9.0
بررسی قسمت ششم انیمه Tower of God ؛ انتقام از زاهاد !
انیمه و انیمیشن

بررسی قسمت ششم انیمه Tower of God ؛ انتقام از زاهاد ! 

9.0
امتیاز

من همون هیولایی هستم که خودت ساختی !

سلام به رفقای انیمه باز و همراهان عزیز مجله وارونه امیدوارم ناب و سلامت باشید و از کرونا و سیل و زلزله در امان باشید ! با بررسی قسمت ششم انیمه Tower of God همراه شما هستم. شما می تونید بررسی قسمت های قبلی و بعدی رو  از اینجا مطالعه کنید.

تو قسمت ششم انیمه برج الهه گان اطلاعات جالبی بهمون داده میشه مجددا از آناک! نمیدونم چرا ولی به نظر میرسه آناک تنهاش شخصیتی هستش که تا الان زیاد روش مانور داده شده و خب خیلی هم شخصیت ناب و جالبی داره همچنین گذشته عجیبی هم داره! تو قسمت ششم انیمه Tower of God کمی هم از راهل میشنویم و میبینیم گرچه به شدت شخصیتش در پاره ای از ابهام هستش!

موج عاطفی انیمه هم درحال رشد هست و بخش کمدی کمرنگ نر شده و کمتر تو مخ میره جوری که اصلا به چشم هم نمیاد گرچه همین یه ذره به خوبی کارگردانی شده و تونسته تکمیل کننده بخش های جدی داستان باشه !

مثل همیشه انیمیشن ، موسیقی و کارگردانی عالی بود! راستی صدا پیشه های این انیمه حرف ندارن و همشون صداهای فوق العاده و وویس اکت Voice ACT عالی ای دارن! داستان هم هرچی جلو میره مرموز تر میشه و کلی سوال بی جواب رو به جا میزاره که اگه حوصله داشته باشید بریم بررسی کنیم ببینیم تو این قسمت چه خبر بوده !

چند نکته !

آقا / خانم اینستاگرام ما رو لطفا دنبال کنید زبون مو درآورد انقد گفتم گوش نکردید! ما همه انرژیمون رو به رایگان برای شما گذاشتیم و حمایت حداقل کاری هست که میتونید بکنید! 

نکته بعدی هر کسی علاقه به همکاری در بخش انیمه ، بازی و سینما تلویزیون وارونه رو داره به ما ایمیل بده ! یا از بخش تماس با ما نمونه یک بررسی یا معرفی یا خبر (اگه زبانتون خوبه) برای ما ارسال کنه!!! کیفیت از اهمیت بالایی برخورداره در نتیجه الویت با کسایی که کار بهتری ارائه میدن!


خب اینم از این قبل مطالعه بررسی به مطالب زیر هم یه نگاهی بندازید! 

بهترین سریال های شبیه به ریک و مورتی ؛ از Big Mouth تا Final Space !

۱۰ دلیل برای این‌ که فرنچایز Mission Impossible بهترین فرانچایز تاریخ است!

بررسی قسمت ششم فصل چهارم Rick and Morty ؛ داستان های دوزاری قطار قصه ها!

3 وبتون محبوب که تبدیل به انیمه شدند و شما باید حتما آنها را بخوانید یا تماشا کنید!


با بررسی قسمت ششم انیمه Tower of God همراه من باشید!

راهل 

حرفی که راهل به کهون زد کمی منطقی به نظر میرسید اما قابل درک نبود چون تهش چیزی جز خود خواهی نبود کهون هم به همین موضوع اشاره میکنه ! اما ناراحتی راهل رو درک نمیکنم شبیه آدمهایی نیست که خودخواسته یورو رو ترک کرده باشه ! به نظر میرسه شخصی بهش دستور داده که از این پسر دوری کنه! البته شایدم نه ! اما در هر صورت رفتار و کردار راهل خیلی عجیبه!

از طرفی سر میز غذاخوری تا راهل وارد سالن شد اندورسی گفت یه زن دردسر ساز دیگه !!! قطعا بین این دوتا باید چیزایی رد و بدل شده باشه که ما ازش بی خبریم!

چیزی که خیلی رو مخمه اینه هنوز صحبتی از قدرت فیزیکی راهل نشده! تو مسابقه ورودی راهل با اندروسی و اون یارو گنده بکه همه شرکت کننده ها رو ظرف نیم ساعت کشته بودن قطعا راهل لش نکرده بوده بقیه بکشن و به احتمال زیاد راهل هم قدرت های زیادی داره که هنوز برای ما نامعلوم هستش!

خوابی هم که راهل دید جالب و عجیب بوذ! داشت میدید داره یورو رو از دست میده و خودش تنها مونده حس تنهایی همراه با حسادت! چرا که یورو برای به بالای برج رفتن ویژگی های خیلی مهم تر و قوی تر نسبت به راهل داره! از دوستا و ناکاماهایی که داره و حاضرن براش جون بدن بگیر تا قدرت شینسو و صد البته مارچ سیاه که به نظر قوی ترین کاتانای برج هستش!


اندورسی

خب بالاخره معلوم میشی آبجی مون کیه و چی کاره اس ! اندروسی زاهاد یکی از شاهزاده های خاندان زاهاد! که خیلی قوی و جذابه و از طرفی هنو معلوم نیست چرا تو مسابقات شرکت کرده!!!! آیا ماموری برای مراقبت و تحت نظر داشتن یورو هست !!! یا داستان دیگه ای وجود داره!

از طرفی به نظرم شخصیت جذابی داره و قرار یکی از شخصیت های اصلی و محبوب انیمه باشه!

موضوع دیگه ای هم که وجود داره اینه که اگه اندروسی شاهزاده هستش ! پس چرا یکی از کاتاناهای 13 ماه رو نداره ! شایدم داره تا الان رو نکرده! و امکان دیگه ای هم که هستش اینه که همه شاهزاده ها کاتانا ندارن و تنها 13 نفر ارشد صاحب سری 13 ماه میشن!


یوری زاهاد

خب تا قبل افشاگری اندروسی من یکی فک نمیکردم یوری خیلی قوی باشه ! نه اینکه فک کنم قوی نیست نه! ولی فک نمیکردم بین شاهزاده ها این از همه قوی تر باهوش تر و خطرناک تر باشه ! بیشتر احساس میکردم این بین همه لوس ترین و خنگ ترینه!

اما چرا باید این هیولا کاتاناش اونم قوی ترین کاتانای این دنیا رو بده به پسری که تازه دیدتش!!؟؟


آناک شاهزاده دروغین !

خب خب معلوم میشه چرا اندورسی به آناک می گفته شاهزاده دروغین ! آناک مادرش رنکر و شاهزاده بوده و بعد عاشق یه کیک پز میشه و باهاش ازدواج میکنه و بچش میشه آناک ! بعد خواهرش یعنی سایر شاهزاده های زاهاد میان خودش و شوهرش رو میکشن ! اما دیلیلش نامشخص باقی میمونه یا فعلا برای ما رو نمیکنن!


همچنین بخوانید » بهترین انیمه‌های ضد قهرمانی که حتماً باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول


به همین خاطر آناک وارد مسابقه شده تا انتقام خون مادر و پدرش رو بگیره !!!

اما به نظر میرسه اندورسی از این داستان مطلع نبود و با شنیدن این موضوع که مادر و پدر آناک به دست شاهزاده های زاهاد کشته شدن یکه میخوره! به نظرم داستان آناک به شدت مهم و تاثیر گذار هستش تو این انیمه تو همین 6 قسمت با اینکه یورو شخصیت اصلی انیمه هستش اما تمرکز داستان بیشتر روی آناک بوده!

راجع به مارچ سیاه هم فک کنم آناک شمشیر رو به یورو پس میده چون نمی تونه از قدرتش استفاده کنه و به نظر میرسه مارچ سیاه قدرتش رو فقط و فقط در اختیار یورو قرار میده !!! نه هیچ دختر یا پسر دیگه ای !!!


این دختره!

تو این انیمه همه بچه خوشگل هستن :)))) این دختره علاوه بر فیس و فیزیک خوبش ، مبارز به شدت قوی هست طوری که تو قسمت قبل 10 نفر آدم که همه خفن بودن حریفش نشدن و زد سر یورو رو هم شکوند!

قوی بودن و بی سر صدا بودنش باعث میشه به این موضوع فک کنم که ایشون هم یه جورایی به خانواده زاهاد مرتبط هستش یا به رنکرها !!!


یورو

لباس و تیپش با اون هدبند شبیه ناروتو نیست ؟؟؟؟ به نظر من هست!

این قسمت یورو با یه هیولا که نفهمیدم مسئول قرار دادها بود یا اینکه شخص دیگه ای قرار داد بست ! قرار دادی که توش بهش گفته شد ، این برای تو قرارداد نیست، بلکه زنجیره!

از طرفی بعد قرار داد سایر افراد کلاس خیلی خوشحال بودن انگار اونا هیولا ندیدن و معلم کلاس هم گفت برای تو مثل اینکه سخت گذشته ها!!! همین داستان ها باعث میشه فک کنم با توجه به قدرت هر شخص اون فردی که باش برای شینسو قرار داد بسته میشه فرق میکرده و شاید برای هر کسی اون موجود بازتاب انرژی درونی خودش بوده باشه!

بعدش هم شاهد پیشرفت سریع یورو تو کنترل شینسو بودیم که این موضوع نشون میده یورو قرار خیلی خفن بشه !!!


خب اینم از بررسی قسمت ششم انیمه Tower of God ، امیدوارم مورد پسند واقع شده باشه منتظر نظرات و پیشنهادات شما راجع به این قسمت هستم!

مطالب مرتبط

 
 

26 دیدگاه

 1. ali

  یوری زاهارد به هیچ عنوان قوی ترین شاهزاده نیست

 2. toyo

  ممنون از شما آقای دست پیمان که وقت میذارید و نظرات رو میخونین
  یوری زاهارد میتونه عامل مرگ والدین اناک باشه البته این فقط در حد یک ایده اس که به ذهنم رسید و درحال حاضر نمیتونم با دلیل و برهان ازش دفاع کنم ولی شکم به اونه.
  قبلا یه کامنت براتون گذاشته بودم راجب اینکه یورو احتمالا تبعید شدس و قدرتی داره که میتونه معادلات فعلی قدرت رو تو برج بهم بزنه.
  اگر بتونم متوجه بشم شاهزاده های زاهارد به کی یا به چی وفادارن و آیا توسط قوانین کنترل میشن یا نه
  میشه حقیقت پشت مرگ خانواده آناک رو فاش کرد
  (راستی به شدت منتظرم که داستان به هاتز هم بپردازه انگیزه و سرگذشتشو بگه
  ببینیم این آقای تابع اصول رزم جویی چند مرده حلاجه..کارکتر موردعلاقمه)

 3. Re

  سلام خسته نباشید
  ببینین راهل به خاطر حسادت بام رو از خودش دور می کنه و بعدا هم بهش خیانت می کنه
  یوری زاهارد هم قوی ترین شاهزاده زاهارد هست و بام هم فعلا بچه معصوم قضیس یکم بگذره برا خودش یک کسی میشه
  اون دختره مو قرمز هم یجورایی راهنما هست و …
  راستی کسی که اون خانواده آناک رو کشته …..تو این قسمت حضور داشت
  دیگه خیلی دارم داستان را لو میدم ??

  1. Arian1

   حتما مانهوا‌شو خوندی لطفا اگر خوندیش هیچی رو لو نده?
   چون اگر بدونیم چی میشه اصلا جالب نیست ممنون?

 4. toyo

  ممنون از توجه شما
  با این اوصاف بنظر شما نقش و علت وجود شاهزاده های زاهاد چیه؟
  حافظ قوانین و امنیت برج هستن؟
  یا ضامن صلح؟
  به زبون ساده تر نماد قدرت پادشاه هستن؟
  یا اینکه گروگان هایی برای اینکه خاندان های دیگه که رفتار درستی داشته باشن و دست به شورش نزنن؟
  (صحبتای الانم نتیجه گیریم از دیالوگ اندورسی و کهون بود: شاهزاده های زاهاد از طرف خاندان های دیگه استخدام میشن و مثل کفش های مارک دار تو ویترین زاهاد هستن).
  آقای دست پیمان چی فکر میکنند؟

  1. علی دست پیمان

   سلام ممنون از شما که مارو دنبال میکنید و نظراتتون رو با ما به اشتراک میگذارید

   میتونه همه اینایی که گفتی باشه !!! یعنی همزمان به چندین علت دلیل وجود شاهزاده ها الزامیه اما منم نمیتونم دقیق حدس بزنم چرا وجود دارن و کار این شاهزاده ها چیه !

 5. Alucard

  خدا قوت.بی صبرانه منتظرم باز اون روی خشمناک یورو رو با اون چشم های غضبناکش ببینم…..
  در ضمن علی اقا من اصن تو اینستا نیستم ولی بر روی دو تخم چشمام الان میرویم و عضو میشویم.بلاخره بعد از گوگل،چشم امید من به مجله واررونه هست..:))).پایدار باشید…..

  1. علی دست پیمان

   فک کنم یورو هیچ وقت وحشی نشه یکم فازش مثل هایسه ساساکی تو فصل سوم توکیو غول هستش!

   بابا خیلی دمت گرم که به خاطر ما اومدی اینستا کلی سپاس گذارم مشتی هستی

 6. محمد

  عجب انیمه بود خدایی تا اینجا
  من برایه وقت گذرونی دیدم چون از اینجور ژانر های زیاد خوشم نمیاد ولی وقتی تا قسمت 3 رفتم گفتم نه و نشستم ثانیه به ثانیشو دیدم پیشنهاد میکنم حتما با دقت ببینین
  راجب شاهزاده ها به نظر منم درسته که فقط اونای که از برج بالا رفتن میتونن شمشیر رو داشته باشن دلیل کشتن مادر اناک هم این بود که میخواستن یکی از 13 شاهزاده کم بشه تا جا برای 14هومی باز شه ولی اینکه خودش چطور زندس و چطور شمشیر رو داره و چطور همه مسعولین برج اینو میدونن که اون شاهزاده اصلی نیست و با شمشیر یه نفر دیگ مسابقه میده رد صلاحیت و اعدام نشده البته اینا برای شخصیت اصلی که فروردین سیاه رو داشت هم باید در نظر بگیریم
  تا به اینجای کار من تنها چیزی که ازش میترسم اینکه این شخصیت های که رو اون میز جمع بود چطور از برج بالا میرن و نگرانم که به خاطر قدرت به هم ضربه میزنن یا نه و البته اگر بخوام یکی رو انتخواب کنم که حقشه از برج بالا بره اون لاکپشت ابی خودمونه راستش شاید دلیلم چرت باشه ولی پیام انیمه داره خیانت و نتیجه خیانت رو نشون میده و از اونجای که این پسر خوشگلمونم با عشق به خواهر ناتنیش بهش خیانت شده حقشه یه جایی از این داستان یه روز خوش ببینه
  مرسی بابت برسیتون از برسی تویه نظراتم که بچها نوشته بودنم خیلی استفاده کردم مرسی بچه ها

  1. علی دست پیمان

   مخلص برادر ممنون از شما که مارو دنبال میکنی
   و مرسی که نظراتت رو با ما به اشتراک میزاری
   اینکه مسئولین برج میدونن و چیزی نگفتن از اول داستان بوده و من فک میکنم یه سری ها از قصد دارن لاپوشونی میکنن!

 7. toyo

  سلام وخسته نباشید دوست عزیز
  خاطرات آناک هنوز کاملا برای ما به نمایش در نیومده چیزی که ما دیدیم قبل و بعد یه اتفاق بود اما خود اتفاق و عاملینش مبهمن.
  جواهری که آناک پیدا کرد رو در قالب یه گردنبند داخل خونه در حال سوختنشون دیدیم ممکنه که: مادر آناک اون جواهرُ برای آناک به شکل گردنبند درآورده و بهش داده ازونجایی ک گردنبند تو خونه بوده پس آناکم باید اونجا بوده باشه این یعنی یکی اونو از خونه آورده بیرون که هنوز زندس! ممکنه همون شخص مسئول آتیشسوزی بوده باشه و تقصیر رو گردن شاهزاده های زاهاد انداخته باشه.!
  از آناک بعنوان آلت انتقام خودش استفاده کنه اگرم واقعاً بخوایم شاهزاده ها رو مقصر بدونیم برای چی باید بخوان خواهرشونو(هرچند ناتنی) بکشن
  خیلی معقول بنظر نمیاد
  شما چی فکر میکنین؟
  راستش حدسای دیگه ایم میزنم اما برای صرفه جویی در وقت شما و خودم همینو فقط مطرح کردم.

  1. Arian1

   سلام به شما دوست عزیز
   نه به نظر من میتونن خواهر خودشونو بکشن چون همیشه دیدیم که قانون های یک مکان ممکن است خیلی سخت باشد و خودمان خیلی شنیدیم که برادر یه خواهر بر سر قانون های شاهنشاهی همدیگر را کشته اند بعضی وقت ها بخاطر قدرت است ولی الان برای قانون شکنی بوده چون عشق برای شاهزاده های زاهاد ممنوع هستش پس نباید عاشق شوند ولی مادر اناک عاشق اون کیک پزه شد هرچند پدرشو هنوز نشون ندادن
   ممنون بخاطر حدس و دیدگاهتون
   البته شاید حدس شما هم درست باشه

   1. علی دست پیمان

    ممنون از شما! حرفتون درسته اما خود اون کیک پزه هم در حاله ای از ابهام هستش که کی بوده و چه توانایی هایی داشته!

  2. علی دست پیمان

   هااا ایول قشنگ گفتی آقای TOYO!
   اینکه میبینم از زاویه متفاوتی داستان رو میبینی خیلی کیف میده! و باهات موافقم میتونه از این هم پیچیده تر باشه حتی چون ما هنوز هیچی از هیچ جا نمیدونیم

 8. H

  به نظرم حدستون که چندین شاهزاده ی زاهارد وجود داره ولی فقط به 13تای برگزیده شمشیر های سری 13ماه داده میشه درسته چون توی همین قسمت اندورسی گفت که یوری یکی از” شاهزاده های زاهارد انتخاب شده” توی 500 سال اخیر و توی قسمت اول هم اون مرده به یوری گفت که این شمشیرها فقط به “شاهزاده های انتخاب شده” داده میشه.
  یک نکته ی دیگه اینکه به احتمال زیاد اندورسی شمشیر سری 13ماه رو نداره چون به نظر من شاهزاده های انتخاب شده باید رنکر شده باشن(یعنی از برج بالا رفته باشن) که اندورسی تازه داره برای بالا رفتن از برج آزمون میده و اناک هم همینطور. اون اردیبهشت سبز هم که باهاش برای مادرش و حتی توی اطلاعات مادر اناک که کهون سرچ کرده بود نوشته بود که بعد از رنکر شدن برگزیده و اردیبهشت سبز بهش داده شد.

  1. علی دست پیمان

   آره موافقم باهات احتمال زیادی وجود داره داستان به همین نحو باشه

 9. H

  ممکنه حرفم بی ربط به نظر برسه ولی توی این قسمت راک گفت سکلاتاش که مثل اینگه توی یخچال گذاشته بود گم شده(یکم قبل از اینکه یورو بیدار شه) و بعد دیدیم که راهل توی اتاقش داره شکلات میخوره از همون شکلات هایی که کهون به راک داده بود ممکنه بی ربط باشه ولی این امکان وجود داره که این ربطی به قدرت راهل داشته باشه!!

  1. علی دست پیمان

   نه حرفت بی ربط هم نیست منم به این موضوع شک کردم اما گفتم شاید کهون بهش داده ! ولی فک کنم راهل اونارو دزدیده !!!

 10. NIMA

  ممنون از بررسیتون
  من یه حدسی می زنم که راهل به خاطر حسادت نسبت به یورو به اون خیانت می کنه.

  1. علی دست پیمان

   یعنی جدا از این که تنهاش گذاشته، مجددا بهش خیانت میکنه؟

   1. NIMA

    شاید خودشو دوباره به یورو نزدیک بکنه بعد بهش خیانت کنه

    1. علی دست پیمان

     بعید میدونم چون کهون نمیزاره

 11. Arian1

  ایول ممنون اقای دست پیمان
  همیشه پر انرژی باشی
  بله این قسمت مثل ۵ قسمت قبلی خیلی خوب بود
  و منم به یک چیزی شک کردم البته یه حدسه ولی همونطور که شما گفتید وقتی یورو خواست پیمان ببسته اون هیولاهه گفت که برای تو شرط‌ه نه پیمان و این یعنی یورو بدون اون پیمان قوی تره و نیازی به پیمان نداره چون پیمان اونو ضعیف‌تر از حالت عادی خودش میکنه
  و لباس های یورو هم مانند ناروتو بودند هر چند لباس های یورو زیبا تر بودن مال ناروتو خیلی تو چشم بودن??
  ?? دوباره ممنون

  1. علی دست پیمان

   مخلص برادر ممنون از شما که مارو دنبال میکنی
   اره احتمال داره این قرار داد نیروش رو محدود کنه تو قسمت قبل راجع به کسایی که بدون قرارداد نیرو دارن صحبت شد

 12. H

  سلام خسته نباشی.
  سر میز اندورسی گفت که برای ما عشق ممنوعه یعنی شاهزاده های زاهارد نمیتونن ازدواج کنن و بچه دار بشن که به احتمال زیاد برای انه که قدرت زاهارد از کنترل خارج نشه ولی مادر اناک ازدواج کرد و بچه دار شد و به خاطر همین هم شاهزاده های دیگه کشتنشون البته هنوز نمیدونیم که چرا اناک رو زنده گذاشتن ولی دلیل کشته شدن پدرش نامعلوم نیست و به خاطر این قانون ازدواج ممنوع!!!!

  1. علی دست پیمان

   سلام ممنون از راهنمایی . اره احتمالا همین موضوع بوده اما این در حالتی که شاهزاده باشی اگه از این سمت استعفاء بدی چی بازم میان میکشنت؟

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *