انیمه The World Ends With You بر اساس بازی از Nintendo DS در سال 2021 پخش خوهد شد!

با سلام و درود خدمت دنبال کنندگان همیشگی مجله اینترنتی وارونه. مخصوصا دنبال کنندگان بخش پرهوادار انیمه. در رویداد مجازی Anime Expo اعلام شد که انیمه The World Ends with You به دست استودیو Square Enix برای انتشار در سال 2021 در حال ساخت است. نام کامل این اثر مورد انتظار The World Ends with You the Animation یا Subarashiki Kono Sekai The Animation خواهد بود!

این انیمه اقتباسی از روی بازی ساخت استودیو Square Enix برای کنسول Nintendo DS که در سال 2007 در ژاپن منتشر شده است می باشد. بعدا این بازی در سال 2008 برای کشور های غربی نیز عرضه شده است. شخصیت های این بازی حضوری در سری بازی های Kingdom Hearts نیز داشته اند.

نینتندو داستان بازی The World Ends with You را اینگونه شرح داده است:

ماموریت را کامل کنید……یا پاک شوید! این تمامی چیزیست که Neku بعد از بیدار شدن در اتوبانی شلوغ بیاد می آورد. او که تمامی خاطرات خود را از دست داده است باید همراه با یک شریک در این بازی زندگی و یا مرگ شرکت کند. حال او مجبور است که ماموریت هایی را به صورت روزانه انجام دهد تا با مرگ مواجه نشود. Neku در رابطه برقرار کردن با بقیه مشکل دارد. اما برای نجات جان خود مجبور است تا یاد بگیرد با شریک خود در این بازی که حالا به نحوی شریک زندگی او به حساب می آید کار کند. اما مدت زیادی برای این کار ندارد و باید هفت روزه این کار را انجام دهد!

تریلر تایید ساخت The World Ends With You را از یوتوب وارونه تماشا کنید!


بعد از خواندن خبر تایید شدن انیمه The World Ends With You در مجله وارونه بخوانید:

انیمه The World Ends With You

Kazuya Ichikawa کارگردانی انیمه مورد انتظار دنیا با تو پایان می یابد را بر عهده گرفته است. Midori Gotou نیز در حال نوشتن فیلمنامه این اثر است. Tetsuya Nomura و Gen Kobayashi طراحی کارکتر های این اثر را بر عهده دارند. DOMERICA و Shin-Ei Animation تهیه کنندگان این انیمه به حساب می آیند!

Takeharu Ishimoto که خالق موسیقی متن بازی این اثر می باشد، برای ساخت موسیقی متن انیمه نیز بازگشته است. او به این مورد اشاره کرده است که ساخت موسیقی انیمه The World Ends With You با بازی آن متفاوت است. و هم به خاطر زمان عرضه هر دو و هم به خاطر مدیوم های آن‌ها طول خواهد کشید. اما اعلام شده است که از موسیقی اصلی بازی در انیمه نیز استفاده خواهد شد!

راستی یادتون نره پیج اینستاگرام انیمه، یوتوب و نماشای ما رو فالوو کنید.

وقتی که از کارگردان این انیمه این را نیز پرسیدند که داستان انیمه با بازی متفاوت خواهد بود او جواب داد: تیم سازنده بعضی از نقاط بازی را تغییر داده اند و بعضی ها را ثابت نگه داشته اند. اما من توان دادن اطلاعات بیشتر را در این زمینه به شما ندارم! او به این نکته نیز اشاره کرد که انیمه در زمان حال به جای سال 2007 اتفاق خواهد افتاد! در این رویداد به این موضوع نیز اشاره شد که Funimation این انیمه را به صورت جهانی استریم خواهد کرد.


نظر شما درباره این خبر خوشحال کننده ساخت انیمه از بازی The World Ends With You چیست؟ نظرات خود را با مجله اینترنتی وارونه به اشتراک بگذارید.  همچنین برای خواندن مقالات سایت در حوضه جدیدترین اخبار، در مجله وارونه اخبار انیمه را دنبال کنید.