بررسی قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

با بررسی قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan در خدمت شما عزیزان هستم. باز هم شاهد یک قسمت جذاب دیگه با کارگردانی فوق العاده، موسیقی روان و تاثیرگذار، تکنیک انیمیشن حرفه ای و کارگردانی خفن، اکشن عالی با جزئیات بالا و نمایش فوق العاده، توسعه شخصیت هایی نظیر ارن و هیستوریا بودیم.

مجددا لازم به ذکر هستش که تیم صداپیشگان ژاپنی این انیمه شاهکار هستن، صداپیشه ارن بازهم تو این قسمت ترکوند، مخصوصا وقتی ارن خودش رو با مشت میزد! پیشنهاد من به دوستان اینه که حتما انیمه رو با زبان اصلی و زیرنویس تماشا بکنن!

خب تو این قسمت بالاخره داستان راد ریس به آخر رسید، و اروین با یک نقشه مهندسی شده موفق شد به کمک لیوای و بقیه بچه های دیده بانی تایتان عجیب غریب راد ریس رو شکست بدن. از طرف دیگه هیستوریا با کشتن تایتان راد ریس و اعتماد به نفسی که تو این چند قسمت بدست آورد موفق شد با جسارت جلوی مردم ظاهر بشه و خودش رو به مناسب ترین شکل ممکن وارث دیوارها معرفی کنه، نکته مهم دیگه داستان کنی آکرمن هست و سرنگ تبدیل شونده که در ادامه به هم به بررسی این موضوعات می پردازیم.

در ادامه با بررسی قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan همراه من باشید،درضمن شما می تونید بررسی قسمت های قبل رو هم از اینجا بخونید.

تایتان راد ریس

بررسی قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

خب بیشتر زمان این قسمت به درگیری تیم شناسایی با تایتان راد ریس سپری شد و اطلاعات و سرنخ های زیادی نسبت به قسمت های قبلی ارائه نشد.

این قسمت بر خلاف قسمت قبل که تایتان راد ریس چنگی به دل نمی زد! با کارگردانی مناسب و ترکیب انیمیشن 2 بعدی با 3 بعدی تصاویر زیبایی خلق شده بود، مخصوصا طراحی جزئیات تایتان راد ریس که فوق العاده بود!

اروین هم یک بار دیگه ثایت میکنه یه تئوریسین تمام عیار جنگی هستش و با اعتماد به تیمش و توانایی فردی افراد تو بدترین شرایط بهترین تصمیمات رو میگیره!

خب فک نمیکنم این بخش، موضوع زیادی برای بحث داشته باشه در نتیجه نمی خوام پیرامونش خیلی صحبت کنم! اما اگر شما عزیزان فک میکنید چیزی از قلم افتاده حتما تو کامنت ها بهش اشاره کنید !

ارن و رشد شخصیتی

قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

نحوه برخورد انیمه با قهرمان اصلیش خیلی جالبه!!! در دو سه قسمت قبل ارن تحت فشارهایی که تو این سال ها کشیده میشکنه و تسلیم میشه!!!! گرچه به کمک هیستوریا به خودش بر میگرده ! تو این قسمت اما ارن حرف های جالبی با خودش میزنه و خودش رو خیلی جالب نقد میکنه ، ارن خودش رو یک آدم مغرور میبینه که قوی ترین بودن براش از همه چی مهمتر بوده و به گفته خودش این طرز فکر یک ادم ضعیفه و چون ضعیف بوده نتونسته از پس خیلی کارا بر بیاد!

ارن با کتک زدن خوش سعی می کنه درس عبرتی به خودش بده و سنگاشو با خودش وا بکنه همین موضوع در ادامه باعث میشه ما شاهد این باشیم که ارن در کنترل تایتانش خیلی بهتر عمل کنه و بتونه در کار تیمی هم عملکرد مناسبی داشته باشه!

هیستوریا / ملکه

قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

هیستوریا الان چند قسمتی هست که در حال آپگرید و لول آپ شدن شخصیتی هستش ، دیگه با برخوردی که با اروین داشت و معرفی و پروموشن جذابی که برای مردم ارائه کرد! میشه به راحتی حدس زد این خانم در ادامه قراره خیلی تصمیمات جالبی بگیره و کارهای عجیبی رو انجام بده!

به همین خاطر خیلی راجع به این موضوع صحبت نمی کنم! اما مسئله اصلی این قسمت جدا از پیروزی بر راد ریس و یک قدم رو به جلو دیگه در جهت نابودی تایتان ها، اتفاقی بود که بعد کشتن راد ریس برای هیستوریا افتاد!

قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

هیستوریا بعد کشتن راد ریس تصاویری رو می بینه که به نظر می رسه خاطرات راد ریس بوده!!! حالا چرا این خاطرات رو هیستوریا دید خیلی عجیب بود! از طرفی دیگه من احساس میکنم با مردن راد ریس احتمال داره حافظه افرادی که توسط راد ریس دستکاری شده برگرده باشه ! شاید هم نه ! اما مرگ راد ریس باعث شد تا چندتا فلش بک مهم به نمایش در بیاد که جدا از گذشته راد ریس ، اتفاقاتی هست که کنی بیاد میاره!!!!

کنی و سرنگ تبدیل کننده !

قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

همونطور که حدس زده بودیم کنی خیلی جون سخته و چون از خانواده آکرمن ها هست قصد نداره به راحتی جونشو از دست بده! از همه مهمتر،  حالا می خواد به خودش سرنگ تبدیل شونده تزریق کنه که این موضوع خیلی بو داره!

چون کنی میدونه ، قدرت تایتان موسس رو فقط خانواده سلطنتی میتونن داشته باشن! از طرفی هم خودش دید چه بلایی سر راد ریس اومد! از این مهمتر فک کنم کنی دقیقا میدونه برای تبدیل به تایتان هوشمند شدن نیاز داره یک تایتان هوشمند رو بخوره ! اگر فکرش رو ارن باشه، حتما میدونه لیوای نمیزاره زنده دستش به ارن برسه از طرفی، ارن هم تایتانش قدرتمندتر شده! با همه این تفاسیر فک میکنم  کنی چیزایی میدونه که خیلی مهمه و قراره تو قسمت بعد برای ما فاش بشه!

قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

جدا از مسئله سرنگ و تایتان !!! بعد از مرگ راد ریس و همزمان با نشون دادن کنی ، فلش بک هایی از گذشته کنی و افرادی به نمایش در اومد که خیلی عجیب بود!

قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

شخصی که به نظر میرسید قدرت تایتان بنیانگذارو داره و چهره ش هم شبیه به اقوام شرقیه که به دست کنی آسیب دیده بود، از طرفی تصویری از کودکی لیوای به نمایش گذاشته شد و یک تصویر از مجلسی عجیب که به نظر می رسید مجلس خانواده سلطنتی یا به هر حال افراد بلند مرتبه باشه!!!

با توجه به اطلاعات این قسمت نظر زیادی راجع به افراد و اطلاعات داده شده ندارم فقط میدونم داستان قرار خیلی پیچیده تر بشه! امیدوارم از بررسی قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan خوشتون اومده باشه، مثل همیشه منتظر حدسیات و نظریات جالبتون هستم!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

86 دیدگاه در “بررسی قسمت نهم فصل سوم انیمه Attack on Titan

خانواده سلطنتی یا همون ریس در صورت داشتن قدرت تایتان بنیان گذار میتونن حافظه مردمو تغییر بدین
مثل کاری که اولین پادشاه دیوار کرد

خیر به اینصورت نیست! خود راد ریس تایتان هوشمند نیست ولی قدرت تغییر حافظه داره! قدرت تغییر حافظه از جمله قدرت های انسانی و مربوط به خانواده های سلطنتی و خاص میشه

شما منبعت برای این حرف چیه؟
مانگا رو خوندی؟

اگر اینطور بود راد ریس نیازی نداشت از هیستوریا بخواد اینکارو بکنه
نیازی نبود اون همه بدبختی بکشه
با یه تغییر حافظه فاتحه هرچی تا الان اتفاق افتاده رو میخوند

با توجه به حرف خودت هیستوریا هم تایتان نیست پس قدرت تایتانی نداره ! قدرت دستکاری حافظه دقیقا مثل قدرت بدنی بالای آکرمن ها نیرویی که مربوط به خط خونی و خانواده میشه و ربطی به قدرت تایتانی نداره

با سلام و خسته نباشید.
نقدتون مثل همیشه، عالی. البته با توجه به چیزی که من میبنم، به نظر میاد که بیشتر در نقدتون حدسیات و بعد نظرتون در مورد انیمه و ویژگی های آن صحبت میکنید. که میشه گفت: سبک شما هم در نقد جالب بوده و مثل یه سری های که الکی نقد می کنن، نیستید. اما بهتره یه حالت توصیفی هم به نقدتون اضافه کنید، که صحنه های خاص (نه همه رو چون نقد رو طولانی می‌کنه) رو عمقی بررسی می‌کنه.
دوبله هم به شخص بیننده بستگی داره، اما بازم همون طور که گفتید زبان اصلی یه چیز دیگه است. خودم وقتی برای اولین بار از فارسی رفتم تو زبان ژاپنی با صداها خیلی حال کردم (یعنی از دوبلور یاتو و آیاتو تا ادوارد تو حمله به تایتان هست). اما دیدن بدون زیرنویس یه چیز دیگه است.
یه چیزم اشاره نکردید، اونم گذشته کنی است، که تو تصاویر پخش شده، نشان از ارتباط وی با ارتش و خانواده راد هستش. که این سوال رو پیش میاره، که چی شد، که کنی به اینا و افرادش نزدیک شد.
تمامی دوستان انیمه بین هم دمشون گرم. ماشاءالله سوالاتی که تو ذهنم بود رو تو بخش نظرات مطرح و دیگر دوستان و آقای دست پیمان جواب دادند.
با تشکر.

چندروزه اینترنت نداشتم
الان نظراتمو میگم
چند بار تصویر رو ارن قطع میشه و بعضی وقتا هم فلش بک میزنه!
قشنگ تابلوعه که ارن وقتی نمیتونست کنترل کنه راد ریسو یه چیزایی فهمید که توی فلش بک دیدیم مشت زدن به تایتان جوکر بود(همین که مث اله فقط لبخند میزد}
پس احتمالن ارن باید به تایتان ها دست بزنه و بعد قدرتش برای کنترل باز میشه خلاصه که یه ربطی داره به لمس کردن اون تایتانه

بهد یه جای دیگه هم که قطع شده بود بعد این بود که داشت خودشو میزد
دوباره وقتی تصویر رفته بود روش انگار داشت به ادما توجه میکرد و یه چیزایی هم به ارمین میگفت
احتمال میدم الان که دیدش باز شده بود عشق میکاسا رو هم درک کرده و شاید یه کیس هم رد و بدل کرده باشن!
بعد درمورد سرنگ کنی اکرمن نظریه منو ثابت میکنه که گفته بودم خانواده های اشرافی بیس خام تایتان دارن
و احتمالن وقتی کنی تغییر پیدا کرد بشه یه تایتان غیرمعمولی دیگه(ولی غیرهوشمند) {یه چیز تو مایه های راد ریس! وگرنه ریسک نمیکنه جلو لیوای به تایتان احمق تبدیل بشه!
کلن وقتی خانواده های سلطنتی تغییر پیدا میکنن انگار تایتان اولیه شون یه لول بالاتر از اون تایتان احمقاس و تایتان ابنرماله

اون تصویری که میبینیم یه فرد پیش کنی هست که تبدیل شده بوده اون کسی نیست جز یوری ریس برادر راد ریس
دیدیم که راد ریس وقتی داشت از یوری بد میگفت کنی عصبانی شد
و میگفت یوری دوستم بود و اینا و یه جاهایی هم ما داشتیم خاطرات یوری رو میدیدیم
یه جایی هم میگن که وقتی تبدیل شدی نزار گذشتگانمون تو رو کنترل کنن!
یعنی که یوری میخاست ریشه تایتانا رو دربیاره ولی…
پس اگر هیستوریا هم ارن رو میخورد همین روند رو دنبال میکرد
و اصلن گریشا واسه این به خاندان سلطنتی حمله کرد که این دور باطل رو متوقف کنه

چرا هیستوریا خاطرات راد ریسو دید!؟
وقتی خودشو راد ریس دستشونو گذاشتن رو پشت ارن هیستوریا خاطرات رو به یاد اورد
الان حتی خاطرات باباشم بیاد داره!یعنی خاطرات به تایتان بنیان گذار ربط نداره و فقط حذفشون با تیتان بنیان گذاره و برگشت حافظه فقط به داشتن خون سلطنتی مربوطه(راد ریس دستشو گذاشت رو پشت ارن)
پس یعنی راد ریس دروغ گفته بود!
یعنی اینکه هیستوریا خاطرات رو بیاد اورده ولی چیزی که راد دنبالش بود این بود که قدرت تایتان بنیانگذار رو به دست بیارن!و هیچ ربطی این به حافظه هیستوریا نداشت!داشتن تایتان بنیانگذار باعث تحت تاثیر قرار گرفتن{نمیگم کنترل}از اولین شاه میشه!
درمورد لمس شدن
ایا اینکه ارن نمیتونست کنترل کنه راد ریسو به خاطر غیرعادی بودن تایتان راد ریس بود یا لمس شدنش توسط خاندان سلطنتی؟؟
و حتی این یعنی اینکه اون تایتانه جوکر فردی از خانواده سلطنتی بوده که با لمس کردنش ارن قدرت فریادو بدست اورد!
“تئوری لمس ها”

درمورد قدرت فریاد ارن بیشتر از این که قدرت کنترل باشه قدرت یکسان سازیه!
وقتی قسمت اخر فصل 2 تایتان تحت کنترل ارن از پشت تپه میپره حالت صورت و دستای ارن رو داره تقلید میکنه و شاید این مورد هم به موارد بالا ربط داشته باشه و ایسایاما یه سورپرایز دیگه هم داشته باشه واسمون!
….
درضمن به نظر من وقتی که داستان انیمه و وقایعش تو ژاپن به وقوع نمی میپیونده انگلیسیشو ببینی جالب تره!!
زبان ژاپنی چون از یه خانواده زبانی دیگه ست لحنش و استرس هاش برای من تقریبا غیرقابل درکه{مگر اینکه ژآپنیت خوب باشه}
فکر کن مثلن تو بلک لاگون داچ بیاد و ژاپنی حرف بزنه!!!
{حتی توکیو غول(مخصوصا صدای کانکی که یه شاهکاره به تمام معناست به خصوص وقتی داره با لحن محزون حرف میزنه) و دث نوت که تو ژاپنن ولی فضاشون ژاپنی نیست هم انگلیسیشون جالب تره(هرچند خودم اول ژاپنی دیدم توکیو غول ره)}
ولی وقتی داستان فضاش ژاپنیه مثلن کابانری یا اریزد یا یور نیم ژآپنیش جالب تره و حرفی هم توش نیست

تا به اینجا با توجه به روند انیمه چند تا سؤال اساسی تو ذهن من هست که خیلی کنجکاوم سریعتر بدونم، البته بیشتر از اینا سؤال داشتم اما الان اینا یادمه (لطفاً اگر جواب قطعیش رو میدونید اسپویل نکنید، اما اگر چیزی حدس میزنید بگین شاید منم ذهنم درگیر شد)

1. آنی کجاست؟ چی کار دارن میکنن روش؟ خُب بدنش ارن بخوره قدرت اونم بگیره ??
2. تو اتاقی که بابای ارن کلیدشو داد بهش چی هست و چه خبره؟ ?
3. اون یارو کله زرده که آخر فصل 2 رو شونۀ تایتان میمونی بود کیه، هیچ شباهتی هم با کسی پیدا نکردم براش ?
4. راز دقیق دیوارا چیه؟ چرا از کشیشا آمارشو نمیگیرن؟ ?
5. چرا خود راد ریس غول نمیشد و پدرش یا برادرش یا ارن رو نخورد و همش مینداخت گردن یکی از نزدیکانش مثل برادر و دختراش؟ اصلاً چرا اینقدر زود فریدا عموش رو خورد؟ البته چیزی که این قسمت نشون داد اونجایی که اوری جلوی کنی زانو زده چهره ش به نظر پیر میاد، با اینکه داداش کوچیکتر راد هست ازش پیرتره، حدس میزنم هم کسی که قدرت تایتان مؤسس رو بگیره زودتر پیر میشه (مثل انیمۀ “دث نوت” که فردی که میخواست اسم آدما رو ببینه و اینو از شینیگامی میخواست، بعد از به دست آوردن، قدرت سنش نصف میشد)

اوری از راد کوچیکتره اما چرا پیرتر به نظر میاد؟ مخصوصاً اونجا که

۱:احتمالا دارن روش مطالعه می کنن تا ببینن چطور می تونن از اون تو درش بیارن.کار خاص دیگه هم نمی تونن باهاش بکنن‌.
۲:اینو که باید ببینی.به احتمال زیاد اطلاعاتی درباره ی بیرون دیوار ها و چیزای مجهول دیگه.چون پدر ارن یه آدم عادی نبوده.
۳:این رو هم باید ببینی نمیشه گفت.ولی به احتمال زیاد اون توی این فصل نقش زیادی داره.
۴:کشیشا که نمیگن مثل کشیش نیک!هیستوریا هم که توی ذهنش نیست.البته احتمال داره توی ذهن ارن باشه ولی باید احتمالا یه کاری کنن تا به یاد بیارن.
۵.اینم نمیشه گفت ولی حتما یه دلیلی داره.
نظریه ی آخرتم جالب بود.
زنده باد “دث نت”!!!!
??

اقا حالا کی گفته اون اوریه
دقیقا چه شباهتی داره با اوری ?
اونی که فریدا خورد هیچ شباهتی به این نداشت

آره راست میگی هنوز قطعی مشخص نیست
اما به احتمال 90% فک میکنم طرف اوری باشه، با توجه به شواهد، بخشای مربوط به آنچه خواهید دید و اینکه کنی تو قسمتای قبل از دوستیش با برادر راد گفته بود، یهو دیدی نبود ضایع شدم ??
اگر اون یارو اوری هم نباشه باز این سؤال پابرجاست که چرا راد همش دیگرانو میندازه وسط

?? ممنون
دم شما گرم

به احتمال زیاد همونه
چون خود راد ریس به کنی میگه که:
همون سگ ولگردی بودی که برادرم بهش پناه داده بود
احتمالا اونا با هم یه دوستی ای داشتن و منظور از “دوستان”هم همون ها هستن.
به هر حال باید جلو بریم بفهمیم.
احتمالا یه دلیلی هست که هر کی که به قدرت دست پیدا میکنه و خاطرات رو به یاد میاره هیچ کاری برای نابودی تایتان ها انجام نمیده.
و شاید به همین دلیل هم بود که گریشا اون کار رو کرد.
پیچیدست.

1- آنی یه جایی زیر زمین خاک می خوره. برای انتقال قدرت باید مایع نخاعی خورده بشه ، همینطوری قورت دادنش قدرت رو منتقل نمی کنه ، اگه یادتون باشه در فصل اول یه تایتان ارن رو خورد اما چون ارن رو همینطوری قورت داده بود و مایع نخاعی ارن رو نخورده بود ارن زنده موند. درضمن دندون های تایتان ارن قادر به شکستن سنگ آنی نیست.
2- راز های بسیار بسیار شوکه کننده و داستان های غم انگیز!
3- تو فصل بعد بیشتر خواهی شناخت
4- کشیش ها اولا چیزی نمیگن و دوما اونها هیچی نمی دونند. راز های داخل دیوار رو فقط تایتان بنیانگذار می دونه
5- به این خاطر که جونش و رو دوست داشت و نمی خواست بمیره ، هنوز راز های بسیاری درباره تایتان شیفتر ها هست که شما نمی دونید. حدست نزدیکه اما درست نیست. خیلی نزدیک شدی

بعد یه سوال دیگه هم داشتم.
اگه قسمت ۹ رو دیده باشی وقتی هیستوریا به پدرش ضربه می زنه یه سری چیزا یادش میاد…
بعد توی اون خاطرات یه جا هست که راد ریس پشت میله هاست و پدرش رو به روشه …
بعدش یه نفر رو نشون میده که میگه برادر نگران نباش من چیزیم نمیشه یه همچین چیزی.اون کسی که اینو میگه برادر راده؟
بعد شبیه ارن نیست یا برای من اینطوریه؟
اون اصلا کی هست.
هر جا برادرش یه جوره!

این خاطرات و فلشبک ها به یه جور نفرین در خاندان رایس اشاره میکنه

آره اوری یا راحت ترش یوری رو هر جا یه طور نشون میده، همین باعث میشه بیشتر فک کنم این یاروهه که جلو کنی زانو زده یوریه

از این سوالا فقط سوال 3 قابل حدس بوده تا الان
بهتر نگاش کن

سلام.ممنون از بررسی خوبتون.
من یه سوال داشتم.
میخواستم اینو بدونم که راینر و برتولت و یمیر تو این فصلدهستن یا نه؟

والا منم مثل شما نمیدونم تا الان که نبودن

راینر و تایتان میمونی هستن
برتولت رو نمیدونم

با سلام
بنظر من نقد این قسمت خیلی جالب نبود چرا که چیزای جالبی هم نبود.این قسمت فقط جنگ و فلش بک های درهم بود پس مشتاقم قسمت بعد را ببینم.متشکرم از نظراتتون.

قبول دارم حرفتون رو ممنون از این که نظر صدقانه دادین!

سلام
در ابتدا تشکر کنم از بررسی های خوب و دقیقتون و ایجاد این فضا
بعد من یه نظریه ای داشتم فکر می کنم این تا حدودی به این سوال که چرا تایتان عظیم الجثه و زره پوش به دیوارا حمله کردن رو میده(البته تا حدودی!چون هنوز خیلی چیزا رو نمی دونم چون با انیمه پیش میرم)
همون طور که می دونیم راینر و برتولت همون طور که بارها تکرار شده از جایی و از طرف کسی میان تا به هدفشون برسن حالا هدفشون میتونه هر چی باشه.
حالا اول نظریه رو بگم:
میشه گفت که چند خانواده مثل آکرمن ها و ریس ها و غیره(مثل گادفادر!!) وجود دارن که هر کدوم ویژگی های خاصی رو دارا هستن که تقریبا میشه گفت همیشه با هم در تب و تاب بودن(احتمالا تایتان میمونی هم از یه خانواده ی دیگست).حالا میشه این جوری گفت که خانواده ی ریس یا حالا فریتز یا هر کس دیگه به دیوار ها پناه آورده تا از خودشون محافظت کنه در برابر خانواده های دیگه.
البته این نظریه هنوز خام و در واقع اولیه است.تا اینجا اینه.
پس میشه این جوری گفت که راینر اینا برای گرفتن قدرت خاندان ریس حمله کردن و بعد وقتی اون رو در ارن دیدن به دنبال اون رفتن.البته این بازم نمی تونه تعجب زیاد راینر و برتولت رو توجیه کنه.

سلام نقدتون خوب بو و عالی مث همیشه
نکنه اون زن خدمتکار خونه ی راد ریس زن دیگر گریشا بوده و بیشتر اوقات خیلی به اروین شک میکنم نمیدونم چرا ولی میبینمش خیلی قیافش شک اوره
بنظرم لیوای بچه خاهر کنی باشه و خودش خبر نداره
توی این فصل دیگه به تایتان میمونی اشاره میشه عایا؟ قیافش خیلی شبیه پدر اروین هست
ایا کنی سرنگ رو به خودش تزریق میکنه؟
پدر ارن تو اون قسمت میگه انتقام مادرمو بگیر ترجمه من غلطه یا درست میگه شاید اصلا گریشا زن دیگه ای نداشته
منکه خیلی سوال برام پیش اومد
بابت نقد بازم تشکر میکنم و دوستان اگه خوابی داشتن بهم بدن تا از سردرگمی دربیام ممنون

1- متوجه نشدم کدوم زن رو میگی!!
2- لیوای خواهرزاده ی کنی هستش. کنی اینو می دونه اما لیوای نه. کنی لیوای رو بزرگ کرده و آموزش داده. حکم پدر لیوای رو داره
3- بله تو این فصل تایتان حیوانی نقش مهمی خواهد داشت. تایتان حیوانی هیچ ربطی به اروین نداره.
4- اپیزود بعد
5- گریشا خطاب به ارن میگه انتقام مادرت رو بگیر. منظور گریشا مادر ارن و همسر خودش بوده که در فصل اول تایتان خورده شد. ترجمه ات غلطه

داخل قسمت 9 رو ببینی یه زن خدمتکار هست خوو اگه نقش مهمی نداشته باشه چرا توی یه تیکه از فیلم باشه؟
شما تیتراژ فصل دوم رو ببین اون مردی که بالای سر اروین وایساده خیلی شبیه به اون تایتان میمونی شبیه هست
مرسی ترجمم غلط بوده رفتم درست کردمش
بعد مادر ارن که فصل اول خورده شد ناتنی بود؟
خوب یعنی مادر ارن باید از خاندان سلطنتی بوده باشه و راد ریس یا برادر زن ویا باجناقش بوده باشه
شمایی که میگب تایتان راد ریس هوشمند نیست پس چرا به یه هدف مشخص به راه افتاد و به بقیه بچه اای دیده بانی کاری نداشت؟
بازم فک کنم اروین میخاد با دردست داشتن هیستوریا یه جوری قدرت رو کنترل کنه
بازم مرسی از راهنماییات و اگه میشه بررسی های خودتون رو فرداش یا زودتر قرار بدین

1- نه ، مادر ارن ، مادر خونی و واقعی ارن هستش و ارن هیچ مادر ناتنی نداره.
ارن و یا به طور کلی تر خاندان یاگر هیچ ربطی به خاندان های داخل دیوار از جمله خاندان ریس نداره.

2- نقشه ای که فرمانده پیکسس در بازپسگیری شهر تراست به کار برد را به یاد بیارید ، نتیجه : تایتان ها به سمت جمعیت زیاد و متراکم کشیده میشند.

3- هدف اروین چیزی جز کشف حقیقت نیست

به نظر من قوی ترین تایتانی که تا حالا دیدیم غول زن یعنی آنیه
البته هنوز زیاد با عظیم الجثه زیاد آشنا نشدیم.
شما فکر می کنید کدوم قوی تره؟
شما هم دعوتید!!!

اون آقایه که آقای《سعید میرزا》 اشاره کرت خیلی شبیه آرمین بوت.فقط چشماش فرق می کرت.
می دونیت چرا میگم؟
چون این انیمه به قیافه ها و طراحی چهره ها خیلی اهمیت میده و روشون دقت می کنه.مثلا روی شباهت ها و این جور چیزا.
برای مثال ارن خیلی شبیه مادرشه و اصلا شبیه پدرش نیست و مثلا اگه دقت کنیت چشمای لیوای و کنی و پدر بزگش همشون ریزترن.یعنی شبیه همن.

آقا چرا سوالم منتشر نشد؟
آقا لطفا رسیدگی کنید!

ولی تایتان راد ریس خیلی چندشناک بود. اون جایی که بلند شد واستاد بعد دیدم نصف صورتش نیست حالم داشت بد میشد. من مشکلی با صحنه های خشن ندارم اما یه چیزی مثل این…???

موافقم، کلا تایتانش وحشتناک بود

فقط اون صحنه که دل و روده اش در میاد و خیلی هم داغه :))

به نظر من ربطی به چاقو و این حرفا نداره

ببخشید من یه سوالی برام پیش اومدش
مگه تو انیمه نمیگه که خاندان سلطنتی توانایی”تغییر حافظه ی مردم” رو دارن؟خب این چه ربطی به کنترل کردن تایتان ها داره؟
منظورم اینه که تغییر حافظه افراد چه ارتباطی با دستور دادن به تایتان ها و اطاعت کردن اونا داره؟
بعد چطوریه که ارن حامل قدرته وای ازش استفاده می کنه؟

سوال بخش اولت رو بگمپف بله کنترل حافظه مردم ربطی به تایتان ها نداره و یه قدرت حالت انسانیه نه تایتان!!!!

سوال دوم هم ، من فک کنم هفته قبل مطرح کردم این موضوع رو که ارن احتمال داره از خانواده سلطنتی باشه یا به هر حال به نوعی تا الان موفق شده دوتا از توانایی های تایتان بنیانگذار رو به دست بگیره

سلام یه سوال از قسمت آخر فصل دو داشتم.
اگه یادتون باشه اونجا که ارن فریاد میزنه و در واقع تایتان ها رو کنترل می کنه،چرا راینر و بقیه انقدر تعجب می کنن؟اگه نمی دونستن، چرا اصلا ارن رو حتی زنده می خواستند؟و اگر می خواستند،چرا خود راینر ارن رو نخورد تا به قول خودش اون قدرت دست بدترین فرد نیوفته؟بعدش راینر میگه باید اون قدرت رو پس بگیریم.یعنی چی؟مگه اون قدرت مال اونا بوده که حالا بخوان پس بگیرنش؟

نه منظور از گرفتن قدرت اینکه این قدرت تایتان بنیانگذاره و احتمالا راینر اینا این قدرت ارن رو برای یک شخی می خوان که خون سلطنتی داره و میتونه از قدرت تایتان موسس بهره ببره!

اما چرا تعجب کردن × چون فکر می کنم تاوناهم فکر می کردن ارن فقط یک محفظه برای قدرت تایتان موسس، اما وقتی دیدن ارن میتونه از توانایی تایتان موسس که همون فریاد کنترل کننده هست استفاده کننف پشماشون میریزه

اصلا از کجا میدونستن ارن این قدرتو داره
از کجا میدونستن قدرت تایتان بنیان گذار دزدیده شده

تو فصل اول تایتانا وقتی دیوار و میشکنن و وارد تروس میشن ، بعد از مدتی دیگه وارد نمیشه همون موقع ارمین حدس میزنه به دلیل اینکه متوجه ارن و تایتان ارن شدن یعنی تایتان های بدون هوش هم داشتن توسط کسی منترل میشدن!!!! حالا به نظر من هدف از حمله از همون اول دزدین قدرت تایتان موسس بوده اما وقتی متوجه میشن این قدرت دسته ارنه دیگه همه میرن سراغ ارن

درسته اما اگه نگاه کنید راینر از اینکه چرا قابلیت کنترل تایتان ها افتاده به دست ارن صحبت می کنه نه از این که چطور ازش استفاده می کنه.
منظورم اینه که راینر میگه این قدرت چرا دست ارن افتاده و بعد میگه که اون بد ترین فرد موجوده و از این جور حرفا.
البته فرمایش شما هم میتونه به نحوی درست باشه چون تو این قضیه صادقه
برای مثال راینر می خواسته ارن رو ببره پیش رئیسش تا اون قدرت رو بده به اون و بعد وقتی میبینه که ارن از اون قدرت استفاده می کنه هم تعجب می کنه و چون ارن هم اون قدرت رو داره هم یار و همراه بشریت هست به خاطر همین میگه که اون بدترین فرد موجوده.
ولی واقعا از این موضوع نمیشه به این رسید که راینر از کجا می دونسته اصلا ارن این قدرت رو داره.به عبارتی اونا دیدن که ارن یک تایتان هوشمند یا شیفتر هست اما آیا می تونن فقط از این موضوع به اون قدرت پی ببرن؟چون تا اون موقع هیچ وقت ارن از این قدرت استفاده نکرده بود.
به هر حال نمیسه از چیزی صد در صد مطمئن بود
ممنون که پاسخ دادین

موافقم نمیشه فقط با دیدن تایتان ارن به این قضیه پی برد
ولی در کل اونطور که راینر داشت حرف میزد گفت 🙁 چرا باید همچین قدرتی دست ارن باشه)
این داره میرسونه که نمیدونسته این قضیه رو
وگرنه مثلا میگفت چجوری تونسته از این قدرت استفاده کنه

ببین در حالت عادی هم ارن رو میخاستن چون یک تایتان خاص بود
فهمیدیم که پدر ارن قبل از خوردن فریدا خاص بوده
پس ارن در حالت معمول خاصه
حالا اگر تایتان بنیانگذار هم خودش باشه (که راینر صرفا حدس میزد) اونوقت واقعا میخوانش
در ضمن شاید بشه گفت راینر حق خوردنشو نداشته

اون کسی که جلوی کنی زانو زده بود حدس میزنم اوری داداش راد باشه، چون قبلاً هم از دوستیشون گفته بود. اون صحنه ای هم که راد و اون فرد مورد نظر تو یه جایی مثل معبد وایساده بودن، اون دو نفری که بالا بودن و پشتشون مشخص بود، سمت راستی با توجه به پشت موهای خاصش کنی بود. اونم که پایین کنار راد بود، به احتمال زیاد باید اوری باشه. ?? این صحنه:
http://uupload.ir/files/11dh_1.jpg

و مورد دیگه ای که برام جالب بود اینکه اوری تو آنچه خواهید دید تو یه فریم خیلی شبیه آرمینه، شایدم اتفاقیه:
http://uupload.ir/files/jfo7_2.jpg

نه همین طوره منم ابن شباهت رو متوجه شدم فک کردم ممکنه داداشه اروین و تایتان میمونی باشه !

ای وای دقیقا منم تا قبل خوندن کامنت ها فکر کردم که ارمینه حتی داشتم دنبال یه سرنخ برای توانایی تایتان شدن ارمین میگشتم .

سلام انیمه که ای با همین فرمت مثل اتک و توکیو غول میتونید معرفی کنید

کم کم نشونه های تغییر مانگا و انیمه داره ظاهر میشه
مانگا رواین هفته خوندم
اسپویل نمیکنم چیزیو
نشستم فصل اول و دوم رو دوباره دیدم
یه نکات جالبی هست که قبلا ندیده بودم
این سریال ثابت کرده اگه تفنگی اول داستان اویزون شه باید تا آخر داستان شلیک کنه! چرا اینو گفتم؟ تو فصل اول یه صحنه بود ارن نتونست تایتان شه هی گاز میزد هی گاز میزد آخرش دستش به قاشق خورد تایتان شد! برای تایتان شدن نیاز به برخورد خونشون با چاقو باید باشه فک کنم، واسه همینه ارن هروقت خودشو گاز میزنه بگیر نگیر داره
ما دیدیم ارن تایتانه ولی دقت نکردیم! کجا؟ اونجا که داشتن تمرین میکردن که کار با دستگاه پروازو یاد بگیرن، ارن خورد زمین، سرش بخار بلند میشد!
تو فصل دوم، اونجا که یمیر با راینر حرف میزنه، میگه کنسرو ماهی فک کنم، راینر میگه فک نمیکردم اینجا غذای کنسرو باشه زبونشم نمیتونم بخونم! ما اینو میدونیم که زبون کل اون مملکت یکیه، پس چرا میگفت نمیتونه بخونه؟
این قسمت تنها نکته ی مهمش نقطه ی عطف تغییر شخصیت ارن بود که بالاخره گذاشت کنار سوسول بازیو
با اینکه مانگارو خوندم ولی انیمه رو بیشتر دوست دارم و هنوزم مشتاقم براش هرچند میدونم پیرم میکنه تا تموم شه

ممنون باهات موافقم ! آنی هم برای تبدیل شند به تایتان از یک حلقه آهنی استفاده میکرد که یه تیغه ریز برای بریدن دستش داشت!

فریدا که گاز زد دستشو خیلی راحت تبدیل شد
ارن هم هر وقت خیلی عصبانی یا خیلی جدی باشه گاز میزد کار میکرد

آره ولی احتمالا فلز نقره که قاشق و انگشتر آنی از همون جنس بودن البته فک میکنم ! احتمالا روش مطمئن تر برای تبدیل شدن به تایتان هستن! احتمالا اتصال خون با این فلز باعث تغییر شدن میشه!!! ارن وقتی به قاشق دست زد! دستشو انقدر گاز گرفته بود که زخم شده بود!! بعد دست زد به قاشق تبدیل شد! اما آنی از اون حلقه برای بریدن انگشتش استفاده کرد!

برو فصل دوم اونجا که خاطرات یمیر رو نشون میده، تنها جاییکه سیاه پوست میبینیم تو انیمه، درحالی که دیوار ندیدیم، بعد نحوه ی بوجود اومدن تایتانا مشخص میشن، یه عده ایناروتایتان میکنن پرت میکنن، از بالای یه دیوار، قشنگ نگاه کنی دست اون یارو آمپولو میبینی، لباس اونا خیلی فرق داره با لباس سربازای داخل دیوار اونا یچی شبیه گشتاپو بودن

دلیل اینکه تبدیل شدن ارن بگیر نگیر داشت ربط به روحیه و اراده ارن در اون لحظه داره و در این قسمت که متحول شد و این حرفا به راحتی تونست تبدیل بشه چون تکلیفش با خودش مشخص بود

علت این که راینر از این که یومیر تونست یه زبان دیگه رو بخونه تعجب کرد اینه که راینر و برتولت هر دو از بیرون دیوار ها اومدن و فکر نمیکردن که کسه دیگه ای هم باشه که از بیرون دیوار ها اومده باشه اما چون یومییر یه زبون دیگه رو بلد بود پس معلوم میشه که خود یومییر از یه جای دیگه اومده جایی خارج از دیوارها که با زبون دیگه حرف میزنن و از اون جایی که هیچ آدمی بیرون دیوار ها نمیتونه زنده باشه پس تنها دلیل منطقی اینه که تایتان باشه و تعجبش هم از این بود که آدمای تایتان شو دیگه ای هم بیرون دیوار ها هستن مثل خود راینر اینا که اون ها هم با هدفایی وارد دیوار شدن

استنباط جالبی کردی که تا حدی درسته.
حالا برای اینکه جهت درستی به استنتاج هات بدم ؛ برو خاطرات یومیر تو فصل دوم رو دوباره و با دقت نگاه کن. خاطرات یومیر کلا اسپویله اگر بتونی با دقت نگاه کنی

این قسمت عالی بود و حتی برای من هم چیز های جدیدی داشت.
بابت بررسی خوبتون هم ممنون

ممنون از شما دورسا عزیز

اونجاش ارن که ميخواست راد ریس رو کنترل کنه بعدش ترسید بخاطر این بود که به راد ریس گفت وایستا کوتوله پیر خرفت لیوای هم هم کوتوله است هم سنش بالا اونموقع هم لیوای دقیقاً پشت سر ارن بود بخاطر این ترسید

اها پس بخاطر لیوای بود!! خخخخ … مرسی از جوابتون^^

لیوای کجا سنش بالاس؟؟؟؟؟
ولی اگه همچین قضیه بود یکم باید چشم هاش چپ یا راست میشد ولی مستقیم داشت به تایتانه نگاه میکرد

سلام. ممنون از بررسیتون اقای دست پیمان.
چند نکته تو این قسمت دیدم اول اینکه همینطور که قبلا گفتم احتمالا ارن و هیستوریا باز هم خاطراتی رو به یا میارن مثل این قسمت که هیستوریا یه چیزای به یاد آورد
دوم اینکه این سرنگ ها معلوم نیست منبعشون از کجاست و چطور افراد خاصی این سرنگ ها رو دارن و این خیلی منتظرم ببینم کنی با سرنگ چکار میکنه چون اینطور که تا الان معلوم نمیتونه تایتان هوشمند شه مگر اینکه چیزی بدونه که بقیه نمیدون که احتمالا قسمت های بعد بیشتر نشون میدن
و اینکه راد ریس و فریدا به ظاهر خاطراتی که هیستوریا به یاد آورد میخواستن جلوی قدرت تایتان موسس رو بگیرن تا نتونه ذهن مردم تغییر بده ولی انگار با خون سلطنتی راهی جز قبول قدرت تایتان موسس و اینکه حافظ مردم رو تغییر دادن نیست آیا دلیل اینکه پدر ارن ارن رو انتخاب کرده اینکه تایتان موسس نتونه رو اون کنترلی داشته باشه..؟؟

احتمال داره این باشه، ولی فک کنم میکنم یک سری دیگه اطلاعات راجع به غول ها و سرنگ تبدیل شوتده وجود داره که ما نمیدونیم هنوز

با اون بخش آخر صحبتتون موافقم، حتی وقتی اوری و راد به باباشون گفتن جلو غولای رو بگیریم، بعد از تبدیل شدن اوری به تایتانِ مؤسس خودش بی خیال این قضیه شد و جلوشون رو نگرفت
این میتونه یکی از چندین دلیل بابای ارن واسه دزدیدن قدرت از ریس ها باشه، اما اینکه چرا دادش به ارن تا اینجای داستان قابل استدلال نیست، اگر خودش خون سلطنتی نداشته باشه واسه این چیزی که شما گفتی میتونست پیش خودش نگه داره قدرتو، شاید دادش به ارن که کسی نفهمه چه بلایی سرش اومده و نفهمن که قدرت تایتان ارن کجاست

ممنون از بررسیتون ..

فقط اون قسمتی ک ارن(توی ارابه) داشت با مشت (خطاب ب تایتان راد ریس) میگفت صبرکن و … ، بعد یهو چهرش عوض شد و تعجب کرد ، علتش چی بوده؟ ممنون میشم جواب بدید.

اون قسمت من فک کنم ارن نتونست قدرت کنترل غول هارو احضار کنه!!! و فک کنم اون لحظه بی این مسئله پی برد که هیچ کنترلی روی قدرت جیغ نداره و ته فصل دوم هم بصورتی اتفاقی این حالت فعال شده!

به احتمال زیاد قسمت بعدی باید جالب باشه.
چون مدت زمانشون کمه ۲۴ دقیقست نمی تونن حداقل همه ی قسمت ها رو در یه حد در بیارن.
من اسم این قسمتا رو واصل یا پل میذارم.
و ممنون از بررسی خوبتون
فقط یه نکته راد ریس مرد یا نه؟
چون دیگه بعد شو نشون نداد

مرد

آره دیگه هیستوریا اون قسمت از بدن تایتان رو که راد ریس توش بود از بین برد و راد ریس مرد، برای همینم خاطراتش رو دید

با سلام
نقدتون عالی بود ولی بعضی چیزا رو خوب نتوانستید بگید مثلا اینکه راد ریس حافظه مردمو دستکارس نکرده! راد ریس اصلا تایتان نشده که بخواد حافظه مردمو تغییر بده بعدشم اون فرد شرقی نیست اون برادر راد ریس بوده که با کنی دوست شده بود.
در کل مطمئن باشید کنی خودشو تایتان نمیکنه چون میدونه هیچ کاری از دستش بر نمیاد پس اونو میده به لیوای
به هر حال ممنون

تغییر حافظه مربوط به خون سلطنتی هستش و برای استفاده نیاز ندارن تایتان بشن، آره احتمال داره برادر راد ریس باشه اما قیافش شبیه راد نبود

اما کسی که حافظه مردمو تغییر داد اولین شاه بود و اون موقع راد به دنیا نیومده بود

دوست عزیز فک کنم شما یه بخشی از داستان رو درست متوجه نشدی و پیشنهاد می کنم از قسمت 5 به بعد بشینی مجدد بررسی هارو بخونی !!! به غیر از قدرت تایتان بنیانگذار و کلا قدرت تایتان های هوشمند! 4 خانواده هستند که قدرت های خاصی دارن» از جمله خانواده ریس قدرت تغییر حافظه مردم رو دارن!! خانواده آکرمن ها قدرت فیزیکی بسیار بالا و قدرت اون دو خانواده دیگه هنوز مشخص نیست!

” 4 خانواده هستند که قدرت های خاصی دارن”

هیچ چهار خانواده ای وجود نداره. از قدرت خاندان های اشرافی هم فعلا هیچ چیزی در مانگا گفته نشده. (در اصل هیچ خاندان اشرافی تو مانگا وجود نداره!!!!)
از بین اون خاندان های اشرافی که پادشاهان درون دیوار قادر به کنترل و پاک کردن حافظه ی آنها نیستند تنها دو خاندان به پادشاهان درون دیوار پشت می کنند (خاندان اکرمن ها و مشرقی ها).
قدرت اکرمن ها هم قضیه اش کاملا متفاوته و اون هم برمیگرده به گذشته های بسیار دور

http://s8.picofile.com/file/8337654418/vlcsnap_2018_09_19_00h47m54s351.png
http://s8.picofile.com/file/8337654450/vlcsnap_2018_09_19_00h48m16s235.png
http://s8.picofile.com/file/8337654526/vlcsnap_2018_09_19_00h48m33s371.png
http://s8.picofile.com/file/8337654584/vlcsnap_2018_09_19_00h48m53s083.png
درضمن تو مانگا گفتگوی کاملا متفاوتی رد و بدل میشه (هیچ صحبتی از خاندان اشرافی نمیشه!)

تو همین جا پدربزرگ میگه یه سری خانواده ها بودن که توشون دوتا خانواده به شاه پشت گردن، وقتی صحبت از آکرمن ها میشه یعنی یک خانواده مشخص! اما وقتی صحبت از خاندان شرقی میشه کلی خانواده شاملش میشن که خود آکرمن ها هم شرقی هستن!!!!

@علی دست پیمان

اپیزود 6 فصل سوم:
http://s9.picofile.com/file/8337649818/vlcsnap_2018_09_18_23h38m48s877.png

خاندان رایس بدون فریاد ارن (تایتان بنیانگذار) هیچ قدرتی ندارند.
1- رویال بلاد به تنهایی هیچ قدرتی نداره.
2- تایتان بنیانگذار هم به تنهایی هیچ قدرتی نداره.
تایتان بنیانگذار باید در یک بدن رویال بلاد (خون سلطنتی) قرار بگیرد تا قدرت فریاد آزاد شود.

پاک کردن حافظه ی مردم هیچ ربطی به رویال بلاد بودن خاندان رایس نداره. پاک کردن حافظه ی مردم داستان کاملا متفاوتی داره که به خاطر اسپویل قابل گفتن نیست. فقط تا این حد می تونم بگم که برمیگرده به گذشته های دور (یکی دو قرن قبل) و حتی قبل از خاندان رایس یعنی شاه فریتس
و درضمن قضیه ی پاک کردن حافظه ی مردم با پیدایش دیوار ها هم کاملا در ارتباطه

«ه قبول ندارم !!! داداش فریدا مگه هی فرت و فرت حافظه هیستوریا رو پاک نمیکرد!!!! مگه راد ریس زمانی که دستش رو رو بدن ارن گذاشت تو مبعد یکسری از حافظه ش رو برگردوند که تو همون لحظه حافظه هیستوریا از کودکیش و فریدا یادش اومد

تماس شخص حامل تایتان بنیان گذار با یکی از خاندان سلطنتی باعث این قضیه شد
خاندان رایس بدون تایتان بنیانگذار هیچ قدرتی نداره

کنترل یا تغییر حافظه ی مردم چه ربطی با کنترل و دستور دادن به تایتان ها داره؟
الآن متوجه نشدم قدرت خانواده ی ریس دقیقا کدومشه؟
اگه تغییر حافظه ست پس کنترل تایتان ها برای کیه؟
مگه هر دو تا قدرت مال خاندان ریسه؟
این قسمت گنگه.یعنی چی آخه؟

ربطش اینه که هر دو قدرت ماله یه تایتانه و زمانی این قدرت ها آزاد میشه که در بدن یک رویال بلاد قرار بگیره.
اون تایتان در اختیار خاندان ریس بود که الان توسط گریشا دزدیده شده و در اختیار ارن هستش.

خیلی پیچیده نگاه نکن ، مسئله رو ساده سازی کن:
مثال : بمبی رو در نظر بگیر که چاشنی نداره و از چاشنی جدا شده
بمب = تایتان موسس یا همون بنیانگذار
چاشنی = خون سطنتی یا همون رویال بلاد

متوجه شدم.
بعد به نظر خودت این دو تا قدرت چه ارتباطی به هم داره؟
بعد اگه ارن فقط ظرفه چطور ازش استفاده کرد؟
و اگه ارن یا خود گریشا نمی تونست ازش استفاده کنه،چرا دزدیدش؟
بعد یه سوالم داشتم،توی این فصل به اون زیرزمینه که ارن کلیدشو داره می رسن یا نه؟

1- اگه بگم اسپویل میشه
2- این شد یه سوال درست که در ادامه انیمه خواهی فهمید.
3- این هم یه سوال درسته دیگه! که باز در ادامه خواهی دید.
4- آره ، نه تنها به زیر زمین خونه ی ارن میرسند بلکه راز ها و داستان های داخلش هم به طور کامل نشون خواهند داد

ممنون

سلام نقد بسیار خوبی بود
چند تا سوال پیش میاد
مگه تایتان راد ریس هوشمند بوده که توسط ارن کنترل نمیشده؟
وچجوری پس سرش بر اثر توپ ها از بین بر نمیرفته زره پوش که نبوده

اون فرده چجوری قدرت تایتان بنیان گذار رو داشته همزمان که نمیتونه تو دو تا بدن ((فریدا یا عموش) و اون یارو) باشه که

خب بابا ارن نمیتونه تایتانا رو کنترل کنه اون دفعه هم که تونست یه اتفاق نادر بود خون ارن سلطنتی نیس که بتونه همه تایتانا رو کنترل بکنه در ضمن تایتان راد ریس هوشمند نیس

فک کنم تو اون لحظه ارن نتونست از اون قدرتش استفاده کنه چون صورتش هم تغییر نکرد و دور چشماش او خطا نبود. احتمال داره برادر راد ریس باشه ولی قیافش شبیه اون چیزی نبود که قبلا نشون دادن فریدا خوردش!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *