بررسی قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

با بررسی قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan در خدمت شما عزیزان هستم. این قسمت هم مثل قسمت قبلی حرف نداشت ! اکشن عالی! انیمیشن و نماهای عالی، موسیقی متن فوق العاده و میکس حرفه ای صدا! صداپیشگی عالی مخصوصا صدا پیشه ارن (کاجی یوکی)، اطلاعات مهم، سکونس های مبارزه عالی، استراتژی نبرد و …. باعث میشه به این قسمت هم نمره 10 بدم امیدوارم شما هم موافق باشید. درضمن شما می تونید بررسی قسمت های قبل رو هم از اینجا بخونید.

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan اطلاعات مهمی رو افشا می کنه که بخشی از سوالات مارو جواب از طرفی هم باعث شد کلی سوال جدید برامون بوجود بیاد ! مهمترین بخش های این قسمت که در ادامه به طور مفصل راجع بهشون صحبت می کنم عبارت اند از» سرنگ ! تایتان آلفا یا تایتان بنیان گذار، خانواده سلطنتی و ….

در ادامه با بررسی قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan همراه من باشید 

انیمیشن، مبارزه، موسیقی متن فوق العاده

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

بعد از درگیری و مبارزات قسمت دوم که فوق العاده بود ! تو این قسمت هم شاهد مبارزه های فوق العاده و استراتژی های جنگی بی نظیر توسط لیوای و تیمش بودیم! لیوای و میکاسا رنده کنان یکی بعد دیگری نیروهای پلیس داخلی ارتش رو نابود می کردن ! گرچه هانجی تو این درگیری ها آسیب جدی دیدش!

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

این سیکونس نبرد هوایی جذاب همراه شده بود با طراحی های فوق العاده، انیمیشن روان و زیبا، موسیقی متن جذاب و هماهنگ و کارگردانی بی نظیر، که با توجه به قسمت دوم کمتر از این هم انتظار نمی رفت !

درگیری کنی و لیوای برای بار چندم ادامه پیدا کرد و لیوای بالاخره موفق میشه دایی خسته خودش رو زخمی کنه اما خب کنی هم خیلی سخت تر از این حرفاست!

تایتان موسس / خانواده سلطنتی

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

خب تو این قسمت اطلاعاتی مهمی داده شد ولی مثل روال همیشگی داستان با افشای این اطلاعات فقط مسیر ذهنی و تفکر بیننده تصحیح شد! و سوالات جدیدی بوجود اومد! با توجه به صحبت های راد ریس (البته اگه فرضو بر این بگیریم که راست گفته باشه) ساختمان معبد، دیوارها همه بوسیله پادشاه و دارنده قدرت تایتانی (تایتان بنیانگذار) ساخته شده و حافظه و جسم مردم رو تغییر داده! همین جا من منظور  از تغییر جسم رو نفهمیدم ! یعنی علاوه بر تغییر حافظه ، فیزیک مردم هم بوسیله قدرت تایتانی تغییر کرده !

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

چرا پادشاه می خواسته تایتان ها به مردم تسلط داشته و چرا این کار رو تنها راه رسیدن به صلح حقیقی میدونسته ؟

مسئله حائز اهمیت دیگه اینکه راد ریس میگه تنها خانواده سلطنتی وارث غول موسس و خاطرات و جزئیات بوجود آمدن این دنیا هستن ، و این قدرت نسل به نسل در خانواده سلطنتی منتقل شده!!! در نتیجه ارن یا هیچ کس دیگه ای نمیتونه از این قدرت استفاده کنه ! و فقط پوسته ای برای نگهداری این قدرت هستن!

برادر راد ریس پدرش رو میخوره و این قدرت رو به ارث میبره بعد فریدا تو 15 سالگی این قدرت و اطلاعات رو به دست میاره !

آیا فریدا این اطلاعات رو در دوران کودکی به هیستوریا منتقل کرده؟

آیا شبی که خانواده ریس در معبد جمع شده بودن و گریشا به اونا حمله کرد، قرار بودن انتقال قدرت صورت به گیره؟ اما به کی و چرا ؟

مسئله بعدی اینکه پدر ارن از کجا میدونسته همچین جایی وجود داره و چطوری خودش رو به اونجا رسونده هم همچنان سواله ؟

سرنگ

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

بالاخره مشخص شد سرنگی وجود داره که میتونه قدرت تایتان شدن را به انسان های عادی بده! اما این سرنگ چگونه ساخته شده هنوز مشخص نیست؟ آیا این سرنگ خون یا مایع نخاع تایتان موسس هستش که نسل به نسل منتقل شده یا نه به روش دیگه ای بوجود اومده؟ مسئله مهمتر اینکه اگه این سرنگ برای تزریق طراحی شده چرا راد ریس با لیسیدنش تبدیل شد خب از همون اول شربتش می کردن نه سرنگ !

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

سوال بعدی که ذهنمو درگیر کرده اینکه راد ریس به هیستوریا میگه بعد از زدن سرنگ حتما باید مایع نخاع طرف مقابل رو بخوره که تبدیل به تایتان هوشمند بشه ! این موضوع با تصاویری که از درگیری پدر ارن و فریدا نمایش داده شد همخونی داره! اما آیا گریشا هم این موضوع رو به ارن گوش زد کرده؟ و اگه این کارو کرده باز به این موضوع میرسیم که گریشا این اطلاعات محرمانه رو از کجا بدست آورده !

سوال بعدی اینکه چه موقعی زمان انتقال قدرت هستش! وقتی اولین بچه خانواده 15 سالش بشه؟ اگه اینه پس چرا راد ریس برادر کوچکترش تبدیل به تایتان شد نه راد؟ و اصلا چرا راد نباید به تایتان تبدیل بشه ! و اگر قرار بوده به تایتان تبدیل نشه چرا لحظه آخر این کارو کرد؟

کنی قاتل

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

یکی دیگه از سوال هایی که تو قسمت قبل مطرح شده بود، هدف کنی بود که تو این قسمت مشخص شد! کنی تو فکرش این بوده تا تبدیل به تایتان شه و قدرت سلطنتی رو بدست بیاره و جهان جدیدی رو خلق کنه!

اما خب با توجه به صحب های راد ریس فقط خانواده سلطنتی توانایی دریافت قدرت تایتان رو دارن در نتیجه کنی نمیتونه وارث قدرت باشه! چیزی که سال ها کنی براش تلاش کرده بود! اما نکته جالب اینجاست کنی وقتی متوجه این موضوع شد، خیلی کول و راحت باش برخورد کرد! (کم کم داره از کنی خیلی خوشم میاد!)

هیستوریا / ارن

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

بالاخره هیستوریا خودی نشون داد و موفق شد برای یک بار هم که شده خودش تصمیم بگیره و انقدر نقش قربانی ها رو بازی نکنه در واقع این حرکت هیستوریارو می تونیم بازگشت قهرمانانه بدونیم :)) (حضور یمیر و تاثیرش در ناخودآگاه هیستوریا جالب و عجیب بود)، انصافا این کارم خیلی به موقع انجام داد ( گرچه این سکانس و موسیقی که پخش شد یکم فاز هندی و هالیوود داشت حال نداد!)

همچنین بخوانید » استفاده از سمپل های موسیقی متن انیمه توکیو غول برای ساخت آلبوم جدید امینم Kamikaze

قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

بعد از قاطی کردن برای راد ریس ، هیستوریا به سراغ ارن رفت، ارنی که تحت تاثیر حرف های راد ریس خودش رو باخته بود و با سرنوشتش کنار اومده بود ! اما هیستوریا با عزم راسخ، جلوی ارن وای میسته و بهش حالی میکنه که الان وقت لوس بازی نیست و انسان ها بدتر از تایتان ها هستن!

این سکانس و کمک هیستوریا به ارن فرضیه نزدیک شدن این دوتا به هم، در قسمت های بعدی رو تو ذهنم تقویت کرد !

در همین حین که هیستوریا داشت ارن رو همزمان ارشاد می کرد و نجات میداد، راد ریس مایع سرنگ شکسته شده رو لیس میزنه و تبدیل به تایتان میشه ! و با توجه به پیش نمایش قسمت بعد مشخصه شد ادامه وقایع معبد موکول میشه به بعد از ماجراهای منطقه اوروود !

این هم از بررسی قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan امیدوارم لذت برده باشد، مثل همیشه منتظر نظرات و حدسیات جالبتون هستم . در ادامه بخوانید » بررسی قسمت هشتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

همچنین بخوانید

بهترین فیلم هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید / بخش چهارم

بهترین فیلم هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید / بخش سوم

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش هشتم

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 

59 دیدگاه در “بررسی قسمت هفتم فصل سوم انیمه Attack on Titan

با سلام، کلا من یکی امیدوارم که این فصل پرده از هر رازی که تو انیمه است برداره یا حداقل بیشترش.
از نقدتون هم سپاسگزارم.

