انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements ، انیمیشنی از چین

انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements ، انیمیشنی از چین

نبرد آتش و یخ

انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements یک انیمیشن جذاب در سبک رزمی محصول یک استودیو آماتور چینی به نام Six no fish animation studio است که متاسفانه اطلاعات زیادی درباره این استودیو در فضای اینترنت وجود نداره و اکثر منابع به زبان چینی هستند و ترجمه انگلیسی آنها توسط گوگل بسیار ضعیف است بگذریم. طراحی شخصیت، تکنیک اجرای متفاوت،نحوه حرکت دوربین، فضای طراحی، آهنگسازی و تکنیک مبارزه بسیار جذاب باعث می شه تا این انیمیشن کوتاه به یک محصول بسیار دیدنی و جالب تبدیل بشه.

در ابتدا شروع این انیمیشن راوی داستانی را به زبان چینی تعریف می کند که ترجمه شنیداری انگلیسی ترجمه روانی نیست، اما من آن را برای شما ترجمه می کنم.

انسان ها موجوداتی با دو دست و دو پا هستند که قادر به راه رفتن بر روی زمین هستند
در تمام عمر مردم هفت احساس دارند (شادی، خشم، غم، نگرانی، ترس، عاطفه، محبت) و شش هوس (شهوت، غرور، عزت، صداهای دلپذیر، زندگی خوب / مرگ، لذتهای نفسانی) در زمان خوردن و آشامیدن احساساتی نظیر غمگینی و شکایت، عصبانی، حسادت، درد، ترس، هرگز نفوذ به بدن و روحح مردم را متوقف نخواهند کرد.

برای نجات زندگی تمام انسانها و موجودات
با شجاعت و سخت کار ، اجداد شما یک هدیه از طبیعت را یافته اند تا افرادی را که در حال مبارزه هستند نجات دهند اما آنهایی که هنوز هم مایل به تلاش هستند!
آنها نام این موهبت را “دارو” گذاشتند.
با این حال، افرادی که بیش از حد از این دارو استفاده کنند .روح خود را
به تدریج خود از دست می دهند.
طبیعت به کسانی که بیش از حد وابسته به  “دارو” هستند انتقام می گیرد.

 

لطفا اگه شما اطلاعاتی از انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements دارید آن را با ما و علاقه مندان به دنیای انیمیشن در میان بگذارید.

 

در ادامه بخوانید :