بررسی قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re
انیمه و انیمیشن

بررسی قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re 

تحقق یک رویا

با سلام  خدمت دوستان با بررسی قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re در خدمت شما هستم.شما می تونید بررسی قسمت های قبل را از اینجا بخونید. قسمت 9 فصل چهارم انیمه توکیو غول به نظرم قسمت خوبی بود گرچه همچنان احساس می کنم نکاتی که سایه روشن بود می تونست بهتر از این باشه و بخش های دیگه ای از مانگا رو برای تمرکز انتخاب می کردن ! اما با این حال این قسمت تونست هایپ و هیجان قسمت قبل رو به خوبی آروم کنه از طرفی هم همچنان مخاطب رو تو حالت استند بای قرار میده و به شما میگه هر لحظه ممکنه یه اتفاقی رخ بده!

این قسمت رو به نوعی میشه عملی شدن آرمان های کانکی بدونیم ، همکاری و دوستی انسان ها و غول ها باهم ! چیزی که وقتی بیشتر بهش فکر میکنم میبینم هیده و سایرین به خوبی پتانسیل هیولای کانکی رو درک کردن و از همین فرصت برای آشتی انسان ها و غول ها استفاده کردن! دوتا چیز خیلی ذهن منو تو این قسمت درگیر کرده، یکی رفتار ایتوری و اقدام به تحریف آرمان کانکی و از طرفی خودکشی پرفسور کانو که خیلی عجیب بود!!!

به غیر از این مواردی که گفتم در ادامه سایر اتفاقات رو هم بررسی می کنم تا به درک بهتری از این قسمت برسیم.پس با بررسی قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re همراه من باشید.

فروتا

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

فروتا به نظر من یکی از مریض ترین شخصیت هایی که تو انیمه دیدم! خیلی عجیب همه چی براش مضحک هستش و رفتار خودش مضحک تر از همه ! نمی تونم درست تشخیص بدم که کاری که میکنه فقط برای تفریح و لذت بردن خودشه یا داره یه هدف مهمتری رو دنبال می کنه ! شاید هم هر دو!  اما در کل خیلی شخصیتی سمی داره.

ماتسوکی هم که فهمیده چه اشتباهی کرده پشیمون به فروتا میرسه و فروتا عملا مجددا با حرف هایی که تحویل ماتسوکی میده اونو تحریک میکنه ! افزایش عذاب وجدان که منجر به اقدام به خودکشی شد !!!!

هیولا

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

به شخصه از این حالت کانکی خیلی خوشم نیومد! این حالت بخشی از کاگونه کانکی هستش یا فرم جدید رو نمیدونم ! اما چیزی که میدونم اینه این ساختار و ارگان بیولوژیکی بیشتر شبیه ارگان های فرازمینی هستش و تبدیل کانکی به این فرم خیلی به نظرم غیر منطقی میاد و این تغییر خط اصلی داستان رو دنبال نمیکنه ! انگار تو فکر نویسنده این جوری بوده » (تهش کانکی رو یه هیولا گنده کنم یکم جذاب شه !!!)

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

از طرفی پرتاب کردن بخشی از کاگونه و تبدیل شدن اونا به هیولا هایی شبیه ونوم / Venom هم خیل جذاب نبود و کمی هم غیر منطقی به نظر می رسید!

هیده

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

هیده کمی بیشتر از هدفش میگه و چیزی که جذاب می کنه این هدف رو، دلیلی که برای کمک به کانکی داره ! هیده در جواب آمون میگه من از این یارو خوشم میاد! همین!!! اصلا مرام کش شدید شدم !!! به هر حال هیده خیلی نبود ولی زمانی که اومد تونست بزرگترین آرزوی کانکی رو تبدیل به واقعیت کنه ! آشتی انسان ها و غول ها !

پرفسور کانو

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

وقتی اسلحه تو دستش دیدم فکر کردم میخواد کرونا رو بزنه! اما وقتی اسلحه رو گذاشت رو شقیقه ش ، خیلی تعجب کردم!!!، کانو با این کارش خیلی از مسائل مرتبط به خودش رو زیر سوال برد !

کانو دقیقا داشت به آشتی انسان ها با غول ها کمک می کرد ؟ داشت به مردم می فهموند که از غول ها میشه برای خیلی از مصارف پزشکی کمک گرفت؟ یا فقط یه دانشمند دیوانه بود که دوست داشت هیولا بسازه ؟؟؟

از طرفی چرا خودش رو کشت؟ حس گناه و عذاب وجدان ؟ یا اینکه حالا وظیفه خودش رو انجام داده و می خواد با کشتن خودش به پیش خانواده اش برگرده!؟

کلا کانو خیلی مجهول بود ، مثل آریما و خیلی از شخصیت های دیگه که جا داشت بیشتر ازشون بدونیم !!!

ایتوری

یه چیزی این وسط درست نیست !!! ایتوری دوست قدیمی رنجی و اوتا هستش! اما داره با اوتا و فروتا بر علیه کانکی کار میکنه ! چراش رو نمی دونم اما الان بعد این همه مدت سر و کله ش بی دلیل پیدا نشده !!!! کلا رفتارش خیلی عجیبه!!! به نظر در قسمت های بعدی شاهد شخصیت تاریک و حالت غول ایتوری خواهیم بود!

سوکیاما

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

یکی از دلایلی که نقشه ایتوری نگرفت، سوکیاما بود! چقدر هم خوب این کارو کرد و چه پرفورمنسی با چشای گریون ارائه کرد!!! خیلی ازش راضیم !!! از همه مهمتر صدا پیشه سوکیاما عالی بود تو این قسمت !!!

سوزیا

قسمت 21 انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

به نظر من بهترین گزینه برای تایید همکاری غول ها با آدم ها سوزیا بود! اونهم به خوبی کنار اومد با این موضوع ! اما چیزی که برام خیلی جذاب نیست ! اینکه سوزیا انگار درک زیادی نداره ! تا قسمت قبل دنبال کشتن کانکی و اجرای فرمان فروتا بود و حالا حامی کانکی ! 

ماتسوکی

استفاده از استایل پاپ آرت برای نمایش ضربه ها خیلی جذابه !
استفاده از استایل پاپ آرت برای نمایش ضربه ها خیلی جذابه !
یونه باشی عالی بود ! صداپیشه هم فوق العاده بود.
یونه باشی عالی بود ! صداپیشه هم فوق العاده بود.

ماتسوکی بعد تحریک شدن توسط فروتا به هم تیمی های قبلی خودش حمله میکنه ! اما با رفتار بسیار مناسب اوریه و یونه باشی، ماتسوکی میفهمه که برای دوستاش مهم هستش و اونا هیچوقت تنهاش نمی زارن! و از خودکشی منصرف میشه . از طرفی بالاخره معلوم میشه تورسو ماتسوکی رو زمانی که بچه بوده دزدیده و به احتمال زیاد شکنجه ش میکرده و اتفاقی که تو غار بین این دوتا افتاد انتقام ماتسوکی از تورسو بوده!!!!

همچنین لحظه آخر اوریه به شیرازو اشاره کرد و با توجه به اینکه شاهد نجات شیرازو بودیم احتمال میدم شیرازو برای قسمت های بعدی به انیمه برگرده !

 

خب امیدوارم از بررسی این قسمت خوشتون اومده باشه ! مثل همیشه منتظر نظرات و اطلاعات جالب شما راجع به انیمه توکیو غول هستم.

در ادامه بخونید »

بررسی قسمت ۲۲ انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

مطالب مرتبط

15 دیدگاه

 1. hossein

  سلام دمت گرم خیلی با نقداتدحال میکنم فقط فصل بعدی در کار هست یا نه ؟ مانگاشو چه قدره و چجوری میشه تهیه کرد ؟ هیده چجوری زنده موند؟ بعد مگه اوتا با کانکی دوست نبود چرا الان علیه اونه؟

  1. علی دست پیمان

   ممنون لطف داری، فصل بعدی در کار نیست و این فصل آخر هستش! مانگارو تو نت سرچ کنی گیر میاری! هیده رو منم نمیدونم ! فک کنم اوتا و سایر اعضای گروه دلقک منطق جالبی برای مخالفت با کانکی دارن باید وایستسم تا ببینیم!

 2. امین

  اقا یه انتقاد اگه ناراحت نمیشی خداییش داری ابکی نقد میکنی قبلا بهتر نقد میکردی شاید بخاطر بی علاقگیت باشه حقم داری مثلا تو همین قسمت میتونستی یه اشاره ای به پیدا کردن فلز و.. یا شخصیت ریزه میکردی نه به نقد حمله به تایتان که فریم فریم نگاه میکنی تجزیه تحلیلم میزاری نه به این بازم ممنون فقط قسمت بعدی قسمت اخراه یا فصل بعدی داره؟

  1. علی دست پیمان

   انتقاد به جا هستش! با شما موافقم اینجوری نیست آبکی بررسی کنم اما داستان خیلی بد شده وجذابیتش رو از دست داده ! نه فک کنم 3 قسمت دسگه بیاد

 3. MikaEvilETO

  اقا یک سوال این حلقه که توکا به کانکی داده بود
  خب قبل از اژدها شدن کانکی دست و پاهاش قطع شده بود فقط سینه خیز میرفت اونوقت این حلقه چطور همراهش بوده ؟
  نکنه توی جیبش گذاشته بوده ؟ اخه عجیبه حلقه رو معمولا توی دست میکنن

  1. علی دست پیمان

   حلقه تو زنجیر بود و کانکی انداخت گردنش!

 4. cs

  سلام خسته نباشید
  اون تصاویر از ریزه به نظر نمیاد در واقعیت باشه(به احتمال بالا)
  احتمالا دوباره عین فصل اول داره تو ذهنش میگذره چون تو یه تصویر کانکی لباس و دستش سالم بود.

 5. cs

  سلام خسته نباشید
  اون تصاویر از ریزه به نظر نمیاد در واقعیت باشه(به احتمال بالا)
  احتمالا دوباره عین فصل اول داره تو ذهنش میگذره چون تو یه تصویر کانکی لباس و دستش سالم بود

 6. فاطمه

  سلام ممنون از بررسی خوبتون ..

  تنها سوالم اینه ک الان هیده چطور تونست صحبت کنه؟! اصلا اون مدت ک نبود چ اتفاقی براش افتاد..
  و اینکه تبدیل شدنه کانکی ب هیولا چ ربطی ب ریزه داره؟؟
  یکم گیج کننده شده داستان

  1. amirhossein

   اینارو باید حتما در قسمت های بعدش مشخص کنن!!!
   و مثل فصل سوم نشه که همینجوری یهو اومدن چند سال بعد و کلی شخصیت وارد کردن(البته تو مانگا شرح داده شده)
   اما نباید ولشون میکردن.و الان هم کلی سوال بی پاسخ داریم ما!!, و به نظر میاد که اخرشم بی پاسخ بمونه!

  2. علی دست پیمان

   هیده احتمالا یکی یه دستگاهی نسب کرده براش! هیده تو درگیری های فصل دوم آسیب جدی به لب ، دهن و هنجره ش وارد شده واسه همین صورتش رو میپوشونه ! اما کجا بوده رو نمیدونم !
   چون کاگونه کانکی مال ریزه هستش احتمال زیاد باید ریزه یه تصفیه حسابی با کانکی داشته باشه !

 7. amirhossein

  سلام و خسته نباشید..ممنون برای نقد انیمه.باز هم خیلی خوب مثل همیشه.اگر خداییش شیرازو بیاد دیگه انیمه رو نمیبینم.مرگ نورو هم هیچج میشه.اونم ک اصن نباید میمرد!!بعد ریزه هم که زندس طبق چیزی که دیدیم اخرش..با اهنربا دارن دنبال کانکی میگردن!!!!
  روز به روز دارن انیمه رو داغون تر میکنن.به نظر من جا داشت این قسمتو بهتر میساختن!!!

  1. علی دست پیمان

   مممنون از شما که مارو دنبال می کنی! منم موافقم اصلا اوضاع خیلی شیر تو شیر شده

 8. Danial

  چقد طراحی داغون بود این قسمت مخصوصا سوزویا اصلا حالم بد شد خدایی بچه ها کسی مانگارو خونده این قسمتارو لطف کنه بیاد توضیح بده اسپویل کنه هرجاشو که نشون ندادن یا مهمه نشون ندادن اقای دست پیمان دمتم گرم بابت نقد ولی اگر مانگا میخوندین مثلا چپترا حذف شده بعضی قسمتامهمشو داخل نقدتون میوردین خیلی خوب میشد در کل ممنون بازم با این وضع اسف بار انیمه نقدش میکنین

  1. علی دست پیمان

   آره طراحی خوب نبود واقعا! والا پیشنهاد خوندن مانگا برای بررسی حمله به تایتان ها هم مطرح شد توسط دوستان ! اما من کلا اهل مانگا نیستم و همیشه دوست دارم روند انیمه رو طی کنم نه مانگا! ولی با شما موافقم قطعا اگه مانگارو این فصل رو تا ته میخوندم بیشتر میتونستم کمک کنم ! اما واقعا نه وقتش رو دارم نه علاقه

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *