پربازدیدترین ها
انیمه و انیمیشن

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix که حتماً باید آنها را تماشا کنید 

انیمه‌های برتر نتفلیکس Netflix به انتخاب مجله وارونه ! بخش اول

درود بر شما، دوستان اوتاکو و غیر اوتاکو. پس از مدت‌ها به جای معرفی بهترین انیمه‌های سینمایی و بهترین انیمه‌های سریالی ، اینبار برای تنوع قراره به معرفی بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix بپردازیم.

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix رو همون طور که میدونید یا نمی‌دونید، نمی‌تونیم بگیم که شامل لیستی از بهترین انیمه‌های ساخت نتفلیکس Netflix است.

چون نتفلیکس Netflix در این انیمه‌ها بیشتر به عنوان حامی مالی، صاحب حق پخش، صاحب کلی انیمه یا گاهی هم در ساخت انیمه به عنوان کسی که یه دستی رسونده، ظاهر شده است. پس عمدتاً نتفلیکس Netflix سازنده‌ی اصلی نیست!

بگذریم، لیست بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix قراره با توجه به در راه بودن انیمه‌های دیگری از نتفلیکس Netflix، شامل چند بخش ۱۰تایی باشد.

همزمان طی یه سری رایزنی‌ها، معرفی انیمه‌هایی مثل باکی و کستلوانیا به لیست بعد موکول شد. که از طرفداران این انیمه‌ها عذرخواهم.

اما خوب هر معرفی که ما میذاریم، به طور حتم یه سری‌ها به خاطر قرار گرفتن انیمه مورد علاقشون انتقاد مثبت و یه سری‌ها عکس‌ش. پس هر معرفی که ما می‌ریم، قربانی‌های خاص خودش رو داره.

اینبار هم در بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix، در آینده هم در لیست‌هایی مثل بهترین انیمه‌های ترسناک یا بهترین انیمه‌های سامورایی‌ و کلی معرفی دیگه که کم‌کم میاد! در هرحال با ما همراه باشید!


این پیش‌معرفی‌ها رو هم بزنید بر بدن، تا گوشت بشه به تن‌تون.


نکاتی که در هنگام مطالعه با به یاد داشتنوش، در مطلب گم نمی‌شید.

۱_ هر انیمه‌ای چه در این لیست و چه در سایر لیست‌ها، در مجله وارونه معرفی شود. یعنی خیلی خوفه و میتونید با خیال راحت برید تو کارش!

۲_ در این لیست، سایر لیست‌ها و کلا هرچیزی که فکر میکنید ترتیب موجود در اون باعث برتری یه چیز به چیز دیگه میشه. اصلأ هیچ ترتیب خاصی وجود نداره و شما با تعدادی گوشت کوبیده شیک و مجلسی با سرآشپزی ما طرف هستید.

۳_ یادتون باشه که یه سری از انیمه‌ها به زمان نیاز دارن تا در سبک خودشون ببینده رو جذب کنند. پس با یه قسمت، از یه انیمه دل زده نشید. همزمان به‌زور یه انیمه رو نبینید، که به فنا می‌رید!

۴_ در بیشتر لیست‌ها با اینکه تعداد متناسب اعضاء، ۵ یا ۱۰ انیمه هستش. اما همیشه با دقت مطالعه فرمائید، تا یه وقت انیمه‌ای جا نمونه.

۵_ اگه انیمه‌ای که خیلی خوف و واجد شرایط حضور در لیست است و بس! در لیست نبود و بس! حتما در بخش نظرات معرفیش کنید تا در بخش‌های بعدی معرفی بشه.

۶_ در صورت علاقه، شما می‌تونید از اینجا به کانال نماشای ما مراجعه و دنبالش کنید. تا علاوه بر دسترسی به ویدیوهای قرار گرفته در سایت، به سایر ویدیوهای جذاب ما و ویدیوهایی که خودتون درخواست می‌کنید، دسترسی سریع‌تری داشته باشید.

۷_ در هنگام نظر دادن در هر مطلبی، در مجله وارونه، خواهشمندم که از تبلیغ و نام بردن سایر سایت‌های فارسی و مخصوصاً عمل ناپسند اسپویل خودداری کنید. ما هم اگه چنین نظری رو ببینیم، یا خود نظر رو پاک میکنیم یا اصلاحش می‌کنیم تا سرمشق دیگران شود. پس ما رو شرمنده خودتون نکنید.

۸_ پس از مدت‌ها شما می‌توانید با فعال کردن نوتیفیکش مجله وارونه به اعلان‌های مطالب ما دسترسی داشته باشید. همزمان دیگه لازم نیست مثل قبل سایت رو چک کنید! چون اعلان‌ها کم‌کم و خود به خود برای شما ارسال می‌شود. پس بزنید رو فعال‌سازی تا ما رو هم شاد کنید.

۹_ به عنوان‌های ژاپنی، انگلیسی و فارسی انیمه‌های معرفی شده، کاملاً توجه کنید. تا فکر نکنید انیمه‌ای که معرفی شده، معرفی نشده! همزمان جستجوتون برای انیمه‌ها راحت‌تر بشه.

۱۰_ این لیست‌های ده‌تایی عمدتاً انیمه‌های خاصی در سبک یا جایگاه خاصی رو شامل می‌شه. که هم انیمه‌های سینمایی و هم انیمه‌های سریالی رو در برمی‌گیرد.

۱۱_ این را به خاطر داشته باشید که این لیست بر اساس قوانین و مقررات کشور تهیه شده، بنابراین ممکنه اسم برخی از انیمه های واجد شرایط حضور در این لیست، در لیست ما موجود نباشه!

۱۲_ ما برای راحتی کار در بخش اطلاعات یک انیمه، اطلاعات مربوط به فصل اول یا حداکثر تا فصل‌هایی که تا موقع انتشار این مطلب آمده است را قرار می‌دهیم. تا نه ما و نه شما گیج بشویم. پس دنبال اطلاعات یک انیمه از تولد تا مرگ نگردید که نداریم!

۱۳_ در هنگام مطالعه چشمتون رو از صفحه برندارید، مگر هر ۲۰ دقیقه و به مدت ۲۰ ثانیه تا تو این گرونی به دکتر و عینک نیاز نداشته باشید.

با در نظر داشتن نکات بالا، شما رو به مطالعه “بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix که حتماً باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول” دعوت می‌کنم.


The Seven Deadly Sins
Nanatsu No Taizai

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Tensai Okamura
نویسنده: Shōtarō Suga
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Nakaba Suzuki
آهنگساز: Hiroyuki Sawano ,Takafumi Wada
استودیو: A-1 Pictures
ژانرها: اکشن، ماجراجویانه، ایچی، فانتزی، جادویی، شونن، فراطبیعی
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۳ مهر ۱۳۹۳[/megadesc]

انیمه‌ی هفت گناه کبیره The Seven Deadly Sins که به عقیده‌ی بسیاری بهترین انیمه‌ی نتفلیکس Netflix می‌باشد، در بریتانیایی که همان انگلستان است، اتفاق می‌افتد!

بریتانیای که شامل چندین امپراتوری و گروه‌ها و قبایل مختلف از انسان‌ها، غول‌ها، پری‌ها، الهه‌ها و شیاطین است!

بریتانیای که در ۳۰۰۰ سال قبل دچار نبردی سهمگین میان قوم شیاطین و چهار قوم دیگر شد! در نهایت هم قوم شیاطین مهر و موم شده و قدرت همه‌ی قوم‌ها به خاطر جنگ تضعیف می‌شود! اما حالا در یکی از امپراتوری‌های انسان‌ها اتفاقاتی میان شاه و شوالیه‌ها می‌افتد.

اتفاقاتی که شاهزاده سوم امپراتوری برای درست کردنشان، به دنبال هفت شوالیه‌ی خائن، معروف به هفت گناه کبیره، می‌گردد. شوالیه‌هایی با گذشته و شخصیت پردازی خاص‌. شوالیه‌هایی عجیب که هرکدام جذابیت خاص خود را دارند.

همه‌ی این داستان در انیمه‌ای که داستان خیانت‌ها، احساسات، جنگ‌ها و زندگی‌ها‌را روایت می‌کند جمع شده است. انیمه‌ای که ندیدن آن حیف است!

ترتیب پیشنهادی تماشا

_ فصل اول با عنوان The Seven Deadly Sins به همراه دو قسمت OVA آن

_ چهار قسمت پیش‌نیاز فصل دوم با عنوان The Seven Deadly Sins: Signs of Holy War

_ فصل دوم با عنوان The Seven Deadly Sins: Revival of The Commandments

_ یک انیمه‌ی سینمایی با عنوان The Seven Deadly Sins the Movie: Prisoners of the Sky

_ ادامه هم هرچه آمد، بسم‌الله!

تریلر فصل اول انیمه‌ی هفت گناه کبیره The Seven Deadly Sins


Little Witch Academia

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Yoh Yoshinari
نویسنده: Michiru Shimada
برگرفته از: مستقل
آهنگساز: Michiru Ōshima
استودیو: Trigger
ژانرها: ماجراجویی، کمدی، فانتزی، جادویی، مدرسه‌ای
گروه سنی: کودکان
تاریخ شروع پخش: ۲۰ دی ۱۳۹۵[/megadesc]

مدرسه‌ یا آکادمی جادوگری، مدرسه‌ای که تو دنیای خیال و انیمه میشه پیداش کرد. مدرسه‌ای که جای جادوگر‌ها و کسایی که استعداد جادوگری دارند، است!

اما خوب داستان ما مربوط به یکی از اینجور جادوگرها نیست! داستان در مورد دختری به نام کاگاری آتسوکی است. که شیفته یه جادوگر میشه و می‌ره به همون مدرسه‌ای که اون می‌رفته. تا مثل اون بشه.

داستان انیمه‌ی آکادمی جادوگران کوچک به همین صورته! انیمه‌ای که استودیو Trigger، استودیو سازنده‌ی انیمه‌ی Kill La Kill و انیمه‌ی سینمایی Promare اونو ساخته! اونم به صورتی که کاملاً مناسب بچه‌های کوچیک و سن پایینه! چون نه خشونتی درش هست و نه خونی!

در پس این داستان هم روایتی از تلاش‌ها، امیدها و ناامیدی هاست. ناامیدی‌هایی که شخصیت اصلی اونا رو متحمل میشه! اما بدون توجه به اونا فقط به هر قیمتی که شده میخواد راهش رو ادامه بده و بشه مثل جادوگر محبوبش!

نکته: انیمه‌ی مدرسه‌ی جادوگر کوچولو Little Witch Academia در ابتدا شامل یکی دوتا Anime Film بود. که حالت اسپین آف یا به عبارتی داستان جداگانه رو دارند.

داستان اصلی هم از انیمه سریالی ۲۵ قسمتی این سری، آغاز می‌شود. البته شما هم می‌توانید این اسپین آف‌ها رو به عنوان قسمت ویژه، در وسط انیمه سریالی اصلی ببینید.

تریلر انیمه‌ی سریالی آکادمی جادوگران کوچک Little Witch Academia


Sirius the Jaeger

[megadesc]کارگردان: Masahiro Andō
نویسنده: Keigo Koyanagi
برگرفته از: مستقل
موسیقی: Masaru Yokoyama
استودیو: P.A. Works
ژانرها: اکشن، فراطبیعی، تاریخی، خون آشام
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۲۱ تیر ۱۳۹۷[/megadesc]

یک اکشن فراطبیعی با فاز خون آشامی به ساخت استودیو MAPPA، استودیو سازنده انیمه‌های دیگری Another، دورورو Dororo و BANANA FISH که با داستانی مرموز و گاهی نچسب همراه است.

انیمه‌ای که با خون و خونریزی‌هایش به سبک خون‌آشامی و ترکیب آن با چاشنی زامبی‌های خون‌آشامی به یکی از انیمه‌های جذاب برای دوستداران انیمه‌های تاریک شده است!

در ضمن انیمه‌ی فوق در “لیست بهترین انیمه های تابستان 2018 وارونه” و “بهترین انیمه‌های ۲۰۱۸ به انتخاب مجله وارونه” هم حضور دارد.

داستان

در سال ۱۹۳۰ یک گروه موسیقی با کیس هایی به سبک سازهای موسیقی وارد توکیو ژاپن میشن، ولی اونها موزیسین نیستند و در واقع Jaeger یا شکارچی خون‌آشام هستند! که به دنبال شکار این موجودات و فهمیدن اهدافشون، به توکیو آمده‌اند!

تریلر انیمه‌ی سیریوس شکارچی Sirius the Jaeger


Carole & Tuesday

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Motonobu Hori ,Shinichirō Watanabe
نویسنده: Aya Watanabe
برگرفته از: مستقل
آهنگساز: Mocky
استودیو: Bones
ژانرها: علمی_تخیلی، موسیقی، درام، عاشقانه
تاریخ شروع پخش: ۲۱ فروردین ۱۳۹۸[/megadesc]

خوب اگه اخبار انیمه در مجله وارونه رو دنبال کرده باشید، حتماً تریلر انیمه‌ی Carole & Tuesday رو دیدید!

انیمه‌ای که مستقل از هر مانگا، رمان و … مربوط به زمانی است که انسان‌ها در مریخ سکان شده‌اند. همزمان در آهنگ‌ها به جای صدای انسان، از ربات‌ها استفاده می‌شود و انسان نقش تنظیم کننده و ناظر را دارد.

در این زمان که دیگر هنر انسانی در آهنگ‌ها کمتر شده است. دو دختر به نام کارول و تیوزدی Carole & Tuesday که از آهنگ خواندن لذت می‌برند، تصمیم به شروع کار در این حرفه می‌کنند. به قول راوی هم باعث یک معجزه خواهند شد!

معجزه‌ای که هیچکس انتظارش را نداشت! معجزه‌ای که ناخداگاه ما را به انتظار موسیقی‌ای در غالب آهنگ و فراتر از موسیقی انیمه دروغ تو در آوریل Your Lie in April می‌برد!

تریلر انیمه‌ی Carole & Tuesday


-A.I.C.O. -Incarnation

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Kazuya Murata
نویسنده: Yuuichi Nomura
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Hiroaki Michiaki
آهنگساز: Taro Iwashiro
استودیو: Bones
ژانرها: اکشن، علمی_تخیلی
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۸ اسفند ۱۳۹۶[/megadesc]

انیمه‌ی بعدی نتفلیکس Netflix که حاصل دسترنج استودیو Bones هستش، A.I.C.O. Incarnation نام دارد. که به موضوع فاجعه حاصل از آزمایشات انسان‌ها و تلاش برای بهبود اوضاع در غالب یه انیمه ۱۲ قسمتی اشاره دارد.

انیمه‌ای که بیش از همه داستان آن و گذشته‌ی شخصیت‌هایش شما را درگیر خواهد کرد. انیمه‌ای که تلاش شخصیت‌ها برای کمک به یکدیگر و پایان دادن به فاجعه‌ای که آزمایش‌های اندام مصنوعی در پی داشته است را روایت می‌کند. و یک انیمه‌ی دلچسب است و بس!

داستان

طی شکست آزمایشی در مورد بافت های مصنوعی زنده، توده‌ای عظیم از همون بافت‌ها شروع به رشد غیرطبیعی در مسیر یک دره کرده و سر راهش همه چی رو در خودش حل می‌کنه.

حالا در جایی در مسیر همون دره، دختری به نام تاچیبانا آیکو که در همون آزمایشات حضور داشته، به درخواستی گروهی که ادعا میکنند هم مادر و برادرش در منطقه صفر زنده هستند و هم بدن فعلی آیکو چیزی جز یه بدن مصنوعی نیست، به سمت منطقه صفر حرکت می‌کند.

تریلر انیمه‌ی -A.I.C.O. -Incarnation


Magi: Adventure of Sinbad
Magi: Sinbad no Bouken

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Yoshikazu Miyao
نویسنده: Taku Kishimoto
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Shinobu Ohtaka
آهنگساز: Tomohiro Ōkubo
استودیو: Lay-duce
ژانرها: اکشن، ماجراجویانه، فانتزی، جادویی، شونن
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵[/megadesc]

اسم سندباد رو که دیدین، حتماً یاد همون سندبادی که تلویزیون نشون می‌داد، افتادین! خوب حداقل هم میشه گفت که تو اسم یکی هستند.

ولی انیمه‌ی ماگی: ماجراجویی سندباد Magi: Adventure of Sinbad یه انیمه‌ی جهان بازتر و داستانی عمیق‌تر، شامل حکومت‌ها، جنگ‌ها، جامعه و اجتماع و دانجون‌های پر از گنج و جن است!

اونم در کنار روایت داستانی درباره‌ی پسری به نام سندباد که قصد تغییر دنیا با ایجاد کشوری متحد رو داره. اولین قدمش هم با فتح یک دانجون آغاز می‌شود و همین طور به جلو حرکت می‌کند. خیلی‌ها را نیز با خود همراه می‌کند.

پرده از رازهای کشورهای مختلف و مردمان مختلف برمیدارند و در عین حال با عزمی راسخ به سمت هدفش می‌رود!

نکته: انیمه‌ی ماگی: ماجراجویی سندباد Magi: Adventure of Sinbad در اصل اسپین آفی برای انیمه‌ی ماگی است.

انیمه‌ای که داستان علی بابا و الائدین رو هم روایت می‌کنه و سندباد به عنوان پادشاه هفت دریا و یه شخص مهم درش شناخته می‌شود.

پس شما در این انیمه داستان شروع پادشاه هفت دریا شدن سندباد رو خواهید دید. البته می‌توانید انیمه‌ی ماگی: ماجراجویی سندباد Magi: Adventure of Sinbad رو قبل یا بعد از سری ماگی Magi تماشا بکنید.

تریلر انیمه‌ی ماگی: ماجراجویی سندباد Magi: Adventure of Sinbad


Kakegurui

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Yuichiro Hayashi, Kiyoshi Matsuda (فصل دوم)
نویسنده: Yasuko Kobayashi
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Homura Kawamoto
آهنگساز: TECHNOBOYS PULCRAFT GREEN-FUND
استودیو: MAPPA
ژانرها: شونن، مدرسه، درام، روانشناختی، معمایی، بازی
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۰ تیر ۱۳۹۶[/megadesc]

دبیرستان هیاکائو، دبیرستانی که در اون نه قدرت، نه خرخونی و نه بابای گردن کلفت حرف اول رو میزنن. بلکه در این دبیرستان یه چیز سبب طی کردن قله‌های ترقی میشن، قدرت قماربازی!

هرکس که این قدرت رو نداشته باشه، میشه گفت که تبدیل به پادو یا به عبارتی برده برای اونایی که دارن میشه.

داستان انیمه‌ی Kakegurui یا تسخیر کننده، در همین دبیرستان که نفوذ و قدرت بالایی رو دارد، جریان دارد! جایی که دختری به نام جابامی یومکو کسی که برای خود قمار، قمار می‌کنه با ورودش سبب دگرگونی اون میشه.

همزمان به لطف جابامی یومکو ما شاهد یکی از جالب‌ترین انیمه‌های روزگار با سبکی جدید هستیم. سبکی که علاوه بر نشان دادن احساسات فراوان به همراه یک مدرسه نسبتاً عادی و ذات آدم‌ها در شرایط خاص، با بیان دو چیز، تک بودن خودش رو ثابت می‌کنه.

اول: ذات مردم رو هرگز از روی ظاهر قضاوت نکنید.

دوم: هرگز قمار نکنید، حتی اگه جونتون بهش وابسته بود!

نکته: فصل دوم انیمه‌ی Kakegurui با عنوان Kakegurui ×× که در ادامه‌ی داستان جابامی یومکو در مدرسه‌ی قماربازان است، قبلاً در “بهترین انیمه‌های سریالی زمستان ۲۰۱۹ به انتخاب مجله وارونه” جایگاه خودش رو ثابت کرده است.

تریلر فصل اول انیمه‌ی تسخیر کننده Kakegurui


Ajin: Demi-Human

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Hiroyuki Seshita ,Hiroaki Andō
نویسنده: Hiroshi Seko
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Gamon Sakurai
آهنگساز: Yugo Kanno
استودیو: Polygon Pictures
ژانرها: اکشن، ترسناک، معمایی، سنین، فراطبیعی
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۲۶ دی ۱۳۹۴[/megadesc]

آجین: نیمه-انسان Ajin: Demi-Human یک مجموعه مانگای ژاپنی که توسط گامون ساکورای نوشته و طراحی شده و تا الان در حال پخش است!

براساس این مانگا یک سه گانه فیلم سینمایی انیمه‌ای به نویسندگی هیروشی سکو و کارگردانی هیرویوکی سشیتا توسط استودیو انیمیشن پولیگون پیکچرز تهیه شده است.

البته یک انیمه سریالی هم از این سری تولید شده است که تا کنون دو فصل از آن پخش شده است. انیمه‌ای که با پرداختن به داستانی شبیه توکیو غول Tokyo Ghoul همراه است. د

در مورد موجوداتی نامیرا به نام آجین و پسری که متوجه می‌شود آجین Ajin است را روایت می‌کند.

فقط به خاطر همین آجین Ajin بودن هم تحت تعقیب قرار می‌گیرد و وارد بازی آجین Ajin و انسان می‌شود.

بازی خشن که لذت یک آجین Ajin از بازی کشت و کشتار، درآمد یک انسان از شکار آجین Ajin و جامعه‌ی بی‌وفا و باوفا و کلی چیز دیگر رو به تصویر می‌کشد.

آن هم در انیمه‌ای که می‌گوید: « ژاپن هم در انیمشین سه بعدی، حرف برای گفتن دارد! ».

تریلر فصل اول انیمه‌ی آجین: نیمه-انسان Ajin: Demi-Human


Violet Evergarden

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Taichi Ishidate
نویسنده: Reiko Yoshida
برگرفته از: مانگا
نویسنده مانگا: Kana Akatsuki
آهنگساز: Evan Call
استودیو: Kyoto Animation
ژانرها: فانتزی، درام، بخشی از زندگی
گروه سنی: نوجوانان
تاریخ شروع پخش: ۲۱ دی ۱۳۹۶[/megadesc]

یک شاهکار در درام انیمه‌ای که پولش رو نتفلیکس Netflix داده، کار ساختش رو Kyoto Animation به سبک صدای سکوت A Silent Voice و فراتر از محدودیت Beyond the Boundary انجام داده و ما هم لذتش رو میبریم.

در عین حال انیمه وایولت اورگاردن Violet Evergarden از اون دست انیمه‌هایی هستش که از همون قسمت اول با چنان قدرتی زیبایی هایش رو به رخ میکشه، احساساتش رو به تصویر میکشه، اشکتون رو درجا در میاره و در عین حال حیفتون بیاد که زود تمومش کنید.

داستان

انیمه‌ی وایولت اورگاردن روایت‌گر داستان دختری به همین نام است که در زمان کودکی به صورت اجباری وارد ارتش می‌شود و حتی ازش به عنوان سلاح یاد می‌کنند.

دختری که در تمام ارتش فقط یک نفر یعنی سرگردی که مسئولشه رو به شدت قبول داره و همین سرگرد هم مفقود شده، اما در آخرین لحظات به وایولت میگه: « عاشقتم ».

داستان انیمه هم از اینجا شروع میشه که وایولت تصمیم به کار در یک اداره پست می‌گیره تا معنای همین یه جمله رو بفهمه.

تریلر انیمه‌ی وایولت اورگاردن Violet Evergarden


B: The Beginning

بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix

[megadesc]کارگردان: Kazuto Nakazawa، Yoshiki Yamakawa
نویسنده: Katsuya Ishida
برگرفته از: مستقل
آهنگساز: Yoshihiro Ike
استودیو: Production I.G
ژانرها: اکشن، معمایی، پلیسی، روانشناسی، فراطبیعی، هیجان‌انگیز
گروه سنی: جوانان
تاریخ شروع پخش: ۱۱ اسفند ۱۳۹۶[/megadesc]

انیمه‌ی بی: سرآغاز B: The Beginning که از نظر داستانی کاملاً مستقل از هرگونه مانگا می‌باشد، شما را با ژانری فراطبیعی و پلیسی جنایی رودررو میکنه.

از طرفی با وجود اکشن جذاب و داستان مجهول و کاملاً متفاوت به همراه موسیقی که از قسمت اول در تمام صحنه‌های انیمه دیده می‌شود، نمی‌تونید بیخیال انیمه شوید.

تمامی این موارد دست به یکی کرده‌اند تا مارا باری دیگر با دنیایی همراه با جنایت‌های سایکو-پاس Psycho-Pass و خشونت‌های توکیو غول Tokyo Ghoul و احساسات شدید آن دو روبه‌رو کنند.

همزمان اونقدر در کار پلیسی معمایی، کار این انیمه درسته که چند قسمت برای درک داستان وقت نیاز دارید.

اما پس از درک، به یکی از بهترین انیمه‌هایی که دیدید تبدیل می‌شود.

انیمه‌ای که هم دوبله‌ فارسی آن که خیلی قشنگه موجوده! هم از بس خوفه، ما اونو دوبار، یک بار در “بهترین انیمه‌های ۲۰۱۸ به انتخاب مجله وارونه” و یک بار در “بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش نهم” معرفی کردیم!

داستان

در کشور پادشاهی، قاتلی مرموز بی B شروع به کشتن مجرمین می‌کند. تنها ردی که از او باقی می‌ماند، چند پر سیاه و علامت بی B است.

پلیس که از دخالت‌های بیرحمانه این قاتل در قانون خسته شده است، برای دستگیری این قاتل، یکی از کارآگاهان قدیمی خود به نام کیث فلیک معروف به گینی را دوباره به سر کار برمیگرداند.

همزمان گروهی از تبهکاران مرموز به نام « بازار ساز » که در دولت نیز نفوذ بسیاری دارند، در پی گرفتن این قاتل مرموز هستند. قاتل بی B هم دست روی دست نمی‌گذارد و با ادامه قتل هایش هردو را به مبارزه میکشد، تا به هدف اصلی خود برسد.

تریلر انیمه‌ی بی: سرآغاز B: The Beginning


امیدوارم که همتون از انیمه‌های معرفی شده در “بهترین انیمه‌های نتفلیکس Netflix که حتماً باید آنها را تماشا کنید ! بخش اول” نهایت لذت رو ببرید.

صدالبته هم با نظراتتون ما رو در بهتر کردن بخش انیمه و مخصوصاً معرفی‌های انیمه‌ای بعدی یاری کنید. همزمان خودتون رو به صورت قانونی رو سر ما خالی کرده باشید.

تمامی دوستانی هم که علاقه به بحث تبلیغات در مجله وارونه یا همکاری در بخش انیمه یا سایر بخش‌های مجله وارونه دارند، میتونند از طریق بخش نظرات یا ایمیل info@varune.com اعلام همکاری کنند.

منتظرتون هستیم، پس منتظرمون باشید

مطالب مرتبط

 
4.7 3 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
19 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات