بهترین فیلم های عاشقانه 2020 ! هیچ چیزی جذاب تر از این نیست که در این روزهای سرد رو به اتمام پاییزی در خانه بنشینید و یک فیلم عاشقانه مشاهده کنید!تعریف های متفاوتی از یک فیلم عاشقانه وجود دارد که آن فیلم را خوب یا بد جلوه می دهد.اما در نهایت یک فیلم عاشقانه دنیایی را برای ما خلق می کند که در آن روابط جعلی به روابط واقعی تبدیل می شود و احساسات حرف اول را می زند.اگرچه سال 2020  در زمینه فیلم و سینما خیلی خوب نبوده است ، اما داستانهای عاشقانه و قدیمی را به ما هدیه داده است – بله ، حتی برخی از آنها در سطح داستانهای عاشقانه The Notebook و بوسه-در-باران هستند.این سال همچنین عاشقانه هایی را به ما هدیه داده است که لزوماً از روایت اساسی ناهماهنگ پیروی نمی کنند.شما در این لیست با فیلم های عاشقانه ای آشنا خواهید شد که باعث می شوند هیجان زده شوید.

فیلم های عاشقانه ما را به مکان هایی را که می خواهیم برویم  می برد ، تصاویری از عاشقانه هایی را که می خواهیم داشته باشیم به ما می دهد و به ما کمک می کند تا خنده را در تمام داستان های عاشقانه نه چندان عالی پیدا کنیم.  ما در این جابهترین فیلم های عاشقانه 2020  را برای شما جمع آوری کرده ایم. با وارونه همراه باشید:


The Broken Hearts Gallery

بهترین فیلم های عاشقانه 2020

کارگردان:Natalie Krinsky

بازیگران:Geraldine Viswanathan, Dacre Montgomery, Utkarsh Ambudkar, Suki Waterhouse, and Molly Gordon

IMDb:6.1

داستان فیلم در مورد لوسی است که قصد دارد با یکی از دوستان خود گالری را افتتاح کند که که در آن گالری افراد بتوانند وسایل مربوط به روابط گذشته خود را در این گالری به نمایش بگذارند. تا اینکه ….


Words On Bathroom Walls

بهترین فیلم های عاشقانه 2020

کارگردان:Thor Freudenthal

بازیگران:Walton Goggins, AnnaSophia Robb, Andy Garcia, Charlie Plummer, and Taylor Russell

IMDB:6.9

آدام در طول دوران پایانی دبیرستان دچار بیماری روانی می شود او برای فرار از زورگویی ها از مدرسه دولتی خود به یک مدرسه کاتولیک منتقل می شود.در روز اول او کسی را ملاقات می کند که با دیگران بسیار متفاوت است و  رابطه ای برخلاف هر چیز دیگری شکوفا می شود.

همچنین بخوانید:بهترین فیلم های عاشقانه ۲۰۱۹ ؛ نگاهی به عاشقانه های هالیوود


Valley Girl

بهترین فیلم های عاشقانه 2020

کارگردان:Rachel Lee Goldenberg

بازیگران: Jessica Rothe, Josh Whitehouse, Jessie Ennis, Ashleigh Murray, and Mae Whitman

IMDb:5.3

 والی گرل یکی از بهترین فیلم های عاشقانه 2020  است .داستان فیلم با اقتباس از همین فیلم در سال 1983 ساخته شده است و در مورد دو دوست است که وارد رابطه ای عاشقانه می شوند و تصمیم می گیرند که از خانواده های خود جدا شده و وارد دنیای جدیدی شوند و کارهای متفاوتی را تجربه کنند.لباس ها و ظاهر آرایش دقیقاً به همان زیبایی است که شما تصور می کنید.


Emma

کارگردان:Autumn de Wilde

بازیگران: Anya Taylor-Joy, Josh O’Connor, Bill Nighy, Mia Goth, Johnny Flynn, Miranda Hart

IMdb:6.9

 اما نیز توانسته با محبوبیت زیاد جای خود را در بهترین فیلم های عاشقانه 2020 باز کند. اما نام رمانی از جین آستین ، درباره زنی ثروتمند و مغروره دقیقا عین داستان فیلم است .داستان از جایی شروع میشه که این زن جوان مغرور در زندگی عاشقانه و خصوصی دوستش دخالت می کنه .این فیلم دارای کادر بازیگری درخشانیه که به جذاب شدن این فیلم کمک زیادی کرده.به تازگی نقش اول این فیلم یعنی آنا تیلور در سریال محبوب گامبی وزیر (The Queen’s Gambit)ایفای نقش کرده است اگر تا کنون موفق به دیدن این سریال نشده اید ، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید:5 فیلم شبیه سریال “The Queen’s Gambit”که باید تماشا کنید!


I Still Believe

کارگردان:اندرو و جان اروین

بازیگران:کی جی اپا،بریت روبرتسون،شانیا تواین 

IMDb:6.1

داستان فیلم در مورد ستاره موسیقی جرمی کمپه .تو این داستان عاشقانه و احساسی جرمی با وجود اینکه می دونه نامزدش سرطان داره و تا چند ماه دیگه زنده نیست با اون ازدواج می کنه و عشق واقعی اش ثابت می کنه.این داستان البته یه داستان واقعیه در مورد جرمی و همسر اولش ملیسا است.ملیسا پس از چهار ماه از ازدواجش فوت می کنه.


Premature

کارگردان:راشاد ارنستو گرین

بازیگران:زورا هوارد،جوشوا بوون،ایمانی لویز

IMDB:5.5

این فیلم در مورد عشق اوله.و باز گو کننده رابطه عاشقانه میان ایانا وایزیا است.خب خیلی طبیعیه که وقتی شما نوجوون باشین و دچار عشق اولم شده باشین همه چی اونجوری که می خواین پیش نمی ره .این فیلم تونسته نظرات مثبت منتقدان را به سوی خودش جلب کنه.این فیلم تونسته در جوایز اسپیریت 2020 در بخش Someone to Watch برنده جایزه بشه.


The Photograph

بهترین فیلم های عاشقانه 2020

کارگردان:استلا مگی

بازیگران:عیسی را،کیت استنفیلد،چلسی پرتی

IMDb:6.1

داستان فیلم در مورد عکاس مشهوریه که با مرگ ناگهانی مادرش جعبه ای را دریافت می کنه که حاوی عکس ها و خاطرات گذشته مادرشه.در حالیکه او در حال خواندن نامه ها و دیدن عکس های گذشته مادرشه عاشق روزنامه نگاری می شه که قصد داره در مورد مادر او داستانی بنویسه.


Come As You Are

Come As You Are

کارگردان :Richard Wong

بازیگران: Grant Rosenmeyer, Gabourey Sidibe, Hayden Szeto, and Ravi Patel

IMDb:6.8

بسیاری از ما در مورد فیلم های عاشقانه به عنوان ارتباط با شخص دیگری فکر می کنیم ، اما ، گاهی اوقات ، بهترین عاشقانه ها در مورد عشق به نفس (خود )و دوستی است.Come As You Are در مورد سه جوان معلول است که به راهی سفری می شوند و در طول مسیر با زنی آشنا می شوند و…


Ammonite

Ammonite

کارگردان:Francis Lee

بازیگران: Saoirse Ronan, Kate Winslet, Fiona Shaw, and Gemma Jones

IMDB:6.4

  یکی دیگر از بهترین فیلم های عاشقانه 2020  فیلم آمونیت است.  داستان فیلم در مورد دو همجنس گرا است .وینسلت در دهه 1840 نقش یک شکارچی معروف فسیل را بازی می کند که با زنی جوان (رونان) آشنا می شود و رابطه ای پرشور برقرار می کند که در نهایت زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد.فیلم شباهت زیادی به ن Call Me By Your Name  دارد ، اما به جای ایتالیا ، در سواحل انگلیس است.

همچنین بخوانید:تاثیرگذار ترین رابطه های فیلم های هالیوودی که در خاطره ها خواهند ماند!


The Thing About Harry

بهترین فیلم های عاشقانه 2020

کارگردان: Peter Paige

بازیگران:Jake Borelli, Niko Terho, Britt Baron, Peter Paige, and Japhet Balaban

IMDB:7

سام به عنوان یک لطف برای یک دوست، با وجود اذیت و آزار هری، مسافرت جاده‌ای به شهر خود را آغاز می‌کند. در طول سفر هری به‌طور عادی خود را فاقد جنسیت می‌داند، و سام را شوکه می‌کند…