک قسمت جذب این انیمه‌ها میشوید. همزمان این دیدگاه که انیمه‌ها فقط برای بچه‌هاست. چیزی جز دروغ نیست.[/megadesc]


پیش‌معرفی‌های زیر، لازمه این مطلب لذیذ.


خود من قبل از دیدن این سریال ها درک درستی از انیمه نداشتم. همیشه هم برام سوال بود که دوستام چگونه انیمه‌ها را تماشا می کنند. اما با شروع کردن و دیدن آنها، نه تنها علاقمند شدم. بلکه به نوعی به دیدن انیمه اعتیاد پیدا کردم!

در بهترین انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید می‌خوام بهترین انیمه های سریالی به انتخاب مجله وارونه را برایتان معرفی کنم. این انتخاب‌ها براساس جذابیت داستان، موسیقی متن، گرافیک و بازدید و بازخورد بین المللی در نظر گرفته شده است. همزمان سلیقه شخصی بنده هم در آن دخیل بوده است.


نکاتی که با به یاد داشتن آنها در بهترین انیمه‌های سریالی بخش اول کار ما و خودتون رو راحت‌تر کردید.

۱_ هر انیمه‌ای چه در این لیست و چه در لیست‌های دیگه در مجله وارونه معرفی شود. یعنی خیلی خوفه و میتونید با خیال راحت برید تو کارش!

۲_ در این لیست، سایر لیست‌ها و کلا هرچیزی که فکر میکنید ترتیب موجود در اون باعث برتری یه چیز به چیز دیگه میشه. اصلأ هیچ ترتیب خاصی وجود ندارد. و شما با تعدادی گوشت کوبیده شیک و مجلسی طرف هستید.

۳_ یادتون باشه که یه سری از انیمه‌ها به زمان نیاز دارن تا در سبک خودشون ببینده رو جذب کنند. پس با یه قسمت از یه انیمه دل زده نشید. همزمان به سلیقه خود، دیگران و ما احترام بگذارید!

۴_ در این لیست و بیشتر لیست‌ها با اینکه تعداد متناسب اعضاء, ۵ انیمه هستش. اما همیشه با دقت مطالعه فرمائید. تا یه وقت انیمه‌ای جا نمونه.

۵_ اگه انیمه‌ای که خیلی خوف است و بس! در لیست نبود. حتما در بخش نظرات معرفیش کنید تا در بخش‌های بعدی معرفی بشه.


نکاتی که علاوه بر بهترین انیمه‌های سریالی بخش اول بهتره در تمام مطالب مجله وارونه به خاطر داشته باشید.

۱_ در صورت علاقه، شما می‌تونید از اینجا به کانال نماشای ما مراجعه و دنبالش کنید. تا علاوه بر دسترسی به ویدیوهای قرار گرفته در سایت، به سایر ویدیوهای جالب ما و ویدیوهایی که خودتون درخواست می‌کنید، دسترسی داشته باشید.

۲_ قربون دستتون، بزنید رو فعال‌سازی نوتیفیکش مجله وارونه تا ما رو شاد کنید. چون از مدت‌ها شما می‌توانید با فعال کردن‌ش به اعلان‌های مطالب ما دسترسی داشته باشید. همزمان دیگه لازم نیست مثل قبل سایت رو چک کنید! چون اعلان‌ها کم‌کم و خود به خود برای شما ارسال می‌شود.

۳_ در هنگام نظر دادن در هر مطلبی، در مجله وارونه، خواهشمندم که از تبلیغ و نام بردن سایر سایت‌های فارسی و مخصوصاً عمل ناپسند اسپویل خودداری کنید.

ما هم اگه چنین نظری رو ببینیم، یا خود نظر رو پاک میکنیم یا اصلاحش می‌کنیم تا سرمشق دیگران شود. پس ما رو شرمنده خودتون نکنید. همزمان این شرایط در بیشتر موارد، شامل ما هم میشه.

۴_ در هنگام مطالعه، چشمتون رو از صفحه برندارید. مگر هر ۲۰ دقیقه و به مدت ۲۰ ثانیه تا تو این گرونی به دکتر و عینک نیاز نداشته باشید.

با در نظر داشتن نکات بالا، شما رو به دیدن بهترین انیمه‌های سریالی بخش اول دعوت می‌کنم.


۱_ Tokyo Ghoul

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

[megadesc]کارگردان: Shuhei Morita
نویسنده: Chūji Mikasano
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Sui Ishida
موسیقی: Yutaka Yamada
استودیو: Pierrot
ژانرها: اکشن، معمایی، ترسناک، روانشناختی، فراطبیعی، درام، سنین
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۳ تیر ۱۳۹۳[/megadesc]

مانگای خیال پردازی، تاریک و ترسناک سوی ایشیدا Sui Ishida رو میشه یکی از بهترین مانگاهای تاریخ دونست. انیمه‌ی این اثر، ساخته شده توسط استودیو پیروت Pierrot هم با وجود پستی بلندی‌هاش تونسته یک انیمه‌ی جذاب که در ظلم بین غول‌ها و انسان‌ها با حمله به تایتان Attack on Titan اشتراک دارد رو به تصویر بکشد.

البته تفاوت بزرگ بین توکیو غول Tokyo Ghoul و حمله به تایتان Attack on Titan. این است. که در حمله به تایتان Attack on Titan تایتان‌ها موجوداتی آدم‌خوار بی‌رحم و بدون در نظر گرفتن قضایای فصل جدید، جزو آدم بدها هستند. در حالی که پس از دیدن دو فصل اول توکیو غول Tokyo Ghoul نمی‌دانید که آدم بد واقعی چه کسی است.

داستان

توکیو غول Tokyo Ghoul داستان پسری به نام کانکی کن را روایت می‌کند. پسری که ناخداگاه با یک  غول آدم‌خوار در پوست انسان آشنا می‌شود. این غول با نزدیک شدن به وی قصد کشتن و خوردنش را دارد. اما طی فرایندی سبب تبدیل کانکی به اولین نیمه انسان/نیمه غول می‌شود.

کانکی به سرعت خودش رو در میان غول‌های آدم‌خوار با ویژگی بدنی قوی و سلاحی به شکل بال‌ یا دم یا بازو‌ یا شمشیر می‌بیند. اما کم‌کم به جای فرار از دست آنها، شروع به درک آنها می‌کند. و داستان کانکی در میان انسان‌ها و غول‌ها شروع می‌شود.

ترتیب پیشنهادی تماشا

_ Tokyo Ghoul
_ Tokyo Ghoul √A
_ Tokyo Ghoul [Jack]
_ Tokyo Ghoul: PINTO
_ Tokyo Ghoul:re

تریلر فصل اول انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul


۲_ Attack on Titan

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

[megadesc]عنوان ژاپنی: Shingeki no Kyojin
کارگردان: Tetsurō Araki
نویسنده: Yasuko Kobayashi
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Hajime Isayama
موسیقی: Hiroyuki Sawano
استودیو: Wit Studio ,Production I.G
ژانرها: اکشن، نظامی، معمایی، درام، فانتزی، شونن، قدرت فرابشری
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۸ فروردین ۱۳۹۲[/megadesc]

حمله به تایتان Attack on Titan مجموعه مانگای ژاپنی است. که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. داستان آن در صد سال پس از ظهور تایتان‌های انسان‌نما می‌گذرد. تایتان‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند. اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند. تا اینکه پس از صد سال، تایتانی بزرگ دیوار را خراب می‌کند.

[megadesc]پخش فصل اول انیمه آن از ۶ آوریل ۲۰۱۳ در ماینیچی برودکاستینگ سیستم شروع شد و تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ به طول انجامید. فصل دوم انیمه نیز از آوریل ۲۰۱۷ در حال پخش است.[/megadesc]

داستان، حول اِرن یاگر، خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن و دوست این دو، با نام آرمین آرلرت می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیا، مادر اِرن بدست یک تایتان کشته می‌شود. او نیز قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها را از تایتان‌ها بگیرد. او به همراه دوستانش به ارتش ملحق می‌شود. بعدها در جریان یکی از مبارزات، او متوجه می‌شود که قدرت تبدیل شدن به تایتان را دارد و از آن برای دفاع از انسان‌ها استفاده می‌کند.

در ادامه بخوانید: بررسی قسمت به قسمت فصل سوم انیمه Attack on Titan

حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد. چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید. و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد. همین عامل سبب می‌شود که در لیست انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید جای گیرد.

تریلر فصل اول انیمه حمله به تایتان Attack on Titan


۳_ Death Note

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

[megadesc]کارگردان: Tetsurō Araki
نویسنده: Toshiki Inoue
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Tsugumi Ohba
موسیقی: Yoshihisa Hirano ,Hideki Taniuchi
استودیو: Madhouse
ژانرها: معمایی، پلیسی، روانشناختی، قدرت فرابشری، شونن، هیجان‌انگیز
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۱ مهر ۱۳۸۵[/megadesc]

دفترچه مرگ Death Note نام یک مجموعه مانگای ژاپنی از تسوگومی اوبا است. که از روی آن یک مجموعه تلویزیونی انیمه هم ساخته شده است. دفترچه مرگ Death Note برای اولین بار از دسامبر ۲۰۰۳ تا مه ۲۰۰۶ در مجلهٔ هفته‌نامه شونن جامپ انتشارات شوئیشا به چاپ رسید.

[megadesc]این مانگا با فروش بیش از ۲۶٫۵ میلیون نسخه، یکی از مجموعه مانگاهای پرفروش هفته‌نامه شونن جامپ محسوب می‌شود.[/megadesc]

لایت یاگامی، مرد جوانی که از جرم و بزهکاری بیزار است. تصادفاً دفتری پیدا می‌کند که رویش دفترچه مرگ Death Note شده است. در صفحهٔ اول دفترچه توضیح داده‌ شده که اگر نام شخصی در دفتر نوشته شود. و نویسنده در همان‌ حال چهرهٔ شخص را در ذهنش مجسم کند. آن شخص پس از ۴۰ ثانیه بر اثر حمله قلبی خواهد مرد. لایت درصدد استفاده از دفتر بر می‌آید. تا جهان را تغییر دهد.

[megadesc]این انیمه در یک فصل به پایان می‌رسد. و یکی از جذابترین انیمه های جهان است. که برنده جوایز بین المللی زیادی شده است. داستان جنایی و روانشناسی آن یکی از جذاب‌ترین معما های جنایی است![/megadesc]

تریلر انیمه دفترچه مرگ Death Note


۴_ Bleach

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

[megadesc]کارگردان: Noriyuki Abe
نویسنده: Masashi Sogo ,Tsuyoshi Kida ,Kento Shimoyama
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Tite Kubo
موسیقی: Shirō Sagisu
استودیو: Pierrot
ژانرها: اکشن، شونن، فراطبیعی، قدرت فرابشری، کمدی، ماجراجویانه
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۴ مهر ۱۳۸۴[/megadesc]

بلیچ Bleach نام یک مجموعه مانگا ژاپنی است. که توسط تایت کوبو نوشته و مصورسازی شده است. این سری توسط انتشارات شوئیشا از ۷ اوت ۲۰۰۱ در هفته‌نامه شونن جامپ چاپ می‌شود. از روی این مانگا یک مجموعه تلویزیونی انیمه بوسیلهٔ استودیو Pierrot هم ساخته شده است.

[megadesc]قسمت‌های مانگای این سری بیش از ۷۲ میلیون نسخه در ژاپن به فروش رسانده و در آمریکا نیز پرفروشترین مانگا شده است.[/megadesc]

بلیچ Bleach ماجراهای پسری دبیرستانی به نام ایچیگو کوروساکی است. که توانایی دیدن ارواح را دارد. زندگی وی با برخورد با یک شینیگامی یا خدای مرگ که بر جریان گذر ارواح از دنیای انسانها به دنیای بعد از مرگ نظارت می‌کنند. بکلی دگرگون می‌شود.

ایچیگو با روکیا کوچیکی که یک شینیگامی و بدنبال یک هولو، یک روح گمگشته شرور است. برخورد می‌کند. روکیا در حین نبرد با هولو بسختی مجروح می‌شود. بعنوان راه حل سعی می‌کند تا نیمی از ریاتسو یا نیروی روح خود را به ایچیگو بدهد. تا او را قادر به نابودی هولو بسازد. ولی در اتفاقی عجیب، ایچیگو با گرفتن تقریباً تمامی نیروی روکیا تبدیل به یک شینیگامی می‌شود. سپس می‌تواند براحتی هولو را شکست دهد.

همچنین این مطلب رو هم بر بردن بزنید: بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix که حتماً باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول

روکیا که بیشتر نیروی خود را از دست داده است. مجبور است مدتی در دنیای انسان‌ها ماندگار شود. تا بتواند نیروی خود را بازیابد. در همین حین ایچیگو هم مجبور است. بجای روکیا وظیفه شینیگامی بودن را بر عهده بگیرد. و با نبرد با هولوهای متعدد، ارواح انسانها را به دنیای بعد از مرگ که جامعه ارواح نام دارد رهنمود کند.

مدتی از این اتفاق می‌گذرد. و شینیگامی‌های مافوق روکیا از اعمال و محل زندگی او که هنوز به جامعه ارواح بازنگشته است. با خبر می‌شوند. و به جرم عمل غیر قانونی واگذاری قدرتش به ایچیگو، او را دستگیر و به مرگ محکوم می‌کنند…

[megadesc]طبق گفته تایت کوبو در اواخر سال ۲۰۰۸، پایان داستان هنوز تهیه یا نوشته نشده است.[/megadesc]

تریلر اول انیمه بلیچ Bleach


۵_ Psycho-Pass

انیمه هایی که باید آنها را تماشا کنید

[megadesc]کارگردان: Naoyoshi Shiotani ,Katsuyuki Motohiro
نویسنده: Gen Urobuchi
برگرفته از: مستقل
موسیقی: Yugo Kanno
استودیو: Production I.G
ژانرها: اکشن، پلیسی، روانشناختی، علمی-تخیلی
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۲۱ مهر ۱۳۹۱[/megadesc]

روان-گذر Psycho-Pass یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی می‌باشد. که توسط پروداکشن آی.جی تولید شده است. این مجموعه توسط گن اوروبوچی نوشته شده و نائویوشی شیوتانی آن را کارگردانی کرده است. داستان روان-گذر Psycho-Pass در آینده اتفاق می‌افتد. جایی که بشر به تکنولوژی به نام سیستم شیبیل دست پیدا کرده. و با نصب دستگاهی به نام روان-گذر Psycho-Pass و قراردادن آن در بدن تمام شهروندان قادر به اندازه‌گیری شخصیت، وضعیت روحی و احتمال اشتیاق برای ارتکاب جرم آن‌ها می‌شود. شخصیت اصلی داستان دختری جوان به نام آکانه سونموری است. که به تازگی به عنوان کاراگاه عضو نیروی امنیت عمومی شده است.

