به روز رسانی Siri برای تشخیص و راهنمایی درباره ویروس کرونا!

تشخیص کرونا با دستیار هوشمند اپل Siri !!! با توجه به شرایط بوجود آمده به علت شیوع ویروس کرونا در جهان، کمپانی اپل دستیار صوتی خود را به روز رسانی کرده! در این به روز رسانی حالا دستیار صوتی اپل قادر است سوال هایی مانند ?Hey Siri, do I have the coronavirus یا Hey Siri, I think I have COVID-19 را پاسخ دهد.


همچنین بخوانید » 


سیری با مجموعه ای از سؤالات و توصیه های تأیید شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و خدمات بهداشت عمومی ایالات متحده CDC پاسخ شما را میدهد.

سیری سوالاتی نظیر آیا علائمی مانند تب ، سرفه خشک یا تنگی نفس دارید؟ را می پرسد و به کسانی که علائم خفیف دارند توصیه می کند در خانه بمانند و از دیگران دوری کنند.

به کسانی که علائم شدیدی را تجربه می کند ، توصیه می شود با 911  یا مراکز بهداشتی مرتبط تماس بگیرند. سیری همچنین برای خدمات بهداشتی از راه دور می تواند شما را به وب سایت یا اپلیکیشن مرتبط آن سرویس متصل کند.

اپل تنها کمپانی تکنولوژی جهان نیست که به جنگ کرونا رفته ! گوگل نیز وعده داده تا یک وب سایت بین المللی را برای تشخیص و راهنمایی درباره ویروس کرونا راه اندازی خواهد کرد.

نظر شما درباره تشخیص کرونا با دستیار هوشمند اپل Siri چیه ؟ راستی من آیفون ندارم اگه شما آیفون دارید یه تست کنید ببینید این ویژگی از ایران هم قابل استفاده هست یا بخاطر تحریم ها اینجا کار نمیده؟