بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan

تئوری ابرواقعیت (hyper-reality) !!!

سلام به همه انیمه دوستان عزیز ، با بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan در خدمت شما هستم. بررسی قسمت اول و قسمت دوم رو هم مطالعه کنید تا نکات مجهول برطرف بشه و اگه سوالی داشتین مطرح کنید. 

قسمت سوم بر خلاف دو قسمت قبلی، اکشن کمتری داشت و بیشتر به گذشته افراد و سوال هایی که تو ذهن مخاطب تو 39 قسمت قبل بوجود اومده، جواب میده ! بالاخره هیستوریا لب باز میکنه و با یک فلش بک جذاب گذشته ش رو برای بیننده تعریف میکنه ! نکته جالب این قسمت شیفت جذاب داستان از روی لیوای به هیستوریا و اروین هست.

همونطور که تو بررسی قسمت قبل حدس زده بودیم، تو این قسمت فلش بک مهمی از گذشته اروین به نمایش در میاد که توش تئوری های مهم و اطلاعات جالبی نسبت به گذشته افشاء میشه ! در آخر سر هم اطلاعات مفیدی از غول ها و نحوه فعالیت اونها ارائه میشه! گرچه خود این اطلاعات کلی سوال عجیب غریب بوجود میاره!


همچنین بخوانید »

بهترین انیمه های تابستان ۲۰۱۸ که باید آنها را تماشا کنید !

بررسی انیمه سینمایی بتمن نینجا Batman Ninja ، نبرد به سبک سامورایی ها !

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش هفتم


مثل قسمت های قبل این قسمت هم از موسیقی متن دلنشینی برخوردار هستش، گرچه به دلیل محوریت داستان، اکشن و تکنیک های جذاب بصری کمتری رو شاهد بودیم، یه نکته ای هم که تو این قسمت یکم رو مخ بود طراحی چهره و شخصیت اروین در کودکی بود که یکم مسخره به نظر میرسید حالا در ادامه به همه این موضوع ها یه نگاه دقیقتر با هم میندازیم.

پس با بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan همراه من باشید.

 

هیستوریا وارث بر حق تاج و تخت

سوالی که جواب داده نشد! اما اطلاعات سرانجام گفته شد ! خب یعنی چی؟ یعنی اینکه هیستوریا بنا به دلایل نا معلوم تا به الان از گفتن گذشته خودش جلوگیری کرده بود، اما قسمت سوم با یک فلش بک جالب از گذشته اون شروع میشه! گذشته تراژدی و ترسناکی که بخش هایی از گذشته نامجهول هیستوریا رو برای بیننده فاش می کنه !

مادری که اونو اصلا دوس نداره و معلوم نیست چرا ؟ پدری که در روز مرگ مادرش تازه میبینتش! در واقع پدرش باعث قتل مادرش میشه، همه این گذشته عجیب و غریب کلی سوال تو ذهن ما بوجود میاره ؟

مادر هیستوریا کیه؟ چرا هیستوریارو دوست نداره ؟

چرا راد ریس (پدر هیستوریا) میخواست هم هیستوریا و هم مادرش رو بکشه؟ چرا وسط کار از کشتن هیستوریا پشیمون شد؟

رابطه مادر هیستوریا با راد ریس به چه نحوی بوده ؟ اصلا آیا اون زن مادر واقعی هیستوریاس؟

راد ریس به نظر آدم خوبی میاد! اما هنوز مشخص نیست چرا از سلطنت دست کشیده و چه رابطه ای بین اون و حاکم دروغین وجود داره ؟ آیا راد ریس قصد کمک به هیستوریا رو داره یا داره می برتشون به سمت تایتان تا خورده بشن؟ آیا هیستوریا هم مثل ارن میتونه به تایتان تبدیل بشه؟؟؟ چه ویژگی مهمی باعث میشه هیستوریا کلید آینده بشریت باشه؟

بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan

یه سوالی هم که این وسط ذهنمو درگیر کرده اینکه، این کنی اصلا چیکاره س ؟؟؟ به نظر نمی رسید زمان قتل مادر هیستوریا بصورت مستقیم از راد دستور می گرفت، بلکه به نظر می رسید دستور از جای دیگه ای هستش و اگه راد حرف بی ربطی می زد ممکن بود خودش هم کشته بشه! کلا رابطه کنی و دولت خیلی عجیبه !!! به همین خاطر به احتمال زیاد فکر می کنم قسمت بعدی به رابطه کنی با لیوای کمی بیشتر پرداخته می شه !

هانجی!!!

بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan

نحوه فریب دادن مامور های پلیس ارتش و گرفتن اعتراف ازشون فوق العاده بود، کلا هانجی شخصیت جالب نترس و خل و چل اما باهوشی هستش! به خاطر همین قسمت به قسمت شخصیتش داره جذاب تر میشه و فکر می کنم تو این فصل نقش خیلی مهمی رو ایفا می کنه !

اروین و تئوری ابرواقعیت (hyper-reality)

بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan

همونطور که حدس میزدیم اروین نقشه ای در سر داره و اونم براندازی حکومت دروغینه !!! بدون خون و خونریزی! نقشه ای زیرکانه اما بسیار خطرناک! اروین تو این قسمت با اشاره به خاطره ای از کودکی خودش در ارتباط با تئوری پدرش و صحت اون صحبت میکنه!

تحریف واقعیت و تغییر حافظه مردم برای ادامه حکومت دروغین !

تئوری بسیار جالبی که دور از ذهن هم نیست ! حکومت برای بقا و حفظ امنیت روانی جامعه نیاز به ساخت یک گذشته دروغین داره و این کارو با تحریف واقعیت و تغییر و تحریف تاریخ و اطلاعات گذشته انجام میده ! این موضوع از نظر اروین زمانی با مشکل مواجه میشه که میبینه مقامات بالا در دولت به دنبال نجات بشریت نیستن و فقط به هر نحوی برای بقا و زندگی در خانه های اشرافی دارن تلاش می کنن و تو این راه از هر چیز و هر کسی استفاده میکنن !!!

بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan

موضوعی که توی فلش بک اروین مطرح شد یه سری مشکلات داشت که دوست دارم به شما هم بگم ! تا شما هم نظرتونو بگین! قبل این موضوع باید بگم که طراحی چهره اروین در جوانی و یا کودکی یه حالی بود !!! نبود؟ کله گنده بدن کوچک و میمیک صورت مسخره !بگذریم 


همچنین بخوانید »

بهترین انیمه های ۲۰۱۷ به انتخاب مجله وارونه

تصاویری زیبا و هنری از بازی NI NO KUNI II ، شاهکار استودیو جیبلی

برترین موسیقی های متن انیمیشن های استودیو جیبلی به انتخاب مجله وارونه


بریم سراغ اصل ماجرا و اون اینکه اگه پدر اروین جواب سوال اروین و تو مدرسه نداده وتئوریش رو تو خونه با اروین به اشتراگ گذاشته، ته حرفاش بش نگفته بچه نری دهن لقی کنی ؟ یا عقل خودش نرسیده نره به دوستاش یا پلیس به ابلحانه ترین شکل ممکن پدرش رو لو بده !> به نظر من این کار از آدم باهوشی مثل اروین عجیب بود و یا بهتر بگم این رفتار از این آدم خیلی عجیب بود، !! 

غول های تبدیل شونده و هوشمند !

به نظر من یکی از مهمترین اطلاعاتی که تو این 40 قسمت اخیر راجع به تایتان ها ارائه شده ! متن نامه ارن هستش ! ارن در فصل قبل مکالمه ای رو بین برتولد و یمیر میشنوه که اشاره به این داره اگر یک تایتان، تایتانی رو که قابلیت تبدیل شدن به آدم رو داره بخوره میتونه به آدم تبدیل شه و قدرت های تایتانی اون شخصی رو که خورده بدست بیاره !!!

خود این موضوع کلی سوال بوجود میاره ؟؟؟

اگه تایتان ها بوسیله خوردن یک تایتان تبدیل شونده و باهوش، تبدیل به آدم میشن، پس تایتان های هوشمند خودشون چطوری بوجود اومدن؟ ارن چطوری بوجود اومده >>؟؟؟

اگر اشتباه نکنم تو فصل دوم زمانی که ارن تبدیل به یک تایتان شد، اول هوشمند نبود! آیا ارن با خوردن تایتان تبدیل شونده  هوشمند شد و یا از قبل خودش این توانایی رو داشته ؟

تو فصل اول اگه یادتون باشه ارن برای نجات آرمین رفت تو دهن یه تایتان ، آرمینو نجات داد اما خودش بوسیله تایتان خورده شد !!! حالا اگه اطلاعات داده شده تو این قسمت صحیح باشه، چرا اون تایتانی که تو فصل اول ارن رو خورد تبدیل به تایتان هوشمند نشد ؟؟؟

 

خب امیدوارم از بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan خوشتون اومده باشه. امکان داره نکاتی رو از قلم انداخته باشم یا متوجهشون نشده باشم به همین خاطر از شما درخواست میکنم ، حدسیات و سوال های خودتون در ارتباط با این قسمت رو با ما به اشتراک بگذارید، لطفا اسپویل هم نکید !!!

 

 

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 

29 دیدگاه در “بررسی قسمت سوم فصل سوم انیمه Attack on Titan

با سلام متشکر از نقد، مثل همیشه عالی و سریع.
اول از همه خواستم در مورد حرفی که در قسمت نظرات در مورد مارکو گفتید، بگم. اگه ova های حمله به تایتان رو دیده باشید، تو یکی از اونا که دختران گمشده بود، نشون داد که راینر و برتلد و آنی دارن ابزار مارکو رو میگیرن و بعد مارکو توسط تایتان ها خورده میشه. تو فلش بک فصل دوم هم یه همچین چیزی بود.
راستی به همه توصیه میکنم، که اگه میخواهید، یک انیمه که فصل جدیدش اومده رو ببینید، حتما فصل‌های قبلی رو برای یادآوری نگاه کنید. (اگه فاصله زمانی بین تماشاشون خیلیه) خودم برای حمله به تایتان و توکیو غول همین کار رو کردم.
خوب تو این قسمت، همون طور که خودتون گفتید، عجیب‌ترین چیز قیافه اروین تو بچگشیه و البته خنگی اون در فروختن پدرش، که البته پشیمان بود. فکر کنم انیماتور گفته: اروین اصلا مادرزاد قیافه‌اش همینه و بس، هر چیز دیگه ای بکشم اروین رو میاره زیر سوال. و گذشته هیستوریا هم بماند، که دلم به حالش سوخت (البته اگه در قسمت های بعد به قدرت برسه، که خوش به حالش).
ماشاءالله این فصل با لرد رایس از فیلم های کره ای فراتر رفته و ما هم نفهمیدم که رایس داره پادشاه رو کنترل می‌کنه یا کسی بوده که پادشاه بوده یا داشته پادشاه می‌شده و به زیر کشیده شده. کلا باید یه قسمت کامل بشینن، تمام سوالات مربوطه رو پاسخ بدن.
بعد یه سوال شما گفتید، که تو فصل دوم زمانی که ارن تبدیل به تایتان شد، اول هوشمند نبود. این به نظرم اشتباهه، چون اگه درست یادم باشه تو فصل اول وقتی برای اولین بار تایتان شد، داشت تایتان میکشت و آدم نمی‌خورد، و بعدش هم به آدم تبدیل شد. پس تئوری هوشمند نبودن ارن در ابتدا اشتباه است. مگر موقعی که برای اولین بار و به دست پدر تایتان شده و هنوز در انیمه نمایش داده نشده است.
و یه چیز دیگه اینکه، من داشتم کم کم نتیجه می‌گرفتم، که حکومت داخل دیوار ها تایتان ها رو ساخته، اما بعد از کنترلش خارج شده و یا یه سری های دیگه کنترلشون کردند.
راستش چیز دیگه نمیگم، چون همش سواله تا نظر.
با تشکر.

با سلام
تقریبا تمام سوالات و ابهامات به این انیمه توی مانگا اش که داستان اش خیلی جلوتر هست جواب داده می شه.
خوبی این انیمه اینه که داستانش کاملا مطابق با مانگا اش هست. پس اگر نمی خواهید خیلی تو کف داستان بمونید برید و مانگا اش رو بخونید تا بفهمید که تایتان ها اصلا از کجا اومدن.
اسوپویل :‌نظریه اروین در مورد پاک کردن حافظه مردم درون دیوار کاملا صحیح هست. بقیه اش رو برید خودتون بخونید. البته انگلیسی هست : https://mangarock.com/manga/mrs-serie-295440

سلام
اینکه پدر اروین ممکنه تایتان میمونی باشه کاملا غلطه
در قسمت دوم اون پلیسی رو که شکنجه کردن زمانی که داشت با هانجی صحبت می کرد چنتا مثال از کشتن مردم زد که اولی پدر اروین بود که داشتن شکنجش می دادن
دومی هم به احتمال زیاد خانواده ی آرمین بودن که می خواستن از دیوارا فرار کنن
و سومی هم مادر هیستوریا رو نشون می داد که داشتن می کشتنش.

به نکته خوبی اشاره کردین

پدر ارن همیشه برام جای سوال داشت.میدونیم که پدر ارن دکتر بود و برای کمک به مردم چند روز خونه رو ترک می‌کرد اما یک چیزی که کلا باهاش درگیرم اینه که از همون اول داستان که تایتان ها حمله کردن و مادر ارن کشته شد از پدر ارن خبری نبود و اگه بگیم از اون محوطه خارج شده بود تا به شغلش برسه پس اصولا یکروز باید برگرده یا اینکه بالاخره باید از این و اون می شنید و به خونه بر میگشت تا به خانوادش سر بزنه کلا ارن هم در طی این مدت چیزی از پدرش نمیگه .
یک چیز عجیبی هم که هست اینه که مگه قرار نبود ارن اینا به خونه قدیمی پدرش برگردن و اطلاعات جمع کنن ؟ انگار اون مسله موند فصل دو و لیوای اینا هم پی گیر نیستن در حالی که فصل ۲ خودشون رو میکشتن که اون جا برن.
اما در مورد یومییر ولا گیج شدم با توجه به این که سال ها بیرون دیوار ها بوده چطور تونسته زنده بمونه؟و چرا همش نگران هیستوریا بود که داخل دیوار ها نمونه و همش قصد داشت اون رو باخودش ببره؟ آیا خبر داشت داخل دیوار ها چه نقشه هایی بر قراره؟
و در مورد کونی تو فصل ۲ کونی از شباهت تایتانی که به مامانش داشت خیلی تعجب کرد جوری که مطمن شد مامانشه پس یعنی نمیدونست مامانش قدرت تایتان شدن داره و اگه دقت میکردیم مامانش انگار هوشیار بود و پسرش رو میشناخت خلاصه این که غیر از ارن اینا انگار انسان های دیگه ای هم بین مردم هستن اما خودشون رو نشون نمیده.
و یه چیز دیگه ای که یادم افتاد اینه که فکر کنم تو یکی از ova ها بود که خاطرات یک سرباز رو هانجی می‌خوند که با یک تایتان روبرو شده بود و اون تایتان می تونست حرف بزنه و یک جور انگار هشیاربوداما در هر حال سرباز رو می خوره .
تایتان هایی مثل یومییر وقتی انسان میخورن بعد از این که به حالت عادی بر میگردن یادشونه که انسان خوردن پس در مورد این که ارن مارکو رو خورده کمی عجیبه چون اگه خورده بود باید یادش می بود البته بحث هوشمندی شد ارن اوایل که تایتان شد مثل گیج ها بود یعنی چیزی نمی فهمید حتی یه بار به میکاسا حمله کرد یعنی ممکنه ارن برای هوشند شدن انسان خورده باشه جوری که یادش نمیاد؟
چرا پدر هیستوریا بعد این همه مدت تازه یاد دخترش افتاده و انگار پدر هیستوریا از چیزی میترسه و این ترس از چیزی که حالا نمیدونیم چیه باعث شده تا از سلطنت کنار بکشه و یکی بیاد جاش(اخه کدوم آدمی از سلطنت میکشه کنار!!)
ببخشید که خیلی طولانی شد اما دست خودم نیست وقتی شروع میکنم به نوشتن دونه دونه همه چی میاد جلوی چشمم.
بابت نقدتون هم ممنون مثل همیشه پر محتوا

سپاس از شما و ممنون از اینکه نظریاتتون رو با ما به اشترام گذاشتین

منم با نظر Elijah موافقم و به نظر من هم انگار دارن یه چیزایی رو تو همون قسمت های اول لو میدن . ولی از اونجایی که بررسی فصل دوم انیمه رو خوندم در این مورد که دارن همه چیزو لو میدن شک دارم . چون تو بررسی فصل دومش گفته بود موضوع هایی که مهم هستن رو بین مکالمه ها بیان میکنن ، بعد میرن سر یه موضوع دیگه ، و اون اطلاعات مهم فراموش میشه و موضوع هایی که شاید به اندازه ی اونا مهم نباشن رو واضح توی فیلم میگن ، ما اونا رو کنار هم قرار میدیم و فکر میکنیم کم کم داریم راز تایتان ها و چیزهای دیگه رو کشف میکنیم که یک دفعه با مطرح کردن یه موضوع دیگه یا نشون دادن اون در فیلم همه ی افکار ما غلط از آب در میاد ?. بعدشم اون طوری که من بعضی جا ها خوندم میگن این انیمه 24 تا قسمت داره که اگه این طور باشه فکر نکنم همه ی گره ها رو همون اول باز کنن ، مگه این که راز های بیشتری وجود داشته باشه یا چند قسمت از انیمه درگیر جنگ ?و چیز های دیگه بشه که به نظرم بعیده ?? . به هر حال به نظر من حرف شما هم درسته . چون به هر حال اون فصل دوم بود و این فصل سومه ، و با فصل فبلی فرق داره .

موسیقی تیتراژ خوبه ولی تصاویر مخصوصا تیتراژ opening که همه رو حالت بچه سان جالب نیست و حس هیجان و ادرنالین مثل تیتراژ های قبلی نمیده بهتر بود این میرفت واسه تیتراژ ending چون هرچی باشه shingiki ni kyoin یه انیمه و مانگای سنینه نه شونن باید توش مضامین بزرگسالانه مثل خشونت مثل فصل 1 باشه در هر صورت از اومدن فصل 3 خوش حالم این بگم به نظرم یه ذره تو فصل 3 کمکاری شده و از لحاظ طراحی کارکتر و انیمیشن افت کرده و یه جاهایی واقعا آزاردهنده است ولی بازم خوبه یکی دیگه از نکات قوت این انیمه حالت mystrious واسرار امیزه درباره ماهیت غول ها و همه چی و یه حالت کارگاهی میده به نظرم خیلی کم شده والان داره به راحتی اطلاعات رو بهبیننده میده و گره ها رو باز میکنه و تو شخصیت افرینی باید هنوز شخصیت ها راز های پنهانشون بمونه و مثل کف دست بازهباز نشن

سلام
اگه تایتان ها با خوردن انسانی که قدرت تایتان دارن هوشمند میشن،برعکس این هم می تونه اتفاق بیفته؟ (مثلا یه تایتان هوشمند بیاد انسان بخوره! منکه ندیدم آنی و اکیپش آدم بخورن،کُشتن ولی نخوردن)
و اگه ارن ماروکو رو می خورد ممکن بود دوباره هوشنمدیشو از دست بده
این نظریه هم که گفته شد ارن پدرشو خورده باشه واقعا خیلی جالب و معقول میاد.
البته ارن زمانی که برای نجات آرمین رفت یه پاش خورده شده بود و یه دستش هم قطع شد و روی زمین افتاد و خود ارن هم به تایتان تبدیل شد پس تایتانه نمی تونسته انسان بشه.
ممنون از بررسی عالیتون.

قطعا برعکس درست نیست و منطق هم نداره که تایتان هوشمند آدم بخوره حتگ بشه !؟ ارن اگه مارکو رو خورده باشه ، امکانش هست بواسطه خوردن اون هوشمند شده باشه نه اینکه از دست بده، ارن دفعه های اولی که تایتان شد، تایتانش هوشمند نبود ! نه روی زمین نیوفتاد، رفت دو دهن تایتنان ارمین پرت کرد بیرون تاینان خوردش

اگه دقت کنید مادر هیستوریا لحظه اخر قبل از مرگ تقلا نمیکرد و مرگش رو قبول کرده بود که ممکنه نشونه این باشه که یکی از افراد راد ریس بوده

آقا نقد مثل همیشه عالی
فقط یه سوال نویسنده فیلم نامه انیمه هم اقای ایسایاما هاجیمه هست؟

ممنون از شما لطف دارید، بله فصل سوم هم اثر ایسایاما هستش

یه قسمتی بود یادم نیست کدوم فصل که بابای ارن داره بهش یچی تزریق میکنه و اینا اینم سواله که شاید تونسته باشه اینو از یکی دیگه یجوری گرفته باشه چونکه یجا هم به یمیر میگن تو اینو دزدیدی

سلام خسته نباشید
در مورد حرف اخرتون :
خورده شدن منظور کشته شدن هس به احتمال بالا ولی اون تایتان قورتش داد

نه منظور همون خورده شدن هستش برای بدست آوردن توانایی یک غول باید حتما خورده بشه

خورده شدن و کشته شدن منظورم بوده
نه صرفا وارد حلق تایتان شدن
مثلا یومیر وقتی میخوردش کشتش ولی اون یکی فقط ارن رفت تو حلق تایتان

ممنون از مطالب خوبتون…

مرسی ممنوناز شما که مارو دنبال می کنید

این انیمه فوق العادس عالیه واقعا یکی از بهترین انیمه های تاریخه

اروین کوچیک همون اروین بزرگ با ابعاد کوچیک تره!! D:
یه نفری (بهش میگم آقای عجیب) تو دو قسمت قبلی نمایش داده شد که موهاش طلایی رنگ بود و به نظر می اومد شاهه و انگار اون و دار و دسته ش دنبال ارن بودن
من برام عجیب بود که اگه شاه حال حاضر اونه پس شاهی که توی سیزن 1 داشت با فرمانده پیکسیس شطرنج بازی می کرد کی بود؟
و یکمی برام عجیبه ک چرا رنگ مو های هستوریا شباهتی به مامان باباش نداره و فک می کنم از لحاظ قیافه شبیه آقای عجیبه
یه نکته هم نظرمو جلب کرد این بود ک اروین گفت بابام یه جای خیلیییی دور کشته شد و این احتمالا نشون می ده بعدش دیگه خبر دار نشدن ک باباش کجا مرده و … به نظرم این تئوری که بابای اروین اون غول میمونی عه رو قوی تر جلوه می ده چون ممکنه برده باشنش بیرون دیوار ها و یه بلایی سرش اورده باشن
من یه نظر دیگه هم داشتم این که احتمالا راد ریس می خواد نظر هیستوریا رو به خودشون جلب کنه برا همین وقتی ملکه شد به نفع اونا کار انجام بده
و اگه هیستوریا ملکه بشه مردم نمی گن هیستوریا از کجا اومده یهویی؟
و یه سوال دیگه هم پیش میاد ک الان هدف هیستوریا چی عه؟
چرا نیک می گفتک هیستوریا راز دیوار ها رو می دونه و اگر هیستوریا راز دیوار ها رو می دونه چرا به اروین و لیوای نگفته! ینی اگه هیستوریا چیزی نمی دونه پس نباید اینقد براشون مهم می بود!
یه چیز دیگه اگه یادتون باشه پدر ارن به ارن یه آمپول زد و بهش قدرت تایتان شدن رو داد. یمیر هم با اون آمپول کوفتی تایتان شد. اگر با خوردن یه تایتان هوشمند ارن هوشمند شده به نظرم بعد اون آمپوله ارن باباشو خورده
چون الان در حال حاضر بابای ارن گم و گور شده و هیچ جا پیداش نی فک می کنم یا از اون تایتان های تبدیل شونده است یا قبلا بوده که توسط ارن خورده شده
و مدتی ک انسان ها داخل دیوارن برام سواله
اگه اشتباه نکنم یمیر مال بیشتر از 200 سال پیشه ولی الان اروین گفت بشریت 108 سال پیش به وجود اومد!!!

مرسی از اشتراک گذاری دیدگاهتون، به نکات جالبی اشاره کردین یه نکته هست که میخوام بگم ولی چون مطمئن نبودم نگفتم ، اینجا می گم تو اوایل فصل دوم اگه یادتون باشه کلا تما این افرادی که تبدیل به تایتان شدن از تیم راینر بودن که مارکو،برتولد و آنیه بودن، حالا تو همین راستا دو تا موضوع مهم هستش اول اینکه برتولد گفت یمیر دوستشون رو خورده و از اونجا که اکیپ اینه کلا تایتان تبدیل شونده بودن احتما داره یمیر با خوردن دوست اینا هوشمند شده و فصل دوم رو درخت که نشسته بودن از برتولد عذر خواهی کرد بابت این موضوع!
نکته دوم درباره اینه که مشخص نشد مارکو چجوری کشته شد فقط راینر دو یه فلش بک تو فصل دو گفت مارکو رو یه تیان خود (این موضوع رو مطمئن نیستم!!!) که خیلی ها میگن مارکو رو ارن خورده اگه اینطور باشه داستان یکم پیچیده میشه!!!

اون غوله هم بهش میخوره بابای اروین باشه ! یه مسئله هست که الان به ذهنم رسیده و اونم اینکه هیستوریا این اطلاعات و به گروه داده و لیوای میدونه

با عرض سلام و خسته نباشید واقعا بخاطر نقد عالی‌تون بسیار ممنونم میخوام چند تا نکته بگم درباره این شک های شما اول اینکه مارکو تو تیم راینر نبوده و تو فصل دوم یه فلش بک از راینر و تیمش داد که داشتن خورده شدن مارکو رو میدیدن و تو فصل یکم قسمتی که ژان مارکو رو خورده شده رو زمین میبینه و بعدش آنی میاد و از یکی که توسط تایتانا خورده شده عذر خواهی میکنه خب اینجا با این مشخصات معلومه که آنی به احتمال زیاد از مارکو عذر خواهی کرده و تیم راینر دلیل مرگ مارکو بودن حالا من تیکه هایی از مانگارو خوندم و نمیخوام لو بدم به همین خاطر بیشتر از این نمیگم و من بهتون اطمینان میدم اون کسی که تایتان وحشی هستش پدر اروین نیست!
همون طور که بالاتر تو کامنت یکی از کاربرا دیدیم که میگفتن ارم پدرشو خورده و تایتان هوشمند شده این عقلانی تر به نظر میرسه.
حالا بریم سراغ نقدتون!
نقد شما برام بسیار جالب بود و خیلی سوال تو ذهن من ایجاد کرد ولی وقتی یه سری اطلاعات راجب تایتان های هوشمند که تو انیمه نشون میده، مطمئن باشید که تایتان ها بیشتر از ۶ تا هستن و انیمه هنوز اونا رو نشون نداده
به نظر میرسه که راد ریس می‌خواد هیستوریا رو با همون سرنگایی که به یمیر و ارن تزریق کردن تزریق کنه و ارن توسط هیستوریا خورده بشه!
و درآخر هم وقتی تایتانی که تو فصل یک ارن رو خورد و به انسان تبدیل نشد، حتما باید یک جای خاص انسانی که میتونه که به تایتان تبدیل بشه رو تایتانا بخورن تا تبدیل به انسان بشن اون تایتان ارنو درسته خورد و به احتمال زیاد یه ماده تو بدن انسان هایی که میتونن تایتان بشن هست که با تزریق اون به انسانای عادی یه تایتان عادی میشن و با خوردن اون ماده تو حالت تایتان به انسان تبدیل میشن!
به هر حال ممنون از نقدتون?

مرسی از شما دویت عزیز و ممنون بابت اطلاعات مفیدی که دادین. مثله اینجاست که یمیر با خوردن یکی از افراد راینر هوشمند شده ! و به همین خاطر از برتولد عذرخواهی کرد !

این که بله درسته ولی اون اولش که گرفتنش با یه سرنگ به تایتان عادی تبدیلش کردن و ۶۰ سال تو بین دیوارا میچرخید که یکی از افراد راینر رو خورد و هوشمند شد

درضمن ارن از همون اول که تبدیل شد هوشمند بود برید یه نگا بندازید داشت به تایتانا حمله می‌کرد و به آدما کاری نداشت?

آره اما زبون نمی فهمید فقط داشت خمله می کرد

دوستان من واقعا گیج شدم یه جا خوندم که ارن قدرت تایتان مادر رو داره و این رو هم نمیدونم که چرا میخوان که ارن خورده بشه و توسط چه کسی و نقش تایتان میمون چیه. خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنین…

دوست عزیز همین بررسی کامل بخونی به جواب سوالات میرسی اگه نه دو قسمت قبل رو هم بخون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *