بررسی اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan

اکشن بیشتر با انیمیت خفن و آینده ای نا مشخص !!!

بکس من برگشتم ! با یه بررسی دیگه از سری حمله به تایتان ، اینبار با بررسی اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan در کنارتون هستم ! با توجه به اینکه اتفاقات قسمت 12 یادتون هست بررسی رو ادامه میدم. اگه تریلر رو هم ندید از اینجا تماشا کنید.

خیلی از طرفدارها باور دارن این دومین تریلر از نیم فصل دوم هست و تریلر اول همون 40 ثانیه تصاویری که در تیتراژ پایانی قسمت 12 منتشر شد ! که خود اون داستانی عظیم و عجیب داره !

خب برگردیم به تریلر ! بالاخره Funimation نسخه زیرنویس انگلیسی انیمه رو منتشر کرد ، من هم نشستم با دقت بالا براتون بررسی موشکافانه کردم با توجه به تریلر و قسمت های قبلی، قصد اروین و تیم انتحاری بستن دو تا دروازه و نابود کردن هرچی تایتان درون این منطقه هستش! 

دروازه داخلی (ورودی منطقه شیگانشینا به سایر دیوارها) ، دروازه بیرونی (دروازه خروجی در دیوار ماریا به دنیای بیرون) ! و اگر نقشه لو بره دشمن قرار مستقیم بره سراغ ارن!!! با توجه به این استراتژی انتظار می ره بتونن دیوار ماریا رو پس بگیرن ، اما همینجاست که اروین متوجه میشه کلا قضیه رو باخت داده و خیلی چیزها نمیدونه !

جا داره یه جمله از بررسی قسمت 12 رو اینجا دوباره بنویسم چون به نظرم حدس درستی زده بودم و پیش نیاز تریلر جدید هست

نمیدونم واقعا چه خبره ولی یه چیزی رو دارم مطمئن میشم اونم اینکه تایتان میمونی و دار و دسته به دنبال قدرت تایتان بنیانگذار نیستن ! ارن رو فقط میخوان چون ارن آخرین دستاورد گریشا هستش(محصول آزمایش های گریشا) و به نظرم از روز اول گریشا ارن رو برای همچین روزی آماده کرده بوده !!!!

خب دیگه بریم سراغ بررسی جزئیات اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan

قبل مطالعه این بررسی لطفا یه نگاهی هم به این مطالب بندازید»

ناخن های تایتان میمونی

تایتان میمونی در فصل های قبل ناخن بلند نداشت !!! اما الان تو این تریلر ناخن های عجیبی داره! انگار قابلیت War Mode یا حالت جنگی داره و در این حالت یکسری قابلیت بهش اضافه میشه!!!

به احتمال زیاد این پرتاب سنگ هم برای نابود کردن حالت سخت تایتانی ارن، هستش که قصد داره شکاف دیواره رو ببنده !


چشم قرمز تایتان ها

خب این یکی باگ یا اشتباه نیست و به خبرایی تو داستان هست که اکثرا طرفدارا نمیدونن چه خبره ! چشم تایتان میمونی اکثر مواقع سفید با عنبیه زرد بود و بعضی جاها هم مشکی با عنبیه زرد! چشم تایتان راینر هم زرد بود ، تایتان های معمولی هم چششون مثل انسان عادی بود ! درسته ؟ ! خب حالا تو این تریلر چشم همشون قرمزه!!!

حالا باید اینجا به یه نکته ای اشاره کنم با توجه به حرف هایی که از قبل زده بودم ، مشخصه تایتان میمونی دنبال قدرت تایتان بنیانگذار و کنترل سایر تایتان ها نیست !!!بلکه به نظر من خود تایتان میمونی این قابلیت رو داره و به غیر این قابلیت شاید قدرت تبدیل انسان ها به تایتان معمولی رو هم داشته باشه!!!

حالا چرا اینو میگم ؟ آولا با توجه به نورها و انفجار های پشت اروین در تریلر جدید به نظر می رسه یکدفعه کلی انسان تبدیل به تایتان میشن !

این انفجارها بدون شک تبدیل انسان به تایتان هستن ، از چهره اروین همچی مشخصه!!!

همچنین تو فصل قبل زمانی که یمیر با هیستوریا و غیره روی برج بودن کلی تایتان یهو از ناکجاآباد بهشون حمله کردن که همون موقع شک به اینکه این تایتان ها از کجا اومدن و اهالی دهکده چی شدن خیلی بالا گرفت !

اونموقع هم تایتان میمونی همون دور و اطراف بود ! در نتیجه به نظر تایتان میمونی دستش تو کاره و کلی توانایی عجیب غریب داره !

اگه از این زاویه ببینیم که این تایتان های یه نوع ماشین های غول پیکر جنگی بیولوژیکی هستن ، در نتیجه احتمال وجود نسخه های آپدیت شونده از این تایتان های (مثل تایتان میمونی) و یا آخرین نسخه که ارن میتونه باشه خیلی قوت میگیره!

حمله تایتان ها در فصل دوم به یمیر، هیستوریا، برتولد و راینر!!! که معلوم نشد یکهو اینهمه تایتان بی سر صدا از کجا اومدن !!!

حالا تازه یک مسئله دیگه هم هست که بر میگرده به چشم های قرمز !!! تو فصل دوم زمانی که ارن تونست قدرت کنترل تایتان هارو بصورت اتفاقی بدست بیاره! در یک لحظه چشم تایتان ها قرمز شد و بعد تو تصویر بعدی رنگ چشمشون عادی شد !!!

تغییر رنگ چشم تایتان های معمولی در فصل دوم ، زمانی که ارن داشت کنترلشون می کرد !

نحوه تبدیل راینر به تایتان

تو تریلر لیوای با یه حرکت خفن شمشیر رو روی هوا فرو میکنه تو گردن راینر و بعد راینر می افته زمین و تبدیل میشه! اما تبدیل شدنش بیشتر مثل تسخیر شدن بود و بعد اون هم، که تایتان شد چشاش قرمز بود! که همین موضوع نظریه توانایی کنترل تایتان ها توسط تایتان میمونی رو قوت می بخشه !


تعجب ارن از دیدن منطقه شیگانشینا

یکی از دوستان تو بخش کامنت ها به این موضوع اشاره کرده بود که تعجب ارن حاکی از سالم بودن منطقه شیگانشینا هستش! اما من اینطور فک نمیکنم و احتمال میدم تعجب ارن برای دیدن دوباره محل تولدش و بیاد آوردن کلی خاطره بعد این همه مدت هستش! شاید هم شاهد اتفاق عجیبی هست که انتظارش رو نداشته !

پرش ارن از رو دیوار هم خیلی جذاب بود و به ناب ترین شکل ممکن انیمیت شده بود !


موسیقی نیم فصل دوم و تریلر

خب ویت استودیو بصورت رسمی اعلام کرده گروه Linked Horizon قرار موسیقی اوپنینگ نیم فصل دوم و گروه Cinema Staff (اوپنینگ دوم فصل اول کار این گروه بود) قرار اندینگ نیم فصل دوم رو اجرا کنن! موسیقی تریلر هم آهنگ Attack on Titan – WMId به آهنگسازی Hiroyuki Sawano و صدای Mika Kobayashi هستش و شما میتونید اجرای این آهنگ بصورت زنده، رو در ادامه تماشا کنید!

 

امیدوارم از این بررسی خوشتون اومده باشه مثل همیشه منتظر حدسیات و نظریات ناب شما هستم ! بخش دوم از فصل سوم انیمه Attack On Titan از همین حالا مشخصه بهترین انیمه سال 2019 هستش! شک نکنید! تو این نیم فصل قرار شاهد اکشن بیشتر، انیمیشن ناب / تصویرسازی های سه بعدی و در نهایت قرار از داستان کلی کمی بیشتر سر در بیاریم ! 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

14 دیدگاه در “بررسی اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan

دمت گرم بابت ای بررسی م هیچکدوم از این نکات رو نفهمیده بودم

مخلص ، منم بعد بیش از 10 بار دیدن فهمیدم

به نظر من میکاسا خواهر هیستوریاس چون تو یکی از قسمت ها که خواهر هیستوریا نشون داد خیلی شبیه میکاسا بود موهای مشکی چشم های بنفش با رگه های سفید
و تو قسمت یازده هم چشای میکاسا بنفش با رگه های سفید بود‌ و حس خواهرانه ی میکاسا با هیستوریا خیلی عجیبه و به احتمال زیاد خواهرشه

اردیبهشت ادامه ش میاد؟
خوبه پ
خیلی وقت دارم واس نوشتن بررسی کلی :))
اقا دست پیمان ب واتس اپت پیام میدم ؛))

حله برادر

سلام و خسته نباشید بر اقای دست پیمان عزیز.که همچون عقاب تیزبینی هیچ چیزی از زاویه دیدگانش محفوظ نمیماند(حتی ناخونای تایتان میمونه)😉
بررسی الان خوندم.خیلی کامل و پر جزییات و هیجان انگیز بود.قشنگ حس بودن تو اون شرایط رانده میشه تو جان و روحمان.فقط عجیبه برتو نبود تو صحنه نبرد.(خواب مونده نیاوردنش).راینر هم چرا گذاشت لیوای شمشیرشو بزنه بعد تبدیل شه.ولی انصافا خیلی بی انصافی اگه این سه تا تایتان همزمان به ارن حمله کنن.این تایتان میمونه هم درسته میمونه ولی پلنگی برای خودش.یعنی هر چیقدر هم که برای ارن بازی های تدارکاتی و اردوهای آمادگی گذاشته باشن بازم زورش هم زمان فکر نکنم به این سه تا برسه…..کنسرته هم چشم نواز و هم گوش نواز بود.خانم Mika صداش عالی بود…..مرسی🙋‍♂️

ممنون از شما دوست عزیز کلی لطف داری، ما فقط انجام وظیفه می کنیم!
برتولد هم احتمالا هست و احتمال داره به دلیل آماده نبودن سکانس های برتولد ، ازش تو تریلر استفاده نکردن!
بعید میدونم حریف این سه تا بشه! احتمالا سایرین هم کمکش می کنن!
تایتان میمونی هم که تکلیفش روشنه خیلی قدره!!!

زمان انتشار نیم فصل دوم
۸ اردیبهشت ۹۸
میدونم ارزش صبر رو داره ولی
خیلی دیره!

ممنون از بررسیتون..

ممنون از شما که مارو دنبال می کنید

تازه کلاه قرمزی هم هست…..😉

تازه اتک داره وارد داستان اصلی میشه.
ببینیم اروین اینبار چندتا سرباز به کشت بده خخخ.
فک کنم یکی بهترین فروردینا بشه امسال با اونجرز و گیم اف ترونز و البته اصل کاری اتک.
مرسی نقد عالی

تازه کلاه قرمزی هم هست…..😉

مخلص مرسی از شما که مارو دنبال می کنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *