انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements ، انیمه رزمی بسیار جذاب از چین
انیمه و انیمیشن

انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements ، انیمه رزمی بسیار جذاب از چین 

انیمیشن کوتاه Fog Hill of the Five Elements نبرد آتش و یخ

در بخش اخبار انیمه در خدمت شما هستیم. با یک انیمه چینی! انیمه کوتاه چینی Fog Hill of the Five Elements  یک انیمیشن جذاب در سبک رزمی محصول یک استودیو آماتور چینی به نام Six no fish animation studio است. که متاسفانه اطلاعات زیادی درباره این استودیو در فضای اینترنت وجود نداره. و اکثر منابع به زبان چینی هستند و ترجمه انگلیسی آنها توسط گوگل بسیار ضعیف است. بگذریم، طراحی شخصیت، تکنیک اجرای متفاوت، نحوه حرکت دوربین، فضای طراحی، آهنگسازی و تکنیک مبارزه بسیار جذاب باعث می شه. تا این انیمیشن کوتاه به یک محصول بسیار دیدنی و جالب تبدیل بشه.

راستی یادتون نره پیج اینستاگرام انیمه، یوتوب و نماشای ما رو فالوو کنید.


در ابتدا شروع این انیمیشن راوی داستانی را به زبان چینی تعریف می کند. که ترجمه شنیداری انگلیسی ترجمه روانی نیست، اما من آن را برای شما ترجمه می کنم.

انسان ها موجوداتی با دو دست و دو پا هستند که قادر به راه رفتن بر روی زمین هستند. در تمام عمر مردم هفت احساس دارند (شادی، خشم، غم، نگرانی، ترس، عاطفه، محبت) و شش هوس (شهوت، غرور، عزت، صداهای دلپذیر، زندگی خوب / مرگ، لذتهای نفسانی) در زمان خوردن و آشامیدن احساساتی نظیر غمگینی ، شکایت، عصبانیت، حسادت، درد و ترس، هرگز نفوذ به بدن و روح مردم را متوقف نخواهند کرد.

برای نجات زندگی تمام انسانها و موجودات با شجاعت و تلاش زیاد ، اجداد شما هدیه ای را از طبیعت گرفتند. تا افرادی را که در حال مبارزه هستند نجات دهند. اما آنهایی که هنوز هم مایل به تلاش هستند! آنها نام این موهبت را “دارو” گذاشتند. با این حال، افرادی که بیش از حد از این دارو استفاده کنند. روح خود را به تدریج از دست خواهند داد. طبیعت از کسانی که بیش از حد به “دارو” وابسته هستند، انتقام خواهد گرفت !!

لطفا اگه شما اطلاعاتی از انیمیشن کوتاه ساخت چین یعنی Fog Hill of the Five Elements دارید آن را با ما و علاقه مندان به دنیای انیمیشن در میان بگذارید. اما قبلش در آپارات ویدیو Fog Hill of the Five Elements را تماشا کنید!


در ادامه پس از تماشا و مطالعه اطلاعات مربوط به انیمه Fog Hill of the Five Elements بخوانید :

مطالب مرتبط

 
 

4 دیدگاه

 1. HHHHH

  شرمندم کردی که به حرفت عمل کردی بازم مرسی

  1. علی دست پیمان

   دشمنت شرمنده ، وهر کاری ما در مجله انجام میدیم انجام ظیفه هستش ! مرسی از شما که مارو دنبال می کنی و حمایت می کنی

 2. پیمان

  عالی بوددددد

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *