Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

 تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط زناشویی چگونه است؟؟؟
روانشناسی

 تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط زناشویی چگونه است؟؟؟ 

 تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط زناشویی چگونه است ؟ تكنولوژى كه زندگى را براى ما تسهيل كرده، در عین  حال روابطمان را دچار چالش مى كند و اين واقعيتى غيرقابل انكار است. اما دلیل آن چیست؟ آیا شما نیز فکر می کنید که رسانه های اجتماعی بر روی روابط شما تاثیر گذار است؟ چند ساعت در روز را به دنیای مجازی اختصاص می دهید؟ آیا همیشه پارتنر تان از اینکه موبایل به دست دارید ، ناراحت است؟ بیایید با یکدیگر با تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابطمان آشنا شویم :

تاثیر شبکه های اجتماعی بر روابط زناشویی

1. می تواند به روابط آسيب برساند

توجه بيش از حد به فضاى مجازى، نه تنها به روابط عاطفى بلكه به ديگر روابط اجتماعى و دوستانه نيز آسيب مى رساند. كسانى كه با ترس دورى از فضاى مجازى در واقع از طرف مقابل خود دور مى شوند، ارتباطات ضعيف و محدودى دارند.و بدین تزتیب باعث قطع ارتباط خود با اطرافیان می شوند.

در ادامه بخوانید :

2. خيانت بوسيله فضاى مجازى آسان تر است

فضاى مجازى ارتباط با ديگران را تسهيل مى كند. در هرجايى كه تلفن و اينترنت وجود داشته باشد، مى توانيم با افرادى آشنا شويم، دوست شده و صحبت نماييم. اين فضا در اصل براى كسى كه مى خواهد خيانت كند، مى تواند زمينه مناسب را فراهم كند. اما لازم است توجه داشته باشيم كسى كه قصد خيانت كردن داشته باشد، براى اين كار به فضاى مجازى نياز ندارد.و در فضاهای دیگر نیز می تواند این کار را انجام دهد.

٣.نياز به تاييد

زوج ها براى گرفتن تاييد در مورد ارتباطشان، مى توانند عكس ها و مطالب زيادى را به اشتراك بگذارند. اين موضوع بعد از جدايى، دوره ى فراموش كردن و جدا شدن را بسيار سخت تر مى كند.

شما نیز می توانید نظرات و دیدگاه های خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!