پربازدیدترین ها
بازی

بازی Poopdie، خزنده‌ای در اعماق! :) 

Poopdie Bulbware، خزنده‌ای ناخوشایند از سیاه چال و مهمان جنجالی یوتیبر PewDiePie، اخیرا در Google Play عرضه شده است. این مجموعه در دنیایی قرار گرفته است که همه به نوعی فراموش کرده‌اند که چگونه باد معده یا مدفوع را دفع کنند و در نتیجه آن‌ها بیش از حد تهاجمی و اغلب خشونت آمیز شده‌اند. نخندید! این است بازی Poopdie !


پیش از مطالعه این مطلب بخوانید: 


شما در نقش Poopdie، موجودی شبیه کرم بازی می‌کنید که در واقع می‌تواند باد معده باشد. روزی آن‌ها از ضرب و شتم و آزار و اذیت در شهرشان، بیمار می‌شوند و تصمیم می‌گیرند که هرطور شده درمانی برای مصیبت وحشتناک جهان پیدا کنند.

در حالی که گیم پلی و سبک بصری این بازی من را به یاد بازی‌های کلاسیک roguelike Ed McMillen و The Binding of Isaac می‌اندازد، زیبایی شناسی در Poopdie و حس شوخ طبعی بسیار مهیج است و تمرکز زیادی روی شوخی‌های پراکنده دارد. جالب اینجاست که مبارزه بیشتر از هر چیز دیگری ضروری است و شما را ملزم می‌کند که انواع مختلفی از مواد غذایی را قبل از اینکه انواع مختلفی از واحدها را به دست آورید، با هم مخلوط کنید. این بچه‌ها پس از آن جنگ را برای شما انجام می‌دهند.

Here are the weirdos that are bringing Poopdie to life, literally pooping with ideas. Most of the disturbing stuff is happening at our tiny studio in Krakow, Poland.

در اینجا موجودات عجیب و غریبی هستند که Poopdie را به معنای واقعی کلمه با ایده‌ها زنده می‌کنند. بیشتر موارد نگران کننده در استودیوی کوچک ما در کراکوف، لهستان اتفاق می‌افتد.

دیگر چه بگویم؟ بازی را دانلود کنید و لذت ببرید.

دانلود Poopdie برای اندروید 

مطالب مرتبط

 
0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات