پربازدیدترین ها
انیمه و انیمیشن

بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش پنجم 

انیمه های برتر به انتخاب مجله وارونه ! لیستی کامل و جذاب از برترین انیمه های طول تاریخ!

معرفی بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم که حتما باید آن ها را تماشا کنید. با بخش پنجم بهترین انیمه های سریالی در خدمتتان هستیم، در بخش های قبلی به معرفی انیمه های جذابی پرداختیم در ادامه نیز ۵ انیمه جذاب و دوست داشتنی را برایتان معرفی خواهیم کرد شما می توانید بخش های قبلی را در از طریق لینک های زیر تماشا کنید. همچنین برای دسترسی به سایر لیست‌ها، بهترین انیمه هایی که حتما باید ببینید را می‌توانید مشاهده کنید.


نکاتی که در هنگام مطالعه بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم بهتره در وجودتون حک کنید.

۱_ هر انیمه‌ای چه در این لیست و چه در دیگر لیست‌ها در مجله وارونه معرفی شود. یعنی در سبک خودش خیلی خوفه و میتونید با خیال راحت برید تو کارش! گرچه برخی نیاز به تفکر و زمان بیشتری برای ارتباط برقرار کردن با شما، دارند.

۲_ اگه انیمه‌ای که خیلی خوف تشریف دارد! در لیست نبود. قصه نخورید و به ما تو دل‌تون فحش ندید. به جاش در بخش نظرات معرفیش کنید. تا در بخش‌های بعدی، معرفی بشه.

۳_ این را به خاطر داشته باشید که تلاش شده که این لیست و سایر لیست‌های سایت، بر اساس قوانین و مقررات کشور تهیه شود. البته لطفاً دقت فرمایید که برخی آثار، مانند انیمه‌های اکشن یا خشن ممکن است با سلیقه شما جور نباشد.


نکات زیر رو علاوه بر بهترین انیمه‌هایی که حتماً باید آن‌ها را تماشا کنید! بخش‌ پنجم در تمام مطالب سایت به یاد داشته باشید.

۱_ در صورت علاقه، شما می‌توانید، به کانال نماشای، کانال یوتوب و کانال اینستاگرام ما مراجعه و دنبالش کنید. یا اگر دلتون خواست برای اطلاع رسانی بهتر، نوتیفیکیشن سایت رو فعال کنید.

۲_ در هنگام نظر دادن در هر مطلبی، در مجله وارونه، خواهشمندم که از تبلیغ و نام بردن سایر سایت‌های فارسی! و مخصوصاً عمل ناپسند اسپویل و بحث‌های بی‌خود خودداری کنید. تا مجبور نشیم با شما و خودمون برخورد کنیم.

۳_ در هنگام مطالعه، چشمتون رو از صفحه برندارید. مگر هر ۲۰ دقیقه و به مدت ۲۰ ثانیه تا تو این گرونی به دکتر و عینک نیاز نداشته باشید.

با در نظر گرفتن نکات بالا شما را به تماشای بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم دعوت می‌کنیم.


21 – …


22 – Noragami

نوراگامی یک مجموعه مانگای ژاپنی که توسط آداچی‌توکا نوشته و طراحی شده‌است، و بوسیله انتشاراتکودانشا از ۶ دسامبر ۲۰۱۱ در مجله ماهنانه شونن در حال انتشار است. یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۱۲ قسمتی به کارگردانی تامورا کوتارو، توسط استودیو بونز از روی نسخه مانگای آن ساخته شده که برای اولین بار از ۵ ژانویه ۲۰۱۴ از شبکه توکیو ام‌ایکس پخش شده و تا ۲۳ مارس ۲۰۱۴ ادامه داشت. فصل دوم انیمه نیز با عنوان نوراگامی: آراگوتو به تعداد ۱۳ قسمت از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۵ پخش شد.

داستان : در دنیایی مابین این جهان و جهانی دیگر، ۸ میلیون ارواح مرده وجود دارند که به خدایان خدمت کرده و سعی در کمک کردن در زندگی انسان‌ها دارند. یاتو خدایی کوچک است که حتی فاقد یک زیارتگاه می‌باشد. برای ساختن معبدی مختص به خود، او شماره تلفن همراه خود را بر روی دیوار، سرویس بهداشتی و یا حمام مراکز شهر نوشته و مردم را آگاه می‌کند که در ازای پرداخت ۵ ین آن‌ها را در حل مشکلاتشان یاری خواهد کرد. در این بین یک دختر مدرسه‌ای به نام هیوری ایکی، که زورگویی‌های همکلاسی‌هایش را تحمل می‌کند، از شدت ناراحتی برای گریه کردن خود را به سرویس بهداشتی می‌رساند. بر روی دیوار شماره تلفن و پیامی را مشاهده می‌کند که نوشته شده: «من مشکلات شما رو حل خواهم کرد». وقتی هیوری با شماره تماس می‌گیرد با یک پسر بیکار که خودش را خدا معرفی می‌کند مواجه می‌شود و…


23 – Future Diary

بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم

میرای نیکی (Mirai Nikki) یا خاطرات آینده یک سری مانگا خیال‌پردازی و اکشن ژاپنی که توسط ساکایی ایسونو نوشته و مصورسازی شده‌است. مانگای میرای نیکی توسط انتشارات کادوکاوا شوتن در مجله شونن ایس از ۲۶ ژانویه ۲۰۰۶ تا ۲۷ دسامبر ۲۰۱۰ به چاپ رسیده است. از روی نسخه مانگا، یک مجموعه انیمه ۲۶ قسمتی نیز توسط استودیوی اسرید تهیه گردید که از ۹ اکتبر ۲۰۱۱ شروع شده و تا ۱۵ آوریل ۲۰۱۲ ادامه داشت.

داستان : میرای نیکی درباره‌ی یک پسر دبیرستانی به نام آمانو یوکیترو است. او پسری تنهاست که دوستان زیادی ندارد و تنها سرگرمی او نوشتن تمام وقایعی زندگی روزمره در داخل تلفن همراه خود و حرف زدن با دوستانی خیالی به نام‌های دئوس که خدای زمان و مکان و مورمور خدمتگزارش است. در یکی از روزها دئوس تلفن یوکیترو را به دفتر خاطرات آینده تبدیل می کند، که قادر به پیش بینی آینده تا نود روز است. یوکیترو در می یابد او و یازده نفر دیگر بخشی از بازی بقا هستند که توسط دئوس هماهنگ شده است. هدف این بازی از بین بردن سایر دارندگان دفتر خاطرات آینده است، برنده پیرو دئوس به عنوان خدا و می تواند از آخرالزمان جلوگیری کند…


24 – Hunter × Hunter

بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم

هانتر × هانتر نام یک مجموعه مانگا است از یوشیهیرو توگاشی که از روی آن دو مجموعه انیمه هم ساخته شده‌است. اولین قسمت مانگای هانتر × هانتر در ماه مارس سال ۱۹۹۸ در هفته‌نامهٔ شونن جامپ پخش شد و انتشار آن تاکنون ادامه دارد. سری اول انیمه توسط  نیپون انیمیشن در 62 قسمت در سال 1999 ساخته شد و سری دوم که در واقع سری جذاب و مورد نظر ما است و ربطی به سری اول ندارد توسط استودیو معروف مدهاوس از سال 2011 و در 148 قسمت ساخته شد.

داستان : هانتر ( به معنی شکارچی ) کسی است که برای انجام عملیات خطرناک به تمام نقاط دنیا سفر می کند. در اعماق سرزمین‌های ناشناخته و برای به دست آوردن گنجینه‌های مخفی. “گون” پسر یک هانتر است که مدتهای مدیدی است پدرش ناپدید شده است. او معتقد است اگر راه پدرش را ادامه بدهد، مییتواند بالاخره او را پیدا کرده و به خانه بازگرداند. “گون” به محض اینکه پا به سن 12 سالگی میگذارد، خانه را به قصد شرکت در آزمون انتخاب هانتر ترک مییکند. آزمونی پر از امتحانات مرگبار. در این سفر او سه دوست صمیمی پیدا می کند. “کوروپیکا” مشتاق گرفتن انتقام، “لئوریو” دکتر و “کیلوا” آدمکش سابق. هر 4 نفر آن‌ها برای عبور از مراحل سخت این امتحان با یکدیگر همکاری میکنند .


25 – One Punch Man

بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم

وان پانچ من یک وب‌کامیک ژاپنی از نویسنده‌ای با نام مستعار «وان» است که از سال ۲۰۰۹ در حال نگارش آن است. از این وب‌کامیک یک مجموعه مانگا با طراحی‌های یوسوکه موراتا اقتباس شده که توسط انتشارات شوئیشا از ۱۴ ژوئن ۲۰۱۲ در وب‌گاه توناری نو یانگ جامپ در حال انتشار است. مارس ۲۰۱۵ خبر ساخت یک مجموعه تلویزیونی انیمه بر اساس نسخه مانگا توسط استودیو مدهاوس اعلام شد که از ۵ اکتبر تا ۲۱ دسامبر ۲۰۱۵ از شبکهٔ تی‌وی توکیو پخش شد.

داستان وان پانچ من در کلان‌شهری خیالی به نام «شهر زی» روایت می‌شود و دربارهٔ ابرقهرمانی به نام سایتاما است که به قدری سخت تمرین کرده‌است که به مرور زمان موهای سرش کم‌کم شروع به ریزش کرده و در نهایت به‌طور کامل کچل شده است. او می‌تواند بر هر دشمنی تنها با یک مشت غلبه کند، و بدلیل اینکه بسیار قدرتمند است و قادر است به راحتی حریفانش را شکست دهد این قضیه برایش خسته‌کننده شده و به دنبال پیدا کردن حریفی قوی‌تر از خود می گردد تا بتواند با او مبارزه کند…


در ادامه بهترین انیمه های سریالی بخش پنجم بخوانید :بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! – بخش ششم


امیدوارم که از انیمه‌های موجود در بهترین انیمه هایی که حتما باید آنها را تماشا کنید ! بخش سیزدهم نهایت لذت رو ببرید. چه الآن و چه در آینده‌ای بسیار دور و نزدیک! نظراتتون رو هم در مورد این مطلب و مطالب آینده، حتماً در اختیار ما قرار بدهید. که حسابی به هم‌فکری شما نیازمندیم.

همچنین تمامی دوستانی که علاقه به همکاری در بخش انیمه و سایر بخش‌های مجله وارونه دارند. میتوانند از طریق بخش نظرات یا ایمیل info@varune.com اعلام همکاری کنند.

منتظرتون هستیم، پس منتظرمون باشید

مطالب مرتبط

 
5 1 رای
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات