بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

 

شو تسوکیاما همراه کانکی یا دشمن او ؟

با سلام با بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re در خدمت شما عزیزان هستم.شما می تونید بررسی قسمت های قبل را از اینجا بخونید. قسمت هشتم همانند قسمت قبلی یک قسمت ساده و بدون اتفاق خاص بود گرچه سعی شده بود تا بیننده رو برای قسمت بعدی و درگیری های CCG با خانواده اشرافی Rosewald، آماده کنه.

تمرکز این قسمت بر روی Shuu Tsukiyama و نمایش سطح عذاب و افسردگی که بعد از ، گم شدن کانکی باهاش مواجه هستش، عطشی که سیر نمیشه !!! گرچه تو این قسمت یه نیم نگاهی هم به شخصیت شیزارو و احساسات اون بعد از کشتن قندق شکن اشاره میشه، چند کاراکتر جدید هم تو این قسمت طبق روال همیشگی معرفی میشن که بر خلاف قسمت های قبل تو این قسمت اطلاعات با سرعت کمتر و معقول تری دارن ارائه میشن، جدا از انیمیشن و گرافیک که هر قسمت داره بدتر میشه مخصوصا اوایل قسمت 8 و نمایش خانه خانواده Rosewald که واقعا اسفناک بود. 

اما جدا از مسئله انیمیشن، موسیقی این فصل به شدت زیبا و قابل اندیشیدن هستش، سیکونس های جذاب پیانو و استفاده از ترکیب های مختلف ملودی به عنوان عنصر اصلی، در تاثیرگذاری بیشتر انیمه فوق العاده هستش.

با من همراه باشید تا در ادامه به بررسی نکات مهم قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re بپردازیم.

کارن جانشین تسوکیاما

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

وفادارای کارن به تسوکیاما و خانواده، بسیار جالبه مخصوصا وقتی خودش اذعان داره از همه چی متنفره !!! نکته جالبی که راجع به کارن هست اینکه از قسمت دوم تا به الان خضور داشته و رفته رفته شخصیتش داره مهمتر میشه !

شیرازو و احساسات غولی!

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

برای اولین با تو فصل سوم روی شخصیت شیرازو فوکوس میشه ، شیرازو کاراکتری هستش که هنوز تقریبا هیچ چیزی از گذشته ش برای ما نمایش داده نشده اما احساس عذاب وجدان شدیدی که بعد از کشتن فندق شکن داره خیلی عجیبه مخصوصا صدای فندق شکن که تکرار می کنه من فقط دوست داشتم زیبا باشم.!!!

تاتارا از اعضای بلند پایه دسته آئوگیری

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

نگرانی آیاتو از وضعیت هینامی و ارائه پیشنهاد برای نجات اون از زندان CCG با واکنش تند تاکیزاوا مواجه میشه، جایی که تاکیزاوا یک بار دیگه جنون و عدم وجود عاطفه رو درون خودش به نمایش می گذاره  و براش همدردی غول با غول بسیار عجیبه!!!

آیاتو بعد از شنیدن حرف های تاکیزاوا عصبی میشه و تصمیم میگیره به تاکیزاوا خمله کنه، اینجاست که تاتارا با یک حرکت سریع به پشت آیاتو میره و اونو با یه دست کنترل می کنه !!! قدرت تاتارا به شدت عجیب به نظر میرسه !!! و همچنین نظر اون نسبت به اعضای آئوگیری، به نظر تاتارو با سگ باید مثل سگ رفتار بشه و اعضای گروه فقط نقش سرباز رو برای اجرای اهداف اون بازی می کنن! البته اینکه تاتارا از کی دستور میگیره و جایگاهش تو آئوگیری چیه هنوز مشخص نیست.!!

برادر همه دوست دارن !

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

اما مهمترین بخش قسمت هشتم از فصل سوم توکیو غول، رودرویی هینامی با هایسه درون زندان هستش، دیالوگ هایی که بین هینامی و هایسه رد و بدل میشن خیلی مهم و تاثیرگذار هستش. مخصوصا وقتی هینامی هایسه رو برادر صدا میزنه ، هایسه لحظه ای صدای کانکی رو میشنوه!!! به نظرم میاد تو دیدارهای بعدی هینامی با هایسه احتمال نجات هینامی توسط هایسه/کانکی شدت می گیره!

Chie Hori کیست و چه ارتباطی با تسوکیاما دارد؟

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

موشی کوچک یا Chie Hori عکاسی که انسان است و از ابتدای این فصل مشغول جمع آوری اطلاعات برای شو است، اما دلیل همکاری او با غول ها مشخص نیست، گرچه به نظر می رسد او از گذشته رابطه بسیار صمیمی با شو داشته است، و به نظر می رسد در ادامه داستان نقش مهمی را ایفا خواهد کرد!

یوی کوری و ایهی هایرو / Koori Ui و Hairu Ihei

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

معرفی دو مامور رده بالا، که قبلا هم در عملیات جغد حضور داشتن، نشان دهنده درگیری شدید در قسمت های بعدی بین CCG و خانواده Rosewald خواهد بود، هیچ بک گراندی راجع به این دو تا به الان گفته نشده، اما از ظاهر ماجرا مشخص هست که این دو بسیار خطرناک و باهوش هستند!

درخواست عجیب هایسه از اوتا !

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

هایسه در ادامه تحقیقاتش برای آشنایی بیشتر با کانکی، به سراغ اوتا میره و اطلاعاتی راجع به ماسک و کتابی که در قسمت قبل براش ارسال شده بود می گیره، نکته جالب توجه، درخواست هایسه از اوتا برای طراحی ماسک است. آیا طراحی ماسک باعث میشه تا کانکی از ماسک جدید برای پنهان کردن چهرش استفاده کنه ؟

نکته دیگه توضیح اوتا راجع به رنگ چشماش بود و اینکه چشماش رو تتو کرده، من خودم فکر نمی کردم به علت تتو چشماش سیاه هستن!

درگیری ماتسومه و هایرو

بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

با توجه به اطلاعات کمی که راجع به خملات رزوالد مطرح میشه، اینکه چطور اعضای CCG موفق به شناسایی و به تله انداختن ماتسومه و همدستاش میشن کمی عجیب بود! درگیری ماتسومه و هایرو هم بسیار جالب بود چرا که قدرت هایرو به عنوان یک انسان و آسیب رسوندنش به ماتسومه خیلی عجیب بود! در حالی که تو قسمت پنجم دسته Quinx نتونستن جلوی ماتسومه رو بگیرن !!!

اشک شادی!!!بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

شو همیشه از ابتدای آشنایی با کانکی، به او وفادار بوده و از طرفی هم درگیری احساسی شدید نسبت به کانکی از خودش نشون داده تا جایی که بعد از خبر ناپدید شدن کانکی دچار افسردگی شدید میشه! اما موضوع مهم اینکه کانکی همیشه نسبت به شو بی اعتماد بوده !!!

نکته مورد توجه اینکه، شو بعد از اینکه متوجه میشه کانکی زنده س چکار خواهد کرد؟ و آیا سایر غول های آشنا با کانکی، نظیر آیاتو، اوتا، و توکا از وضعیت شو با خبر هستند یا نه ؟

روی هم رفته قسمت هشتم، قسمت جالبی بود، نکته ای دیگه ای که باید اشاره کنم تیره تر شدن رنگ موی هایسه هستش که به نظرم در آینده به طور کل مشکی خواهد شد و اگر ماسک جدیدی هم طراحی بشه باید منتظر چهره جدید کانکی باشیم. لطفا شما هم نظرات خودتو رو در ارتباط با این قسمت با ما به اشتراک بگذارید .

 

مجله وارونه
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

خوب

7

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 55
دوست نداشتم: 11
میانگین امتیازات: 5
 
 

 

24 دیدگاه در “بررسی قسمت 8 فصل سوم انیمه توکیو غول Tokyo Ghoul:re

تشکر بابت نقد گفتنیارو گفتین دیگه واقعا این قسمت چیزی زیادی برای گفتن نداشت
ولی راز بزرگ چشمای اوتا هم مشخص شد و خیلیم جالب بود
اون عکاسه واقعا دویدنش انیمشنش خیلی بد بود کاش از هیجان انیمه کم نشه تو قسمتای بد 🙁
تشکر مجدد بابت نقد

شخصیت کانکی یا حالا همون هایسه زیر سایه ی شخصیت های دیگه داره کمرنگ میشه و این یه ذره اعصاب خورد کنه! همینطور از اون ابهت و خاص بودنش کم شده! ولی با این حال توکیو غول هم چنان جذابه و این فصل نسبت به فصل های قبل داستان های بیش تری داخله خودش داره!
همینطور ممنون بابت نقدای خوبتون. واقعا تکمیل کنندست چون شاید بعضی اوقات متوجه بعضی نکات نشم ولی اینجا کاملا می فهمم چه اتفاقی افتاد.

سلام میگم نقد و بررسی بقیه انیمه هارو هم میزارید؟ مثلا همین Attack On Titans که فصل سومش امسال پخش میشه اگه بزارید خیلی خوب میشه چون خیلی اتقاق های زیادی تو هر قسمتش میوفته و انیمه پر رمز و رازیه.

بله به امید خدا قصد بررسی انیمه اتک آن تایتان رو هم دارم با شروع فصل سوم هر قسمت رو بررسی می کنم

سلام و ممنون بابت نقد. نقدتون درست مثل این قسمت آرام بود و اطلاعات خوبی رو نمایش میده. خواستم در مورد اون عکاس کوچولو و ارتباطش با خوراک شناس بگم، که در موردشون توی یک ova از انیمه توکیو غول گفته شده است. در مجموع دو تا ova داره با نام های tokyo ghoul jack و tokyo ghoul pinto که یکی در مورد آریما و یکی در مورد اون عکاس کوچولو و خوراک شناس هستش، که پیشنهاد می کنم اگه ندیدین، حتما ببینین.
چیز جالبی که تو این قسمت برای من جالب بود، سعی آیاتو برای قانع کردن آئوگیری بود که هینامی رو نجات بدن، که از اون غول با اخلاق تندش بعیده و به نظر میاد که رفته رفته اخلاقش آروم تر میشه و فکر کنم بین اون و هینامی خبرهایی هستش.
در مورد چشمای اوتا، من از فصل اول فکر میکردم، که چشماش رو همیشه قرمز میکنه، و الان هم موندم این طوره یا اون داستان که برای هایسه گفت واقعیه؟؟؟
یه سوال برام پیش اومده: سیکونس یعنی چه؟؟
انیمیشن این انیمه هم هرچقدر بد شده باشه، چشمای من که دارای کم کم عادت می‌کنه، ولی امیدوارم در آینده خوب بشه.
یه توصیه هم دارم، هر وقت خواستید توکیو غول رو دانلود کنید، یه بررسی هم بکنید که سالمه یا نه، خودم چهارشنبه ۱۰۸۰ قسمت هشت رو دانلود کردم، بعدازظهر که خواستم ببینم، دیدم کامل دانلود نشده بود، پنج شنبه ۷۲۰ کم حجم دانلود کردم که صداش خراب بود. و امروز جمعه بالاخره ۷۲۰ رو دانلود کردم که خداروشکر سالم بود. برا همین دیر نظرتون رو خوندم، شرمنده. با تشکر از نقدتون.

ممنون محمد عزیز بابت اطلاعات مفیدی که دادی، sequence (سیکونس) به معنی توالی یا دنباله هست که بیشتر تو مبحث موسیقی به توالی های ملودیک و غیر ملودیک گفته میشه، من خودم راجع به OVA توکیو غول چیزی نشنیده بودم حتما میبینم ! ولی من هنو با انیمه مشکل دارم واقعا!!! دیشب داشتم قستم هفتم از فصل سوم My Hero Academia رو میدیدم، اولا چقد خوبه این انیمه و در وحله دوم انیمیشن بی نظیری داره هی می گفتم کاش توکیو هم همین بود

سلام به نظرم سوزویا جوزو صدا گذاریش تغییر کرده و بسیار پسرفت کرده و همچنین ظاهرش خیلی اروم شده و به نظرم رنگ موهاش خوب نیس کاش همون سفید بود… همچنین دیگه اون دیوونگی و بی احساسی رو نداره که باعث افت 50 درصدی اش میشه

سلام.خسته نباشید.
در مورد رابطه chie hori و تسوکیاما باید بگم این انیمه،2 تا قسمت ویژه داره.یک قسمت مربوط به گذشته ایمارو و یه قسمت مربوط به گذشته تسوکیاما
اگر توی گوگل سرچ کنید:اوا های انیمه توکیو غول براتون میاد. این دو قسمت بسیار زیبا و جذاب هستن و خیلی از ابهاماتو درباره ایمارو،چیه هوری و تسوکیاما بر طرف میکنن

سلام
به احتمال زیاد تاتارا سرپرست اتو و دستیار اون در آئوگیری باشه.
زمانی که اتو بچه بوده و پدرش اونو رها می کنه تا با غولا بجنگه،تاتارا اونو با خودش می بره (احتمالا فقط تک چشم بودنش توجه تاتارا رو جلب کرده) و کمکش می کنه تا قوی بشه و درخت آئوگیری رو تشکیل بده.

ببخشید هنوز اعلام نمیکنید اهنگاشو از کجا باید بگیریم؟

سلام و ممنون از نقد زیباتون از همه مهمتر کمکی که در فهم بیشتر این انیمه که تقریبا سانسور شده مانگاش هست ، دارد
بنظرم حضور کاراکترهای جدید و گذشته مبهم آنها که در قسمتهای قبل اشاره ای کوتاه هم بهشون نشده کمی داستان انیمه و مانگاشو به حاشیه برده و یه جورایی گنگ شده که البته به لطف شما و دیگر دوستانی که وقت صرف نقد این انیمه کردن ابهامات تا حدودی رفع شده
اما بنظرم زیبایی خاصی در قسمت 12 این انیمه در تغییر هایسه به کانکی وجود داره
شنیدم که قراره فصل 3 انیمه غول توکیو 24 قسمتی باشه پس باید منتظر بود و دید که سازنده انیمه چطور پایان داستانو جمع میکنه

ممنون از شما بله توکیو غول : ری در دو فصل منتشر میشه که فصل اول در 12 قسمت پخش شد و فصل دوم هم در 12 قسمت قرار از مهر و آبان 97 پخش بشه

سلام مجدد. چند تا مسئله کوچیکه برام پیش اومده.
اولیش خواستم چند تا غلط املایی رو گزارش کنم. در بخش مربوط به کارن، حضور رو خضور نوشتید. و در بخش مربوط به تاتارا حمله رو خمله نوشتید. و در بخش مربوط به هایرو و ماتسومه حملات رو خملات نوشتید.
و سوال اصل کاری، الان تو حدودی دقیقه ۱۵ و ثانیه ۲۰، اون دختر نونوا که اسمش کوساکا بود، همون دوست دوران مدرسه توکا تو فصل یک و دو بود؟ (تو چند تا عکس که شخصیت های فصل دو و سه رو مقایسه میکرد، این قضیه بود. علاوه بر آن، دختری که در فصل دوم در آنتیک شروع به کار کرده بود، الآن عضو دلقک هاست (همونی که پرید روی اوتا).)
با تشکر از پاسخ گویی.

مرسی که گفتی آره اون به خاطر تایپ سریعه باید برم تصحیح کنم ! والا الان اصلا یادم نیست ! ذهنم بدجور درگیر اتک آن تایتان هستش اما یه بررسی ریز می کنم میام جوابتو میدم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *