در سال 2019 شاهد چه ترندهایی در دنیای مد و فشن هستیم ؟
مد و زیبایی

در سال 2019 شاهد چه ترندهایی در دنیای مد و فشن هستیم ؟ 

 ترندهای 2019 !چیزی تا رسیدن سال 2019 باقی نمانده است.آیا کم کم کمد لباس هایتان را برای سال 2019 آماده می کنید ؟ به شما پیشنهاد می کنیم که این مطلب را برای آشنایی با ترندهای سال 2019 حتما بخوانید :

1-کیف های بامبو

ترندهای 2019

به گزارش سایت Pinterest میزان سرچ برای کیف های بامبو حدود 2.215% افزایش داشته  است.بلاگرهای مشهور مد و فشن نیز نمی توانند از کیف های بامبو صرف نظر کنند.به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم که کیف های بامبو را در کمد لباس هایتان جای دهید.

2-کتانی های مربوط به آینده

ترندهای 2019

در طول سال گذشته بسیاری از برندها امضا خود را بر روی این سبک کتانی ها قرار دادند. دیگر کفش های کتانی به اندازه کفش های پاشنه بلند زیبا و خاص هستند.این مدل کفش های ورزشی با طراحی جالب همچنان جایگاه خود را در دنیای مد وفشن در سال 2018 حفظ خواهند کرد.


همچنین بخوانید :

۴ قانون اصلی مد و فشن که هیچ وقت تغییر نمی کند !

بهترین و بدترین ترندهای مد در سال ۲۰۱۸

آیا واقعا شاهد بت وارگی حجاب در صنعت مد هستیم؟

نکات ساده در مد برای خانم هایی که اضافه وزن دارند !

۸ ترفند درباره مد و استایل که هر زنی باید بداند !


3-شلوارک های چسبان یا دوچرخه سواری

بعد از کیم کارداشیان ،بلا حدید ،کندال جنر و… این مدل شلوارک های چسبان وارد استایل خیابانی شدند و جای خود را در دنیای مد و فشن باز کردند.سرچ این مدل شلوارک ها در Pinterest به میزان %1,323افزایش یافته است.

4-اکسسوری های Tortoiseshell

ترندهای 2019

یکی دیگر از ترندهای دیگر که در سایت Pinterest در حال سرچ روز افزون است ،-اکسسوری های Tortoiseshell است.و به نظر می رسد یکی از ترندهای جدایی ناپذیر در سال 2019 هستند.

5-لباس های با طرح ماری

ترندهای 2019

در سال 2019 شما شاهد لباس ها ،اکسسوری ها و کیف هایی با طرح ماری خواهید بود.بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم که از قرار دادن آن ها در کمد لباس هایتان غافل نشوید.

6-عینک های آفتابی به فرم بیضی

ترندهای 2019

اگر قصد خرید عینک آفتابی دارید ،حتما عینک های آفتابی به فرم بیضی را امتحان کنید.عینک های به فرم بیضی دارای میزان افزایش سرچ %591 در سایت Pinterest بوده اند.

7-رنگ مرجان قرمز یا زنده

ترندهای 2019

پانتون رنگ سال 2019 را  مرجانی زنده معرفی کرد.از همین رو در سال 2019 این رنگ را به وفور مشاهده خواهید کرد.

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *