بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

آماده شدن برای باز پس گیری ماریا !!!

با بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan در خدمت شما عزیزان هستم. واقعیتش من اصلا یک درصد هم فک نمی کردم تیم انیمه سازی هم وجود داشته باشه که بخواد آرک نیم فصلو تو قسمت 12 نشون نده ! همین باعث میشه فک کنم احتمال زیاد این فصل 25 قسمت هستش ! و آرک نیم فصل منتقل شده به قسمت 13 ! 

بررسی قسمت سیزدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

مثل قسمت قبلی که اتفاقات جدی توش رخ نداد و اطلاعات مهمی هم داده نشد ، این قسمت هم همون روال رو ادامه داد و فقط سعی کرد تا عطش بیننده رو برای آرک نهایی نیم فصل آماده کنه اونم چه آرکی ؟ به نظر من جنگ قسمت بعد جنگ بزرگانه! لیوای، ارن، میکاسا > راینر، برتولد و تایتان میمونی !

شاید بشه مهمترین بخش این قسمت رو مکالمه بین لیوای و ارن بدونیم ، و در باقی موارد چیز مهمی برای اشاره وجود نداره جز یک مسئله، سرنگ توسط یه تکنولوژی خیلی خیلی مدرن تر از اون چیزی که تو دیوارها هست تولید شده ! و از اونجایی که اتک آن تایتان یک داستان پادآرمانشهر هستش، هیچ بعید نی داستان از چیزای خیلی عجیبی ، قبل فروپاشی تمدن صحبت کنه !

جمع شدن ارن و میکاسا و آرمین و اشاره مجدد به دنیای بیرون از دیوار بخصوص دریا ! و اون تصویری که قسمت اول هیستوریا و ارن رو کنار دریا نشون میداد میتونه خبر از اتفاقات خیلی خیلی جدی تو این فصل بده !

اما به غیر از داستان اصلی ما شاهد یک ویروس یا باگ هوشمندانه در نمایش اندینگ این قسمت بودیم که خیلی عجیب بود و در ادامه پیش نمایش قسمت بعدی هم نمایش داده نشد!!! که خود این موضوع شایعاتی رو که مبنی بر دو نیم فصل جدا میشه رو تقویت می کنه ( که واقعا حالم رو به هم میزنه!)

در ادامه با بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan همراه من باشید، درضمن شما می تونید بررسی قسمت های قبل رو هم از اینجا بخونید.


راستی بچه ها به این مطالب هم حتما یه نگاهی بندازید دمتون گرم :


سرنگ

همچنان وضعیت سرنگ نامشخصه و کلی سوال قبلی اضافه شده با سوالات جدید! هانجی اشاره میکنه این سرنگ از تکنولوژی ساخت بالایی برخورداره ، محلول داخل سرنگ هم از نوعی مایع آغشته به خون انسان تولید شده که وقتی در معرض هوا قرار میگیره بخار میشه ! اگر داخل دیوار تکنولوژی ساخت این مایع نیست ؟ امکان داره این سرنگ از خارج دیوار به داخل قاچاق میشده ؟ آیا احتمال داره در گوشه ای از همین دیوارها افرادی وجود داشته باشن که حافظه شون توسط شاه اول پاک نشده و از علم قدیم آگاهی داشته باشن!

وقتی صحبت از پاک کردن اطلاعات گذشتگان در انیمه میشه بد نیست بدونیم در دنیای واقعی هم این داستان وجود داره و در بسیاری از کشورها اجرا شده و میشه ! تغییر و تحریف علم و تاریخ ! در حال حاضر هم خیلی ها به این موضوع اشاره دارن که گوگل داره این پروژه رو با تغییر نتایج جستجو و حذف منابع اطلاعاتی انجام میده ! در ادامه اشاره ای میکنم به جمله ای از افلاتون به نقل از فرانسیس بیکن ؛ همه دانایی ها چیزی نبود مگر یادآوری!

 

رابطه لیوای و اروین

بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

سوالی که همیشه ذهن منو درگیر می کنه این هستش که چرا لیوای اینقدر به اروین اعتماد داره ؟ اصلا اینا کجا و چطوری با هم آشنا شدن؟ اروین چرا اینقدر به لیوای احترام میذاره و قبولش داره ؟ خب مشخصه که جفتشون خفن هستن و همین خودش احترام میاره اما داستان این دوتا باید جالب تر از این حرفا باشه (شایدم نه )!

به هر صورت تو این قسمت هم مثل خیلی قسمت های دیگه شاهد، رابطه این دوتا با هم و نحوه بحث کردنشون هستیم ! به قول اروین لیوای تنها کسی که میتونه تو لحظه درست ترین تصمیم و بگیره و این خیلی برام عجیب بود !

اما عجیب تر از لیوای اروینه که حاضر جونش رو برای فهمیدن واقعیت از دست بده که این موضوع فوق العاده هستش ارجحیت علم بر هر چیزی دیگه ای ! اروین نماد خیلی چیزای جالبی تو این سریال هستش و به شدت قابل احترام ! بس.

آماده شدن برای باز پس گیری

بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

چیزی که برای من همیشه تو مخ بوده، شوخی های بی مزه ژاپنی ها تو انیمه بوده ! مثلا تو بلیچ هر چند قسمت یه قسمت فان بی مزه میزاشتن که حالم بهم میخورد! این موضوع تو خیلی انیمه ها هستش و من کاملا بدم میاد از این موضوع برای همین انیمه های جدی و تیره به شدت برام جذاب تره!

اتک آن تایتان هم از اون دسته انیمه هایی که با هیچ کسی شوخی نداره، جز بعضی نکته های ریز که به نظر من درک درست طنز و استفاده به موقع و به اندازه باعث شده تا این انیمه تبدیل به یک شاهکار بشه! استفاده از عنصر طنز تو دنیای کاملا سیاه تایتان ها فقط برای روحیه بخشی برای آدمایی هستش که هنوز امید دارن! هر چقدر هم اوضاع بد باشه !

ویروسی هوشمندانه برای لو دادن اطلاعات

خب اگه قراره این قسمت ، چپتر پایانی نیم فصل اول باشه، باید بگم کدینک و دادن اطلاعات بصورت هک شدن سیستم در اندینگ بسیار جذاب بود، هرچند کل قسمت جذاب نبود ! اما همین لمس کوچیک به نظر من کلی ارزش داشت چون اطلاعات عجیبی رو با سرعت بالا نشون داد و از اونجا که من کرم جستجو و تحقیق دارم نشستم 10 بار فریم به فریم دیدم.

حالا بریم سراغ بررسی این اطلاعات به نوعی لو رفته !

بعد این تصاویر که (من چند تا فریمش رو هم نزاشتم چون فک کردم مهم نیستن) تو کمتر از 40 ثانیه به سرعت نمایش داده شد و بعدش ارن میکاسا و لیوای، که به نظر می رسید تونستن جنگو ببرن و رسیدن دم خونه ارن اینا و رفتن سراغ زیر زمین چیزی گیرشون نیومده لیوای قاطی می کنه برای ارن و میکاسا هم که مثل همیشه بالا خواه ارن درمیاد میخواد بزنه کله لیوای رو بکنه !

بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

اما شاید اتفاق دیگه ای افتاده و اطلاعات عجیبی نسبت به ارن و گذشته گریشا به دست اومده که لیوای اونجوری شاکی بود! نمیدونم واقعا چه خبره ولی یه چیزی رو دارم مطمئن میشم اونم اینکه تایتان میمونی و دار و دسته به دنبال قدرت تایتان بنیانگذار نیستن ! ارن رو فقط میخوان چون ارن آخرین دستاورد گریشا هستش(محصول آزمایش های گریشا) و به نظرم از روز اول گریشا ارن رو برای همچین روزی آماده کرده بوده !!!!

به روز رسانی » نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه اتک آن تایتان تا آپریل سال 2019 منتشر نمیشه، بعد از دریافت اطلاعات جدید حتما خبر رو منتشر میکنم.

همچنین بخوایند »

امیدوارم از بررسی این قسمت خوشتون اومده باشه مثل همیشه منتظر حدسیات و نظرات جالبتون هستم، راستی یک سوال اگه علاقه مند هستید ، به جای نوشتن بررسی یک ویدیو تولید کنم و بیام بررسی تصویری ارائه بدم؟ نظرتون چیه حتما بهم بگین چون مهمه برام ! نظر خودم اینه ویدیو خیلی بهتر از نوشتس ! و در آخر سر هم عذرخواهی می کنم اگر نرسیدم جواب کامنتی رو بدم، ولی همه رو به دقت میخونم ! و لذت میبرم. دمتون گرم که هستید.

 

در ادامه بخوانید »

موسیقی اوپنینگ و اندینگ فصل سوم انیمه Attack on Titan

بررسی قسمت ۱۳ و ۱۴ انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 
 

188 دیدگاه در “بررسی قسمت دوازدهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

سلام آقای دست پیمان قسمت سیزدهم اتک آن تایتان بالاخره بعد از چند ماه اومد قصد دارید برسیش کنید؟

اولا سلام برادر، دوما که بررسی قسمت 13 دو روز هست منتشر شده

نقد قسمت جدید رو نمیخواید‌ بذارید؟

برادر دیروز گذاشتم !!!!!

اونی که پا نداره داره ازش بخار میاد پس یه غول هوشمنده یا برتولته یا یمیر یا اون یارویی که یمیر خورد
(چون تو اخرای فصل 3 یا 2 انگار دوباره زندش کرده بودن به نظر من ارنو میخوان تا باهاش دوباره پدر ارنو زنده کنن)
اونی که پا نداره هنوز زندست
اونیکه روی تیکه سنگه پشت ارن اروینه چون یه دست نداره
لیوای احتمالا میخواد سرنگو به اروین بزنه که اروین غول شه برتولت یا یمیر یا هرکی که هست(احتمالا برتولت) رو بخوره و زنده بمونه

کلا اینا ۲ گروه هستند الدایی ها و یه گروه دیگه
گروه الدیی ها :به اینا میگن نوادگان شیطان چون ۱۸۰۰ سال پیش ملکشون با شیطان ارتباط بر قرار میکنه و ملکه از شیطان میخواد که قدرت تایتانی به اون بده بعد از مرگه ان شیطان که اسمش ایمیر بود قدرت اون به ۹ تایتان تقسیم میشه.
بین الدایی ها و اون گروه جنگ های زیادی اتفاق می افتد و بالاخره یکی از پادشاه ها به یه جزیره میره و تعدادی از الدایی ها رو با خودش میبره و اونجا دور مردماش دیوار میکشه و شستوشوی مغزیشون میده و تعدادی از الدیایی ها رو اونجا رها میکنه یکی از اون الدیایی ها پدر ارن گریشا یائگر است که در بچگی خواهرش رو کشتند و از اون قوم خیلی بدش میومد و عضو ی گروه شده بود که سردسته ی ان فردی به نام جغد بود که هویت ان نامعلوم بود . در این گروه با زنی اشنا میشود و با ان ازدواج میکند و پسری به نام زک به دنیا می اورد که تصمیم میگیرن زک رو به عنوان جاسوس وارد اونا بکنن اما زک پدر و مادر خود را لو میدهد و کل گروه رو میبرن به اون جزیره و روی یک دیوار ،ان ها را خط میکنند و با زدن امپول به انها و پرت کردن انها به پایین انها به تایتان های بی عقل تبدیل میشوند که این قابلیت رو فقط الدیایی ها دارن وقتی که انهارا یکی پس از دیگری به پایین می انداختند اخرین نفر گریشا بود که ناگهان یکی از سرباز ها که خود جغد بود به تایتان تبدیل شد و همه رو نابود کرد و به گریشا گفت که من تورو به قول تبدیل میکنم و تو مرا بخور و به داخل دیوار ها نفوذ کن و تایتان مادر رو از خوانواده ی بی لیاقت رایس بگیر و وقتی گرشا از او پرسید چرا خودت این کار را نمیکنی گفت من ۱۳ سالم دیگه داره تموم میشه و خود گرشا هم بعد از ۱۳ سال تیتان مادر و تایتان حمله کننده رو به ارن میده اما ارن نمیتونه از قدرت تایتان مادر استفاده کنه و فقط یک بار تونست این کار رو بکنه.

نیم فصل دوم دقیقا چه تارخی میاد؟؟

تاریخ دقیق هنوز اعلام نشده

دقیقا نیم فصل دوم کی میاد؟؟؟

salam dadash mi doni edame fasl bad kei miad

اردیبهشت فک کنم

انیمه قشنگیه ولی انقدر روایتش کُند هستش که من همش میزنم بره جلو. از طرفی انقدر هم جذابیت داره که هی میگی لعنتی داستان رو ببر جلو بفهمیم قراره چی بشه. مثلا تو فصل اول یه قسمت بود که اروین تازه نیروی خودش رو کشف کرده بود و کل بیست دقیقه رو هی داشت فکر میکرد چیکار کنه تا مردم طردش نکنن.

ممنون علی جان اطلاعات خیلی جالبی بود مخصوصا اون قسمت فریم به فریمش
میخواستم بدونم هیچ خبری جدیدی از ادامه ی این انیمه نیموده فقط آپریل 2019؟ اول اپریل یا همون میشه 10 فروردین یا وسط اپریل اون موقع میاد؟

خواهش می کنم، نه هنو خبری نشده و اگه خبری شد به سرعت اطلاع رسانی می کنیم شما می تونی اولین تریلر از نیم فصل دوم و بررسیش رو بخونی تو اونجا هم اطلاعات جالبی وجود دازه
1- اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan منتشر شد !
2- بررسی اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan

و اینو هم اضافه کنم تو اون قسمتی که تایتان میمونی راینر رو شکست داد از یه چیزایی در مورد شخصی حرف زدن . آیا منظورشون ارن بوده؟؟

احتمال داره !

سلام.من فقط میخواستم بگم که توی همین قسمت 12 قبل از آهنگ اندینگ راینر بغل یکی بود که اصلا کسی بهش اینجا اشاره نکرده: البته خیلی شبیه دوست قدیمیشه که خورده شده بود!!

ای با . باز حداقل اگه تصمیم این رو دارید که اسپویل کنید و کاراگاه بازی در بیارید بشینید مانگا رو بخونید بعد حرف بزنید نه از خودتون . همه این احتمال هایی که شما دادی و این فکر کنم فکر کنمات غلطه که . تغریبا 95 درصدش غلطه . حالا شمام اگه میخوای بفهمی غلطات کجا بود مانگارو بخون اگه هم فبول نداری غلطه یا حوصله خوندن مانگاشو نداری صبر کن تا نیمه دوم فصل هم پخش شه .
فقط خواستم بگم اطلاعات غلط به مردم نده

سپاس از شما ما اینجا اطلاعات به کسی قرار نیست بدیم ، ما انیمه رو میبینیم بر اساسش کلی حدس غلط میزنیم تا قسمت بعدی بیاد ، بعدشم بررسی انیمه هستش نه بررسی مانگا

مرسی از شما علی جان که انقدر زحمت میکشی کارت درسته
و اینکه یجا خوندم گفتی حس میکاسا به ارن خواهرانس که فکر نمیکنم انیمه ام تاحالا مستقیم بهش اشاره نکرد جز قسمت آخر فصل دوم
بازم تشکر از زحماتت

مرسی لطف داری بردیا جان و ممنون از دنبال کردن ما، اره حدسم اینه اما احتمال داره اشتیاه کرده باشم

چرا یه تریلر اومده تصاویرش تازه بود به نظر نمیومد الکی باشه
چون تصاویری از غول میمونی رو نشون میداد و …
فک نکنم الکی باشه
فک کنم امروز دوروبر ساعت ۴ اومد

الان بررسی کردم و شما درست میگید چند ساعت هستش اومده ، تا دقایقی دیگه تریلر به اضافه اطلاعات مربوط در مجله گذاشته میشه، مرسی از اطلاع رسانیت سیروس

گذاشتم مطلب و یه نگاه بندا نظرتم راجع به تریلر بده حتما » اولین تریلر رسمی نیم فصل دوم از فصل سوم انیمه Attack on Titan منتشر شد !

سلام
اگه میشه بررسی تریلر جدیدی رو که از نیم فصل دوم فصل سوم اومده رو بررسی کنین

سلام من تریلر رسمی جایی ندیدم منتشر بشه !

سلام به نظر من زیگ یا همون تایتان میمونی پدر اروین نیست چون اگه دقت کنید به سنو سال و تاریخو اینا میفهمید اختلاف زیادی بینشون نیست _______ و اون کفش که در بالا دیدید احتمالا برای مارسل یا همون رفیق راینرو برتولت هست باشه و موقع خورده شدن توسط یمیر از پاش افتاده ______ و اینکه تایتان های خاص 9 تا هستن و تا الان اگه دقت کرده باشین 8 تاشو معرفی کردن نام میبرم 1_ حمله کننده2_زره پوش3_غول پیکر4_موعنث5_ارواره6_ارابه7_بیان گذار یا همون مادر8_پتک_____ ولی9 ؟؟؟؟؟؟ و در مورد اینکه میگین اگه تایتان های خاص قدرتشونو نسل به نسل منتقل نکنن و بمیرن اون تایتان چه اتفاقی براش میفوفته؟ به نظرم وقتی 13 سال تموم بشه دیگه نمیتونه به تایتان تبدیل بشه و دچار بیماری و ضعف های بزرگی بشه و بعد از مرگ تایتان به صورت شانسی بین فردی از خاندان الدیانی ها بیفته و نه به دست کسانه دیگه ____ ممکنه اسپویل باشه براتون ولی بیشترش نظر شخصیه ….

ممنون از ارائه نظرت و اطلاعاتی که دادی، طاها

ببخشید شما که گفته بودید بهمن یا دی پس چی شد؟

ببخشید یه سوال داشتم
این انیمه از فروردین میاد؟
بعد از چندم میاد؟
از اواخر فروردین یا اوایلش؟
خیلی مشتاقم که ببینمش

سلام بله فروردین میاد ولی هنوز روز دقیقش اعلام نشده

بله مشخص شده دقیقا یکشنبه 8 اردیبهشت قسمت 13 فصل 3 پخش میشه ولی یه سوال داشتم تایتان میمونی چرا ارن رو میخواد اون که یکی از 9 تایتانی است که قدرت اصلی تایتان رو دارند و با ارن فکر نمیکنم که قدرت جدیدی نصیبش بشه

بهت توصیه می کنم حتما یه فیلم بسازی چون این فقط یه فیلم معمولی نیست یه پله بسوی راند بعدی زندگیته
واینکه با توجه به صحنه جنگ غول زره پوش باغول میمونی واشتیاغ اروین برای رفتن به دیوار واخرین سکانس از فصل دوم غول میمونی تایتانی هست که از اون طرف دیوار امده وصرفا پدر اروین هم هست

من فیلم بسازم ؟

در این لحظه که میکاسا می خواهد لیوای را بکشد 3 نفر بی هوش شده اند 1:ارمین 2:برتولت 3:اروین که برتولت قدرت تایتان شدن را دارد اما لیوای به اروین میخواهد سرنگ را بزند اما میکاسا نمیزاره که ارن میکاسا رو میگیره تا لیوای سرنگ را به اروین بزند اما اروین قبول نمیکه در اخر به ارمین میزنند و اون تایتان وحشی یا میمون اسمش زیک است
لحظه شماری میکنم بیاد

من یه نظری دارم ک حالا نمیدونم درست باشه یا ن اونجایی ک ارن رو ب خاطر غول شدن میخواستن با توپ بکشن اونجا وقتی به غول تبدیل میشه تا از میکاسا و ارمین محافظت کنه اونجا از تو غوله در میاد وقتی ک در اومد یه سری گل بنفش رو زمین میبینه و با خودش میگه این گل ها دیگ چی هستن و از کجا اومدن ؟!و همچنین این گل هارو تو خیلی از قسمتا هم نشون دادن و نظر من اینه ک اون سرنگ هارو از روی این گل ها میسازن….

فکر نمیکنم که اصلا اون صحنه برای امپول باشه یک اتفاقا و یا لیوان متوجه یک قضیه شده ارتباط داره به پدر ارن که این قضیه اینقدر شوک داده به لیوان که حمله میکنه به ارن صرفا بخاطر اینکه از نسل اونها هست حتی اگر دقت کرده باشید اصلا خود ارن و لیوان و همه تو شوک بودن

من یک جا خوانده ام که لیوای و هانجی و کانی و ساشا و جان و…کلاً همه این ها میمیرند

بعید میدونم همچین چیزی اتفاق بیوفته !

سلام… راجب اونجاییکه لیوای قاطی کرده بگم بخاطر اینه که اون سرباز سوخته آرمین هستش و اروین هم در آستانه مرگه بخاطر همین سر تزریق سروم باهم به مشکل خوردن

خسته شدم دیگه انقد اسپویل خوندم اصن با هشدار یا بی هشدار خودمون که کج نیستیم بخوایم میریم میخونیم مانگارو.همه دیدگاهارو باید باترس و لرز بخونم که یوقتی اسپویل نشم همه مزش میپره واسه کسی که فقط انیمرو نگا میکنه.الان مثلا واصف کاری شد اسپویل نکرد؟نه نشد شماهام نکنین حیف سایت و دیدگاهای به این خوبیه که بخاطر چهارتا اسپویل خراب شه.

موافقم

سلام
میشه درباره مانگا بگین
چجوری مانگا رو بخونم؟

والا من اهل مانگا ننیستم ولی تو نت سرچ کنی پیدا می کنی، اینا بچه ها هم میتونن راهنماییت کنن

با سلام و خسته نباشید خدمت به همه
مانگا(یه نوع کمیک بوک های ژاپنی) این مجموعه داره از سال 2009 منتشر میشه و هنوزم ادامه داره و بنده تا 27 که اخیرا منتشر شده خوندم و میخوام‌ بگم که اون 20 ثانیه اخر جز کلک انیماتور ساز نیست. چرا؟ چون داستان خیلی از چیزی که فکر میکنید ساده تره و این کلک رو زدن تا من و شمارو مشغول فکر کنن که چرا اونا دارن دعوا میکنن سر سرنگ که به کی تزریق بشه که همینطور که دوستان گفتن به آرمین تزریق میکنن و ارمین بعد از تبدیل به تایتان ، برتولت رو میخوره و قدرت اونم میگیره و….
میخوام بگم اون ۲۰ ثانیه اخر فقط برای کسانیه که مانگا رو که‌ نخوندن یا کسایی که هنوز فکر میکنن که انیمه این سریال با مانگا (حتی یک صحنه)فرق خواهد داشت ، گزاشته شده تا یکم امیدوار بشن نسبت به سریال و ذهنشونو درگیر کنن تا بتونن طرفدارا رو به سریال جذب تر کنن و همچنین داستانو جذاب تر نشون بدن.
من که مانگا رو خوندم بازم دارم انیمه رو میبینم چون معتقدم فقط روند داستانی نیست که این انیمه رو بسیار زیبا و فرق بسیاری با انیمه های دیگه گزاشته چون از سیاه سفید بودن ورقه های مانگا بگذریم ، واقعا انیمه سازها جان و حسه خیلی زیادی بهش اضافه کردن که مردم دیگه سراغ مانگا این مجموعه نمیرن چون اون فقط روند داستانی حالیتون میشه و نه چیز دیگه ای.
تا به حال از مانگا این مجموعه ، 27 فصل که هر فصل دارای 4 چپتر هست منتشر شده و شما اگه خوب بشینید بخونید میتونید در عرض (به صورت میانگین) دو هفته و نیم یا سه هفته طول خواهد کشید.هنوز داره منتشر میشه فصل 27 تازه اومده.
این انیمه حد اقل ، دارم‌ میگم حد اقل سه فصل ۲۵ قسمتی دیگه میتونه شامل بشه چون داستان مانگا تا وقتی که تموم نشده پس انیمه هم ادامه خواهد داشت و فقط خدا میدونه که تا چن فصل میتونه ادامه داشته باشه.
ببخشید که خیلی طولانی شد ولی تقریبا مفید بود.

تاریخ انتشار قسمت سیزده فصل سوم (نیم فصل دوم فصل سه) :
#آپریل 2019 مصادف با فروردین 98#
موفق باشید.

داش از توضیحاتت ممنون گفته بودی چرا لیوای به اروین انقدر اعتماد داره اون کلا ۲قسمت جدا داره احتمالا ندیدی نگاه کنی میفهمی و آنی و چندتایه دیگه از بچها یه قسمتهایه جداگونه داره

ممنون حتما میبینمشون

دوستان ببخشید
من می خواستم ببینم که نیم فصل دوم این انیمه دقیقا کی میاد؟
لطفا اگه کسی میدونه به من بگه

زمان رسمی پخش نیم فصل دوم Attack on Titan آپریل 2019 اعلام شده که میشه فروردین 98

کل این قسمت از انیمه به کنار … اون 20 ثانیه اخر به کنار
با خودم گفتم حسش نی اندینگ رو ببینم…. بعد از سر شانس با خودم گفتم قسمت اخره حیفه
و بعد از دیدن 20 ثانیه اخر ( 12 شب بود) …..بعد که رفتم بخوابم خوابم نمی برد از اون غول میمونیه
اووووووووووووووووووووووووووووووف

من فصل رو به طور کامل از روی کمیک خوندم.از 208 نفری که برای بازپس گیری میرن 9 نفر(شخصیت های اصلی ) بر می گردند ولی اروین کشته میشه و قدرت برتولد به آرمین میرسه.

امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره

لیوای هم تایتان میمونی رو داغون میکنه

دیوار هم تایتان میمونی رو داغون میکنه

من میدونم چرا آرن و میکاسا و لیوای دعوا کردن من از چند قسمت بعد خبر دارم آرمین بدنش کامل سوخته و اروین هم صدمه دیده و از اونجایی که سرنگ دست لیوای میکاسا و ارن میگن که باید سرنگ رو به آرمین تزریق کنی ولی لیوای میگه باید به داروین تزریق کنیم و دعوا می کنن و لیوای به یه شیوه ای میره پیش اروین تا سرنگ رو بهش تزریق کنه در همون لحظه اروین میگه پدرم دارم میام پیشت بعد از اون لیوانی سرنگ رو به اروین تزریق نمی کنه و به جاش به آرمین تزریق میکنه و آرمین تبدیل به تایتان میشه بعد برتولت رو که دست گروه لیوای هست رو می خوره بعد قدرت تایتان غول پیکر رو میگیره و تبدیل به خودش میشه

زیک(داداش ناتنی ارن)با ارن دست به یکی میکنن و…
خودتون انیمه رو ببنید.
به نظر من انیمه یه سه فصل دیگه قطعا داره

ببخشید که اسپویل کردم ولی من اینجاشو خوندم ومیدونم

ارن یک خواهر از باباش داره و یک قابلیت دیگه ای هم که داره اینکه میتونه اینده رو پیش بینی کنه

سلام خیلی ببخشید ولی چرت نگو.
منم مانگا رو خوندم نه خواهر داره و نه میتونه آینده رو پیشبینی کنه

دستت دردنکنه بابت برسی این انیمیشن فوق العاده ولی اگه بتونی بررسی هارو ویدیویی بکنی خیلی خیلی بهتره و هم درکش راحترمیشه چون که دیگه چشمای ادم دردنمیگیره هی بیادنقد روخط به خط بخونه اونم که خیلی وقت گیرهم هست من درهرسایتی که عضوهستم همیشه نقدوبررسی های ویدیویی رونگاه میکنم واگه میبینی که نقدشیرین شمارومیخونم دلیلش اینه که من عاشق سریال Attack on Titan هستم وبس

دمه شما گرم

خدایی من مانگا رو خوندم کرک و پرم ریخت.ولی چون مانگا قر قاطیه منتظره انیمه هستم

خدایی من مانگا رو خوندم کرک و پرم ریخت.
منتظر انیمه هستم

دوستان بنظر شما اون دودی که داره از لیوای بلند میشه علتش چی می تونه باشه؟

گشتن تایتان ها خون تایتان هاست

چرا انقدر خودتونو عذاب میدین وقتی مانگای فیلم در اختیارشماست.توی جنگ بین ارن با غول زره پوش غول عظیم که تبدیل میشه برای کمک به برتولت ارمین اروین میان که شکستش بدن و میدن ولی به چه قیمت؟ هم اروین هم ارمین رو از دس میدن بعد دعوا میشه که سرنگو به کی وارد کنن ک زندهع بمونه و این میشه که ارنو لیوای میوفتن به جون هم که از اخرم سرنگو میزنن به ارمین و اروین میمیره ولی دیگه قدرت غول عظیم میشه برای ارمین.و درباره زیرزمین هم که کلی اطلاعات درباره دنیای بیرون از دیوارها به دست میارن ک دیگه خودتون برین مانگاشو بخونین

اون پادشاه بي سر فك كنم خيلي مهمه و موضوع بزرگي پشتشه چون تو اپيزود اول فصل يك هم دقيقا همينو خيلي واضح نشون ميده…
درمورد دعواي ليواي و ارن بنظرم ي قضيه جدي تر و مهم تري از دعوا سر سرنگ بايد پشتش باشه اخه همين تيكه رو فقط نشون داد يعني بخش مهمي از فصل ايندس دعوا سر سرنگ يكم بچه بازي بنظر مياد.

موافقم

سلام
اسپویل:تایتان میمون داداش ارن هست.
و اون زن که آقای دست پیمان به اون اشاره کرد زن دیگر گریشا و بچشون تایتان گوریل هست

مرسی

ببخشید الا ن قسمت 13 این انیمیه کی میاد من متوجه نشدم

زانویه یا فوریه سال 2019 ، دی و بهمن 97

اسپویل اسپویل دوستان ، آن جسد سوخته آرمین هستش و دعوای آرت برای زدن سرم به آرمین هستش ، ولی لیوانی مخالف چون مهاد سرم به آرمین بزنه

بنظرم دعوای ارن و لیوای نمیتونه بخاطر کمک به ارمین یا اروین باشه( با توجه به نظرکاربران ) بخاطر اینکه اصلا عجله ای برای کمک به دوستاشون ندارن و هر اتفاقی که باید میافتاده افتاده و الان فقط دارن حسرت میخورن . از قیافشون هم میشه فهمید ارن یه کاری که لیوای اصلا باهاش موافق نبوده رو انجام داده ولی متاسفانه بدجور خراب کرده . و در اخر بگم که بنظرم این اتفاق اخرای فصل بعد میوفته چراکه جمع کردن داستان بعدش خیلی واسه نویسنده ها باید سخت باشه :)):

منم با این نظریه بیشتر موافقم

سلام.گفتنیا رو که همه گفتن ولی راجب تایتان ک شبیه میمونه باید بگم من دقت کردم فهمیدم اون بنظر بابای اروین هست. و بنظر میاد لیوای امپول رو به خودش زده و اونو خورده باشه. نمیدونم فقط درحد حدثیات

س به نظر من نصف شمایی که نظر میدید مانگا رو خوندید وگرنه ای نظریه تایتان جوکر به عقل جن هم نمیرسید دلیل نمیشه چون بعد عکس زن او یاگر اومده شما پیدا کنید که تایتان جوکر همونه…..(به شدت اسپول)وقتی که مانگا میاد اونجا که میخان یاگر و زنشو تایتان کنن و از دیوار بندازن پایین زن گریشا بهش میگه که هر جور شده به خاطر عشقمون میام سراغت ،ولی گریشا توسط تایتان حمله کننده(ارن کنونی)نجات پیدا می‌کنه و قدرت بهش واگذار میشه اونایی که مانگا رو خوند هنوز دقیق نمیدونن چرا زن اول گریشا خونشونو پیدا کرده اونوقت شما مثلا به نظر خودتون اینجوریه ….روی صحبت من با شما هم است آقای دست پیمان….

والا برادر من مانگا رو نخوندم ! عقل جن نمی رسید که حرف غیر منطقی هستش ولی از زمانی که بحث تایتان هوشمند مطرح شد تو همین کامنتا به نتیجه رسیدم این تایتان هم باید نوعی تایتان هوشمند باشه منظورم جوکر چون دوبار اومده بود سراغ ارن! بعدشم بچه های همینجا اسپویل کرده بودن یه چیزایی بقیه اش هم میشد دیگه حدش زد حالا شاید حدس من هم اشتباه باشه! من دقیق نمیدونم چه خبره من فقط بیننده انیمه هستم و نظرات یک بیننده رو هم میدم

کی؟
سرباز کیه؟
هانجی؟
یا آرمین؟
یا اروین؟
فکر کنم هانجی باشه نمی دونم

درمورد اطلاعاتی که تو اندیگ قسمت 12 داشت باید بگم اگه یکم بیشتر روی عکسا دقت کنید و داستانو به عکس ها ربط بدید میشه 20-30 درصد داستانو در اورد از توش . ((((((((((((((((مثلا عکس سربازی که سوخته . یکم فکر کنید بنظرتون کدوم تایتان ویژگی ای داره که میتونه یه سرباز رو اینجوری بسوزونه ؟ خوب حالا سرباز کی میتونه باشه ؟ ))))))))))))))

لطفا اگه اقای عاصف میدونین بگین؟

واصف

من یه تئوری دارم که میگه : تایتان ها میدونن که انسان هایی که میتونن غولشن اگه بخورن تبدیل به انسان میشن برا همین هرکی میبینن میخورن
ویک سوال که این تایتان های تو دیوار چی شدن؟

فقط کسایی که مانگا رو خوندن میدونن آخرش چی میشه.
حتا فکرش هم نمیتونید بکنید که چرا لیوای بامکاسا و ارن داره دعوا میکنه.
قدرت نویسندگی هاجیمه رو میفهمید?

من قدرت 2 تا از تایتانا برام سؤاله، یکی قدرت گریشا قبل از خوردن فریدا
یکی هم قدرت یمیر، این مدل دویدن و از درخت بالا رفتن و اینور اونور پریدن رو که یمیر قبل از خوردن مارسل هم داشت، تو فصل دوم اونجا که نشون میده میره تو بیابون و میخوابه و زیر خاک مدفون میشه، همین مدلی بود دویدنش

منتظریم کی شب حمله فرا میرسد

جریان OVA , LOSTGIRLS ] چی هست

هنوز ندیدمش و زاجع به میکاسا هستش

دوستان ببینید OVA ها بین فصل ها میان و جزو خط داستانی کلی نیستند اما شامل اتفاقاتی هستند که تکمیل کننده ی خط های داستانیه و به نوعی به شناخت بهتر شخصیتها کمک خیلی زیادی میکنه
شدیدا توصیه میکنم OVA هارو هم ببینید اونها هم مثل بقیه قطعات پازل داستان در فهم داستان کمک میکنند

تا به حال 8 قسمت OVA اومده :
2 تا مربوط به لیوای
3 تا موضوعات مختلف
2 تا با عنوان Lost Girl مربوط به آنی
1 OVA هم مربوط به میکاسا که البته قسمت دوم اون همه فکر کنم اومد

در حال دوباره دیدن فصل اول متوجه شدم از بس این انیمه پر از راز بود و سرگرممون کرد که ما متوجه نشدیم نویسنده چند بار داستان رو عوض کرد
فلش بک هایی که توی فصل سوم از فصل یک میبینیم یه چیز دیگن اصن

واصف

والا داداش من خودمم قبول ندارم که جوکر تایتان هوشمندیه یا اصن زن اول گریشاس
فقط سوال پرسیدم تا حالا هم دلیلی پیدا نکردم که این اثبات بشه
منکه تفسیری نکردم از این موضوع

خوبه که قبول نداری و ذهنیت متفاوت داری نسبت به من یا سایرین ، من هم تمام اینچیزا که گفتم حدسیات و نتیجه گیری بوده باید وایستیم ببینیم چی میشه

@واصف
مرسی بابت اطلاعاتت اقای واصف؛ پس پیچش داستانی خیلی جالب شد فرضم بر این بذاریم هنوز زنده باشه اصلا همه چیز پیچیده میشه.
اخرین سوالمم اینه (از اقای واصف اگر لطف کنی جواب بدی)انی تو مانگا همچنان همون حالته یا از اون حالت در میاد؟چون بنظر من گذاشتنش زنده باشه که جای یه شخصیت اصلی بزرگ شاید پره کنه برای بعدا!؟

سلام تو قسمت 10 فصل دوم اونجایی که دختر رو میگیرن که ادعایی دختر پادشاهی رو میکنن و تفنگ رو میزارن تو صورتش بعد اونها رو میبرن تو شهر و مردم اونها رو با سنگ میزنن بعد اونها رو میبرن بالای یک دیواری و میندازن پایین به نظر داستان اونجا است که یک شهر دیگی هست که بخاطر یک جرم ها بهشون سرنگ تزیق میکنن و از شهر میندازن بیرون چون اون لحظه ای که دختر رو میندازن پایین قبلش یک مکس میشه انگار چیزی بهشون تزریق کردن و تا میفتند پایین اون نور تیتان شدن روشن میشن که دختر بعدش فرار میکنه و میره تو یک سوراخی میخوابه که بعد پرمیشه و همون لحظه که بیدار میشه دوست تیتان زره پوش رو میخوره و میشه تیتان هوشمند

اونی که تو اندینگ نشون داد کل بدتش سوخته ارمینه.اونیم که دست وپاش قطع شده برتولته.اروین هم بشدت زخمیه و داره میمیره…..
این وسط دعوا میشه سرنگو یه کی بزنن؟آرمین یا اروین….

@محمد
درضمن اون چیزی هم که اشاره کردی در اولین اپیزود فصل اول که به ارن الهام میشه و همه ی اتفاق ها رو تو خوابش میبینه ، این کلا به چیز دیگه ربط داره. درضمن از این الهام ها فقط به ارن نشده بلکه به خیلی های دیگه هم شده. حتی قبل از به دنیا اومدن ارن هم این الهام ها و “خاطرات آینده” بوده. فقط دو نمونه اش تو انیمه اومده : یکی به خود ارن (اپیزود اول فصل اول) و دیگری به یوری (اپیزود 10 فصل سوم) که بهش الهام شده بود که در آینده ای نه چندان دور ، قراره دنیا از هم بپاشه.

اصلا کلا قضیه “خاطرات آینده” چیز دیگریست. این قضیه نه به خاندان سلطنتی ، نه به خون سلطنتی ، نه به قدرت تایتان شیفترها و نه به چیز دیگری ، هیچ ربطی نداره.
فقط تا این حد بدون که این قضیه به تایتان مادر مربوطه. تایتان مادر فقط اولین تایتان شیفتر تاریخ نبوده بلکه ویژگی ها و قدرت های دیگری هم داشته که خیلی بزرگ تر از این حرف هاست. خیلی بزرگ تر! بیخود نیست که بهش میگن بنیانگذار یا خالق!

@واصف
سلام واصف جان شما میفرمایید که تایتان هیچکدومشون هوش ندارن و نه شعور خب ولی مگه ارن نمیتونست تایتانشو کنترل کنه تو فصل دوم؟تایتان جوکر یعنی تایتان شیفتر نبوده؟

@Danial
نه، همسر اول گریشا تایتان شیفتر نبوده. یه تایتان معمولی بوده. تو همین نیم فصل دوم متوجه خواهید شد قضیه از چه قراره. در اصل همسر اول گریشا اعدام شده!

@محمد
هشدار اسپویل
اون زمانیکه همسر اول گریشا تبدیل به تایتان شد، گریشا اون زمان هنوز ازدواج نکرده بود که ، حتما همسر اول گریشا علم غیب داشته که تونسته همسر دوم گریشا رو تشخیص بده و پیدا کنه!!!!!
درضمن کسانیکه تایتان میشند نه شعور دارند ، نه عقل دارند و نه هیچ چیز دیگری که بخواد حسادت کنه. ربطی هم به رویال بلاد و این چیز ها هم نداره. قوانین و محدودیت ها برای همه ثابته حتی تایتان مادر که از اون گنده تر و قدرتمند تر نداشتیم و نداریم. خورده شدن همسر دوم گریشا توسط همسر اول چیزی جز یک تکنیک نویسندگی برای انحراف ذهن و جذاب تر کردن داستان نیست.
تفسیر های هندی از داستان نکنید!

سلام اقای دست پیمان لطف میکنین اهنگ اندنیگو و اوپنینگ این فصلو بذارین تو سایت؟

بله حتما

سلام . عالی بود.راستی فک کنم تو عکس ها اون شخص که سوخته بودآرمین و اونی که پاش قطع بود اروین باشه!!

چرا منم اینو متوجه شدم.مخصوصا از فصل ۲ و دیدن ova ها چون انیمه هیچ توضیحی درباره ی آشنایی شون نمیده و فقط میگه که ارن دوستای کمی داره و ماجراهشونو نشون میده
حتی آشنایی میکاسا و ارنو نشون میده ولی آرمینو اصلا نه.
حتما پدر و مادرش یا پدر بزرگش یه داستانی دارن.

یه چیزم هست که هیچوقت به ذهن کسی نرسید
پدر و مادر ارمین چیکاره بودن که میخواستن برن بیرون دیوار؟
اصلا این براتون سوال نشده ارمین اینهمه اطلاعات درباره دنیای بیرون رو از کجا اورده؟؟؟
اون یه کتاب از پدربزرگش داشته که درباره دنیای بیرون توش نوشته شده
پس حتما اونا هم یه خانواده خاصن

منم باهات موافقم ، و فصل اول رو دوباره میدیدم ، به این موضوع فک کردم، آرمین هم خیلی باهوشه، هم اطلاعات زیادی داره ، هم موهاش طلایی همه اینه اشارت میده به یک خانواده خاص

اسپویل بزرگی نیست ولی اگه دقت کرده باشی تو یکی از قسمت های نیم فصل اول فصل سه اشاره میکنه که چجوری مردن و به چه دلیل:
همون دو پلیس نظامی که توسط هنگ اکتشاف دستگیر شدن(همونایی که اسکف نیک رو به قتل رسوندن تا حرفی درمورد راز دیوارا نگه)
دیالوگش اینجوری بود:
معلمی که بیش از حد میدونست( پدر اروین)
زوجی که خیال پرواز به اون سر دیوار و دنیای خارج داشند(پدر و مادر آرمین. پدر و مارد آرمین داشند با بالون پرواز میکردن و از دیوار رد میشدند که توسط پلیس نظامی دستگیر شدند و بعد اعدام شدند).
کسایی که نمیتونن منتظر باشن خود انیمه بیاد پیشنهاد میکنم از اولین قسمت مانگا بشینن بخونن که ترجمه فارسی هم شده.
خود انیمه هم کاملا داره طبق مانگا پیش میره پس تفاوت داستانی ندارن.
از مانگا 27 فصل که هر فصل دارای چهار چپتر هست شامل میشه که میتونید در عرض یک یا دو هفته تا فصل 27 تمومش کنید هنوز این مانگا در حال انتشار و داستان تموم نشده و ادامه داره پس امیدتونو از دست ندید.
موفق باشید.

نقد Tokyo ghoul:re فصل دومش رو نمیزارین؟؟

والا اول قرار بود نزارم ، اما با توجه به درخواست شما عزیزان حتما می نویسم

دارم دوباره از فصل اول انیمه رو میبینم
دقیقه ی اوله قسمت 1 ارن داره همین تصاویر رو میبینه تو خواب 😐 که بعد میکاسا میاد بیدارش میکنه
حس میکنم انیمه پر از این نکته هاس که میخواد ببینه مخاطب تا چه حد دقت میکنه
اخه کی یادش میمونه ک این تصاویر رو توی اولین اپیزود یبار دیده
برای ماهایی مه سریال رو دنبال میکنیم و چن ماه براش صبر میکنیم کار سختیه خدایی

سلام اقای دست پیمان به نظرم حالا که نیم فصل تموم شده کاش یه نقدی هم واسه ovaهای انیمه بزارین تا اونارم بررسی بشن

حتما این کارو می کنم

اون قسمت ک گفتین رابطه لیوای و اروین چیه و چرا انقدر به هم اعتماد دارن ، توی ova ی لیوای ، آشناییه لیوای و اروین رو نشون میده… حتما ova ی لیوایو ببینید..

اگه دقت کرده باشین ، دور چشم های ارن خط خطی بود ک ینی تبدیل ب تایتان شده… و اونی ک پاهاش قطع شده بود احتمالا اروین باشه.. چون قبلش (مکالمه ی لیوای و اروین) ، لیوای ب اروین گفته بود حتی اگه پاهاتو از دست بدی …بخاطر همین احتمال میدم ک اون اروینه.
ولی اولین بار بود ک میکاسا چهرش اینجور بود و گریون ، ک من از قسمت بعدش خیلی میترسم چون معلوم نیس چ اتفاقاتی میوفته

حالا کلا چندقسمته این فصلش؟؟24 یا 25؟؟

یه نکته دیگه رو هم فراموش کردم. اینکه دنبال قدرت ارن بودن رو نمیدونم چرا ولی خوب اینکه به یقین رسیدن واسه قدرته ارن بخاطره همزمانیش بود. ضمن اینکه ظاهرا دنبال همه تایتان هایی هستن که قابلیت انسانی شدن دارن. حالا ارن که دیگه نور علی نور هست با قدرت همزمانیش که اخر فصل دو می بینم ازش. چیزی که ظاهرا نصیب یک نفر میشه چون برتولت گفت “این همه ادم چرا همزمانی افتاد دست این؟”
ببخشید که نظرات 2 تا شد ، یهویی یادم اومد

سلام.
نظرات رو کامل نخوندم ولی این عکس به نظرم ارجاعی باشه به رز، سینا، ماریا.
https://varune.com/wp-content/uploads/2018/10/old-map.jpg

رابطه اروین و لیوای توی OVA هستش و اینکه اصلا اروین چطوری لیواری رو پیدا کرد. اسپویل نمی کنم.

توی قسمت 10 بود فک کنم اخرش که برتولت با تایتان میمونی می جنگه ادمی که اون تاتیان هست رو می بینیم . مردی عینکی با هیکل خوب و موهای زرد. بسیار شبیه به بابای اروین . اینکه اینقدر داره به بابای اروین ارجاع میده بخاطر همینه شاید.
ضمنا لطفا مباحثی که توی نظرات تایید میشه رو توی پست اصلی بروزرسانی کنید. مثلا همین که میگی تایتانه جوکر زنه قبلیه بابای ارنه. سند و مدرکش رو پیوست کن و توی پست اصلی بذار مثلا تحت عنوان :

نظرات برتر کاربران :
یه همچین چیزی چون خوندن این همه نظر خدایی خیلی سخته. هر چند خودم میخونم

ببخشید چند تا سوال داشتم
۱.توی نظر هاتون اینکه میگید سرنگو به کی بزنه یعنی به اون بزنه و اون یه غول غیر هوشمند بشه و یه تایتان شیفترو بخوره و بعدش زنده بمونه؟یا مثلا اعضاشو ترمیم کنه؟
۲.بعد یه تایتان شیفتر هیچ وقت‌ نمیمیره؟یعنی هیچ وقت نمیشه که بدون خورده شدن بمیره؟بعد اگه بمیره قدرتش چی میشه؟
*آخه واقعا چرا باید بین همدیگه انتخاب کنن؟
چرا اصا آرمینو تو جنگ میارن؟اونم تو یه همچین جنگی؟منظورم اینه که استراتژی جنگو تنظیم کنه بهتره که.بالاخره هر کس توی یه کاری خوبه
یا مثلا اروین اصلا با این وضعش چرا باید انقدر بیاد تو میدون که به این وضع دچار بشه؟
من بی صبرانه منتظرم که نیم فصل بعدی شروع بشه
راستی ۳ ماه دیگه میاد یا ۶ ماه دیگه؟
۳ ماه دیگه که موقع امتحاناته باید شب امتحان انیمه ببینیم!

منی که مانگا رو خوندم خیلی از جوابای این سوالا رو میدونم نمیخوام اسپویل کنم ولی خیلی از فکرایی که دوستان کردن کلا اشتباهه و اصلا حتی نزدیک به داستات اصلیم نیست ولی با اینکه میدونم چی میشه انیمه رو دیدم واقعا حال کردم با این قسمت

یعنی این قسمت ترکوند من نمیدونم چرا بهش نمره 8 دادی ولی خعلی باحال بود برام
چرا اسپویل میکنین ای بابا مزش میره که
تایتان میمونی برادر ارنه؟ خیلی شبیه گریشاس
من نمیدوم اسپیول یعنی چی و مانگا رو هم تاحالا نخنوندم ولی به قیافه ش خیلی میخوره
پشت دریا حتما تمدن خیلی پیشرفته تری وجود داره
تایتان میمونی چرا باید با اونا بجنگه چرا وقتی اون تیکه نشون میده اول بریم سراغ انی نجاتش بدیم یعنی میخان ارن روهم نجات بدن؟از دست کی و برای چی
من که مخم سوت کشیده با این انیمه که دهنمو…آره.

جوکر تایتانه هوشمندیه؟

آره از نوع رفنارش مشخصه

ToKyoMachina
گریشا در اصل یه زن و زندگی دیگه بیرون دیوار داشته
واس همین اینا احتمال میدن جوکر زنش بوده که از روی حسادت اومده اونجا و زن دیگه ی گریشا رو خورده
راستی اصلا سره جوکر چه بلایی اومد بعد اینکه تایتانا خوردنش؟

احتمالا اتفاقی که واسه آنی افتاده براش یعنی قبل اینکه تایتانا بخورنش از بدن تایتانیش فرار کرده و بقیه هم اونجا بودن تا ازش محافظت کنن

قبلش که خطر اسپویل نوشته مشکلت با طرف چیه؟؟ تازه خودت میگی مانگارو خوندی پس چرا برات مهمه؟؟

چرا به مادر ارن میگین جوکر؟ بعد اون جوکر مادر ارن هم هست گفتین انگار یعنی مادرش خودشو خورده؟؟ xD

مادر ارن نیست، زن قبلی گریشا هستش به احتمال زیاد، و واسه همین بهش میگیم جوکر چون شبیه جوکر صورتش خنده تا بنا گوش باز با نگاهی سرد و توخالی

میمردی نمی نوشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم مانگارو خوندم و می دونم چه اتفاق هایی می افته ولی این که یه اسپویل به این گندگی کنی نشون می ده خیلی آدم *******ی هستی!

در ادامه حراف SFX super fast باید بگم منم موافقم اگه دقت کنین اونی هم که افتاده پاهاش قطع شده موهاش طلاییه که یا ارمینه یا اروین یا راینر!! پس شاید قراره این یارو رو سرنگ بزنن

خطر اسپویل جدی!!!!!

در چند ثانیه اخر که لیوای با ارن دعوا کرد بخواطر این بود که اروین و ارمین تا سر حد مرگ میرن و برتولد هم اونجا بیهوش هست و لیوای میخواد سرنگ رو به اروین تزیق کنه و اون رو نجات بده ولی ارن نمیزاره اخرشم به ارمین تزریق میکنه و اروین میمیره

تایتان میمونی و تایتان پیک (یه تایتان شیفتر جدید)و راینر و برتولد تو قسمت های بعد هستن کلا 9 تا تایتان شیفتر داریم

من یه حس بهم میگه تایتان میمونی میخوره بابای اروین باشه خیلی شبیه به هم هستن …..

نه اینطوری نیست خیالت راحت

fa@
راستش من خودم رفتم گشتم در کمال تعجب پیداش نکردم 😐 میخواستم لینکش رو بزارم اینجا
ولی مطمئنم دیدم
توی یوتیوب در ادامه ova ها اتفاقی برام اون ویدیو رو اورد
کاملا هم انیمه بود ینی مثل بعضی از این کلیپای تحلیلی که چیپتر های مانگا رو میزارن با اهنگ نبود
یه قبیله رو نشون میداد که توی قرنطینه دارن زندگی میکنن و باهاشون بدترین رفتار ممکن رو دارن مردم بیرون قرنطینه
و اینکه منطقه بیرون قرنطینه کاملا شبیه دنیای امرویه
و دیگه بقیشو نمیگم چون مطمئنم اسپویل میشه
و یه نکته جالب اینکه اون قسمت خیلی انیمه رو اسپویل میکنه اما با این حال اصلا نمیفهمی الان چخبره
اینکه گریشا چجوری با زنش اشنا میشه و قصدش چیه و دوتایی میخوان چیکار کنن
خیلی جالب بود
حالا من پیدا نکردم
ولی یادم میاد اون موقع سرچ کرده بودم تایتان میمونی کیه و از کجا اومده
از تو همون سرچا رسیدم به اون ویدیو
بازم میگم شبیه یه اپیزود کامل بود
اگه بخواین میتونم بنویسم کلشو

ببخشید توی یکی از نظر ها نوشته شده بود یکی از ova ها در رابطه با گریشا و زنش اطلاعات میده می تونید بگید کدوم چون من هشتا ova رو دیدم اما این ova رو ندیدم

اشتباه گفت گریشا و زنش OVA ندارن
همون 8 تاس

یه حسی بهم میگه هم اروین به فنا میره هم آرمین، لیوای میخواد سرنگ رو بده به اروین که زنده بمونه ولی ارن و میکاسا سرنگ رو برای آرمین میخوان سر همینم دعوا میکنن. نظرتون؟

نظریه جالبی هستش به نظر من هم ممکنه این باشه

اسپویل *****************اسپویل

نظرم اینه مه شما یه مریض هستی که رفتی مانگا رو خوندی و حالا اومدی اینجا و ادعای غیب میکنی
خیلی هم احمقانه نظرتو دادی و مشخص بود
حداقل همشو نمیگفتی باور کنیم کار خودته 🙂

آقا من یه نکته رو بگم شفاف سازی کنم
***حتما ova ها رو ببینید***
توی این ova ها اطلاعات مهمی نشون داده میشه
این ova ای هم که در بالا اشاره کردن من دیدم چیزای جالب و گنگی توش داره
و به خصوص تمام ova ها درباره ی لیوای و اروین و یا آنی و خاطرات ایلسه همگی مهم اند همشونو ببینید.
توی سایت p30pedia همه رو با اسم و زیرنویس فارسی گذاشته
از آقای دست پیمان یه خواهشی داشتم که حالا(البته اگه دوست دارن) یه جمع بندی کامل از فصل ۱ تا الآن در قالب یک ویدئو یا حالا نوشته و متن داشته باشن،ova ها رو هم ببینند و به طور کلی یه جمع بندی و تحلیل خوب و دقیقی از این انیمه داشته باشند.
در بالا یکی از دوستان اشاره کردن درباره ی نبرد توی نیم فصل بعد من رفتم دیدم درست بود
توی تیتراژ اول قسمت ۱۲ فصل دوم راینر و برتولت رو نشون میده و بیش تر برتولت که سنگ و اینا پرت می کنه و خیلی خوب بود بعدش یه سری حیواناتی رو نشون میده و اینا جالبه ببینیدش

اقا اینجا
https://m.imdb.com/title/tt9038682?ref_=m_ttep_ep_ep13
نوشته ژانویه ولی تو خود سایتش نوشته 167 روز دیگه (عید)
واقعا چرا اینقد زیاد؟ مرض دارن؟

یه بحثی دارم میبینم مبنی بر اینکه اونی که پاهاش جدا شده کیه
درکنار حرفاتون به این هم توجه داشته باشین که لیوای توی این قسمت وقتی داشت با اروین حرف میزد یهو گف میخوای تو این ماموریت پاهاتو از دست بدی؟ یا گف تا کجا میخوای پیش بری. یه چیز تو همین مایه ها
پس این احتمال اینکه اون فرد اروین باشه رو هم بالا میبره
درباره سوختنش هم میتونه به خاصیت تایتاننی بروتولدو مرتبط باشه اون بخاط سوزان یه همچین چیزی ازش میاد بیرون
یه چیزم بگم برا طرفدارا
این ova رو حتما ببینین
https://www.youtube.com/watch?v=66ZCzaVk5Kw
به طرز جالبی قسمت هایی از این اپیزود که تازه اومده رو هم داخلش داره و ترس میکاسا از تصمیمی که ارن میخواد بگیره رو نشون میده
الان که دارم این نظر رو مینویسم هنوز خودم ندیدمش فقط پیدا کردم گفتم بزارم اینجا بقیه هم ببینن

سلام ممنون از نقد و بررسی خوبتون اما یه ضدحال اساسی اینجا هست اونم اینه که نیم فصل دوم فروردین یا اردیبهشت ۹۸ پخش میشه?

من دوباره چک کردم ابتدا قسمت اولو ولی جدا فقط ارن اونجا بود

عه پس من اشتباه کردم ، ببخشید

راستی متاسفانه (به دلیل تاخیر) و خوشبختانه (به دلیل 6 ماه نبودن) تو ای ام دی بی نوشته ژانویه 2019 قسمت 13 میاد

سلام خسته نباشید
یه سوال دقیقا کجا این قسمت هیستوریا و ارن کنار دریا بودن؟
در مورد تیکه اخر نمیدونم چرا میکاسا به جای اینکه بره دنبال ارن اومد لیوایو بکشه حتما قضیه یکم فرا تر از کفری شدن لیوایه

اون یه سری از تصاویر اخر هم یه سریشون تصاویری بودن که قبلا نشون داده بود مثلا اون سرنگه مال زمانیه که گریشا ارن رو تبدیل کرد ( شک دارم دارن واسه ازمایشی یا چیزی باشه)

تو این قسمت نبود قسمت اول بود، اره خیلی از تصاویر قبلا نشون داده شده بود

اگر ابتدا قسمت اول رو میگید که فقط ارن اونجا بوده

نه برادر یه دخترم پیشش بود نشون نمیده کیه ولی هیستوریاس

بخدا نیس

توی اندینگ کار فوق العاده ای انجام داده بودن و برام خیلی جالب بود
این قسمت خیلی داشت روی انگیزه های اروین مانور میداد ولیوای اولویت های قبل از مرگ رو برای اروین دوره میکرد!
اون سکانس درگیری بین لیوای و میکاسا،لیوای عصبانیت بسیار زیاد و ناراحاتی اش رو نشون میداد و باعث میشه فکر کنم ارن بعد از رفتن به زیرزمین از ادامه جنگ صرف نظر کرده و لیوای که تعداد زیادی از همرزماشو از دست داده(و با این فضایی که این قسمت و قسمت قبل شاهدشون بودیم اروین هم جزو تلفاته{آرمین هم پیش ذوستاش نبود}) از تصمیم ناگهانی ارن عصبانی شده،این جدیدا ارن خیلی ضعیف شده و حتی به گرفتن دیوار ماریا هم راضی بود تا اینکه آرمین دنیای خارج از دیوارها رو یادش آوردو…
چیز جالبی که هست اینه که لیوای در برابر حرکت میکاسا مقاومتی انجام نداد!
و خونی که روی صورت لیوای بود خون تایتان بود و کم کم داشت بخار میشد!
==================
اگر با دقت به فریمی که ارن میکاسا و لیوای روی سقف ساختمونن نگاه کنی میبینی که اون جسد سوخته ای که توی یه فریم دیگه ای نشون داده شد(و پیشبینی کردی که مارکوعه)روی سقف و کنارشونه…..همچنین یه آدم دیگه هم پیش این سه نفره که دوپاشو از دست داده و از زخماش بخار بلند شده و با توجه به رنگ لباسش و کله سیاهش میشه گفت برتولده!برتولد کنارشون روی سقفه!
لیوای میتونه با سرنگ تبدیل کننده تایتان یه نفرو تایتان کنه و برتولدو بندازه جلوش تا نجاتش بده و یا قدرت کلاسول تایتان رو بدست بیاره
میکاسا قبل از اینکه لیوای با مشت ارن رو بزنه خیلی ناراحته و ارن هم وضع بهتری نداره و اشک تو چشمای دوتاشون حلقه زده!
شاید لیوای میخاد برتولدو بده به یه شخص بخوره تا نجاتش بده(با توجه به سکانس لیوای تو ای قسمت، اون فرد اروینه)
و ارن و میکاسا راه لیوای رو گرفته ان تا اینکارو نکنه
اما میکاسا که خودش میخاست برتولدو بکشه قبلن و اصلن آدمی نیست که برای یه دشمن حق زندگی قائل باشه
تنها افراد نزدیک به ارن که میکاسا هم از مرگ یا صدمه دیدنشون ناراحت بوده و گریه هم کرده(واسه هیچ چیز و هیچ کس دیگه ای میکاسا گریه نمیکنه،نه واسه حقیقت واقعی دنیا و نه واسه برتولد و امثالهم)جوخه جدید لیوایه!!یعنی ساشا کانی آرمین هیستوریا ژان!که اگر هرکدوم از اینا صدمه ای میدید پیشونی میکاسا خط خطی میشد ولی به گریه ختم نمیشد الا آرمین و آرمین تنها فردیه{غیر از ارن} که ممکنه میکاسا براش گریه کنه!!!
حالا لیوای یا میخاد سرنگو خرج بستن دیوار به وسیله قدرت سخت کنندگی ارن کنه،یا میخاد کس دیگه ای رو(هانجی یا اروین)رو به جای آرمین نجات بده!!!!
و مطمئن باشید که ارن و لیوای دشمن نشده ان و اگر لیوای دشمن ارن بود میکاسا بدون هیچ مکث یا رحمی سرشو قطع میکرد!(خودش همینجوریش چشم دیدن لیوای رو نداره فکر کن لیوای دشمن ارن هم باشه…}

قسمت بالایی کامنتو با == جدا کردم و اون برای قبل از نگاه کردن دقیق اون صحنه آخر بود،پاکش نکردم خواستم باشه!!!!

منم موافقم باهات آرمین به نظر قراره نباشه دیگه ! و اینکه احتمالا از اون سرنگ برای نجات یکی استفاده میشه اما مسئله اینجاست برتولد و راینر لباس تکاوری ندارن ولی اونیه که تو تصاویر دوبار هم نشون داد داره خومرده میشه به نظرم از این آدما نیست! احتمال داره او صحنه مرگ اروین هم باشه البته

@واصف
شتکر فراوان از شما اقای واصف که بدون اینکه سعی کنی اسپویل کنی تو هر پست نقد سعی کردی جواب هر شخصو جوری بدی که براش اسپویل نشه کاش بقیه هم سعی میکردن از شما یاد بگیرن(اقای دست پیمان یه رو صحبتم با شماس که اسپویل کردین)
خیلی جالبه ولی هر کسی از توی دوست و اشنا براش فصل اول اتک ان تایتان گذاشتم انیمه بین شده چون فوقالعاده بود فصل اولش بقول شما شاید دیگه هم تکرار نشه؛راستی اون صحنه رو دوباره دیدم و شما درست میگفتین اون برتلوت بود موهاش بالا بود شبیه رفیقشون شده بود مرسی بابت اطلاعت
و مورد اخر اینکه چقدر اینost ها این فصل مخصوصا اندینگ انیمه محشر بود حقیقتش دو قسمت اخر درست حسابی گوشش کردم اندینگو و واقعا عالیه توصیه میکنم اگر گوش نکردین شش کنید چون عالیه

سعی می کنم اسپویل نکنم !!!! برادر من تو 12 قسمت یه جمله اسپویل کردم که اونم قبل من 17 بار اسپویل شده بود ! بعد برادر من اصلا اسپویل نکردم نتیجه گیری کردم شما هم اگه با حدسیات من تو این 12 قسمت پیش میرفتی متوجه داستان میشدی! از قسمت 3 الی 4 که بحث تایتان هوشمند مطرح شد قضیه تایتان جوکر هم مطرح شد و من هی ریز ریز تو هر قسمت یه سرنخ هایی میدادم و کلی از ذوستان این نتیجه گیری رسیده بودن، من اصلا مانگا نخودم اسپویل کنم !

@محمد
1-حقیقتش من فقط ova. لیوایو دیدم همین تازگیا و اتفاقا با دیدنشون باید بگم خیلی مهمن البته برای که شخصیت پردازی خیلی دوس داره وگرنه شاید زیاد انچنان رو داستان انیمه تاثیر گذار نبود
2-نظر لطفته من نخوندم مانگارو و نمیخونم میخوام با انیمه پیش برم اینشالله شاید یروزی بعد از نیم فصل دوم اگر قراره باشه فصل بعدی چهار سال طول بکشه باز میرم میخونم چون دیگه سنم قد نمیده برای دیدن انیمه ایناییم که تو کامنتم بود چون دیدم اینجا واقعا محیطی شده برا دادن نظریه (شبیه فروم ها خارجی) در کل من و دیگران برداشتممونو بنوشتیم و قرارم نیست مانگا نویس بشیم 🙂 در کل حرفم این بود این حرف های اخرتون احساس طعنه کردم و خواستم جوابتون بدم که براتون عجیب نباشه دوست عزیز

جوکر کیه دیگه؟؟؟

عه از تو بعیده

همون که مامان ارن و خورد قسمت 12 فصل دوم هم دوباره اومد سراغ ارن

نظریه هاتون فوقوالعادس
واقعا کسی که مانگا رو نخونده و همچین نظریه های فوقوالعاده ای میده برام عجیبه
مانگا نویس خوبی میشدی

اگه با من هستین که آقا کلی مرسی واقعا لطف داری، ولی نه بابا من اهل نوشتن نیستم ! مفصر خوبی میشدم شاید!

بله منم با طراحی بد بعضی قسمت ها موافقم ولی خب در کار گروهی باید به نظر همه احترام گذاشت.
البته طراح ما بیش تر تمایل دارد تا تایتان ها و به طور کلی شخصیت ها را ابتدا نا واضح و بعد با جزئیات زیاد به تصویر بکشد.برای مثال تایتان راد ریس را که ملاحظه کردید.
البته من خودم تقریبا مخالفم ولی باید به کار دیگران احترام گذاشت و نباید دخالت کرد همانطور که آن ها در کار گروه ما دخالت نمی کنند.
در مورد نیم فصل اول هم باید بگویم که اگرچه از نظر بعضی بینندگان کمی خسته کننده بود اما اطلاعات زیادی داده شد و نوع روایت جالبی بود.به هر حال همیشه جنگ نیست.همانطور که گفتم بعضی از اپیزود ها و یا حتی فصل ها نیم فصل ها به عنوان پل عمل می کنند.
باید توجه داشت که هر موضوعی پیش زمینه هایی دارد.اصلا فلسفه ی رفتن به دیوار ماریا دریافت قدرت سخت شدن بود و فکر پس گرفتن آنجا این گونه میسر شد و بسیاری از موارد دیگر.در اینجا می گویم که همه چیز طبق برنامه پیش می رود و به پاسخ هایتان خواهید رسید.
در مورد طراحی تایتان عظیم الجثه و نیم نگاهی به چگونگی نبرد های حماسی نیم فصل بعد باید به تیتراژ فصل دوم مراجعه کنید‌.در آنجا تقریبا می توانید نوع این مبارزات را ببینید.البته در یک قسمتی از آن.
و در نهایت از بررسی و ایجاد این فضا تشکر می کنم و به نویسنده ی محترم پیشنهاد می کنم که ova ها را ببینند.
*به ova ها به چشم یک چیز اضافه نگاه نکنید.در برخی از آن ها اطلاعات مهمی وجود دارد*

آقای دست پیمان عزیز آرک بعدی افتاده واسه بهار و رسماً هم تایید شده و ممنون بخاطر بررسی

بله ممنون الان رفتم دیدم زده بود اوایل 2019 ولی معمولا یک تاخیر 3 ماهه هستش

@Danial
البته یادم رفت بگم که در نیم فصل بعدی جنگ عظیم و بسیار خونینی رخ خواهد داد. از اون جنگ های حماسی ارباب حلقه ها وار!

واصف جان نظرت درباره نظرم چیه داداش ؟?

اندینگ این قسمت تدوین جالبی داشت. یه خورده ترسناک شده بود. خشونت نیم فصل دوم رو به خوبی نشون میداد!

بریم سر انتقاد ها ، الان دیگه وقت انتقاد ها رسیده :
1_ نیم فصل اول ریتم بد و شلخته ای داشت. یه جاهایی انیمه جون میگرفت و سریع می شد بعد خیلی زود از نفس می افتاد و به شدت کند می شد. ریتم مشخصی نداشت (اوج و فرود مشخصی نداشت). انیمه در اوج شروع میشه و بعد در نهایت کسالت ، نیم فصل اول تموم میشه. این اپیزود به غیر از اندینگ چیز دیگه ای نداشت. اتفاقات خیلی مهمی هم در این نیم فصل افتاد اما به دلیل ریتم کند ارزشش رو از دست میداد.

2_ کارگردانی بعضی اپیزود ها هم چندان تعریفی نداشت. کارگردانی نه چندان خوب، انیمه رو خسته کننده و بعضی رویداد های مهم رو بی ارزش و قابل پیشبینی می کرد. مثل اپیزود کودتای اروین که اصلا خوب کارگردانی نشده بود.

3_ طراحی نا متناسب و خننده دار بچه ها : طراحی نامتناسب کودکی اروین یا از اون بدتر طراحی مضحک نوزادی ارن واقعا رو مخ بود. کلا تیم طراحی ویت استودیو اصلا قابل اعتماد نیست. یه جاهایی واقعا ضعیف عمل میکنه.

یه چیزی که خیلی نگرانم کرده طراحی بسیار بد و احمقانه ی تایتان عظیم و جثه یا همون 50 متری (برتولت) تو فصل دوم بود. کلا از بابت طراحی تایتان ها خیلی نگرانم. تو فصل دوم واقعا گند زده بودن ، هر سه تایتان (ارن ، راینر ، برتولت) رو بسیار بد طراحی کرده بودند.
امیدوارم که دوباره بتونند اون حس ابهت ، وحشتناک بودن و خشونت رو در طراحی تایتان ها برگردونند.

در کل از نیم فصل اول راضی نیستم.

به نظر من اخرشش یکی یا چیزی رو ارن تو زیرزمین دیده بعد از عصبانیت تبدیل به تایتان شده یا تایتان بوده یکیوخورده…………………………………………………….. ممکنه راینر باشه؟ یا مارکو اومده و چون یه تایتان قوی بوده همرو کشته

سلام خیلی ممنون از نقد. درباره گذشته لیوای و اروین و اینکه چطوری با هم آشنا شدن دو قسمت ova هست که به نظرم ببینین جالبه. اما اون تیکه آخر خیلی وحشتناک بود، به نظر میرسه که دیدبان ها شکست خوردن و یه جورایی فقط لیوای و ارن و میکاسا موندن و اینجوری که لیوای زد تو صورت ارن و میکاسا به لیوای حمله کرد فک کنم واقعا اوضاع خرابه. نمیدونم ولی احساس میکنم ارن تو زیرزمین خونشون یه چیزی میبینه که دیدش کلا عوض میشه،یه چیزی تو مایه های همون چیزی که نمیذاشت پادشاه همه تایتانا رو نابود کنه، تو مایه های یه جور هیپنوتیزم، شایدم کار تایتان میمونی باشه، میکاسا رو هم یه جوری قانع میکنه، با هم میزنن هم گروهیاشونو میکشن. لیوای هم به خاطر همین سر و صورتش خونی بود. بعد ارن از حالت تایتانی در میاد و عذاب وجدان میگیره، ولی میکاسا که این حرفا حالیش نمیشه میخواد کار لیوای رو هم تموم کنه. شایدم ارن زیرزمینو که میبینه خاطرات باباشو خارج دیوارا یادش میاد یا یه همچین چیزی. خلاصه احساس میکنم میکاسا و ارن به هم تیمیاشون خیانت میکنن. فقط اینکه تاریخ دقیق نیم فصل دوم مشخصه یا نه؟و به نظر من هم نقداتونو بنویسین بهتره. البته این فقط نظر شخصی منه چون من اصولا اونقدری نت ندارم که بتونم یه فیلم حدودا چهار پنج دقیقه ای دانلود کنم. باید در مصرف نت صرفه جویی کنم وگرنه اعضای خانواده شک میکنن :)))

بنظرم خوب تحلیل نکردی
طوری ساختن این قسمتو که انگار یه ریگی به کفش لیوایه
من حدس زدم لیوای همه رو کشته

تو اون بیس ثانیه اخر، از چهره ی درهم رفته ی داغونه میکاسایی که اکثرا خونسرد بوده، میترسم. چهره ی میکاسا + چهره ی خونین لیوای( با صحبتاش) “در موردش هیچ حدسی نمیتونم بزنم” .
ولی این نیم فصل خیلی چیز بدیه ناموسا. تا بهار ۱۹ \ ۹۸ باس تو خماری باشیم?
جناب دست پیمان، این انیمه هر طوری بررسی بشه عالیه، حالا از نوع ویدیویی ش که عالی تر؛ چون بستر خوبی ایجاد کردین برای اشتراک گذاری اطلاعات دوستان.

ممنون از شما و مرسی از فیدبکتون

اون 20 ثانیه لامصب نصف اطلاعات نیم فصل بعده
سعی کنین زیاد نگاش نکنین

آقای دست پیمان
یه سوال داشتم
یعنی هفته ی دیگه منتظره قسمت بعد نباشیم؟

نه دیکه رفت واسه ژانویه و فوریه 2019

تصحیح میکنم داستان پدر مادر ارن رو اشتباه گفتم داستان گریشا و زنش رو تعریف میکنه

اقا
شماهایی که انقدر علاقه دارین به این انیمه چطور نرفتین ova هاشو توی یوتیوب ببینین؟؟؟
داستان پدر و مادر ارن رو تو یکیشون تعریف میکنه
. میگه اون پسربچه با موهای زرد کیه
و اصلا پدر ارن چیکاره بوده
دیوار ها دقیقا کجان
چرا همش حرف از دریا زده میشه
اصلا حدس هاتون برای کسی که طرفدار این انیمس یکم عجیب غریبه
ولی با اینکه اینهمه اطلاعات میده هنوز معلوم نیست دنیای بیرون چخبره
ایا همه اونایی که توی ova نشون میده نابود شدن و جهان درگیر هرج و مرجه؟؟ یا اینکه همه چی سره جاشه و اونا فقط میخوان یه چیز مهم که داخل دیوارهاست رو بدست بیارن
و یه نکته دیگه اینکه من اصلا متوجه نشدم چجوری داری میگی جوکر زن گریشاس؟ شاید من چیزیو از دست دادم یا ندیدم
و در پایان توصیه میکنم ویدیوی نقد بسازی چون طرفدار بیشتری داره اینطور ویدیو ها و مخاطب هم کمتر خسته میشه
در کل نقدت رو دوس دارم معمولا تو دوتا انیمه نقدهات رو میخونم
زیاد فنه چن اتیشه ی انیمه نیستم ولی خب 7 8 سالی میشه با انیمه ها در ارتباطم و خبراشو دنبال میکنم حتی اگه نبینم
سایت خوبی داری اگه همینطوری پیش بری و یکم بیشتر به انیمه ها و سریالای دیگه هم برسی خیلی پیشرفت میکنی

ممنون از فیدبک مثبتت و مرسی کلی لطف داری. این OVA هارو حتما میبینم نشستم فصل اول دوم رو دیدم ، دیکه OVA ها جا موند ، والا هم دوستان اسپویلر لو دادن ، هم اینکه با توجه به تئوری های مطرح شده مشخص شده بود جوکر زن گریشاس تو یکی از همین کامنت ها مطرح شد بررسی کردیم این قضیه رو نمیدونم واسه کدوم قسمت بود ولی!

پ ن نظرم بالام فکر کنم تایتان میمونی یچیزی تو مایه ها تانوس اونجرز اینفنتیه هر فصل یه تیکه نشونش داد اخر میاد همه رو پودر میکنه :)))

بهش میخوره خیلی ردی باشه

موثق موثق پدر اروین میمون تایتان هست

نه خب نیست!!!! میمون تایتان معلوم میشه کیه بزودی !

شرط بندی البته فقط جهت تشویق این قضیه ( پدر اروین) تایتان میمون هست

جالبه خب پس من فعلا منتظر میمونم تا قسمت بعدی بیاد

خب مرسی بابت نقد ولی کاش زیاد اسپویل نمیکردین میذاشتین تو خماری بمونیم در باره تایتان جوکر من الان فهمیدم حقیقتش بگذریم
میخوام چهارتا نکته و یک سوال بپرسم اول درباره این قسمت بگم اینکه من برای اولین بار تو عمرم تو بیست ثانیه لرزش افتاد به بدنم از ترس!اونم بیست ثانیه اخر یعنی کل ارک یطرف کل این فصل یطرف کل تموم اتفاقاتی که افتاد یطرف فقط اون بیست ثانیه اخر که خیلی چیزا رو نشون میداد
نکات
1-اون شخصی که پیش راینر بود در اواخر انیمه انگار همون دوستشونه که چن سال پیش توسط یمیر خورده شده بود!!اگر اینی میگم همون باشه پس کسایی جهخورده میشن یجورایی زنده میشن
2-تو اوپنینگ یعنی همون تیتراژش من یه صحنه دیدم گریشا (پدر ارن) بالا سر یه پسر بچه با موها زرد نشسته این همون ارن میتونه باشه یعنی ارن اولش کلش مو زرد داشته بعد سیاه بوده نمیدونم اینو حقیقتش و چیز دیگه یه تیکه از راینر و برتولوتو و رفیقیشون و انی نشون داد زمان بچگیشون تو تیتراژ که من اثری ندیدم تو انیمه نمیدونم چرا
3-و بیست ثانیه اخر !!!خب از رو قیافه لیوای ودودی که ازش بلند میشه مشخصه به بدترین شکل ممکن شکست خوردن بچه ها و همه و یا اکثرا مردن و لیوای امپولو به خودش تزریق کرده و یه شخص مهمیه خورده و به تایتان شیفتر تبدیل شده هرکسی بوده خیلی مهم بوده ظاهرا دو حالت وجود داره یا از راینراینا بوده یا از ادمای مهم خوب طرف ارن بوده که این بماند نیم فصل دو که بهار میاد
4-بنظرم رو کسایی که این قسمت زوم شد بمیرن مثل اروین و ساشا و جانو و حتی ارمین احساس خیلی بدی دارم رو این اشخاص چون یجور روتین شده رو هرکی هر جا(منظورم سریال یا فیلمه)زوم زیادی شده حتمن در ادامه یه بلایی سرش میاد
وسوال اخرمم از اقای واصف دارم اونم اینکه نیم فصل بعد خیلی فجیع نه :))))؟(من احساس میکنم یچیزی شبیه اوایل فصل اول ضربدر دو تاریکتر و خونینتر)
شرمنده طولانی شد

@Danial
نه دیگه
هیچی فصل اول نمیشه. اون فوبیایی که در فصل اول بود رو دیگه هیچوقت نخواهیم دید ولی نیم فصل بعدی تراژدیک تر و غم انگیز تره. بخصوص سرگذشت گریشا یاگر که واقعا اشک آور ، غم انگیز و زجر آور.

درضمن اون کسی که کنار راینر بود برتولت بود. اینو به صراحت بگم که در Attack on titan هر کسی که بمیره یا خورده بشه (حتی تایتان موسس ، حتی تایتان مادر! ) دیگه هیچوقت بر نمی گرده. البته برای تایتان شیفتر ها یه چیز هایی حفظ و منتقل میشه (البته به غیر از جان و جسم مادی که از بین میره) ، به موقع این موضوع رو باز تر خواهم کرد و بحث خواهیم کرد.

اصن اینطور نی اخر قسمت دوازده ارن پیروز میشن اما ارمین با اون کاپیتان مو زده بد زخمی شدن اما یک امپول دارن با تایتان غول پیکر رو گرفتن که نمیدونن باید امپول رو بی بزنن و باهم دعواشون میشه

اصن اینطور نی اخر قسمت دوازده ارن پیروز میشن اما ارمین با اون کاپیتان مو زده بد زخمی شدن اما یک امپول دارن با تایتان غول پیکر رو گرفتن که نمیدونن باید امپول رو بی بزنن و باهم دعواشون میشه حتی فکرشو هم نمیکردی

سلام من این سریال از دو سایت مختلف دیدم که فکر میکنم از لحاظ ترجمه با هم فرق دارند که یکی از انها اصلا خیلی چیزی ها مبهم رو برام روشن کرده

از یک منبع موثق پدر اروین میمون تایتان هست مطمن هستم

????????????????????????????????????????????
مردم از خنده.

اول این مرد سوخته آرمین دوم همه یازیادی مردن و لیوای سرنگ تزریق نکرد و سوم لیوای ذو دل می مونه که سرنگ یا به اروین بزنه یا ارمین و چیز زیادی گیرشدن میاد من تو یوتوب ادامش به صورت داستانی دیدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *