بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! به انتخاب مجله وارونه – بخش اول

انیمه های برتر به انتخاب مجله وارونه !

بهترین انیمه های که حتما باید آنها را تماشا کنید !

بر خلاف تصور خیلی ها که فکر می کنند انیمه برای کودکان ساخته می شود باید بگویم انیمه های سریالی جزو پر بینده ترین محصولات تولیدی سریالی هستند که اکثرا ابتدا بصورت مانگا (داستان مصور) تولید شده سپس تبدیل به انیمیشن سریالی شده اند !!!

انیمه های سریالی بی شک یکی از آموزنده ترین و جذابترین سریال های تولیدی هستند و با دیدن حتی یک قسمت جذب این انیمه ها میشوید.

خود من قبل از دیدن این سریال ها درک درستی از انیمه نداشتم و همیشه برایم سوال بود که دوستانم چگونه این سریال ها را تماشا می کنند، اما با شروع کردن و دیدن آنها نه تنها علاقه مند شدم بلکه به نوعی به دیدن انیمه اعتیاد پیدا کردم !!!

در این مطلب می خواهم بهترین انیمه های سریالی به انتخاب مجله وارونه را برایتان معرفی کنم و این انتخاب ها بر اساس جذابیت داستان ، موسیقی متن ، گرافیک و بازدید و بازخورد بین المللی در نظر گرفته شده و سلیقه شخصی بنده هم در آن دخیل بوده است.

1 – Tokyo Ghoul

 پسری ۱۸ ساله به نام کن کانکی با دختری به نام ریزه که هر دو همسن هستند و در خواندن کتاب با یکدیگر تفاهم دارند، در کافه‌ای که معمولاً به آنجا می‌رود آشنا می‌شود. کانکی غافل از اینکه ریزه یک غول (موجودات مرموزی شبیه به انسان که در پی شکار و خوردن گوشت انسان‌ها هستند) است مورد حمله او قرار می‌گیرد، اما در پی ناباوری و در طی یک اتفاق عجیب کانکی جان سالم بدر می‌برد و به شدت مجروح می‌شود. پس از انتقال کانکی به بیمارستان، از آن غول (ریزه) بر روی او پیوند اعضا انجام می‌گیرد. پس از به هوش آمدن، کانکی در می‌یابد که او تبدیل به اولین( نیمه‌انسان/نیمه‌غول) شده و داستان عجیب زندگی او شروع می شود !!!

یک سری مانگای خیال‌پردازی تاریک و ترسناک که توسط سوی ایشیدا نوشته و مصورسازی شده‌است و بوسیلهٔ انتشارات شوئیشا از ۸ سپتامبر ۲۰۱۱۱ در مجلهٔ ویکلی یانگ جامپ منتشر می‌شود.

یک مجموعه انیمه ۱۲ قسمتی نیز توسط استودیوی پیروت از روی نسخه مانگای آن ساخته شده، که برای اولین بار در شبکه توکیو ام‌ایکس از ۳ ژوئیه ۲۰۱۴ شروع شده و تا ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۴ ادامه داشت. فصل دوم این سری نیز که مستقیماً دنبالهٔ فصل نخست است، از ۸ ژانویه ۲۰۱۵ در شبکه توکیو ام‌ایکس تا ۲۶ مارس ۲۰۱۵ پخش شد. زمان انتشار فصل سوم به طور رسمی مشخص نشده است ولی گمان می رود در انتهای سال 2017 و یا ابتدای سال 2018 منتشر شود !

همچنین بخوانید »

بررسی فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

استفاده از سمپل های موسیقی متن انیمه توکیو غول برای ساخت آلبوم جدید امینم Kamikaze

 


2 – Attack on Titan

یک مجموعه مانگای ژاپنی است که بدست هاجیمه ایسایاما نوشته و طراحی شده است. داستان آن در صد سال پس از ظهور غول‌های انسان‌نما می‌گذرد. غول‌هایی که دارای منطق و عقل انسانی نیستند اما علاقه شدیدی به کشتن انسان‌ها و خوردنشان دارند. انسان‌ها با زندگی در درون دیوارهایی بلند به زندگی آسوده‌ای ادامه می‌دهند تا اینکه پس از صد سال غولی بزرگ دیوار را خراب می‌کند.

پخش فصل اول انیمه آن از ۶ آوریل ۲۰۱۳ در ماینیچی برودکاستینگ سیستم شروع شد و تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۳ به طول انجامید. فصل دوم انیمه نیز از آوریل ۲۰۱۷ در حال پخش است.

داستان، حول اِرن یاگر (Eren Jaeger)، خواهر ناتنی‌اش میکاسا آکرمن (Mikasa Ackerman) و دوست این دو با نام آرمین آرلرت (Armin Arlert) می‌گذرد. پس از سقوط دیوار ماریا و شهر شیگانشیما (Shiganshima)، مادر اِرن بدست یک غول کشته می‌شود و او قسم می‌خورد که انتقام انسان‌ها را از تایتان‌ها بگیرد. او به همراه دوستانش به ارتش ملحق می‌شود. بعدها در جریان یکی از مبارزات او متوجه می‌شود که قدرت تبدیل شدن به تایتان را دارد و از آن برای دفاع از انسان‌ها استفاده می‌کند.

در ادامه بخوانید :

بررسی قسمت به قسمت فصل سوم انیمه Attack on Titan

حمله به تایتان به موفقیتی تجاری نیز تبدیل شد چنانکه بیش از ۲۸ میلیون نسخه از مانگای آن تا پایان سال ۲۰۱۳ به فروش رسید و پخش انیمه آن باعث افزایش ناگهانی محبوبیت آن شد.


3 – Death Note

نام یک مجموعه مانگا ژاپنی است از تسوگومی اوبا(نویسنده) و تاکشی اوباتا (طراح) که از روی آن یک مجموعه تلویزیونی انیمه هم ساخته شده است. دفتر مرگ برای اولین بار از دسامبر ۲۰۰۳ تا مه ۲۰۰۶ در مجلهٔ هفته‌نامه شونن جامپ انتشارات شوئیشا به چاپ می‌رسید.

این مانگا با فروش بیش از ۲۶٫۵ میلیون نسخه، یکی از مجموعه مانگاهای پرفروش هفته‌نامه شونن جامپ محسوب می‌شود.

لایت یاگامی، مرد جوانی که از جرم و بزهکاری بیزار است، تصادفاً دفتری پیدا می‌کند که رویش نوشته‌شده DEATH NOTE (دفتر مرگ). در صفحهٔ اول دفتر توضیح داده‌ شده که اگر نام شخصی در دفتر نوشته شود و نویسنده در همان‌ حال چهرهٔ شخص را در ذهنش مجسم کند، آن شخص پس از۴۰ ثانیه بر اثر حمله قلبی خواهد مرد. لایت در صدد استفاده از دفتر بر می‌آید.

این انیمه در یک فصل به پایان می رسد و یکی از جذابترین انیمه های جهان است که برنده جوایز بین المللی زیادی شده داستان جنایی و روانشناسی آن یکی از جذاب ترین معما های جنایی است !


همچنین بخوانید »

بهترین انیمه های تابستان ۲۰۱۸ که باید آنها را تماشا کنید !

بهترین انیمه های پاییز ۲۰۱۸ که باید آنها را حتما تماشا کنید !

۸ انیمه ای که بی صبرانه منتظر شروع آنها در سال ۲۰۱۹ هستیم !


 

4 – Bleach

نام یک مجموعه مانگا ژاپنی است که توسط تایت کوبو نوشته و مصورسازی شده‌است. این سری توسط انتشارات شوئیشا از ۷ اوت ۲۰۰۱ در هفته‌نامه شونن جامپ چاپ می‌شود. از روی این مانگا یک مجموعه تلویزیونی انیمه بوسیلهٔ استودیو پیروت و به کارگردانی نوریوکی آبه هم ساخته شده‌است.

قسمت‌های مانگای این سری بیش از ۷۲ میلیون نسخه در ژاپن به فروش رسانده و در آمریکا نیز پرفروشترین مانگا شده است.

بلیچ ماجراهای پسری دبیرستانی به نام ایچیگو کوروساکی است که توانایی دیدن ارواح را دارد. زندگی وی با برخورد با یک شینیگامی یا خدای مرگ که بر جریان گذر ارواح از دنیای انسانها به دنیای بعد از مرگ نظارت می‌کنند بکلی دگرگون می‌شود.

ایچیگو با روکیا کوچیکی که یک شینیگامی و بدنبال یک هولو (یک روح گمگشته شرور) است، برخورد می‌کند. روکیا در حین نبرد با هولو بسختی مجروح می‌شود و بعنوان راه حل سعی می‌کند تا نیمی از ریاتسو (به انگلیسی: Reiatsu) یا نیروی روح خود را به ایچیگو بدهد تا او را قادر به نابودی هولو بسازد ولی در اتفاقی عجیب ایچیگو با گرفتن تقریباً تمامی نیروی روکیا تبدیل به یک شینیگامی می‌شود و می‌تواند براحتی هولو را شکست دهد. روکیا که بیشتر نیروی خود را از دست داده است مجبور است مدتی در دنیای انسان‌ها ماندگار شود تا بتواند نیروی خود را بازیابد. در همین حین ایچیگو هم مجبور است بجای روکیا وظیفه شینیگامی بودن را بر عهده بگیرد و با نبرد با هولوهای متعدد ارواح انسانها را به دنیای بعد از مرگ که جامعه ارواح نام دارد رهنمون کند.

مدتی می‌گذرد و شینیگامی‌های مافوق روکیا از اعمال و محل زندگی او که هنوز به جامعه ارواح بازنگشته با خبر می‌شوند و به جرم عمل غیر قانونی واگذاری قدرتش به ایچیگو او را دستگیر و به مرگ محکوم می‌کنند…

طبق گفته تایت کوبو در اواخر سال ۲۰۰۸، پایان داستان هنوز تهیه یا نوشته نشده است.


5 – Psycho-Pass

یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی که توسط استودیویپروداکشن آی.جی تولید شده است. این مجموعه توسط گن اوروبوچی نوشته شده و نائویوشی شیوتانی آن را کارگردانی کرده است. داستان سایکو-پاس در آینده اتفاق می‌افتد، جایی که بشر به تکنولوژی به نام سیستم شیبیلدست پیدا کرده و با نصب دستگاهی به نام سایکو-پاس و قراردادن آن در بدن تمام شهروندان قادر به اندازه‌گیری شخصیت، وضعیت روحی و احتمال اشتیاق برای ارتکاب جرم آن‌ها می‌شود. شخصیت اصلی داستان دختری جوان به نام آکانه سونموری است که به تازگی به عنوان کاراگاه عضو نیروی امنیت عمومی شده است.

مجموعه انیمه سایکو-پاس از ۱۲ اکتبر ۲۰۱۲ شروع شده و تا ۲۲ مارس ۲۰۱۳ از شبکه فوجی تلویژن پخش شده است و  فصل دوم مجموعه تلویزیونی آن نیز از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۴ به تعداد ۱۱ قسمت پخش شد. بروز رسانی » 3 انیمه سینمایی در سال 2019 از انیمه سایکو پاس منتشر خواهد شد برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا را بخوانید.

سایکو پاس یک انیمه بسیار جذاب جنایی و معمایی با تمرکز بر روی روان شناسی و تغییرات ساختار روان شناختی و جامعه شناسی انسان در آینده نه چندان دور است.

 

در ادامه بخوانید : بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید !  بخش دوم

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

112 دیدگاه در “بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! به انتخاب مجله وارونه – بخش اول

انیمه ناروتو هم فوق العاده است.خیلی زیبا است.رو زندگی هم خیلی تاثیر داره. مثلا خوده من قبلا ها تا نمی تونستم یک کاری رو انجام بدم سریع تسلیم میشدم.اما بعد از دیدن انیمه ناروتو کاملا عوض شدم.الآن طوری شدم ک همیشه باید کاری رو ک شروع می کنم تموم کنم.من ب بقیه هم توصیه می کنم ک ناروتو رو ببینند.با اینکه قسمت هاش زیاده ولی اصلا حوصله سر بر نیست.تازه برعکس هی دوست داری ببینی بعدش چی میشه

سلام‌ دوستان من تا حالا‌ انیمه اتک آن تایتان و دفترچه‌مرگ رو دیدم اگه میشه بهم‌ یه انیمه در سبک این دوتا معرفی کنید اگه میشه به تلگرامم بفرستید اینم آیدیم @yanniband

سلام به وارونه های عزیز یه تشکر ویژه از اقای علی دست پیمان دارم که با معرفی کردن این انیمه ها مخصوصا attack on titan منو به دنیای انیمه ها علاقه مند کرد و الان تبدیل به یک اوتاکو و علاقه مند به سایت وارونه همه انیمه هایی که گفتین در ژانر خودشون بینظیرن و یه تشکر دیگه به خاطر نقد های بینظیری برای attack on titan می کنید لطفا همین جوری ادامه بدید و موفق باشید منتظر نقد ها و انیمه پیشنهادی جذاب دیگه تون هستم با تشکر

مرسی احسان جان کلی لطف داری به وارونه و من دمت گرم ، خیلی خوشحالم که از دیدن این انیمه های لذت بردی و ممنون که این همه انرژی میدی ما پر قدرت به تلاشمون ادامه میدیم

یه انیمه ای که خیلی قشنگه و زیاد ازش نام برده نشده گینتاما هستش این انیمه واقعا فوق العادس. من یه مدت افسرده شده بودم و این انیمه واقعا حالمو خوب کرد اگه میشه ازش نامببرید??

گینتاما حرف نداره و باهات کاملا موافقم ! گینتاما رو معرفی نکردیم، اما قرار در لیست های جدیدمون حضور داشته باشه ! لطفا یه نگاهی به بخش انیمه سایت بندازید انیمه های بسیار جالبی رو تو بخش های مختلف معرفی کردیم!

سلام ببخشید یه انیمه بود که ملکه مورچه ها هرچی میخورد همونو بدنیا میاورد اسمش چی بود؟

من همچین انیمه ای رو نمیشناسم متاسفانه !

اسمش HUNTER X HUNTER بود ایمان

HunterXhunter

اگر انیمه بلیچ رو تموم کردید حتما 4 تا فیلم سینمایش هم نگاه کنید .در ژانر بلیچ هم میتونید noragami رو نگاه کنید.

سلام میشه تو این انیمه سریالایی که میگم اگه انیمه سینمایی یا از این اسپین افا داره بهم بکین ممنون

توکیو غول
اتک ان تایتان دث نوت هنر شمشیرزنی انلاین
اکادمی قهرمانان من
کیمیاگر تمام فلزی رین بو erased فیت زیرو

توکیو غول دو انیمه سریالی (اسپین آف) » Tokyo Ghoul {Jack} ، Tokyo Ghoul: PINTO
اتک آن تایتان » 3 عدد OVA اولی به اسم Attack on Titan: Ilse’s Journal در 3 قسمت، دومی با اسم Shingeki no Kyojin: Birth of Levi در دو قسمت و سومی با اسم Attack on Titan: Lost Girls در 3 قسمت. دو تا قسمت ویژه با اسم های Attack on Titan: Since That Day ( به بررسی اتفاقات قسمت 14 انیمه می پردازه) و Attack on Skytree (این کلا 7 دقیقه هستش و به اسم قسمت 13.5 شناخته میشه)- و در نهایت دو تا انیمه سینمایی با اسم های Attack on Titan: Crimson Bow and Arrow ( به خلاصه 13 قسمت اول میپردازه ) و Attack on Titan: Wings of Freedom (به خلاصه اتفاقات قسمت 14 تا 25 می پردازه) و چند انیمه سریالی عروسکی …
دث نوت، Erased ,رین بو , هیچی ازشون بیرون نیمونده !!!
My hero Academia » دوتا OVA یک قسمتی با اسم های Boku no Hero Academia Jump Festa 2016 Special, Rescue! و My Hero Academia: Training of the Dead، یدونه قسمت ویژه با اسم My Hero Academia Season 2: Hero Notebook و در نهایت اول انیمه سینمایی My Hero Academia the Movie: The Two Heroes که امسال منتشر شد و در لیست بهترین انیمه های سینمایی 2018 وارونه قرار داره
سری FATE کلی اسپین آف و ساید استوری داره باید بری ببینی تو نت دیگه اینجا ننوشتم.
Full Metal Achemist » دو تا انیمه سینمایی به اسم های Fullmetal Alchemist: The Movie – Conqueror of Shamballa و Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos به همراه دوتا OVA س قسمتی و 4 قسمتی که دیگه اسمشون رو نمینویسم

سلام . من خیلی انیمه دیدم . چند تارو که خیلی خوشم اومد رو میگم و بهتون پیشنهاد میکنم حتما ببینید : انیمه کد گیاس_انیمه دفتر مرگ یا همون دث نوت_انیمه سورد آرت آنلاین_انیمه کیمیاگر تمام فلزی (برادری)_انیمه اتک آن تایتان_انیمه توکیوغول_انیمه بلیچ . البته انیمه ی ناروتو هم خوبه ولی به پای انیمه هایی که گفتم نمیرسه. واقعا پیشنهاد میکنم اینایی که گفتم رو ببینید با اکثر سلیقه ها هم جور در میان

انیمه هایی مثل ناروتو یا بلیچ که زیاد بودن حوصلتو سر نبرد وسطاش ؟

سلام میشه یه دسته بندی از سبک های انیمه ها بزارید مثل روان شناختی،تخیلی،کمدی فقط میخام کل سبکا با چنتا مثال رو بدونم ممنون

فقط این انیمه های زیاد مثل ناروتو یا وان پیس وسطاش حوصله سر بر نمیشه احیانا حتی فکر ۷۰۰ تا قسمت هم تو مخم نمیره تازه حجم نت دانلودش رو از کجا بیارم اگه اون همه قشنگه که یه کاری میکنه ۷۰۰ تا قسمت ببینی منم ببینم؟

بعد یه چنتا انیمه مثل sword art online که هم توش اکشن باشه هم عشق معرفی میکنید مثلا مثل توکیو غول گرچه رو عشق زیاد تمرکز نداشت ولی هنر شمشیر زنی جفتشو داشت من فکر میکنم انیمه هایی مثل اتک ان تایتان و دث نوت با اون کیفیت رو عاشقانه بودنم تمرکز داشتن خیلی بهتر میشدن وقتی میبینم ارن و میکاسا اصلا بهشون پرداخته نمیشه عصابم میریزه بهم

در آخر اگه میشه یکم اطلاعات از نیم فصل حدید اتک ان تایتان که کی میاد و چجوریه داستان بگید ممنون

سلام بابت معرفی انیمه هاتون تشکر ولی خب من اژ ژانر عاشقانه وتخیلی وروانشناختی خوشم میاد و انیمه ای که واقعا این ژانر ها را داشت و بسیار جذاب بود انیمه چارلوت بود لطفا اگه مشابه این انیمه رو بلدید معرفی کنید با تشکر از زحماتتون واینکه البته اگه مشابه انیمه الفن لاید هم میشناسید بگید

سلام من خودم بیشتر اهل انیمه هستم، انیمه inuyasha هم قشنگه انیمه ای سراغ ندارین ک تاریخی باشه بیشتر یا اینکه دختر خیلی باهوش باشه و شمشیر زن یا مدرسه ای

سلام دوست عزیز اول بخواطر معرفیه این انیمه ها ممنون و دوم اینکه من انیمه SWORD ARE ONLINE و BLACK CLOVER و NO GAME NO LIFE رو دیدم و از این سبک انیمه یعنی خیلی فانتزی و جادوگری و چند نژادی خوشم اومده اگر میشه چند انیمه ذیگه در این سبک معرفی کنید

حتما معرفی می کنم لطفا قسمت های بعدی بهترین انیمه های معرفی شده را نگاه کنید چون کلی انیمه جالب معرفی شده که نزدیکن به سلیقه شما

چرا darling in the franx رو نمیزارید؟

حتما بررسی می کنم و اگه شد معرفی ممنون از پیشنهادت

انیمه akame ga killهم انیمه خیلی خوبه یکی از بهترین انیمه هاییه که دیدم

سلام،دوستان کسی سایتی سراغ نداره که انیمه bleach رو با‌زیرنویس فارسی گذاشته باشه؟

حتما انیمه ی dragon ball بررسی کنید و من منتظرم که تو لیست بزارید لطفا زود بررسی کنید انیمه ای مثل این حیفه اصلا

ممنون حتما معرفی میشه دراگون بال رو قراره تو لیست انیمه های کلاسیک معرفی کنم !

لطفا انیمه ی dragon ball راببینید خیلی قشنگه اولین انیمه ای شونن در سبک اکشن که قدیمی هم هست که ناروتو و ون پیس و همه ی انیمه های شونن دارن ازش تقلید می کنن

علی آقا جواب ما رو نمیدی؟

با سلام و درود
من اهل انیمه دیدن هستم اما نه خیلی
بعد از ناراتو هیچی بهم حال نمیداد
تا Bleach رو پیدا کردم. بعضی ها عاشق انیمه های کوتاه هستن ولی من انیمه های بلند در حد 400 قسمت رو ترجیح میدهم

حالا بعد از بلیچ هیچ چیزی نیست که بهم حال بده. دفتر مرگ رو دیدم نصفه ولش کردم چون بهم حال نمیداد
حمله به تایتان بد نبود ولی دوست ندارم انیمه تموم نشده ببینم چون بدم میاد توی خماری بمونم

چون فرمودید اهل انیمه دیدن هستید خواستم بهم یه انیمه پیشنهاد بکنید که فضاش مثل ناروتو و Bleach باشه
یعنی جادو و فانتزی و البته طراحی گرافیکیش هم شبیه این 2 تا باشه و تموم هم شده باشه
چیزی توی ذهنتون میاد پیشنهاد بدید بهم
خیلی ممنون میشم
با تشکر فراوان

One Piece,Hunter x hunter,Fullmetal Alchemist: Brotherhood,Ueki no Housoku.Toriko. ببخشید دیر جواب دادم

ممنون که جواب دادید علی آقا
اما مطعن نیستم جواب من رو دادید یا انیمه هایی که به نظر خودتون خوبن
همون اولی که فرمودید از نظر طراحی گرافیکی زمین تا آسمون با انیمیشن هایی که من گفتم فرق میکنه
One Piece رو عرض میکنم
هیچ شباهتی به ناراتو و بلیچ نداره. و از اون انیمه ها هست که هرگز نمیتونم با صورت و استایل شخصیت هاش ارتباط برقرار کنم
آخه کسی که عاشق صورت نل یا یاچیرو ( همون دختر فسقلی با موهای صورتی که روی شونه زاراکی کنپاچی می نشست ) هستش میتونه این انیمیشن رو ببینه؟ من که فکر نمیکنم
بقیه رو اطلاعاتی راجبشون ندارم جز Fullmetal Alchemist: Brotherhood که هر جا میرم ازش صحبت هست
انگار چاره ای جز دیدنش ندارم

بی زحمت یه بار دیگه سوال من رو با دقت بخونید

1- تموم شده باشه
2- تم فانتزی و جادو مثل ( بیلچ و ناراتو )
3- گرافیک و صورت شخصیت هاشم شبیه ای 2 تا انیمه باشه

با تشکر فراوان

برادر وان پیس یکی از جذاب ترین هاست، اگه کنچاپی یا زانگتسو نداره ، عوضش کلی شخیت باحال داره مثل شانکس، زورو ، لوفی و کلی کاراکتر جذاب دیگه بعد وان پیس تموم نشده اما 854 قسمت اومده تا دیروز !!!! پس الان بشینی ببینی یک سال زمان می بره ، همه اینا که گفتن تم سوپرنچرال توشون هست!!! بعد طراحی هر انیمه مختص به سبک خودش اما تکنیک اجرا همش یکیه و 2 بعدی گاها 3 بعدذی هم ترکیب داستان میشه و … ! مثلا یاچیرو اون بوده طراحیش حالا شما تو کل انیمه ها بگردی مثل اون گیرت نمیاد چون مختص به بلیچ بوده !

انیمه ی عالی مثل دث نوت چی پیشنهاد می کنین؟

دث نوت تو سبک خودش بهترین انیمه جهانه و به نظر من هیچ انیمه ای زیباتر از این انیمه وجود نداره هیچ انیمه ای حتی شبیه دث نوت نیست به خاطر همین هم هستش رتبه 25 رو در 250 سریال برتر داره ولی پیشنهاد میکنم تو سبک خشن اکامه گا کیل و و توسبک قدرت فوق العاده Boku no Hero Academia و code geass و hunter x hunter و تو سبک معمایی و ترسناک انیمه monster , و همچنین دراگون بال سوپر و کیمیاگر تمام فلزی فصل 1 و فصل2(پیمان برادری) و از همه مهم تر رو یادم رفت واااااااااااااان پااااااااانچ من این رو نبینی نصف عمرت رفته…. بدرود

سلام راستش من هیچ وقت اهل انیمه دیدن نبودم تا اینکه یکی از دوستام death note رو پیشنهاد کرد و دیدم واقعا معرکه بود . تا مدت ها فکرم رو مشغول کرده بود . الانم میخام یه انیمه ببینم که مثل دث نوت تا مدت ها سرگرمم کنه میشه یه راهنمایی بکینن؟ مرسی

مث دث نوث جنایی / پلیسی باشه؟

سلام?انیمه سایکو پاس رو با معرفی شما دیدم با اینکه اولاش یخورده روند خوبی نداشت ولی قسمت های اخر فصل یک واقعا جالب و هیجانی بود…ولی فصل دو یخورده افت پیدا کرد کوگامی جذاب داستان هم که نبود?!من با اینکه سرچ کردم متوجه نشدم اطلاعی از فصل 3 این انیمه نیست؟

سلام من مانگا های attack on tatan berserk ajin خوندم و لذت برم میتونید مانگایی تو همین سبک بهم پیشنهاد بدید؟

نوراگامی – کلاس آدم کشی – انگل – توکیو غول

من خودم تو همین تابستان شروع به انیمه دیدم فک کنم تا الان یه 6 و 7 تایی سریال دیدم ولی درسته که از حمله به تایتان کیفیت خیلی خوبی نسبت به سایر انیمه ها نداره انگار یه جوری ولی دیگه خداییش از غول توکیو بهتر اخه خیلی داستان غول توکیو ساده ست و راحت میشه پیش بینی کرد که چه اتفاقی رخ میده ولی حمله به تایتان خیلی از نظر داستانی پیچیده تر و وک کنم از نظر imbd هم رایش بیشتر باشه

من قبلا فقط چن تا انیمیشن بلند ژاپنی دیده بودم . این ماه تصمیم گرفتم انیمه ی سریالی ژاپنی هم ببینم .قبلا فک میکردم همه انیمه های سریالی عشقولانه و تینیجری باشه به خاطر همین هیچوقت سراغش نمیرفتم تا اینکه تایتان رو دانلود کردم و نظرم کاااااملا عوض شد و بعدش توکیو غول و دث نوت رو دیدم . دث نوت رو تو ۲ روز دیدم نمیتونستم  واسه دیدن قسمت بعدی صبر کنم قسمت ۲۴ و ۲۵ نابودم کرد واقعا عاالی بود هر چند به نظرم بعد اون داستان افت کرد ولی خب میدونستم قراره آخرش یه تراژدی باشه کاملا انتظارشو داشتم.
آقای دست پیمان میشه لطف کنید “یک” انیمه در حد تایتان و دث نوت (و بهتر از توکیو غول 😐 ) بهم  معرفی کنید ؟

بخش ها بعدی رو نگاه کنید انیمه های جذاب زیادی معرفی کردم

۳ تای اولی کاملا درست بود
death note از قسمت ۲۵ به بعد ضعیف کار کرد وگرنه شاید اول میبود

سلام،مطلب عالی بود فقط ای کاش نوع ژانر رو میزاشتین چون منم تازه وارد دنیای انیمه شدم?دث نات اولین سریاله که دیدم عالی بود دقیقا درست گفتین هم از نظر معمایی و هم روانشناسی، فیلمای زیادی دراین مورد دیدم،میشه چندتا انیمه باسبک شونن ای معرفی کنین؟متشکرر

ممنون شما ، لطفا ادامه لیست رو مطالعه کنید، انیمه های جذاب و پر مختوایی معرفی شدن

وان پیس و ناروتو ناروتو بیشتر پیشنهاد میشه

سلام دوست عزیز اینکه شما چه انیمه ای رو در رتبه اول قرار میدی مهمه اگه سایت میزنی نظر شخصیت رو نباید به اجرا بزاری . باید بر اساس رتبه واقعی انیمه ها شماره گذاریشون کنی . اینکه تو کانکی رو از همه بیشتر دوست داری اصلا مهم نیست . مهم اتک آن تایتانه که خیلی عالی تر از این انیمه ست و همچنین واقعا بنظرت آشغالی مثل درفترچه مرگ لیاقت لغب سوم داره با این حال که انیمه هایی مثل پایان جهان یا نوراگامی خیلی فوق العاده تر از اونن ؟؟ اگر میخوای نظر شخصیت باشه برو چت روم یا وبلاگ بزن و همینطوری هم برای خودت رو انیمه ها عدد نزار چون داری میگی بهترین انیمه ها پس باید بر اساس مدارک بهشون عدد بدی . با تشکر

سلام
خسته نباشید
انیمه های مثه کارای هایائو میازاکی پرنسس مونونوکه .ناوسیکا از دره باد یه همچین انیمه های میخوام کلا طبیعت گرا باشه معرفی کنید
سپاس

سلام کارای میازاکی رو در مقاله ای می خوام معرفی کنم، و انیمه های طبیعت گرا رو هم بررسی می کنم ،ولی بعد نیست به این مقاله هم یک نگاهی بیاندازی » برترین موسیقی های متن انیمیشن های استودیو جیبلی به انتخاب مجله وارونه

سلام میخواستم بدونم انیمه ی code geass به پای انیمه هایی که گفتید هست چون میخوام ببینمش و میخوام بدونم ارزش دیدن داره یا نه . حالا اگه به پای اینا هم نمیرسید عیبی نداره و قشنگ باشه کافیه چون یکی از دوستام میگفت که انیمه ی خوبی نیست ولی سرچ کردم دیدم جز انیمه های خوبه و مثل اینکه شخصیت اصلیش بهترین شخصیت انیمه ای جهانه
لطفا جواب بدید

code geass امنیه قشنگ و جذابی هستش ولی شخصیت اصلیش فک نکنم بهترین شخصیت باشه! بستگی به سلیقه شما هم داره، مثلا من خودم از این انیمه خیلی خوشم نیومد! ولی تو بخش انیمه های کلاسیک معرفیش می کنم حتما

بدون شک Death Note بهترین هست.زمان خودش و اینها هم مطرح نیست.
و Attack on Titan هم دومه.موافقم که Tokyo Ghoul سوم هست ولی منظور فصل اول و دوم هست و باید داستان همونجا تموم میشد چون فصل ۳ رو دادن به کارگردان و انیماتورهای دیگه که گند زدن توش و اصلا در حد و اندازه دو فصل قبل نبوه متاسفانه.
انیمه Magi هم خیلی قشنگه اونم معرفی کنید!

سپاس، ممنون از شما ، MAGI رو هم بررسی می کنم و اگه شد معرفی

سلام من تعدادی انیمه دیدم که خیلی خوووب بودن
Silent voice
My name
In to the forest of the fireflys
When marny was ther این یکی عالیه
میخواستم بدونم اگه انیمه هایی در این سبک ها میشناسید خواهشن معرفی کنید!!!!!

dash sword art online va nanatso no taizai foqoladan age nadidi khodet bebin hal mikoni
damet garm foqoloade bood anime hat

مرسی ممنون از شما دوست عزیز خوشحالم از لیست خوشتون اومده

توکیوغول عالیه.
از Attack on Titan و Death Note بیشتر دوستش داشتم و درکل بیشتر درکش کردم.
این نظر خودمه اگه منم رده بندی میکردم بر اساس سلایقم حتما توکیوغول رو میذاشتم اول.
رتبه بندی خیلی عالی بود ممنون

ممنون از شما دوست عزیز

توکیو غول اصلا لایق اول بودن نیست،انیمه خوبیه ولی واقعا شما دارین بیخودی بزرگش میکنید.
وقتی انیمه هایی مثل Attack on Titan یا Death Note و یا امثال Dragon Ball هست چطور ممکنه توکیو غول اول باشه؟؟ باید در حد پنجم ششم لیست میبود.

رتبه بندی دلیل برتری یک انیمه ب دیگری نیست، تو این سری مقالات سعی شده تا بهترین انیمه ها معرفی بشه

اینکه توکیو غول و حمله به تایتان و دفترچه مرگ رو از 1 تا 3 رتبه بندی کردید یعنی سلایق تون مایل به سینن اه
وگرنه رتبه بندی های دیگم میشه کرد گرچه رتبه بندی تون نسبتا خوبه

خیلی رتبه بندی واقعا مطرح نبوده برام بیشتر سعی کردم بهترین آثار ممکن رو معرفی کنم ، مرسی از نظرتون شما هم لطفا انیمه های مورد علاقتون رو با ما به اشتراک بگذارید

سلام من چندین سال پیش تو شبکه ی مانگا یه انیمه رو دنبال میکردم که یه گروه بودن هر کدوم قدرتای خاصی داشتنو تو مسابقات شرکت می کردن قدرت نقش اول این بود که از انگشتش شلیک می کرد یکی بود خیلی سریع حرکت می کرد یکیم بود با گیاها در ارتباط بود خلاصه سرتونو درد نیارم کسی هس که اسمشو بدونه یا بتونه راهنماییم کنه پیداش کنم

اینجوری خیلی سخته گفتن ، اما همینجا بچه فک کنم بتونن راهنمایی کنن

My Hero Academia اسم انیمه‌ایه که شما دیدی

سلام این انیمه ها رو دیدم انتخاب خوبیه…

فول متال الکمیست و هانتر هانتر رو هم ببینید.
فوق العاده اند

من از الان چشم انتظار attack on titan ام که مرداد میاد فصل سومش

فقط توکیو غول بعد attack on titan

خوب این لیست هم که ابتدا سه تا از بهترین انیمه ها قرار داده شده توکیو غول حمله به تایتان ها دفترچه مرگ البته به نظرم دفترچه مرگ شاید تو دوره خودش بهترین بوده ولی به نظرم از لحاظ داستانی داشت مخصوصا از زمانی که ال می میره بخوایم از لحاظ پر محتوا بودن داستان در نظر بگیریم به نظرم کیمیاگر تمام فلزی میتونست الان جای دفترچه مرگ رو بگیره و توکی غول و حمله به تایتان ها در یک ردیف قرار بگیره و شاید رتبه چهارم رو به دفترچه مرگ بدم و یه انیمه ای که به چشمم نخورد توی لیست و جذابه Hunter x Hunter

احمق یه خطر اسپویل بزن چقدر تو نفهمی

احمق

تو نظر سنجی های خود ژاپن هم deth note بر تر از همه انتخاب کردن. این انیمه واقعا خیلی با همه فرق داره و نمیدونم چرا توکیو باید اول باشه. Deth note تنها سریال انیمه هست که تو amdb نمره بالاتر از 9 داره و وقعا از نظر برتری فاصله زیادی با تمام مانوا ها داره

ببخشید هرچی گشتم انیمه اسرافیل پایانی رو پیدا ننکردم

خیلی عالی بود.خسته نباشید.انیمه ای شبیه پایان جهان سراغ دارید که به اهمیت خانواده و دوستان بپردازه؟

ناروتو شیپودن از همه شون بهتره

سلام . واقعا عالی بود . تو این چند تا مقاله ای که در مورد انیمه خوندم با مقاله شما کاملا موافق بودم . به نظرم اگه Sword.Art.Online و Code.Geass و سری fate رو اضافه کنین دیگه هیچی کم نداره و از همه لحاظ عالیه
دمت گرم
امتیاز 100

جای attack on titan و تکیو باید عوض بشه چون اتک هم بیننده های بیشتری داره همه امتیاز بالاتری داره. من هم هر دو این هارو دیدم و مطمئنا اتک بهتره

شاید… اما من به شخصه شخصیت کانکی و فضای دارک و مرموز توکیو غول رو بیشتر دوست دارم

دقیقا

psycho pass هم خیلی خوبع واقعا

واقعا با اون سه تای اول که معرفی کردین خیلی حال کردم فوق العاده ان و واقعا محشرن توصیه میکنم هر کی این پست رو داره میخونه حتما حتما سه تای اول رو تو اولویتاش بذاره

انیمه قاشق نقره ای یکی از ساده ترین و در عین حال جذابترین انیمه هاست بر عکس بقیه که هیجانی هستن ولی این انیمه هیجانش کمه ولی آدم رو به دنیای واقعی نزدیکتر می کنه و دید آدم رو عوض می کنه و در عین حال پشتکار و اراده آدم رو بالا می بره

سلام و خسته نباشید
من با طراحی این مطلب و رده بندی انیمه ها کاملا موافقم
فقط اگه مشه یک آنهمه در سبک Attack on titan معرفی کنید.ممنون

مرسی لطف دارین. شما می تونین انیمه kabaneri of the iron fortress ببنید از همین کمپانی تو قسمت 7 هم معرفی می کنم این انیمه رو

داداش فوق العاده نوشتی

مرسی لطف داری

سلام واقعا با Attack on Titan موافقم در واقع انیمه نگاه کردنو با اون شروع کردم و تازه فهمیدم انیمه یعنی چی ( اخه قبلا از انیمه ها متنفر بودم چون کمی انرمالن اما اشتباه میکردم شاید پر معما ترین چیزهایی که دیدم همین انیمه هان حتی همین عجیب غریب بدونشون با هدفی طراحی شدن)به هر حال خیلی ممنون .
راستی یادم رفت هر کسی که می‌خواد انرژی +بگیره آنیمه ی kuroko no basket رو پیشنهاد می‌کنم (راستی به ظاهر شخصیت ها گیر ندین کافیه ۲قسمت اولش رو ببینین اونوقت که جزو طرفداراش میشین فقط آدم امید وار میکنه هر چند که موضوعش با شرایط ما فرق میکنه اما تهش تلاش و موفقیته من که بعد از دیدنش انرژی گرفتم برم درس بخونم?)

خیلی عالی بود.ممنون از سایت خوبتون

ممنون از شما که ما رو دنبال می کنید و علاقه مند به مطالب ما هستید

سلام
فصل سوم عاشقان شیطانی کی میاد اخه؟؟؟ واقعا بهش معتاد شدم

هنوز اطلاعات رسمی مبنی بر منتشر شدن فصل سوم انیمه Diabolik Lovers وجود نداره اما با توجه به شایعاتی که در شبکه های مجازی منتشر شده به نظر میرسه تو 6 ماه اول سال 2018 فصل سوم منتشر بشه

سلام داداش من یه چند تا انیمه مثل attack on titan میخواستم اگه میشه معرفی کنید ممنون میشم.

واقعا ممنون همشون انیمه های فوق العاده ای بودن

سلام واقعا لیست خوبیه برا ماهایی ک تازه شروع کردیم ب انیمه دیدن میخواستم بپرسم انیمه ای ک هم از نظر موضوعی و هم داستانی و هم جذابیتش شبیه خادم سیاه باشه سراغ ندارید؟

با سلام مرسی دوست عزیز خوشحالم از انتخاب های ما خوشتون اومده. می تونم انیمه های Pandora Hearts ، Neuro: Supernatural Detective، Loveless بهتون معرفی کنم

به خاطر این مطالب خیلی ازتون ممنون❤
من خودم اهل دیدن انیمه هستم…بیشترشون رو دیده بودم ولی بعضی هاشون رو که نمیشناختم رو هم شناختم…واقعا جالب بود…
ممنون از سایت خوبتون??????

مرسی از شما دوست عزیز که مارو دنبال می کنید و خوشحالم که این سری مطالب برای شما مفید بوده

چرا وقتی تو یه چیزی تخصص ندارین الکی میان مقاله میدید و مثلا بررسی میکنید شرط میبندم خودت یکیشونم ندیدی همینطوری یه مشت انیمه که زیاد به گوشت خوردن رو اومدی معرفی کردی برای رده بندی شونم احتمالا تاس انداختی
داداش کار رو باید به کاردون سپرد

سلام دوست عزیز مرسی که نظرتو گفتی ولی خوب باید بگم که بر خلاف تصور شما من خودم اهل انیمه دیدن هستم و بالای مطلب هم ذکر کردم این انتخاب ها به سلیقه خودم هست ممکن شما سلیقت و انتخابات و رده بندی انیمه هایی که دیدی با من فرق داشته باشه، در ضمن رده بندیشون هم خیلی مهم نیست تو این سری پست ها بیشتر به معرفی بهترین ها پرداختیم نه نقد و بررسی

اهای nobody جون میدونی چرا اسمتو گذاشتی nobody چون واقعا nobody هستی

سلام و خسته نباشید
من طرفدار انیمه های قسمت بالا هستم
ناروتو
بلیچ وان پیس
تو این سبک (فانتزی) موردی اگر هست ممنون میشم معرفی کنین
توکیو گول و اتک اف تایتن . دث نوت .. اینا رو هم دیدم
دنبال قسمت بالام که یه مدت سرگرم بشم
سپاسگذارم

سلام دوست عزیز پیشنهاد من به شما این انیمه ها هستش : Detective Conan ، Black Lagoon، Hunter x Hunter، Fairy Tail، Soul Eater و Gintama هستش انیمه Full Metal Alchemist رو هم اگه ندیدین حتما پیشنهاد می کنم ببینین

پس ناروتو

نارتو رو تو بخش ششم معرفی کردم

من انیمه های Attack on Titan و Tokyo Ghoul رو دیدم. هر دو جالبن. پیشنهاد می کنم ببینید.

چرا انیمه هفت گناه کبیر(nanatsu no taizai)رونزاشتین

این انیمه ها سلیقه ای هستش و خیلی از انیمه ها تو این لیست نیست اما چشم انیمه The Seven Deadly Sins رو حتما بررسی و معرفی می کنم ، مرسی از اینکه نظرتون رو با ما درمیون گذاشتی .

سلام دادش خسته نباشید دادش من یه کارتون هست دیونم کرد نمیدونم اسمش چیه ولی فکر کنم زابنیه یه دختر است عاشق یه مرد است مردازش خوشش نمیاد ولی دختر هرجا میبینتش بوسش میکنه مرد نینجاست یه نفرم شبیه بروسلی هست که دوست نینجااست من اینو ت شبکه امریکای دیدم

شما توی چت روم های انگلیسی احتمالا راحت تر به جواب برسی

سلام اسم این انیمه ناروتو هست و بهترین انیمه که دیدم و اول باید انیمه ناروتو ببنید و بعد انیمه ناروتو شیپودن ببینی که روی هم حدود 720قیمت هست که هر قسمتش فوق العادس و یه یک سالی هست که داره ادامشو میسازن که در مورد پسر ناروتو هست که اسم انیمه بوروتو نسل بعدی ناروتو هست

اینارو همه دیدم یه چیز جدید بزارید

سلام لطفا بخش دوم رو مطالعه بفرمایید https://goo.gl/PnKZ7o

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • انیمه و انیمیشن
  • بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! به انتخاب مجله وارونه – بخش اول