این مجموعه انیمه از ۱۲ اکتبر ۲۰۱۲ شروع شده و تا ۲۲ مارس ۲۰۱۳ از شبکه فوجی تلویژن پخش شده است.  فصل دوم آن نیز از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۴ به تعداد ۱۱ قسمت پخش شد. همچنین سه انیمه سینمایی در سال ۲۰۱۹ از انیمه سایکو پاس منتشر خواهد شد. برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید. فصل سوم هم در راه است.

[megadesc]سایکو پاس یک انیمه بسیار جذاب جنایی و معمایی است. البته با تمرکز بر روی روان شناسی و تغییرات ساختار روان شناختی و جامعه شناسی انسان در آینده نه چندان دور.[/megadesc]

در ادامه بخوانید: بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید !  بخش دوم

تریلر فصل اول انیمه روان-گذر Psycho-Pass


امیدوارم که همتون از انیمه‌های معرفی شده در “بهترین انیمه‌های سریالی بخش اول” نهایت لذت رو ببرید. همزمان با نظراتتون ما رو در بهتر کردن بخش انیمه یاری کنید. همیشه هم ما رو دنبال کنید.

همچنین تمامی دوستانی که علاقه به همکاری در بخش انیمه و سایر بخش‌های مجله وارونه دارند. میتوانند از طریق بخش نظرات یا ایمیل info@varune.com اعلام همکاری کنند.

منتظرتون هستیم، پس منتظرمون باشید

مطالب مرتبط

131 دیدگاه

 1. ...

  سلام.شاید باورتون نشه ولی واقعا جای توکیو غول شماره یک بود!(بگذریم که اشاره کردین شماره گذاری تصادفی بوده) درمورد دفترچه مرگ میخواستم بپرسم اگه اشتباه نکنم سینمایی هم داره. سینماییش چطوری هستش؟ میشه یه توضیح کوتاهی بدین؟

  1. ...

   البته از نظر من توکیو غول 2 فصل بیشتر نداشت و برهمین اساس گفتم..

 2. آرش

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما میخواستم بگم که این لیست لیست درستی نیست شما انیمه های خوبی رو توی لیست گذاشتید اما بعضی از انیمه های فوق العاده مثل کد گیاس یا میرای نیکی یا فری تیل رو قرار ندادین بجاش انیمه ای مثل وان پیس رو گذاشتید که اصلا توی 10 انیمه برتر نیست لطفا به این موضوع دقت کنید نکته بعدی اینکه رنگینگ انیمه هاتون درست نیست انیمه های tokyo ghoul و attack on titan انیمه های خوبی هستن اما انیمه death note بی برو برگرد بهترین انیمه دنیاست و بهتر از اون تا حالا ساخته نشده و پشت سر اون انیمه فول متال الکمیسته (کیمیاگر تمام فلزی) قرار داره در آخر اگه میشه بهترین انیمه های سینمایی رو قرار بدید ممنون

  1. علی دست پیمان

   سلام آرش مرسی از کامنتت ، این انیمه ها بر اساس رتبه بندی معرفی نشدن و ترتیبشون صرفا برای مشخص شدن تعداده ! بعدش این بخش اوله تا الان 12 بخش منتشر شده و انیمه هایی رو هم که گفتی تشون قرار داره ! بهترین انیمه های سینمایی رو هم معرفی کردیم به سر به بخش انیمه سایت بزن کلی مطلب باحال و ناب داریم

 3. Parnian

  سلام… ممنون از مطلبتون، میشه چند تا انیمه توی سبک erased, promised neverland یا attack on titan ولی خب مثل اتک انقد کش نده بهم معرفی کنید؟ منظورم وجه مشترک معمایی بودن و رمزآلود بودنشونه

  1. علی دست پیمان

   انیمه Beastars رو دیدی؟ امسال داره پخش میشه و خیلی ها دارن با promised neverland مقایسه اش میکنن ! البته داستان متفاوته اما از لحاظ جذابیت و کشش داستان حرف نداره ! تا الان 11 قسمت اومده و تا قسمت 8 تو مجله وارونه بررسی شده !

 4. Mahdi

  پس ناروتو کجاست؟نارتو بهترین انیمه‌ی دنیاست پس چرا تو این لیست نیست؟

  1. علی دست پیمان

   واسه این که این لیست بخش اول هست و تا بخش 10 ادامه داره و کلی انیمه باحال دیگه معرفی شدن که ناروتو هم توش هست!

 5. اوتاکو

  سلام. اول از همه تشکر از سایت خوبتون. قصد بی احترامی ندارم و ازتون درخواست دارم که انیمه ناروتو رو از لیست حذف کنید و یا اون رو به بخش های بالا تر ارتقا بدید . . .(میدونم که شماره گذاری بر اساس امتیاز و محبوبیت نیست ولی گذاشتن ناروتو در رتبه 30 توهین بزرگی به طرفداران ناروتو هست.لطفا اصلاح کنید)

  1. علی دست پیمان

   مخلص برادر ، شما لطف داری!
   ممنون ار رعایت ادم و کمالات! والا من بر این باور هستم طرفدارای نارتو خیلی احساسی و به منطق عمل میکنن، تعصب مانع پیشرفت و ناروتو چیزی برتر نسبت به سایر عناوین نداره ! فقط انیمه ای که بیشتر تو سلیقه شماست ! اگه به باشه که اصلا ناروتورو معرفی نمیکردم ! انیمه خوبیه اما کلی انیمه ناب دیگه هست ! بهتر و جذاب تر چه محتوایی، چه داستانی ، چه گرافیکی و …

   1. آرش

    گل گفتی چیه بابا اینقد خزش کردن اینور میری ناروتو اونور میری ناروتو بالا میری ناروتو پایین میری ناروتو انیمه که فقط ناروتو نیست هزار تا انیمه بهتر هست

 6. مهران

  دراگون بال عالیه، مخصوصا ۱۹۸۶ و دوبله ژاپنی. دوبله انگلیسیش خیلی آشغاله

 7. آراد

  چرا ناروتو و ناروتو شیپودن تو لیست نیستن با اینکه بلندن ولی اصلا حوصله سربر نیستن بعدش توکیو غول چرا اوله فصل 4 و3 اون مسخره شده مرد تک مشتی وآکادمی قهرمانانه من هم خوبه ولی ناروتو از تمام انیمه های دنیا از نظر من بهتره من که اصلا توش غرق شد م بی نطیره هر روز 3 قسمتشو میبینم خودمو کنترل میکنم که قسمت چهارمو نبینم انیمه ی کارگاهی دفترچه ی مرگ هم عالیه
  ناروتو و دفترچه ی مرگ خیلی خوبن ولی ناروتو بهتره

  1. علی دست پیمان

   سلام آراد
   ناروتو رو هم معرفی کردیم در ادامه ! این لیست قسمت به قسمت و همش داره به روز میشه !
   بعد شماره ها برای لیست کردن تعداده و ملاک برتری یه انیمه نسبت به اون یکی نیست و هدف معرفی بهترین انیمه هاست
   توکیو غول هم سه فصل در دو بخش منتشر شد فصل چهار نداره !

 8. Mani

  با سلام
  من بین انیمه های که دیدم از One Punch man و black clover خیلی خوشم اومد و انیمه دث نوت هم دیدم ولی اصلا ازش خوشم نیومد میشه انیمه هایی رو بگید که در سبک اون دو تا انیمه باشه و تموم شده باشه

  1. علی دست پیمان

   ادامه لیست رو نگاه کن این الان بخش اول هست و تا بخش 12 معرفی پیش رفتیم. کلی انیمه توشون هست که به کارت بیاد

 9. یه اوتاکو

  انیمه ناروتو هم فوق العاده است.خیلی زیبا است.رو زندگی هم خیلی تاثیر داره. مثلا خوده من قبلا ها تا نمی تونستم یک کاری رو انجام بدم سریع تسلیم میشدم.اما بعد از دیدن انیمه ناروتو کاملا عوض شدم.الآن طوری شدم ک همیشه باید کاری رو ک شروع می کنم تموم کنم.من ب بقیه هم توصیه می کنم ک ناروتو رو ببینند.با اینکه قسمت هاش زیاده ولی اصلا حوصله سر بر نیست.تازه برعکس هی دوست داری ببینی بعدش چی میشه

 10. shahin yanni

  سلام‌ دوستان من تا حالا‌ انیمه اتک آن تایتان و دفترچه‌مرگ رو دیدم اگه میشه بهم‌ یه انیمه در سبک این دوتا معرفی کنید اگه میشه به تلگرامم بفرستید اینم آیدیم @yanniband

 11. Ehsan

  سلام به وارونه های عزیز یه تشکر ویژه از اقای علی دست پیمان دارم که با معرفی کردن این انیمه ها مخصوصا attack on titan منو به دنیای انیمه ها علاقه مند کرد و الان تبدیل به یک اوتاکو و علاقه مند به سایت وارونه همه انیمه هایی که گفتین در ژانر خودشون بینظیرن و یه تشکر دیگه به خاطر نقد های بینظیری برای attack on titan می کنید لطفا همین جوری ادامه بدید و موفق باشید منتظر نقد ها و انیمه پیشنهادی جذاب دیگه تون هستم با تشکر

  1. علی دست پیمان

   مرسی احسان جان کلی لطف داری به وارونه و من دمت گرم ، خیلی خوشحالم که از دیدن این انیمه های لذت بردی و ممنون که این همه انرژی میدی ما پر قدرت به تلاشمون ادامه میدیم

 12. اوتاکو ها ترسناک نیستن

  یه انیمه ای که خیلی قشنگه و زیاد ازش نام برده نشده گینتاما هستش این انیمه واقعا فوق العادس. من یه مدت افسرده شده بودم و این انیمه واقعا حالمو خوب کرد اگه میشه ازش نامببرید??

  1. علی دست پیمان

   گینتاما حرف نداره و باهات کاملا موافقم ! گینتاما رو معرفی نکردیم، اما قرار در لیست های جدیدمون حضور داشته باشه ! لطفا یه نگاهی به بخش انیمه سایت بندازید انیمه های بسیار جالبی رو تو بخش های مختلف معرفی کردیم!

 13. iman

  سلام ببخشید یه انیمه بود که ملکه مورچه ها هرچی میخورد همونو بدنیا میاورد اسمش چی بود؟

  1. علی دست پیمان

   من همچین انیمه ای رو نمیشناسم متاسفانه !

   1. mohammad

    اسمش HUNTER X HUNTER بود ایمان

  2. jafar

   HunterXhunter

 14. KING M

  اگر انیمه بلیچ رو تموم کردید حتما 4 تا فیلم سینمایش هم نگاه کنید .در ژانر بلیچ هم میتونید noragami رو نگاه کنید.

 15. hossein

  سلام میشه تو این انیمه سریالایی که میگم اگه انیمه سینمایی یا از این اسپین افا داره بهم بکین ممنون

  توکیو غول
  اتک ان تایتان دث نوت هنر شمشیرزنی انلاین
  اکادمی قهرمانان من
  کیمیاگر تمام فلزی رین بو erased فیت زیرو

  1. علی دست پیمان

   توکیو غول دو انیمه سریالی (اسپین آف) » Tokyo Ghoul {Jack} ، Tokyo Ghoul: PINTO
   اتک آن تایتان » 3 عدد OVA اولی به اسم Attack on Titan: Ilse’s Journal در 3 قسمت، دومی با اسم Shingeki no Kyojin: Birth of Levi در دو قسمت و سومی با اسم Attack on Titan: Lost Girls در 3 قسمت. دو تا قسمت ویژه با اسم های Attack on Titan: Since That Day ( به بررسی اتفاقات قسمت 14 انیمه می پردازه) و Attack on Skytree (این کلا 7 دقیقه هستش و به اسم قسمت 13.5 شناخته میشه)- و در نهایت دو تا انیمه سینمایی با اسم های Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow ( به خلاصه 13 قسمت اول میپردازه ) و Attack on Titan: Wings of Freedom (به خلاصه اتفاقات قسمت 14 تا 25 می پردازه) و چند انیمه سریالی عروسکی …
   دث نوت، Erased ,رین بو , هیچی ازشون بیرون نیمونده !!!
   My hero Academia » دوتا OVA یک قسمتی با اسم های Boku no Hero Academia Jump Festa 2016 Special, Rescue! و My Hero Academia: Training of the Dead، یدونه قسمت ویژه با اسم My Hero Academia Season 2: Hero Notebook و در نهایت اول انیمه سینمایی My Hero Academia the Movie: The Two Heroes که امسال منتشر شد و در لیست بهترین انیمه های سینمایی 2018 وارونه قرار داره
   سری FATE کلی اسپین آف و ساید استوری داره باید بری ببینی تو نت دیگه اینجا ننوشتم.
   Full Metal Achemist » دو تا انیمه سینمایی به اسم های Fullmetal Alchemist: The Movie – Conqueror of Shamballa و Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos به همراه دوتا OVA س قسمتی و 4 قسمتی که دیگه اسمشون رو نمینویسم

 16. سینا

  سلام . من خیلی انیمه دیدم . چند تارو که خیلی خوشم اومد رو میگم و بهتون پیشنهاد میکنم حتما ببینید : انیمه کد گیاس_انیمه دفتر مرگ یا همون دث نوت_انیمه سورد آرت آنلاین_انیمه کیمیاگر تمام فلزی (برادری)_انیمه اتک آن تایتان_انیمه توکیوغول_انیمه بلیچ . البته انیمه ی ناروتو هم خوبه ولی به پای انیمه هایی که گفتم نمیرسه. واقعا پیشنهاد میکنم اینایی که گفتم رو ببینید با اکثر سلیقه ها هم جور در میان

  1. hr

   انیمه هایی مثل ناروتو یا بلیچ که زیاد بودن حوصلتو سر نبرد وسطاش ؟

 17. hr

  سلام میشه یه دسته بندی از سبک های انیمه ها بزارید مثل روان شناختی،تخیلی،کمدی فقط میخام کل سبکا با چنتا مثال رو بدونم ممنون

  فقط این انیمه های زیاد مثل ناروتو یا وان پیس وسطاش حوصله سر بر نمیشه احیانا حتی فکر ۷۰۰ تا قسمت هم تو مخم نمیره تازه حجم نت دانلودش رو از کجا بیارم اگه اون همه قشنگه که یه کاری میکنه ۷۰۰ تا قسمت ببینی منم ببینم؟

  بعد یه چنتا انیمه مثل sword art online که هم توش اکشن باشه هم عشق معرفی میکنید مثلا مثل توکیو غول گرچه رو عشق زیاد تمرکز نداشت ولی هنر شمشیر زنی جفتشو داشت من فکر میکنم انیمه هایی مثل اتک ان تایتان و دث نوت با اون کیفیت رو عاشقانه بودنم تمرکز داشتن خیلی بهتر میشدن وقتی میبینم ارن و میکاسا اصلا بهشون پرداخته نمیشه عصابم میریزه بهم

  در آخر اگه میشه یکم اطلاعات از نیم فصل حدید اتک ان تایتان که کی میاد و چجوریه داستان بگید ممنون

 18. اوتاکو

  سلام بابت معرفی انیمه هاتون تشکر ولی خب من اژ ژانر عاشقانه وتخیلی وروانشناختی خوشم میاد و انیمه ای که واقعا این ژانر ها را داشت و بسیار جذاب بود انیمه چارلوت بود لطفا اگه مشابه این انیمه رو بلدید معرفی کنید با تشکر از زحماتتون واینکه البته اگه مشابه انیمه الفن لاید هم میشناسید بگید

 19. otaku girl

  سلام من خودم بیشتر اهل انیمه هستم، انیمه inuyasha هم قشنگه انیمه ای سراغ ندارین ک تاریخی باشه بیشتر یا اینکه دختر خیلی باهوش باشه و شمشیر زن یا مدرسه ای

 20. MATADOR

  سلام دوست عزیز اول بخواطر معرفیه این انیمه ها ممنون و دوم اینکه من انیمه SWORD ARE ONLINE و BLACK CLOVER و NO GAME NO LIFE رو دیدم و از این سبک انیمه یعنی خیلی فانتزی و جادوگری و چند نژادی خوشم اومده اگر میشه چند انیمه ذیگه در این سبک معرفی کنید

  1. علی دست پیمان

   حتما معرفی می کنم لطفا قسمت های بعدی بهترین انیمه های معرفی شده را نگاه کنید چون کلی انیمه جالب معرفی شده که نزدیکن به سلیقه شما

 21. Mobin

  چرا darling in the franx رو نمیزارید؟

  1. علی دست پیمان

   حتما بررسی می کنم و اگه شد معرفی ممنون از پیشنهادت

 22. Aref. Nikroo.1379

  انیمه akame ga killهم انیمه خیلی خوبه یکی از بهترین انیمه هاییه که دیدم

 23. رضا

  سلام،دوستان کسی سایتی سراغ نداره که انیمه bleach رو با‌زیرنویس فارسی گذاشته باشه؟

 24. Amin

  حتما انیمه ی dragon ball بررسی کنید و من منتظرم که تو لیست بزارید لطفا زود بررسی کنید انیمه ای مثل این حیفه اصلا

  1. علی دست پیمان

   ممنون حتما معرفی میشه دراگون بال رو قراره تو لیست انیمه های کلاسیک معرفی کنم !

 25. Amin

  لطفا انیمه ی dragon ball راببینید خیلی قشنگه اولین انیمه ای شونن در سبک اکشن که قدیمی هم هست که ناروتو و ون پیس و همه ی انیمه های شونن دارن ازش تقلید می کنن

 26. سهیل

  علی آقا جواب ما رو نمیدی؟

 27. سهیل

  با سلام و درود
  من اهل انیمه دیدن هستم اما نه خیلی
  بعد از ناراتو هیچی بهم حال نمیداد
  تا Bleach رو پیدا کردم. بعضی ها عاشق انیمه های کوتاه هستن ولی من انیمه های بلند در حد 400 قسمت رو ترجیح میدهم

  حالا بعد از بلیچ هیچ چیزی نیست که بهم حال بده. دفتر مرگ رو دیدم نصفه ولش کردم چون بهم حال نمیداد
  حمله به تایتان بد نبود ولی دوست ندارم انیمه تموم نشده ببینم چون بدم میاد توی خماری بمونم

  چون فرمودید اهل انیمه دیدن هستید خواستم بهم یه انیمه پیشنهاد بکنید که فضاش مثل ناروتو و Bleach باشه
  یعنی جادو و فانتزی و البته طراحی گرافیکیش هم شبیه این 2 تا باشه و تموم هم شده باشه
  چیزی توی ذهنتون میاد پیشنهاد بدید بهم
  خیلی ممنون میشم
  با تشکر فراوان

  1. علی دست پیمان

   One Piece,Hunter x hunter,Fullmetal Alchemist: Brotherhood,Ueki no Housoku.Toriko. ببخشید دیر جواب دادم

   1. سهیل

    ممنون که جواب دادید علی آقا
    اما مطعن نیستم جواب من رو دادید یا انیمه هایی که به نظر خودتون خوبن
    همون اولی که فرمودید از نظر طراحی گرافیکی زمین تا آسمون با انیمیشن هایی که من گفتم فرق میکنه
    One Piece رو عرض میکنم
    هیچ شباهتی به ناراتو و بلیچ نداره. و از اون انیمه ها هست که هرگز نمیتونم با صورت و استایل شخصیت هاش ارتباط برقرار کنم
    آخه کسی که عاشق صورت نل یا یاچیرو ( همون دختر فسقلی با موهای صورتی که روی شونه زاراکی کنپاچی می نشست ) هستش میتونه این انیمیشن رو ببینه؟ من که فکر نمیکنم
    بقیه رو اطلاعاتی راجبشون ندارم جز Fullmetal Alchemist: Brotherhood که هر جا میرم ازش صحبت هست
    انگار چاره ای جز دیدنش ندارم

    بی زحمت یه بار دیگه سوال من رو با دقت بخونید

    1- تموم شده باشه
    2- تم فانتزی و جادو مثل ( بیلچ و ناراتو )
    3- گرافیک و صورت شخصیت هاشم شبیه ای 2 تا انیمه باشه

    با تشکر فراوان

    1. علی دست پیمان

     برادر وان پیس یکی از جذاب ترین هاست، اگه کنچاپی یا زانگتسو نداره ، عوضش کلی شخیت باحال داره مثل شانکس، زورو ، لوفی و کلی کاراکتر جذاب دیگه بعد وان پیس تموم نشده اما 854 قسمت اومده تا دیروز !!!! پس الان بشینی ببینی یک سال زمان می بره ، همه اینا که گفتن تم سوپرنچرال توشون هست!!! بعد طراحی هر انیمه مختص به سبک خودش اما تکنیک اجرا همش یکیه و 2 بعدی گاها 3 بعدذی هم ترکیب داستان میشه و … ! مثلا یاچیرو اون بوده طراحیش حالا شما تو کل انیمه ها بگردی مثل اون گیرت نمیاد چون مختص به بلیچ بوده !

 28. ایدا

  انیمه ی عالی مثل دث نوت چی پیشنهاد می کنین؟

  1. R S M

   دث نوت تو سبک خودش بهترین انیمه جهانه و به نظر من هیچ انیمه ای زیباتر از این انیمه وجود نداره هیچ انیمه ای حتی شبیه دث نوت نیست به خاطر همین هم هستش رتبه 25 رو در 250 سریال برتر داره ولی پیشنهاد میکنم تو سبک خشن اکامه گا کیل و و توسبک قدرت فوق العاده Boku no Hero Academia و code geass و hunter x hunter و تو سبک معمایی و ترسناک انیمه monster , و همچنین دراگون بال سوپر و کیمیاگر تمام فلزی فصل 1 و فصل2(پیمان برادری) و از همه مهم تر رو یادم رفت واااااااااااااان پااااااااانچ من این رو نبینی نصف عمرت رفته…. بدرود

 29. ایدا

  سلام راستش من هیچ وقت اهل انیمه دیدن نبودم تا اینکه یکی از دوستام death note رو پیشنهاد کرد و دیدم واقعا معرکه بود . تا مدت ها فکرم رو مشغول کرده بود . الانم میخام یه انیمه ببینم که مثل دث نوت تا مدت ها سرگرمم کنه میشه یه راهنمایی بکینن؟ مرسی

  1. علی دست پیمان

   مث دث نوث جنایی / پلیسی باشه؟

 30. هانیه

  سلام?انیمه سایکو پاس رو با معرفی شما دیدم با اینکه اولاش یخورده روند خوبی نداشت ولی قسمت های اخر فصل یک واقعا جالب و هیجانی بود…ولی فصل دو یخورده افت پیدا کرد کوگامی جذاب داستان هم که نبود?!من با اینکه سرچ کردم متوجه نشدم اطلاعی از فصل 3 این انیمه نیست؟

 31. سروش

  سلام من مانگا های attack on tatan berserk ajin خوندم و لذت برم میتونید مانگایی تو همین سبک بهم پیشنهاد بدید؟

  1. علی دست پیمان

   نوراگامی – کلاس آدم کشی – انگل – توکیو غول

 32. Mostafa

  من خودم تو همین تابستان شروع به انیمه دیدم فک کنم تا الان یه 6 و 7 تایی سریال دیدم ولی درسته که از حمله به تایتان کیفیت خیلی خوبی نسبت به سایر انیمه ها نداره انگار یه جوری ولی دیگه خداییش از غول توکیو بهتر اخه خیلی داستان غول توکیو ساده ست و راحت میشه پیش بینی کرد که چه اتفاقی رخ میده ولی حمله به تایتان خیلی از نظر داستانی پیچیده تر و وک کنم از نظر imbd هم رایش بیشتر باشه

 33. Soma

  من قبلا فقط چن تا انیمیشن بلند ژاپنی دیده بودم . این ماه تصمیم گرفتم انیمه ی سریالی ژاپنی هم ببینم .قبلا فک میکردم همه انیمه های سریالی عشقولانه و تینیجری باشه به خاطر همین هیچوقت سراغش نمیرفتم تا اینکه تایتان رو دانلود کردم و نظرم کاااااملا عوض شد و بعدش توکیو غول و دث نوت رو دیدم . دث نوت رو تو ۲ روز دیدم نمیتونستم  واسه دیدن قسمت بعدی صبر کنم قسمت ۲۴ و ۲۵ نابودم کرد واقعا عاالی بود هر چند به نظرم بعد اون داستان افت کرد ولی خب میدونستم قراره آخرش یه تراژدی باشه کاملا انتظارشو داشتم.
  آقای دست پیمان میشه لطف کنید “یک” انیمه در حد تایتان و دث نوت (و بهتر از توکیو غول 😐 ) بهم  معرفی کنید ؟

  1. علی دست پیمان

   بخش ها بعدی رو نگاه کنید انیمه های جذاب زیادی معرفی کردم

 34. حامد

  ۳ تای اولی کاملا درست بود
  death note از قسمت ۲۵ به بعد ضعیف کار کرد وگرنه شاید اول میبود

 35. MAD X

  سلام،مطلب عالی بود فقط ای کاش نوع ژانر رو میزاشتین چون منم تازه وارد دنیای انیمه شدم?دث نات اولین سریاله که دیدم عالی بود دقیقا درست گفتین هم از نظر معمایی و هم روانشناسی، فیلمای زیادی دراین مورد دیدم،میشه چندتا انیمه باسبک شونن ای معرفی کنین؟متشکرر

  1. علی دست پیمان

   ممنون شما ، لطفا ادامه لیست رو مطالعه کنید، انیمه های جذاب و پر مختوایی معرفی شدن

  2. mahyaddin

   وان پیس و ناروتو ناروتو بیشتر پیشنهاد میشه

 36. kiana

  سلام دوست عزیز اینکه شما چه انیمه ای رو در رتبه اول قرار میدی مهمه اگه سایت میزنی نظر شخصیت رو نباید به اجرا بزاری . باید بر اساس رتبه واقعی انیمه ها شماره گذاریشون کنی . اینکه تو کانکی رو از همه بیشتر دوست داری اصلا مهم نیست . مهم اتک آن تایتانه که خیلی عالی تر از این انیمه ست و همچنین واقعا بنظرت آشغالی مثل درفترچه مرگ لیاقت لغب سوم داره با این حال که انیمه هایی مثل پایان جهان یا نوراگامی خیلی فوق العاده تر از اونن ؟؟ اگر میخوای نظر شخصیت باشه برو چت روم یا وبلاگ بزن و همینطوری هم برای خودت رو انیمه ها عدد نزار چون داری میگی بهترین انیمه ها پس باید بر اساس مدارک بهشون عدد بدی . با تشکر

 37. سعید

  سلام
  خسته نباشید
  انیمه های مثه کارای هایائو میازاکی پرنسس مونونوکه .ناوسیکا از دره باد یه همچین انیمه های میخوام کلا طبیعت گرا باشه معرفی کنید
  سپاس

  1. علی دست پیمان

   سلام کارای میازاکی رو در مقاله ای می خوام معرفی کنم، و انیمه های طبیعت گرا رو هم بررسی می کنم ،ولی بعد نیست به این مقاله هم یک نگاهی بیاندازی » برترین موسیقی های متن انیمیشن های استودیو جیبلی به انتخاب مجله وارونه

 38. Light

  سلام میخواستم بدونم انیمه ی code geass به پای انیمه هایی که گفتید هست چون میخوام ببینمش و میخوام بدونم ارزش دیدن داره یا نه . حالا اگه به پای اینا هم نمیرسید عیبی نداره و قشنگ باشه کافیه چون یکی از دوستام میگفت که انیمه ی خوبی نیست ولی سرچ کردم دیدم جز انیمه های خوبه و مثل اینکه شخصیت اصلیش بهترین شخصیت انیمه ای جهانه
  لطفا جواب بدید

  1. علی دست پیمان

   code geass امنیه قشنگ و جذابی هستش ولی شخصیت اصلیش فک نکنم بهترین شخصیت باشه! بستگی به سلیقه شما هم داره، مثلا من خودم از این انیمه خیلی خوشم نیومد! ولی تو بخش انیمه های کلاسیک معرفیش می کنم حتما

 39. ناشناس

  بدون شک Death Note بهترین هست.زمان خودش و اینها هم مطرح نیست.
  و Attack on Titan هم دومه.موافقم که Tokyo Ghoul سوم هست ولی منظور فصل اول و دوم هست و باید داستان همونجا تموم میشد چون فصل ۳ رو دادن به کارگردان و انیماتورهای دیگه که گند زدن توش و اصلا در حد و اندازه دو فصل قبل نبوه متاسفانه.
  انیمه Magi هم خیلی قشنگه اونم معرفی کنید!

  1. علی دست پیمان

   سپاس، ممنون از شما ، MAGI رو هم بررسی می کنم و اگه شد معرفی

 40. Anonymous

  سلام من تعدادی انیمه دیدم که خیلی خوووب بودن
  Silent voice
  My name
  In to the forest of the fireflys
  When marny was ther این یکی عالیه
  میخواستم بدونم اگه انیمه هایی در این سبک ها میشناسید خواهشن معرفی کنید!!!!!

 41. milad

  dash sword art online va nanatso no taizai foqoladan age nadidi khodet bebin hal mikoni
  damet garm foqoloade bood anime hat

  1. علی دست پیمان

   مرسی ممنون از شما دوست عزیز خوشحالم از لیست خوشتون اومده

 42. Amir

  توکیوغول عالیه.
  از Attack on Titan و Death Note بیشتر دوستش داشتم و درکل بیشتر درکش کردم.
  این نظر خودمه اگه منم رده بندی میکردم بر اساس سلایقم حتما توکیوغول رو میذاشتم اول.
  رتبه بندی خیلی عالی بود ممنون

  1. علی دست پیمان

   ممنون از شما دوست عزیز

 43. رهام

  توکیو غول اصلا لایق اول بودن نیست،انیمه خوبیه ولی واقعا شما دارین بیخودی بزرگش میکنید.
  وقتی انیمه هایی مثل Attack on Titan یا Death Note و یا امثال Dragon Ball هست چطور ممکنه توکیو غول اول باشه؟؟ باید در حد پنجم ششم لیست میبود.

  1. علی دست پیمان

   رتبه بندی دلیل برتری یک انیمه ب دیگری نیست، تو این سری مقالات سعی شده تا بهترین انیمه ها معرفی بشه

  2. Mahdi

   نه به نظرم بی انصافی داری میکنی توکیو غول واقعا یه انیمه ای بود که از نظر داستان..موسیقی..جلوه ها و…واقعا بی نظیره…

 44. Elijah

  اینکه توکیو غول و حمله به تایتان و دفترچه مرگ رو از 1 تا 3 رتبه بندی کردید یعنی سلایق تون مایل به سینن اه
  وگرنه رتبه بندی های دیگم میشه کرد گرچه رتبه بندی تون نسبتا خوبه

  1. علی دست پیمان

   خیلی رتبه بندی واقعا مطرح نبوده برام بیشتر سعی کردم بهترین آثار ممکن رو معرفی کنم ، مرسی از نظرتون شما هم لطفا انیمه های مورد علاقتون رو با ما به اشتراک بگذارید

 45. علی

  سلام من چندین سال پیش تو شبکه ی مانگا یه انیمه رو دنبال میکردم که یه گروه بودن هر کدوم قدرتای خاصی داشتنو تو مسابقات شرکت می کردن قدرت نقش اول این بود که از انگشتش شلیک می کرد یکی بود خیلی سریع حرکت می کرد یکیم بود با گیاها در ارتباط بود خلاصه سرتونو درد نیارم کسی هس که اسمشو بدونه یا بتونه راهنماییم کنه پیداش کنم

  1. علی دست پیمان

   اینجوری خیلی سخته گفتن ، اما همینجا بچه فک کنم بتونن راهنمایی کنن

  2. علیرضا

   My Hero Academia اسم انیمه‌ایه که شما دیدی

 46. م

  سلام این انیمه ها رو دیدم انتخاب خوبیه…

  فول متال الکمیست و هانتر هانتر رو هم ببینید.
  فوق العاده اند

 47. arian

  من از الان چشم انتظار attack on titan ام که مرداد میاد فصل سومش

 48. arian

  فقط توکیو غول بعد attack on titan

  1. tanya

   توکیوغول لایق اول بودن نیس هرچه عاشق داستان و ژانر خشنشم اما در مقایسه با مانگا داستانش خیلی کوتاه و سبکه

 49. آبتین

  خوب این لیست هم که ابتدا سه تا از بهترین انیمه ها قرار داده شده توکیو غول حمله به تایتان ها دفترچه مرگ البته به نظرم دفترچه مرگ شاید تو دوره خودش بهترین بوده ولی به نظرم از لحاظ داستانی داشت مخصوصا از زمانی که ال می میره بخوایم از لحاظ پر محتوا بودن داستان در نظر بگیریم به نظرم کیمیاگر تمام فلزی میتونست الان جای دفترچه مرگ رو بگیره و توکی غول و حمله به تایتان ها در یک ردیف قرار بگیره و شاید رتبه چهارم رو به دفترچه مرگ بدم و یه انیمه ای که به چشمم نخورد توی لیست و جذابه Hunter x Hunter

  1. اردلان

   احمق یه خطر اسپویل بزن چقدر تو نفهمی

  2. نسیم

   احمق

 50. Parham

  تو نظر سنجی های خود ژاپن هم deth note بر تر از همه انتخاب کردن. این انیمه واقعا خیلی با همه فرق داره و نمیدونم چرا توکیو باید اول باشه. Deth note تنها سریال انیمه هست که تو amdb نمره بالاتر از 9 داره و وقعا از نظر برتری فاصله زیادی با تمام مانوا ها داره

 51. shinoa

  ببخشید هرچی گشتم انیمه اسرافیل پایانی رو پیدا ننکردم

 52. رزا

  خیلی عالی بود.خسته نباشید.انیمه ای شبیه پایان جهان سراغ دارید که به اهمیت خانواده و دوستان بپردازه؟

 53. عرفان

  ناروتو شیپودن از همه شون بهتره

 54. محمد

  سلام . واقعا عالی بود . تو این چند تا مقاله ای که در مورد انیمه خوندم با مقاله شما کاملا موافق بودم . به نظرم اگه Sword.Art.Online و Code.Geass و سری fate رو اضافه کنین دیگه هیچی کم نداره و از همه لحاظ عالیه
  دمت گرم
  امتیاز 100

 55. Parham

  جای attack on titan و تکیو باید عوض بشه چون اتک هم بیننده های بیشتری داره همه امتیاز بالاتری داره. من هم هر دو این هارو دیدم و مطمئنا اتک بهتره

  1. علی دست پیمان

   شاید… اما من به شخصه شخصیت کانکی و فضای دارک و مرموز توکیو غول رو بیشتر دوست دارم

   1. arian

    دقیقا

 56. jongin

  psycho pass هم خیلی خوبع واقعا

 57. jongin

  واقعا با اون سه تای اول که معرفی کردین خیلی حال کردم فوق العاده ان و واقعا محشرن توصیه میکنم هر کی این پست رو داره میخونه حتما حتما سه تای اول رو تو اولویتاش بذاره

 58. م

  انیمه قاشق نقره ای یکی از ساده ترین و در عین حال جذابترین انیمه هاست بر عکس بقیه که هیجانی هستن ولی این انیمه هیجانش کمه ولی آدم رو به دنیای واقعی نزدیکتر می کنه و دید آدم رو عوض می کنه و در عین حال پشتکار و اراده آدم رو بالا می بره

 59. Farzad

  سلام و خسته نباشید
  من با طراحی این مطلب و رده بندی انیمه ها کاملا موافقم
  فقط اگه مشه یک آنهمه در سبک Attack on titan معرفی کنید.ممنون

  1. علی دست پیمان

   مرسی لطف دارین. شما می تونین انیمه kabaneri of the iron fortress ببنید از همین کمپانی تو قسمت 7 هم معرفی می کنم این انیمه رو

 60. masoud

  داداش فوق العاده نوشتی

  1. علی دست پیمان

   مرسی لطف داری

 61. Sara

  سلام واقعا با Attack on Titan موافقم در واقع انیمه نگاه کردنو با اون شروع کردم و تازه فهمیدم انیمه یعنی چی ( اخه قبلا از انیمه ها متنفر بودم چون کمی انرمالن اما اشتباه میکردم شاید پر معما ترین چیزهایی که دیدم همین انیمه هان حتی همین عجیب غریب بدونشون با هدفی طراحی شدن)به هر حال خیلی ممنون .
  راستی یادم رفت هر کسی که می‌خواد انرژی +بگیره آنیمه ی kuroko no basket رو پیشنهاد می‌کنم (راستی به ظاهر شخصیت ها گیر ندین کافیه ۲قسمت اولش رو ببینین اونوقت که جزو طرفداراش میشین فقط آدم امید وار میکنه هر چند که موضوعش با شرایط ما فرق میکنه اما تهش تلاش و موفقیته من که بعد از دیدنش انرژی گرفتم برم درس بخونم?)

 62. نگار

  خیلی عالی بود.ممنون از سایت خوبتون

  1. علی دست پیمان

   ممنون از شما که ما رو دنبال می کنید و علاقه مند به مطالب ما هستید

 63. fariba

  سلام
  فصل سوم عاشقان شیطانی کی میاد اخه؟؟؟ واقعا بهش معتاد شدم

  1. علی دست پیمان

   هنوز اطلاعات رسمی مبنی بر منتشر شدن فصل سوم انیمه Diabolik Lovers وجود نداره اما با توجه به شایعاتی که در شبکه های مجازی منتشر شده به نظر میرسه تو 6 ماه اول سال 2018 فصل سوم منتشر بشه

 64. rohullah

  سلام داداش من یه چند تا انیمه مثل attack on titan میخواستم اگه میشه معرفی کنید ممنون میشم.

 65. Mas

  واقعا ممنون همشون انیمه های فوق العاده ای بودن

 66. Mas

  سلام واقعا لیست خوبیه برا ماهایی ک تازه شروع کردیم ب انیمه دیدن میخواستم بپرسم انیمه ای ک هم از نظر موضوعی و هم داستانی و هم جذابیتش شبیه خادم سیاه باشه سراغ ندارید؟

  1. علی دست پیمان

   با سلام مرسی دوست عزیز خوشحالم از انتخاب های ما خوشتون اومده. می تونم انیمه های Pandora Hearts ، Neuro: Supernatural Detective، Loveless بهتون معرفی کنم

 67. NOKASHIKI

  به خاطر این مطالب خیلی ازتون ممنون❤
  من خودم اهل دیدن انیمه هستم…بیشترشون رو دیده بودم ولی بعضی هاشون رو که نمیشناختم رو هم شناختم…واقعا جالب بود…
  ممنون از سایت خوبتون??????

  1. علی دست پیمان

   مرسی از شما دوست عزیز که مارو دنبال می کنید و خوشحالم که این سری مطالب برای شما مفید بوده

 68. nobody

  چرا وقتی تو یه چیزی تخصص ندارین الکی میان مقاله میدید و مثلا بررسی میکنید شرط میبندم خودت یکیشونم ندیدی همینطوری یه مشت انیمه که زیاد به گوشت خوردن رو اومدی معرفی کردی برای رده بندی شونم احتمالا تاس انداختی
  داداش کار رو باید به کاردون سپرد

  1. علی دست پیمان

   سلام دوست عزیز مرسی که نظرتو گفتی ولی خوب باید بگم که بر خلاف تصور شما من خودم اهل انیمه دیدن هستم و بالای مطلب هم ذکر کردم این انتخاب ها به سلیقه خودم هست ممکن شما سلیقت و انتخابات و رده بندی انیمه هایی که دیدی با من فرق داشته باشه، در ضمن رده بندیشون هم خیلی مهم نیست تو این سری پست ها بیشتر به معرفی بهترین ها پرداختیم نه نقد و بررسی

  2. ?

   اهای nobody جون میدونی چرا اسمتو گذاشتی nobody چون واقعا nobody هستی

 69. اسحاق

  سلام و خسته نباشید
  من طرفدار انیمه های قسمت بالا هستم
  ناروتو
  بلیچ وان پیس
  تو این سبک (فانتزی) موردی اگر هست ممنون میشم معرفی کنین
  توکیو گول و اتک اف تایتن . دث نوت .. اینا رو هم دیدم
  دنبال قسمت بالام که یه مدت سرگرم بشم
  سپاسگذارم

  1. علی دست پیمان

   سلام دوست عزیز پیشنهاد من به شما این انیمه ها هستش : Detective Conan ، Black Lagoon، Hunter x Hunter، Fairy Tail، Soul Eater و Gintama هستش انیمه Full Metal Alchemist رو هم اگه ندیدین حتما پیشنهاد می کنم ببینین

  2. امیرعلی

   چند تا انیمیشن در ژانر انیمیشن بروتو و ناروتو معرفی میکنید لطفا

 70. ؟؟؟؟؟

  پس ناروتو

  1. علی دست پیمان

   نارتو رو تو بخش ششم معرفی کردم

 71. Cassandra

  من انیمه های Attack on Titan و Tokyo Ghoul رو دیدم. هر دو جالبن. پیشنهاد می کنم ببینید.

 72. رسول

  چرا انیمه هفت گناه کبیر(nanatsu no taizai)رونزاشتین

  1. علی دست پیمان

   این انیمه ها سلیقه ای هستش و خیلی از انیمه ها تو این لیست نیست اما چشم انیمه The Seven Deadly Sins رو حتما بررسی و معرفی می کنم ، مرسی از اینکه نظرتون رو با ما درمیون گذاشتی .

 73. علی

  سلام دادش خسته نباشید دادش من یه کارتون هست دیونم کرد نمیدونم اسمش چیه ولی فکر کنم زابنیه یه دختر است عاشق یه مرد است مردازش خوشش نمیاد ولی دختر هرجا میبینتش بوسش میکنه مرد نینجاست یه نفرم شبیه بروسلی هست که دوست نینجااست من اینو ت شبکه امریکای دیدم

  1. f.m

   شما توی چت روم های انگلیسی احتمالا راحت تر به جواب برسی

  2. میلاد

   سلام اسم این انیمه ناروتو هست و بهترین انیمه که دیدم و اول باید انیمه ناروتو ببنید و بعد انیمه ناروتو شیپودن ببینی که روی هم حدود 720قیمت هست که هر قسمتش فوق العادس و یه یک سالی هست که داره ادامشو میسازن که در مورد پسر ناروتو هست که اسم انیمه بوروتو نسل بعدی ناروتو هست

 74. فاطمه

  اینارو همه دیدم یه چیز جدید بزارید

  1. علی دست پیمان

   سلام لطفا بخش دوم رو مطالعه بفرمایید https://goo.gl/PnKZ7o

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!