مننون از شما

پس نقد و بررسی قسمت9رو نمیزارین پس

لطفا بررسی قسمت هشتم رو هم بزارید ممنونم…

و یک سوال!برای من توی زیرنویس نوشته ک پدر ارن بهش میگه انتقام مادرمو بگیر یعنی مادر گریشا!
زیرنویس من اشتباهه یا مال شماهم همینه؟

نه منظورش این بود که ارن انتقام مادرش رو بگیره! و بعد از حمله بهش تزریق کرد یهنی دقیقا شب حمله و بعد از کشته شدن زنش(مادر ارن)

سلام ممنون بابت نقد عمیق و زیباتون
فقط یک نکته راجبه پدر ارن
یکی گفته بود از ماجرای حمله تایتانا خبر داره و قبلش به ارن اون آمپولو تزریق کرده درحالی که اگه یادتون باشه وقتی داشت به ارن میزد ارن وسط گریهاشو دادو بیداداش بهش میگه تو جون مادر مرده به سرت زده پس بعد ماجرای حمله تایتان ها ارنو تبدیل کرده.

سلام
قسمت 8 خیلی خوب بود

موافقم

سلام ، اون جوری که من راجع به مانگا خوندم اینه که احتمالا این انیمه ده تا دوازده فصل داشته باشه چون اصل داستان پس گرفتن دیوار ماریا از تایتانا و بخصوص فهمیدن کل راز خانوادگی یاگر هستس .
فقط ی نکته راجع به تایتان لبخند زن بود که به نظر میرسید اشنا باشه

اسپویل
به نظر پدر ارن عضوی از خوانواده سلتنی هستش یا با عضوی از اونا ازدواج کرده و تایتان وحشی یا میمون بردار ناتنی ارن تشریف داره

اگه مانگارو بخونی واقعا حتی یه نکته بی جواب هم نمی‌مونه اینجوری بعدا هم میتونی انیمش رو ببینی.البته داستان تو مانگا خیلی غیر منتظره پیش میره و یجورایی شوک کوره.

سلام ببخشید میشه تاریخ رسمی انتشار توکیو غول فصل 4 را بگید؟

9 اکتبر اعلام شده اما رسمی نیست

سلام به نظر منم بهترین قسمت های این فصل تا به اینجای کار ۶ و ۷ بودند و چند حدس جالب به نظرم رسید و چند تا سوال جدید ایا واقعا خانواده سلطنتی ریس هستش؟ایا لیوای و میکاسا هم مثل کنی اگه البته بلوف نزده باشه واسه تحریک هیستوریا می تونن به تایتان تبدیل بشن که فکر نکنم بتونن به نظر من خانواده اکرمن ها یه قدرت به خصوص دیگه ای دارند که فصل اول نحوه فعال شدنش رو از میکاسا دیدیم و اگه هم کنی درست گفته باشه احتمالش هست که با سرنگ تبدیل شده باشه چون اگه خانواده شرقی و خانواده اکرمن ها اگه می تونستند به تایتان تبدیل شن که یکیش پدر و مادر میکاسا چرا تبدیل نشدن که این موضوع رو رد می کنه و مگه اکرمن ها قدرت به خصوصی ندارن چرا پدر ارن ازش استفاده نکرد و یه حدس دیگه دارم من فکر می کنم حرف های راد ریس دروغه و خانواده سلطنی یه خانواده دیگه باشه و اون پدر ارن فقط به عنوان دکتر اون خانواده فعالیت می کرده و به نظرم خاتواده یاگر هم بخش مهمی از خانواده سلطنتی رو داشتن چون تنها کسی که با خانواده میکاسا در ارتباط بود فقط گریشا یاگر بود که همین موضوع باعث میشه که فکرکنم ۴ قوم به خصوص بوده یا بیشتر که دوتاش شرقی و اکرمن ها بودن و دوتای دیگه یکیش یاگر اینا بودند چهارمی همون جنگجوها بودند(انی و راینر و برتولد) و این ۴ تا قوم هر کدوم یه قدرت به خصوصی داشتند که نسل به نسل منتقل میشده و فکر کنم پدر ارن همه اینا رو تو اون سرنگ جمع کرده بود و نکته بعدی اون تایتان میمون شکل فکر کنم یه ارتباطی به ارن داشته باشه فکر کنم عمو یا دایی چیزی باشه که بعد فوت گریشا یهو پیداش شده و دنبال ارنه و نکته بعدی تو اون فصل اول قسمت اول اون قولی که میاد مادر ارن رو بخوره اول سرشو جدا می کنه بعد می خورتش که به نظرم هوشمنده و به نظرم اونم مهمه که تو قسمت اخر فصل دوم هم بازم به سمت ارن میاد که با این میشه دوبار و به نظرم اونم با ارن یه ارتباطی داره و اینم مونده که مرده یا زنه با توجه به تایتانی که از یمیر و از مادر کنی اسپینگر دیدیم نمیشه مونث یا مذکر بودن تایتان رو تشخیص داد و اما می رسیم شخصیت محبوبم یعنی لیوای چرا کنی به لیوای نگفته که داییشه یعنی هدفش از این موضوع چی می تونه باشه و فکر نمی کنین یکم با خشونت بهش حمله می کنه یعنی مرگ لیوای براش مهم نیس یا مطمعنه که لیوای طوریش نمیشه چون قدرت به خصوصی دارند اکرمن ها وبرام جالبه که چرا راینر و برتولد و یمیر هیچ حرکتی نمی کنند یا شاید به زودی اینکارو بکنن چیزی این انیمه توش خیلی مهارت داره عنصر غافلگیری و به اشتباه انداختن ما چیزی که شما و من باهاش درگیریم و باید به نویسنده و کارگردان این انیمه دست زد و ببخشید که طولانی شد اینا بخشی از حدسیات من بودن و اقا دست پیمان عزیز شما تو قسمت ۶ از ما تشکر کردین که کنارتون هستیم من هم از طرف خودم و بچه ها یه تشکر ویژه از شما دارم که این بستر رو فراهم کردین که ما هم می تونیم نظراتمونو به اشترک بگذاریم ممنون?

سلام
یه تریلر که نه
یه نیمچه تریلری هم از فصل 4 توکیو غول اومده
http://www.namasha.com/v/BzMWzpmb

آره اینو دیدم اما رسمی نیست

چیزایی نشون داد به نظر از فصل 4 بود ولی
یه ماه دیگه میاد بعد هنوز تریلر رسمی ندادن?

آره موافقم به نظر میرسید فصل چهار باشه ولی کلا تو فصل چهار می خوان انیمه رو تموم کنن نویسنده مانگا اصلا از نوشتن پشیمون شده چند وقت پیش یه نامه منتشر کرد و شرایط روحی و از دست دادن حسش برای نوشتن توکیو غول رو توضیح داد و عذرخواهی کرد از هوادارا . انتشار مانگا هم تموم شده و حالا کلی چپتر و میخوان تو 12 قسمت نشون بدن که فک کنم خر تو خر میشه و کلی خذفیات وجود داره

مثل بقیه ی قسمت های فصل ۳ عالی بود

اره ۹ تا تایتان وجود داره که همه بعد از مرگ ایمیر اولین تایتان تو ادمای الدیایی پخش میشه.

(من هنوز مانگارو نخوندم و خیلی دلم می خواد همه ی قسمت هارو ترجمه شده داشته باشم ولی همه ی لینک ها مستقیم نیستن. می شه در این مورد کمک کنین?) آرمین نمی تونه 60 متر باشه, درسته? و راد ریس 120 متر??? ارن می خواد تو قسمت 8 چه خاکی به سر بریزه? من یه اسپویل تو “نماشا” دیدم, در مورد تمام غول های شناخته شده.

راستش این سریال من رو از خواب و خوراک انداخته هر قسمت غافل گیر کننده تر از قبل

(من هنوز مانگارو نخوندم و خیلی دلم می خواد همه ی قسمت هارو ترجمه شده داشته باشم ولی همه ی لینک ها مستقیم نیستن. می شه در این مورد کمک کنین?) آرمین نمی تونه 60 متر باشه,و راد ریس 120 متر??? ارن می خواد تو قسمت 8 چه خاکی به سر بریزه? من یه اسپویل تو “نماشا” دیدم, درمورن تمام غول های شناخته شده.

لطفا دیگه اسپویل نکنین خیلی بده بدونی قسمت حساس داستان قراره که چی بشه.
لطفا یه بررسی هم راجب انیمه ترور در رزونانس داشته باشید
و کسایی که دوست ندارن اسپویل ببینن تحت هیچ شرایطی وقتی حمله به تایتان سرچ می کنین وارد قسمت تصاویر نشین!!!
توش پر از اسپویله (از اونجایی که خودمم یکی از قربانیاشم بهتون توصیه می کنم این کارو نکنین)

اره موافقم من به خاطر اینکه خیلی لیوای رو دوست داشتم رفتم تو اینترنت چند تا عکس از ش بردارم که دیدم فامیلیشو اکرمن نوشته که کلی سوال به ذهنم رسید ولی از طرفی هم فهمیدم لیوای یه نسبتی با میکاسا داره کلا قشنگی یک فیلم یا سریال به غالفگیر کردنشه اگه بدونی که داستان چیه خیلی بی مزه میشه پس لطفا دوستانی که مانگا رو خوندن نظراتی بدین که باعث اسپویل نشه ممنون

مرسی واقعاً ممنون از بررسی عالیتون

ناموساً میخواستم چند تا اسپویل مشتی و توپ بزنم ولی گفتم که کار کثیفیه…
تا همینجا بدونین که تو قسمت بعد هیستوریا به حقش میرسه(سلطنت)???
آقا یع نکته رو از من داشته باشین:
هیچوقت…تکرار…هیچوقت مانگا رو قبل انیمه نخونین چون داستان به باد میره.من سر توکیو غول اینکارو کردم انیمه اصلاًبهم نچسبید..‌. الان مانگای اتکو با هر قسمت پیش میرم صرفا جهت اطلاعات تکمیلی.. شمام
اینکارو بکنین

شایان ذکره بگم حوالی فصل 3 انیمه مانگا افت کیفیت فاحش داره نخونی هم چیزی نمیشه

میشه از همه کاربرا یه خواهشی بکنم؟!
لطفا لطفا فقط ایده ها و نظریاتتون رو بفرستید نه چیز هایی که براتون اسپویل شده یا مانگا خوندین
یا اگر هم می خواهید بفرستین مث یکی از دوستان خودمون که به جای اسمشون manga نوشتن اسپویلر آلرت بدین
خیلی خواهش می کنم
نه فقط من خیلی های دیگه بعد بررسی نظرات رو می خونیم تا با نظرات خودمون مقایسه کنیم و به نتیجه های خوب برسیم نه اینکه اسپویل بخونیم و بفهمیم گریشا زن دیگه ای هم از خاندان سلطنتی داشته??? بدون هیچ دلیل و مدرک????

من هم چندین بار این خواهش و کردم اما گویا کسی توجه نمیکنه×

سلام
راجب اینکه راد ریس می گفت نمی تونه غول بشه شاید بخاطر وجود محدودیت باشه!
درضمن من یه فرضیه هم داشتم که اگه قدرت تایتان رو فقط خانواده ی ریس می تونستن ازش استفاده کنن و با توجه به شباهت زیاد ارن و فریدا ممکنه نسبت خانوادگی با هم داشته باشن؟ (پدر ارن هم مثلا از این موضوع با خبر بوده و چون دیده که خانواده ی ریس کاری برای نجات مردم نمی کنن خواسته خودش دست بکار شه)و ارن هم تونسته از قدرت فریاد تایتان استفاده کنه! (توی فصل دوم قسمت آخر) اینجوری شک من نسبت به این قضیه خیلی بیشتر شده.در مورد کمک نکردن خانواده ی ریس به مردم هم احتمالا به این فکر کردن تا زمانی که مردم دشمنی مشترک داشته باشن با هم متحد هستن و اگه دشمنی نباشه اونا سر حکومت و قدرت به جون هم میفتن و سلطنت اونا هم به خطر میفته!

اشتباه میکنی مانگاکا اتکان تایتان ( هاجیمه ایسایاما ) گفته که پدر لیوای اهمیتی نداره حتی داخل مانگا هم خبری از پدر لیوای نیست پدر لیوای فقط یک نفر بوده که همینجوری رفته به همون جاها
و غول میمونی نمیتونم در مورد غول میمونی چیزی بگم چون اگر حتی یک چیز کوچیک بگم اسپویل میشه فقط بزارید اونطوری بگم که غول میمونی بعدا تبدیل میشه به یکی از بزرگترین و خطرناک ترین دشمنانشون و باعث میشه که افراد مهم و زیادی کشته بشن ( درضمن لیوای و غول میمونی هم بدجور از هم متنفر میشن)

قسمت 7
یکی از بهترین قسمتای این سری بود

و اما توی این قسمت پرده ها از همه رازها کنار رفتا و البته یه سری سوال جدیدی پیش اومد که تقریبا غیر ممکنه با استنباط راهی به جایی برد
چون هیچ سرنخی در اختیار نیست
و این بزرگترین نقص این قسمت بود!! و به نظرم باید زمانی که داشت ارن و باباشو نشون میداد یه سرنخی چیزی بمون میداد

البته من هنوزم فرضیات زیادی دارم که الان خدمتتون عرض میکنم:
بابای میکاسا از اکرمن ها نیست و شرقیه!
بیاید فرض رو براین بذاریم که تایتان میمونی خون سلطنتی داره(که قبلن و زیربررسی قسمتای قبلی راجبش نوشتم و تقریبا برام محرزه که تایتان میمونی خون سلطنتی داره)
و بازم فرض کنیم گریشا یگر با بابای میکاسا رابطه ای داشت(که اصلن بعید نیست از گریشا که از خط خونی و خاندان اشرافی بابا و مامان میکاسا اطلاع داشته باشه!)
قیافه بابای میکاسا و تایتان میمونی و بابای میکاسا رو هم درنظر بگیریم که قشنگ عین همن!
موهای قهوه ای و چشای قهوه های
میشه نتیجه گرفت که
*خاندان بیرون دیوارها شرقی ها هستن(چون هیچ صحبتی از سرنوشتشون هم نشده)
*احتمالن گریشا و بابای میکاسا و تایتان میمونی فامیلن و شاید برادرن وحتی شباهت بین مامان ارن و بابای میکاسا بیشترم هست و ارن هم احتمالن شرقیه!
اگر میپرسید که پس چرا ارن حافظه اش پاک شده بود باید بگم که حافظه هیستوریا هم پاک شده بود
ینی که احتمالن میشه حافظه خاندان های اشرافی ضربه بخوره ولی نمیشه تغییرش داد
یا شایدم هیستوریا خون سلطنتی نداره!!
*شاید یه خاندان سلطنتی دیگه وجود داشته باشه یا شاید خاندان سلطنتی چندپاره شده
یا به احتمال زیاد یه ازدواجی بین شرقیا و خاندان سلطنتی انجام شده که حاصل ازدواج تایتان میمونیه!تایتان میمونی ام به دلایلی (که امیدوارم مث بقیه سریالا و فیلما روتین نباشه )با خانواده سلطنتی دشمن شده!
به این نتیجه میشه رسید که برتهولد و آنی هم شرقی هستن!اصن راینر و بابای آنی که خیلی شرقی تر هم به نظر میان ولی آنی به خانواده سلطنتی کم شباهت هم نیست

شاید کسی بگه که چرا انقد روی قیافه ها مانور میدی باید بگم که قیافه ها رندوم و تصادفی نیستن
من قبلن رابطه لیوای و میکاسا رو از این نظر که خیلی شبیه به هم هستن رو حدس زده بودم!
یه چیز درمورد لیوای
آتوی این قسمت چشمای لیوای آبی طراحی شده بود!چرا؟
آیا خاندانای اشرافی توی معبد چشاشون تغییر میکنه؟
یا شایدم معنی دیگه ای داشته باشه!
رود ریس ازین آدمای خوشگذرون بوده که جاهای ناجور میرفته و حتی هیستوریا هم سر همین مسائل دنیا اومده
ایا امکانش هست که رود ریس به مادر لیوای هم سر زده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
تا درمورد چشما داریم صحبت میکنیم!چشمای رود ریس شما رو یاد چشای کی میندازه؟؟؟؟

با سلام و خسته نباشید
بنظر من این قسمت عالی بود به دلیل موسیقی متن عالی و تغییرات جذاب هیستوریا.
اولا که من با یه چیز کاملا مخالفم انم اینه که راد ریس گفت که زمانی که غول بنیان گذار خاطرات مردمو عوض میکرد یه چند تا خانواده یا خاندان جزو استثناعات بودند.(چند تا خاندان نه فقط ریس ها…..)
دوم که در بخش اطلات قابل اراده گفتند که مایع داخل سرم مایع نخاع یه تایتان(احتمالا هر کی که به قول راد خدا هستش)هستش.پس نمیتونند شربتش کنند.
دوم هم اینکه بنظرمن یه دلیلی داره که اونو سرم کردندو قراره یه مشکلی برای راد ریس بوجود بیاد چرا که بدون تزریق و بی فکری مایع را خورد.(عجب ابله و فرصت طلبه)
بعد هم که در خلاصه قسمت بعدی هم خبری از راد ریس نبود که یعنی یا ارن یه کاری میکنه یا بدلیل تصمیم عجولانه اش یه بلایی به سرش میاد.
بنظر من یکی از اون خاندان هایی که میتوننستند گذشته 100 سال پیشو ببینند/ خاندان یاگر (گریشا و ارن) هستند چون که چشمان گریشا هم بعد خوردن مایع مثل فریدا شده بود پس تا اینجا راد ریس یه ادم دروغگو و بزدل و بدبختیه که بخاطر نداشتن اون قدرت مطلق کلی ادمو قربنی کرد.
وهمینطور یه مدرک دیگه هم مبنی بر اینکه فقط خاندان ریس قدرت غول مطلق را ندارند هم پیدا کردم و ان این است که راد گفته بود فریدا بچه واقعیش نبود و فرزند خوانده بوده….
خیلی از همگی متشکرم که نظر دادند و همینطور از این نقد این سایت که این فعالیت های ما رو ممکن کرده…بسیار ممنونم

من فقط همینو فهمیدم ک غولی که مادر ارن رو خورده زن اول پدر ارن بوده یعنی نامادریش مادرشو خورده که نامادریش خون سلطنتی داشته و ب خاطر همین قدرت کنترل غول ها وقتی ارن به نامادریش ضربه زد فعال میشه و غول میمونی هم برادر نا تنی ارنه و یه سوال ب نظرتون هانجی میمیره ایا؟؟

با سلام دوست عزیز
از کجا این حدسیات جالب به ذهنتون میاد؟بنظر من اگه اینطوری بود که جالب میشد ولی اخه مدرکی یا چیزی مرتبط با این موضوع نداریم.
ولی بازم مرسی فکرم خیلی باز شد.

اینا حدس نیس برو مانگا رو بخون چیزایی که گفته درسته و توی مانگا هست(در واقع اسپویله!!!)

سلام مرسی از نقدتون به نظر من دلیل اینکه سرنگ برای تزریق برای این که وارد استخان بشه وباعث تغییر بشه و فکر کنم اگه اونو کسی به خودش تزریق نکنه و همینجوری وارد دهنش بکنه به تایتان ناقصی تبدیل میشه.

احتمال داره

خیلی عالی

ممنون از شما

سلام
واقعا بهترین لحظات خودم رو تجربه کردم.

و فکر میکنم جریان سرنگ اینطوری باشه که مثل تبدیل شدن نیاز به زخم شدن هست
و هر انسان برای تبدیل شدن مثل همین سرنگ عمل میکنه
که مایع نخاع با تحریک خون تسوط زخم جریان پیدا میکنه که پدر هیستوریا
به لطف کنی زخم شد و بعد مایع رو …
تا اینجا فرضیه من بود
و تمام سوالات این قسمت در قسمت بعد احتمال زیاد جواب داده بشه
احتمالاتی هم هست که از سرنگ استفاده نشه اتفاقی بیفته یا تبدیل شدن این پدر احتمال زیاد یه مشکلی داره
ممنون

برا امتیاز دادن به این قسمت به این جا بروید

https://m.imdb.com/title/tt8733180/?ref_=m_ttep_ep_ep7

فریدا مادر ارن نیست نامادری ارن خون سلطنتی داشته و نامادریش همون غولی بوده که مادر ارنو قسمت اول خورد

نه اینطور نیست بعد از حمله گریشا ارن شب ارن رو از‌ تو پناه گاه به جنگل می‌بره

سلام.امتیاز این قسمت باید 20 میبود نه 10!! واقعا از هر نظر کامل بود اکشن خیلی خوب و همچنین قسمتی که هیستوریا شخصیت جدیدی از خودش نشون داد معرکه بود .من فکر میکنم که ارن یه ربطی به فریا داشته باشه چون وقتی که پدر ارن داشت بهش تزریق میکرد لا به لای گریه هاش گفت که باید انتقام مادرت بگیری درحالی که صبح اون روز مادر ارن توسط یه غول خورده شد”نه اون شب”!!بنابر این من فکر مینم که فریا مادر واقعی ارن باشه و ارن هم خون سلطنتی داشته باشه!و سرنوشت اونه که بشرت رو از دست تایتان ها نجات بده. وگرنه گریشا نمیتونست اون همه اطلاعات راجه به خانواده ریس داشته باشه.فقط نمیدونم چرا اون شب با هم جنگیدن و گریشا فریدا رو کشت. و اینکه ارن هنوز تمام قدرت تایتانی که داره فعال نشده و شاید همه چیز رو به یاد بیاره…راستی منم با عالی بودن هیکل ارن موافقم:)

من هم فک میکنم ارن یه جورایی متصل باشه به خانواده سلطنتی

زمانی که گریشا به ارن سرنگ تزریق کرد ارن و میکاسا و ارمین به دیوار رز پناهنده شده بودن و پس به همین دلیل مادر ارن تو حمله کشته شده بود و بابای ارن داشت میگفت که برو انتقام مادرتو بگیر
همین!!

نه پدر ارن قبل از اینکه تایتان زرهی و تایتان 60 متری حمله کنن بهش تزریق کرده بود چون بعد از ایکه به دیوار رز پناهنده شدن کل مسیر راه با میکاسا و آرمین بود و از اونا جدا نشد که پدرش بخواد تنها گیرش بیاره:/

شبی که تو انبار خابیده بود ارن رو برد
بعدش ارن برگشت و خابید
صبح روز بعد فک کرد که خواب باباشو دیده
ولی دید کلید زیرزمین خونه شون گردنشه!!
کلیدی که پیش گریشا بود!
پس قبل از اون شب ارن کلیدو نداشت و بعد از اون شب وقتی از خواب پا شد هم کلیدو داشت و هم قدرتاشو

ممنون ازنقدو بررسی شما.به نظر اولین تایتان که همون تایتان پادشاه است شخصی است به اسم کریستاواینکه تمام توضیحات درباره اون شخص ونحوه تایتان شدنش درکتابی که فریدا به هیستوریا داده بود توضیح داده شده وبه نظرمن اون طبق یک مراسم مذهبی تایتان شده اگربه عکسی ازاون کتاب دقت کنیدمتوجه شباهت بین اون عکس واندینگ فصل دوم میشید.
واینکه به احتمال زیادتمام اطلاعات چه درمورد تایتان ها وشهربیرون ازدیوار و چندسرنگ هم بایددرانباری خانه ارن باشد که اگردرست باشدصددرصدداستان تااون موقع لوداده نمیشود.
البته این فقط نظرشخصی من میباشددرست یاغلط بودنش دراینده مشخص میشود.

اطلاعات کلماجرا فک نکنم تو زیرزمین خونه ارن باشه ، اما احتمال داره اطلاعات مفیدی از پدرش و گذشته خودش وجود داشته باشه

سلام
چند تا سوال برام پیش اومد تو این قسمت اول اینکه چرا فریدا باید انتخاب بشه برا خوردن عموش مگه راد ریس بچه های دیگه ای نداشت؟
دومین اینکه به نظرم من باز هم راد ریس داره یه چیزای رو دورغ میگه و مخصوصا در مورد فریدا و…
سومین اینکه همون سوالی که تو سریال گفت برا من پیش اومده اینکه چرا تو این صد سال تایتان رو نابود نکرده خانواده ریس و شاید اینکه اصلا علاقه ای به اینکه تایتان رو از ببین ببرن ندارن و میخوان که همیشه مردم تحت کنترلشون باشه؟
و از همه جالبتر اینکه چطور گریشا همه چیز رو در مورد خانواده ریس و… میدونسته آیا ممکنه گریشا زمانی یا خدمتکار خانواده ریس بوده یا اینکه نسبت فامیلی یا… باهاشون داره؟
و آیا اینکه بلاخره ارن میتونه از تمام قدرت تایتانش که کامل ترین تایتان استفاده کنه و آیا اگه نمیتونه پدرش چرا این ریسک رو کرد و این ماده رو به ارن تزریق کرد؟

در مورد اونجا که گفتی کنی میخواست غول بشه و دنیا رو عوض کنه اصلا باهات موافق نیستم.
من فکر میکنم کنی با این حرکت و این رفتار با ریس، میخواست هیستوریا رو تحریک کنه که در مقام دفاع از پدرش بر بیار که اولش هم این اتفاق افتاد، بعد کنی پا رو از این فراتر گذاشت و اون کار رو با ارن کرد میخواست باعث بشه با کاری که کرده (و اعتماد هیستوریا به پدرش بیشتر شده) و همینطور اینکه ارن رو آماده تبدیل شدن کرده، باعث شه هیستوریا بدون فکر از سرنگ استفاده کنه که در نهایت با توجه به مرور خاطرات یمیر و … هیستوریا این کارو نمیکنه.

ولی اخرش که هیستوریا این کار رو نکرد کنی که داشت خیلی حال میکرد . . .

آقای دست پیمان عزیز باید بگم که واقعا عالی بررسی کردید و اینکه چیزی در مورد مانگا نمی دونید این بررسی رو عالی تر هم میکنه این انیمه هم روز به روز داره بهتر شاهکار تر میشه در مورد کنی هم باید بگم که من از همون قسمت اول خوشم ازش اومد

مرسی دوست عزیز شما لطف دارید و خوشحالم از این بررسی خوشتون اومده

ممنون از بررسیتون…

ممنون از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *