بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone ؛ رستاخیزی از جنس سنگ !

با سلام خدمت همه دوستان و علاقه مندان به انیمه با بررسی یه انیمه ناب و باحال دیگه در خدمتتون هستم! بابت وقفه ای که بعد از تموم شدن بررسی فصل سوم انیمه Attack on Titan ایجاد شد، عذرخواهی میکنم، در عوض باید بگم با بررسی کلی انیمه جدید و باحال در خدمتون هستیم، با بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone همراه من باشید.

خب اول کمی از انیمه Dr. Stone براتون بگم. این انیمه هم مثل خیلی از انیمه های دیگه اقتباسی از مانگا هستش. مانگا دکتر سنگی / Dr. Stone توسط ریچیرو ایناگاکی نوشته شده که برای نوشتن مانگاهای مشهوری مثل Eyeshield 21 شهرت داره! تصویر سازی این انیمه هم بر عهده هنرمند کره ای Boichi که در ژاپن اقامت داره، بوده شخصی که برای تصویر سازی مانگا مشهور Sun-Ken Rock که نویسندگیش بر عهده خودش بوده شهرت داره ! در ضمن برای تصویرسازی انیمه دکتر استون در سال 2019 برنده دو جایزه شده!

مانگا Dr. Stone از تاریخ 6 مارس 2017 تا آپریل 2019 در 10 جلد تانکوبون (مستقل) از طریق مجله هفته‌نامه شونن جامپ منتشر شده که طی این مدت موفق میشه نظر خیلی هارو به خودش جلب کنه مخصوصا تو آمریکا و ژاپن در نتیجه TMS Entertainment دست به کار میشه و میره سراغ ساخت انیمه این مانگای پرطرفدار!

اگه TMS Entertainment رو نمیشناسین باید بگم برای تولید انیمه های خفنی مثل Megalo Box ( تو بهترین انیمه های سریالی بخش هشتم معرفیش کردم) و Detective Conan و Sonic X و Onihei و Lupin III و Baki و…شناخته شده هستش.

خب بریم سراغ انیمه

انیمه همونطور که گفتم توسط TMS Entertainment تولید شده و کارگردانی انیمه به عهده Shinya Iino بوده ( که دستیار کارگردان بوده تو انیمه Made in Abyss ، همچنین کارگردانی انیمه های Sansha san’yô و Barakamon رو برعهده داشته که هردو انیمه کمدی بودن !) ، نویسندگی نمایشنامه اقتباسی هم از مانگا هم بر عهده Yuichiro Kido بوده و در نهایت آهنگسازی انیمه بر عهده تاتسویا کاتو بوده که برای ساخت موسیقی متن فوق العاده انیمه Free!: Dive to the Future شهرت داره! طراحی شخصیت ها هم برعهده Boichi بوده!

خب حالا چرا من رفتم سراغ بررسی این انیمه ؟ واقعیتش با دیدن دو قسمت اول کمی مجذوب شده بودم اما با یه سری چیزا مشکل داشتم از جمله کمدی بودن بی دلیل تو برخی از صحنه ها اما بعد دیدن قسمت چهارم دیگه صد در صد مطمئن شدم که باید بررسیش کنم ! 

خوب به ویژگی های مهم انیمه که باعث شدم برم سراغش اشاره میکنم ! گرافیک وحشتناک خوب از طراحی شخصیت ها و فضای انیمه بگیر تا تکنیک ها متفاوت در اجرای طراحی و انیمیشن، داستان به شدت قوی و نوآورانه ، کارگردانی عالی، موسیقی فوق العاده و صداگذاری حرفه ای و بدون نقص شخصیت ها ! در ادامه اینم برید سراغش که حرف نداره» موسیقی اوپنینگ و اندینگ انیمه Dr. Stone

تو بررسی 5 قسمت اول کمی سعی میکنم کوتاهتر بنویسم و از قسمت 6 قسمت به قسمت میریم جلو ! بیشتر از این فک نمیزنم بریم سراغ بررسی !


قبل خوندن بررسی این مطالب رو هم یه نگاهی بندازید »


با بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone همراه من باشید

بررسی قسمت اول انیمه Dr. Stone 

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

خب داستان از اونجایی شروع میشه که ناگهان یه نور سبز رنگ ظاهر میشه و تمام انسان ها و پرنده ها رو تبدیل به سنگ میکنه ! در همین ابتدای کار معلوم نیست این نور چی بوده و چرا فقط انسان ها و پرنده هارو تبدیل به سنگ کرده ! آیا خبر از حمله آدم فضایی هاست یا یه سلاح جدید برای از بین بردن تمدن و حفظ محیط زیست ! یا یه ویروس خطرناک !!! داستان عجیبه!! 

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

بعد این اتفاق که به نوعی قیامت هم میشه تلقیش کرد ، 3700 سال میگذره و تمدن بطور کل از بین میره ! تو قسمت اول شاهد این هستیم که تایجو درست زمانی که میخواد به یوزوریها بهگه عاشقشه تبدیل به سنگ میشه ! بعد گذشت سال ها روکش سنگیش ترک میخوره و مجددا احیا میشه !

تایجو بعد احیا شدن سریع متوجه میشه اتفاق غم انگیزی رخ داده و همه بشر به سنگ تبدیل شده همچنین متوجه میشه سال هاست از زمانی که به سنگ نبدیل شده میگذره ! بعد درک این موضوع به دنبال یوزوریها میگرده و سریع پیداش میکنه کلی اشک میریزه و بعد اعتراف میکنه تنها دلیل زنده موندش یوزوریها بوده جلوی پیکر سنگ سده یوزوریها قسم میخوره هرجور شده اونو احیا کنه که ناگهان دست خط دوست صمیمیش رو روی درخت میبینه و خوشحال میره سراغ سنکو!

بررسی قسمت اول انیمه Dr. Stone

داستان از اینجا شروع میشه و سنکو به تایجو میگه از اون اتفاق 3700 سال میگذره ! تایجو میگه از کجا میدونی میگه شمردم !!!!! از لباس سنکو و فرمول معروف اینشتین (انرژی برابر است با حاصل ضرب جرم در مجذور سرعت نور) که رو لباس نوشته و هوش عجیب غریبی که میتونه به ذهنش دستور بده که بصورت موازی هم زمان دو کار رو انجام بده متوجه میشیم که با یه آدم عادی برخلاف تایجو سرکار نداریم بلکه با یه نابغه یا شبه اینیشتین طرف هستیم موهاش هم کم شباهت به اینیشتن نیست!

خب این از داستان کلی دیگه بیشتر نمیگم خودتون دیدید! از همین قسمت اول میشه حدس زد با یه داستان ناب و پر رمز و راز طرف هستیم ! هنو مشخص نیست چرا انسان ها و پرنده ها فقط سنگ شدن ! هنو مشخص نیست چرا سنکو بدون نیاز به هیچ کمکی موفق شده پوسته سنگی رو بشکنه ! اما چیزی که مشخصه اینه که به دلیلی نا مشخص انسان ها درون این پوسته سنگی زنده هستن و سکو روشی برای شکستن این پوسته پیدا کرده !

جدا از داستان که خیلی مرموزه ، نکات علمی زیادی تو این انیمه آموزش داده میشه که به نظرم هر چی جلوتر میره پیچیده تر و جالب تر هم میشه ! حالا که سنکو موفق شده مایع احیا کننده رو بسازه باید منتظر قسمت بعد و احیا کردن یوزوریها و تمدن توسط سنکو و تایجو باشیم !


بررسی قسمت دوم انیمه Dr. Stone

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

بریم سراغ قسمت دوم ! برای ساخت یک تمدن از نو تنها هوش و قدرت بازو کارساز نیست و برای حفظ این دو بخش نیاز به یک نیروی جنگی هست و کی بهتر از سوکاسا قوی ترین شاگرد دبیرستان !

سومین فردی که به ما معرفی میشه یه جنگجوی تمام عیار و باهوش و خیلی منطقی و ایده ال گرا هستش ! نکته عجیب اینکه قدرت سوکاسا به شدت عجیب هستش ! حالا نمیدونم از تاثیرات سنگ شدن هستش یا نه ! یه نکته ای هم که مشخصه اینه که بعد از احیا شدن رو بدن هر سه این ادم ها ترک هایی بوجود اومده که به نظر میرسه از تاثیرات روکش سنگی هستش!

مردی که تو صورت یه مرد دیگه ازش تعریف میکنه کلی انگیزه پنهان داره ! 

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

سنکو راجع به سوکاسا درست حدس زده بود و به نظر میرسه این دوتا به زودی باهم دچار مشکل بشن چون جهان بینی کاملا متفاوتی دارن !

نکته ای که راجع به این دو قسمت باید بگم ، فلش بک های به موقع و جذابش هست ! که در ادامه بیشترم میشن چرا که درست عین سریال LOST با آدم هایی مواجه هستیم که از گذشته شون هیچی نمیدونیم !

سوکاسا ذهنیت جالبی راجع به بازسازی تمدن داره و بر این باور دنیا نباید بشه مثل همونی که بوده و جلوی فساد رو باید از همینجا گرفت اما سکو کاملا مخالفه این موضوع هستش و میخواد تک تک آدم هارو زنده کنه ! به احتمال زیاد تو قسمت بعدی مشکلات بین این دوتا بیشتر هم میشه !


بررسی قسمت سوم انیمه Dr. Stone

تو قسمت سوم کم کم داستان جون میگیره و پیچ و خم ها مشخص میشه ! تو این قسمت بالاخره یوزوریها احیا میشه ! نحوه قرار گیری یوزوریها بین شخصیت های اصلی و عدم استفاده از این شخصیت به شیوه مرسوم فیلم های هالیوودی خیلی جذاب و دلنشین بود !

اما مهمتر از اون سوکاسا هستش ! سوکاسا خیلی جالب وارد داستان میشه و منطقش رو پیاده میکنه ! شخصیت بدی که در اصل خوبه و جذابیت های زیادی برای بدست آوردن شخصیت بد محبوب داره ! با توجه به قدرت زیادش و زاویه دید جالبی که داره خطری بسیار بزرگ در احیای تمدن به حساب میاد و سنکو این موضوع رو خوب میدونه به همین خاطر تیم سه نفره راهی کوه های آتشفشانی میشن تا بتونن بوسیله تکنولوژی یا همون ساخت باروت جلوی سوکاسا رو بگیرن !

نکته جالب این انیمه توضیح هر چیزی با علم هستش که برای من یکی خیلی جذابه ! شخصیت سنکو و دیدش نسبت به دنیای پیرامونش به شدت مورد پسند هستش ! اما چیزی که خیلی تو مخه اینکه هنوز هیچ چیز ماوراءالطبیعی که بشه ربطش داد به اتفاق بزرگ وجود نداره !

از طرفی جنگی که بین سنکو و سوکاسا شکل گرفته به نظر میرسه در ادامه هی عجیب تر و خطرناک تر هم میشه ! اها راستی تو این قسمت دلیل ترک خوردن پوست هم مشخص میشه که باز یه دلیل علمی براش مطرح میشه نه یه چیز سوپرنیچرال !!!


بررسی قسمت چهارم انیمه Dr. Stone

خب این قسمت شاهکار بود همه چی عالییی و اگه بخوام نمره بدم به این قسمت 10 میدم !!! بی برو برگرد!

تو این قسمت بالاخره مشخص میشه غیر از این چهار نفر احیاء شده های دیگه ای هم هستن! 3 تا سیگنال دود از 3 منطقه مختلف به نمایش گذاشته شد اما فقط یه دختره رو نشون دادن که بهش میخوره خیلی قوی و فایتر باشه !

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

از طرفی شاهد فلش بک بسیار ناب و زیبا از بچگی سنکو بودیم شخصیت اصلی داستان که از کودکی با هوش بالا به دنیا اومده ! عدم نمایش چهره پدر سنکو و نمایش از خودگذشتگی اون برای تحقق رویای پسرش فوق العاده بود ! تو این فلش بک ها متوجه میشیم سنکو و تایجو از بچگی باهم بزرگ شدن و حالا میفهمیم گه رابطه عمیقی بین این دوتا هست همچنین شاهد این موضوع هستیم که یوزوریها هم از مدت ها قبل وارد تیم دونفره اینا شده و اینا در اصل یه تیم ناب و باحال هستن!

جدا از فلش بک که خیلی ناب بود، این قسمت خصوصیات عاطفی و شخصی جالبی رو از کارکترها به نمایش میزاره ! مرام و علاقه و احترام سنکو به تایجو و یوزوریها ، نترس بودن و شجاعت یوزوریها ! و در نهایت اعتراف علاقه سوکاسا به سنکو و اشاره به اینکه اگه 3700 سال قبل بود تو بهترین دوستم میشد!

و در نهایت مرگ سنکو!!!! من باورم نمیشه سنکو مرده باشه این موضوع خیلی تو مخه اصلا را نداره مرده باشه و به احتمال زیاد سنکو باهوش یه فنی زده !


بررسی قسمت پنجم انیمه Dr. Stone

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

همونطور که فکرش رو میکردیم سنکو یه فنی زده و به نظر میرسه قرار دوباره به داستان برگرده گرچه هنوز معلوم نیست که زنده اس با این حال اصلا راه نداره شخصیت اصلی داستان از بین بره !

نمایش صحنه هایی از یه تایم لاین دیگه جایی که سنکو و سوکاسا باهم دوست بودن هم خیلی عالی بود!

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

این قسمت هم مجدد تمرکزش روی سنکو هست ! به نظر من سنکو یکی از بهترین شخصیت های انیمه ای که تا الان دیدم و به شدت جذابه !

بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone

تو این قسمت شاهد اون 6 ماهی هستیم که سنکو قبل تایجو احیا میشه ! نکته جالب اینجاست که ما شاهد یه شخصیت باهوش هستیم ولی این شخصیت پله پله و با پیگیری و تلاش های زیادش موفق میشه و ول نکردن رویاش به هر شکلی که شده خیلی جذاب و قابل لمس هستش ! پروسه تکامل 6 ماه و وجود اون میمونا که نمادی از ادمهای احمق جامعه بودن حرف نداشت !

از تایجو خیلی کم حرف زدم یکم اینجا راجع بهش حرف میزنم آدم ساده و مطیعی که برای کمک به دوست و عشقش هر کاری میکنه ! و به شدت به سنت و رسوم احترام میگذاره نمونه یه آدم خوش قلب استریو تایپ ژاپنی !

تو قسمت پنجم هیچ اشاره ای به اون دختره و سایر احیا شده ها نشد در نتیجه به نظر میرسه قسمت ششم بخش های جدیدی از داستان رو برای ما به نمایش بگذاره !

 

به روز رسانی »

بررسی قسمت ششم انیمه Dr. Stone ؛ کوهاکو کیست؟


خب امیدوارم از بررسی این 5 قسمت خوشتون اومده باشه ! انیمه Dr. Stone هر جمعه شب پخش میشه در نتیجه شنبه ها منتظر بررسی باشید ! بررسی وینلند ساگا هم به زودی منتشر میشه، بررسی چند انیمه جدید رو هم به زودی شروع میکنیم پس با کلی بررسی قرار کنارتون باشیم ! مثل همیشه منتظر نظرات شما رفقای انیمه باز هستم ! آها تا یادم نرفته بگم موزیک اوپنینگ و اندینگ رو هم در یک پست جدا راجع بهش حرف میزنم و موزیک هارم براتون توی کانال نماشا منتشر میکنم ! در ضمن یه سوپرایز ناب هم در زمینه موسیقی انیمه داریم که بهتون میگم ! پس تا بررسی دیگه !!!

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 
 
 

47 دیدگاه در “بررسی قسمت یک تا پنج انیمه Dr. Stone ؛ رستاخیزی از جنس سنگ !

ببخشید این انیمه هم قراره مثل black clover انیمه طولانی باشه یا خیلی باشه 24 قسمتی ؟

اگر قرار باشه کلش ساخته شه آره مانگا ظرفیت چند فصل شدن رو داره ! اما خب مسائلی مثل میزان فروش و محبوبیت در ادامه ساخت تاثیر بسزایی دارن

اتفاقا درگیر پیدا کردن انیمه بودم ، ک شما اینو معرفی کردید
دیدمش انیمه قشنگیه..
ممنون از بررسیتون.

ممنون از شما خوشحالم که مورد علاقه بوده

آقا یه سوال به این نوع انیمه ها چی میگن منظورم اینه که ژانر خاصی دارن. .چند انیمه مثل این یا قهرمان سپر یا هنر شمشیر زنی آنلاین بهم معرفی کنین لطفا

ژانر این انیمه » ماجراجویی، علمی تخیلی ، شونن هستش
میتونید سری لیست های بهترین انیمه ها به انتخاب مجله وارونه رو مطالعه کنید کلی انیمه خفن توش معرفی کردیم

خوب بود به کارتون ادامه بدید

منون از شما و خوشحالم بررسی مورد علاقه تون بوده

سلام،ببخشید این قسمت هاش چند شنبه ها میاد؟

جمعه شب پخش میشه

با سلام
خیلی متشکرم که بررسی این انیمه رو گذاشتید من دو قسمت اول رو دیدم کمدیش تو ذوق میزد با این حال چون شما گفتید خوب میشه یه نگا بهش میندازم
خوب شده سایت دوباره فعال شده یه چند وقت خیلی کم کار بود
اگه میشه انیمه Kimetsu no Yaiba رو هم یه بررسی کلی بکنید انیمه بدی نیس
بازم ممنون به خاطر زحماتتون

نگاش کن خوشت میاد . مرسی آره داشتیم آماده میشدیم که خفن تر ظاهرشیم !
Kimetsu no Yaiba خودم دیدم و بررسیش هم میکنم به احتمال زیاد
سپاس از شما که مارو دنبال میکنید و انگیزه برای بهتر شدن و تلاش بیشتر میدید

ببینید…..الان خیلی خرکیف شدم من اینجوری
سرگرمی یک ماه اینده ام تعیین شد…..انیمه دکتر استون
و سریال دارک
اینم از تابستون ما که با وان پانچ و اتک و پیکی بلایندرز و مایندهانتر رفت
مایندهانتر واقعا جالب بود….ولی اخراش رو گند زدن
خلاصه اینکه پیشنهاد میکنم ببینید مایندهانترو…..چون واقعا خوبه بعضی جاها …..مخصوصا دیالوگ ها
ببخشید از سریال حرف زدم زیاد
بریم سراغ انیمه
این تابستون اتک ان تایتان که تموم شد…..میخواستم خودکشی کنم از بس قشنگ بود….ولی به این فکر کردم که دو سال دیگه فصل جدیدش میاد
بعدش هر انیمه ای که انتخاب کردم مزخرف بود
رفتم انیمه ی devilman cry baby رو دیدم که افتضاح بود……سه قسمت دیدم نزدیک بود بالا بیارم
حالا نیایید توی کامنتا بگید فلسفی بود و قشنگ بود…..چون نبود…..من 10 ساله دارم انیمه و سریال و فیلم های ریت بالا و بهترین ها رو میبینم…..و صد در صد این دویل من رفت توی لیست بدترین انیمه ها
بعدش رفتم سراغ الفن لاید(ترانه ی پریان) که واقعا قشنگ بود بعضی جاهاش…..ولی وسطاش دیدم حس نداره ولش کردم…….
ادم وقتی اتک ان تایتان میبینه دیگه هیچ انیمه ای راضیش نمیکنه
خلاصه امیدوارم که دکتر استون خوب باشه…
مرسی از اقای دست پیمان عزیز که برای این جامعه این همه زحمت میکشن…….قابل تقدیره زحماتشون

مخلص برادر
مرسی از خودت که مارو دنبال میکنی !، دویلمن کرای بیبی رو باهات موافقم، اما الفن لاید رو تا آخر ببین خوشت میاد حتما.
دکتر استون به نظر میاد پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به یکی از بهترین انیمه های سال 2019 رو داشته باشه !

میدونی الفن لاید رو همین احساس رو بهش داشتم….پس حتما تمومش میکنم
دکتر استون هم دو قسمت اولو دیدم زیاد مطمعن نیستم……اما انگار باید چند قسمت ببینم تا خوشم بیاد
بازم ممنون به خاطر همه چی

فک کردم به خاطر اتک هایپ میشی چرت و پرت مینویسی نگو کلا همینی!

برادر انقدر اذیت میشی از خوندن نوشته های من چرا میخونی؟؟؟ و وقت با ارزش رو هدر میدی ! هم وقت من و میگیری هم وقت خودت ؟ نمی فهمم !!!

سایتت به خاطر قضیه اتک توی مرورگرم ذخیره شده خواستم پاکش کنم گفتم بیام چیزیم گفته باشم.

اتک رو هم که دوست نداشتی ! حالا عب نداره مطالب منو نخون مال بقیه بچه هارو بخون کلی مطلب باحال دیگه داره سایت

سلام می خواستم چند تا انیمه معرفی می کنم که درحال پخشه قبل از اون بگم که به نظر من آقای دست پیمان، بهتره که انیمه های درحال پخش رو بررسی کنید،چرا؟ چون یک حال هوای جذابی برای من مخاطب پیش میاد که دارم مطلب رو مطالعه می کنم منظورم حسیه که به دلیل اینکه شما هم نمیدونین قراره چه اتفاقی بیفته هست برم سراغ معرفی اول از همه انیمه شبدر سیاهه البته درسته که قسمتای زیادی ازش رفته ولی بازم همچین تقریبا داستان اصلی تازه داره شروع میشه و قبلش ابهامات زیادی نبود و دومیش هم انیمه تیغه شیطان که همونطور خودتون دوست دارید فضای دارکی مثل توکیو غول داره به نظر من همین سه تارو بررسی کنید زیادم هست در کل ممنون میشم بررسیشون کنید و همینطور این انیمه رو ادامه بدین بازم ممنون😊😊

ممنون از شما دانیال
مرسی از پیشنهادات و منم باهات موافقم انیمه هایی رو که تموم شدن احتمالا بررسی کلی میریم انیمه های در حال پخش رو قسمت به قسمت

یه پیشنهاده دیگه هم داشتم برای برسسیتون وان پانچ منو دیدیم ولی مثل اتک تایتان یا دکتر استون یا توکیو غول لایه و پیچیدگی نداره یعنی مفهومش ساده است ،من خودم برای اتک تایتان حتما نقدتونو میخوندم چون خیلی چیزای گنگ برام روشن میشد یا توکیو غول که فصل اخرش واقعا نیاز بود ولی وان پانچ منو نقدش مثل خودش میشه با یه مشت کاره حریفو تموم میکنه البته باز سلیقه خودتونه شما بهتر میدونید

نظر جالبی بود مرسی که گفتی نظرت رو بهش فک میکنم !

منم تازه دنبال میکنم من که خوشم اومد دمت گرم از بررسیت بیشتر فعالیت کن من از طریق این سایت خیلی انیمیشن های توپی دیدم در ضمن Kimetsu no Yaiba و jojo هم شروع کردم بنظر این دو تا انیمیشنم خیلی خوبن تیغه شیطان انیمیشن جدیدی تو سبک توکیو غوله ولی جوجو یه انیمیشنیه که ناشناختست هر کیم ندیده حتما پیشنهاد میکنم ببینه سطح گرافیکش چهره ها یه حور دیگه نشون داده شده و جذابش میکنه مانگاشم خیلی قدیمیه حتی از وان پیس خیلی از انیمه ها مثل ناترو و خیلی ها دیگه به خاطر احترام به مانگاش اشاره هایی تو قسمتاش بهش کردن

ممنون از شما که مارو دنبال میکنی امین
چشم فعالیتم رو هم افزایش میدم
ممنون از پیشنهاداتت رو این انیمه ها هم یه نگاهی میندازم
و در نهایت خوشحالم که تونستیم مطالب مفیدی منتشر کنیم که مورد علاقه بوده

همینه که بررسیش رو جالب میکنه. خودم به شخصه برای فهمیدن خیلی از بخشهای تاریخیش کلب مطالعه کردم و وقت گزاشتم
حیفه به این سادگی fate نادیده بگیریدش

من اینو پیشنهاد میکنم:
Lord El-Melloi II Sei no Jikenbo: Rail Zeppelin Grace Note
سری Fate خیلی جا برای بررسی داره

لورد ال ملوی رو هم تو نظرم هست ! اما سری Fate خیلی خیلی خر تو خره و مثل باتلاق میمونه بری توش اسیر شدی

همینه که بررسیش رو جالب میکنه. خودم به شخصه برای فهمیدن خیلی از بخشهای تاریخیش کلب مطالعه کردم و وقت گزاشتم. حیفه fate رو به این سادگی نادیده بگیرید.

خوب تو چرا بررسیش نکنی ! من خیلی با سری فیت/ زیرو حال نکردم بدم نیومد ها اما باب دلم هم نیست ! اما تو اگه علاقه داری و حالش رو داری یه بررسی بکن ما میزاریم تو سایت

اینم حرفیه
کجا براتون بفرستم؟
چارچوب بندی موردنظرتون رو هم بهم بگید…

برامون ایمیل کن info@varune.com
چارچوب خاصی هم مدنظر نیست به اون صورت جز اینکه نوشته در حد و در سطح باشه

ایمیل کردم

منم میتونم هر انیمه ای رو میخوام بررسی کنم؟

آره اگه جذاب باشه ئئ دنبال کننده داشته باشه ! ما که زیر همه بررسی های اتک زدیم هرکی دوست داره میتونه به نمونه بررسی برای ما بفرسته

حقوق هم میدین؟؟
😂😂😂

اگه کارتون خوب باشه حقوق هم میگیرید قطعا

جسارتا چقدر میگیریم؟؟

برادر اینجا فروشگاه نیست که قیمت بدم شما ایمیل بده از اون طریق مکاتبه میکنیم

سلام جناب دست پیمان
ممنون که این انیمه رو بررسی کردید
راستش به نظرم برای بررسی انیمه ی one punch man گزینه ی خیلی خوبیه
یعنی خیلی عالیه
در نهایت خودتون میدونید
بعد اینکه سریال dark فصل ۳ رو می دونید چه زمانی میاد؟
بعد اگه میشه دو فصل اول رو هم یه بررسی بکنید چون برام جالب بود
یعنی خیلی خیلی جالب و خاص بود
منو یاد stein gate مینداخت البته بعضی جاهاش
خصوصا آخر فصل دو که میگه من از یه دنیای دیگه اومدم
احتمالا داره به همون قضیه ی خط های دنیا وارد میشه
به نظرم سریال خیلی خوبی بود
واقعا منو میخکوب می کرد
اصلا از دیدنش خسته نمی شدم
هر چیزی رو که در نهایت خودتون میل دارید بررسی کنید
ممنون از شما

خواهش میکنم ممنون از شما
وان پانچ من رو هم به احتمال زیاد میرم تو کارش
سریال دارک فصل 3 درست یکسال دیگه میاد
سریال دارک حرف نداره ما همون موقع که اومد تو مجله معرفیش کردیم
از ابتدای فصل دوم مبحث تایم لاین های موازی و مولتی یونیورس مطرح میشه
شبیه اشتاین گیت هست چون هردو داره رو مبحث زمان و سفر در زمان مانور میدن

ببخشید میتونید چن تا سریال خوب بهم معرفی کنید
مثلا بهترین سریالایی که تا حالا دیدید
تو هر سبکی باشه فرق نمی کنه
سالش هم فرقی نمیکنه چه جدید چه قدیم
ممنون از شما

برادر کلی سریال خوب تو بخش سینما و تلویزیون منتشر کردیم یه سر بزن

میدونم
منظورم سریالایی که خودتون دوست داشتید رو برام فهرست وار بنویسید همین جا با اون شرایطی که بالا گفتم
دیدم اونا رو

من آخه سریال هایی که دوست دارم فک کنم خیلی جداب نباشه !
سوپرانوس
مایند هانتر
فرینج
دارک
توئین پیکس
تو این جدیدا چرنوبیل
فصل اول ترو دیتکتیو
وایر
فریزر/Frasier
ریک و مورتی
لویی
فارگو
اکس فایلز
سوت پارک / South Park
اینا ترتیبشون مهم نیست همشونو دوست دارم

واقعا انیمه جالبی دقیقا می خواستم درخواست کنم این انیمه رو بررسی کنید با توجه به اینکه قسمت های زیادی ازش نرفته خوب بهتر میشه بررسیش کرد،اگه میشه انیمه های دیگه ای که می خواین بررسی کنید معرفی کنی،کنید ممنون از بررسیتون موفق باشید

آره این انیمه حیلی نابه منم خیلی خوشم اومد ازش ! مرسی از شما که مارو دنبال میکنی
والا گزینه های زیادی هست ! شاید Beam ، شاید Astra Lost In space ، شاید وان پانچ من
پیشنهاد شما چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *