بهترین انیمه های سریالی

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! به انتخاب مجله وارونه – بخش دوم

انیمه های برتر به انتخاب مجله وارونه !

بهترین انیمه های سریالی که حتما باید آنها را تماشا کنید !

در بخش اول بهترین انیمه های سریالی پنج انیمه جذاب را به انتخاب مجله وارونه برای شما معرفی کردیم، در بخش دوم نیز قسط داریم تا پنج انیمه جذاب دیگر را برای شما معرفی کنیم.

این انیمه های داستانی به انتخاب وارونه بوده و با بسیاری از لیست های موجود متفاوت است! در ادامه با بخش دوم بهترین انیمه های سریالی همراه ما باشید.

 

6 – Another

بهترین انیمه های سریالی

یک رمان ترسناک و رمزگونه ژاپنی که توسط یوکیتو آیاتسوجی نوشته شده، و در ۲۹ اکتبر ۲۰۰۹ توسط انتشارات کادوکاوا شوتن عرضه گردیده است. داستان درباره پسری ۱۵ ساله به نام کوایچی ساکاکیبارا است که به تازگی به دبیرستان یومیئاما در کلاس ۳، منتقل شده و در آنجا با دختری تنها و مرموز، دارای یک چشم بند به نام می میساکی آشنا می‌شود. او به رفتار همکلاسی‌های خود مشکوک شده و خود را درگیر مسئله‌ای می‌کند که باعث کشته شدن بی‌دلیل همکلاسی‌های خود می‌شود.

از روی این رمان، توسط هیرو کیوهارا یک مجموعه مانگا مصورسازی شده است که از آوریل ۲۰۱۰ تا ژانویه ۲۰۱۲ در مجله یانگ ایسعرضه گردید. یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۱۲ قسمتی نیز به کارگردانی سوتومو میزوشیما و توسط استودیو پی.ای.ورکز در ژاپن تهیه گردید که از ۹ ژانویه ۲۰۱۲ شروع شده، و تا ۲۷ مارس ۲۰۱۲ ادامه داشت.

داستان؛ ۲۶ سال قبل در سال ۱۹۷۲، اتفاق ناگواری در کلاس سوم دبیرستان شمالی یومیئاما رخ داد. یک دانش آموز دختر بااستعداد و محبوب به نام میساکی به طور ناگهانی درگذشت و مرگ او باعث شد از آن زمان به بعد، ترس تمام وجود دانش آموزان کلاس ۳-۳ را فرابگیرد و همه به گونه‌ای رفتار می‌کردند که میساکی هنوز زنده است.

این انیمه یکی از بهترین انیمه های سریالی است و به شدت جذاب است و از همان قسمت اول ذهن شما را درگیر خود می کند !


 

7 – Fullmetal Alchemist: Brotherhood

بهترین انیمه های سریالی

یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی به کارگردانی یاسوهیرو ایری و نویسندگی هیروشی اونوگی از محصولات استودیو بونز است که اقتباسی از مجموعه مانگا Fullmetal Alchemist اثر هیرومو آراکاوا است. 

کیمیاگر تمام‌فلزی: برادری، دومین مجموعه تلویزیونی انیمه بر اساس نسخه مانگا به شمار می‌رود، و اولین قسمت به تعداد ۵۱ قسمت در سال ۲۰۰۳ پخش شد. این مجموعه به تعداد ۶۴ قسمت برای اولین بار از ۵ آوریل ۲۰۰۹ تا ۴ ژوئیه ۲۰۱۰ در شبکه‌های ام‌بی‌اِس/تی‌بی‌اِس پخش شد.

داستان ؛ دو برادر مادرشان را به دلیل یک بیماری لاعلاج از دست می دهند. آنها با نیروی علم کیمیا، از دانشی ممنوع برای زنده کردن مادرشان استفاده می کنند. اما کار آنها با شکست رو به رو می شود و به عنوان مجازاتی برای استفاده از این گونه کیمیا، برادر بزرگتر، ادوارد الریک پای چپش و برادر کوچکتر، الفونس الریک تمام بدنش را از دست می دهد.

ادوارد برای نجات برادرش دست راستش را قربانی می کند و می تواند روح برادرش را به یک زره کامل پیوند بزند و ادوارد با کمک یک دوست خانوادگی اعضای بدن فلزی، “اتومیل”، را دریافت می کند تا آنها را جایگزین اعضای از دست رفته اش کند. با این کار او سوگند یاد می کند که به دنبال اکسیر بگردد تا خود و برادرش را به بدن های اولشان بازگرداند، حتی اگر این بدین معنا باشد که او یک “کیمیاگر ایالت” شود، یعنی کسی که از کیمیا برای ارتش استفاده می کند.


 

8 – One Piece

بهترین انیمه های سریالی

نام یک مجموعه مانگای ژاپنی پرطرفدار است از ائیچیرو اوداکه از روی آن یک مجموعه انیمه هم ساخته شده‌است که تا به امروز پخش آن ادامه دارد و 797 قسمت از آن پخش شده است !!! مانگا وان پیس توسط انتشارات شوئیشا از ۱۹ ژوئیه ۱۹۹۷ در هفته‌نامه شونن جامپ به چاپ می‌رسد. داستان وان پیس دربارهٔ ماجراهای یک گروه دزد دریایی به فرماندهی «مونکی دی. لوفی» است که به‌دنبال بزرگ‌ترین گنج دنیا، «وان پیس» می‌گردند.

وان پیس تا به امروز سومین مانگای پرفروش تاریخ مجلهٔ شونن جامپ است.

داستان ؛ گولد دی راجر که به عنوان پادشاه دزدان دریایی شناخته می شد، قویترین و بدنام ترین دزد دریایی در دریای گراند لاین است. که دستگیری و اعدام او توسط دولت جهانی تغییراتی در دنیا به وجود می آورد.آخرین کلمات او قبل از مرگ مکان بزرگترین گنج دنیا به نام وان پیس را نشان می دهد.این پیام شروع عصر دزدان دریایی بود و مردانی که رویای پیدا کردن وان پیس را داشتند، و هر کسی آرزوی به دست آوردن آن را داشت،لقب پادشاه دزدان دریایی.

حالا پسر 17 ساله ای به نام Monkey D. Luffy که شخصیت و رفتار او کاملا با همه دزدان دریایی که تا کنون دیده اید متفاوت است، اقدام به جمع کردن خدمه و دستیابی به این گنج بزرگ می کند و در این مسیر با اتفاقات عجیب و هیجان انگیزی روبرو می شود.


 

9 – Claymore

بهترین انیمه های سریالی

یک سری مانگا فانتزی تاریک ژاپنی است که توسط نوریهیرو یاگی نوشته و مصورسازی شده‌است. این سری برای اولین بار توسط انتشارات شوئیشا در ماهنامهٔ شونن جامپ در مه ۲۰۰۱ انتشار یافت.[ هنگامی که چاپ این مجله در ژوئن ۲۰۰۷ متوقف شد، این مجموعه به طور موقت به هفته‌نامهٔ شونن جامپ نقل مکان کرد و زمانی که جامپ اسکوئر در نوامبر ۲۰۰۷ معرفی شد، این سری به آن نقل مکان کرد و هنوز هم در آنجا ادامه دارد.

استودیو مدهاوس ۱۱ جلد اول نسخه مانگا را به یک مجموعه انیمهٔ ۲۶ قسمتی تبدیل کرد. به کارگردانی هیرویوکی تاناکا این سری برای اولین بار در ژاپن و شبکه نیپون تلویژن در ۳ آوریل ۲۰۰۷ شروع شده، و تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۷ ادامه داشت. 

داستان ؛ در جهانی که انسان‌ها با موجوداتی به نام یوما (به ژاپنی: 妖魔)، هیولاهایی که از شکم و رودهٔ انسان‌ها تغذیه می‌کردند همزیستی می‌نمودند، یک سازمان بی‌نام و سری سفارش ساختن جنگجویان نیمه انسان، نیمه یوما برای محافظت از انسان‌ها در برابر یوماها در ازای دستمزد هنگفتی، می‌گرفت. کلیمورها به طور معمول یکدیگر را به این نام صدا نمی‌زدند، در عوض مردم این جهان بر اساس شمشیرهای بزرگ و بدون غلافشان به این جنگجویان لقب کلیمور «Claymore» را دادند.

سرزمین آن‌ها دارای ۴۷ ناحیه بود که ۴۷ جنگجو نیز برای هر ناحیه در نظر گرفته شده بود. کلیمورها بر اساس قدرت یوکی، قدرت بدنی، سرعت، هوش، حس تشخیص و رهبری رتبه‌بندی می‌شدند. رتبه‌های مبارزان با پیشرفت‌هایی که می‌کردند با سیر صعودی و نزولی همراه بود. کلیمور رتبه ۱ قویترین، و شماره ۴۷ ضعیف‌ترین در بین تمام آن‌ها بودند. داستان دربارهٔ یک مبارز کلیمور با رتبه ۴۷، به نام کلر و تلاش او برای انتقام است. داستان در شهری کوچک که مورد حمله یوما قرار گرفته شروع می‌شود. کلر در آنجا با یک پسر خوش قلب، البته ساده به نام راکی آشنا می‌شود که در سفر او را همراهی می‌کند. با جلوتر رفتن داستان، کلر و راکی به یکدیگر وابسته می‌شوند اما هنگامی که کلر مجبور می‌شود با یک کلیمور سادیسمی به نام Ophelia مبارزه کند، از همدیگر جدا می‌شوند…


 

10 – Cowboy Bebop

بهترین انیمه های سریالی

یک مجموعه انیمه ژاپنی، اثر  شینیچیرو واتانابه و تولید استودیو سانرایز است. این مجموعه توسط انتشارات کادوکاوا شوتن به مانگا هم برگردانده شده‌است. مجموعه انیمه کابوی بیباپ از ۳ آوریل تا ۲۶ ژوئن ۱۹۹۸ در شبکه تی‌وی توکیو و فقط به تعداد ۱۲ قسمت پخش شد. سپس تمامی ۲۶ قسمت این سری از اکتبر تا آوریل ۱۹۹۹ در شبکه WOWOW پخش شد.

این مجموعه در سال ۱۹۹۸ تولید گردید و به حدی موفقیت کسب کرد که به‌دنبال آن یک فیلم سینمایی هم در سال ۲۰۰۱ ساخته شد.

این داستان در ژانر اکشن با زمینه علمی-تخیلی می‌باشد، و راجع به ماجراهای یک گروه ۴ نفری لژیونر می‌باشد.

داستان ؛ در سال 2071، بشریت چندین سیاره و قمرهای منظومه شمسی را به خاک خود کشانده است و سطح  سیاره زمین را از بین رفته است. پلیس اینترپل خورشیدی تلاش می کند که صلح را در کهکشان حفظ کند و بخشی از شکارچیان جایزه بگیر  که به عنوان “کابوی ها” نامیده می شود، به آنها کمک می کند. تیم بیباپ دو نفر هستند که بعدا اعضای آنها به 4 نفر افزایش پیدا می کند. هدف اینگروه دستگیری مجرمان کهکشان و دریافت جایزه آنها است …


 

در ادامه بخوانید : بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش سوم

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.