خواص سرکه سیب

با خواص بی نظیر سرکه سیب در درمان بیماری ها آشنا شوید

خواص سرکه سیب .

بسیاری از انسان ها همواره در آشپزخانه خود سرکه سیب دارند.تا امروز از آن در سالاد و یا تهیه ترشی استفاده کرده اید.اما آیا از خواص سرکه سیب آگاهی دارید؟ سرکه سیب دارای فواید بسیاری برای انسان است که با شنیدن این فواید بسیار متعجب خواهید شد!

1-هنگامی که دچار نفخ معده شدید کافسیت به اندازه یک قاشق چای خوری در یک لیوان آب مصرف کنید تا سریعا اثرات مفید آن را ببینید.

2- با استفاده از سرکه سیب می توانید از شر چربی های بدنتان برای همیشه رها شوید.و به فرم دلخواه خود برسید.

3-اگر دل درد دارید و می خواهید از دست آن رها شوید می توانید از سرکه سیب استفاده کنید.در یک لیوان آب یک قاشق چای خوری سرکه سیب بریزید سپس میل کنید.

4-برای جلوگیری از مبتلا شدن به دیابت می توانید از سرکه سیب استفاده کنید.اگر هر شب قبل خواب  2 قاشق چای خوری سرکه بخورید خطر ابتلا به دیابت را تاحدی زیادی کاهش می دهید.

5-برای درمان گلو درد از سرکه سیب استفاده کنید.سرکه سیب دارای خواص آنتی باکتریال است.

6-زمانی که دچار پا درد شدید هستید .شب قبل از خواب در یک لیوان آب 2 قاشق چای خوری سرکه سیب بریزید وبنوشید وباور کنید زمانی که از خواب بر خاستید دیگر از درد خبری نیست.

7-زمانی که اسید معده شما زیاد شده است می توانید در یک لیوان آب یک قاشق چای خوری سرکه سیب بریزید و بنوشید.

8-اگر مشکل سینوزیت دارید و می خواهید شب ها راحت بخوابید .شب ها قبل خواب در یک لیوان آب سرکه سیب بریزید و بنوشید تا راحتتر بتوانید نفس بکشید.

9-اگر از بوی بد دهان خود رنج می برید و راه های زیادی را برای از بین بردن آن امتحان کرده اید ولی به نتیجه ای دست پیدا نکرده اید پیشنهاد ما به شما استفاده از سرکه سیب است.

10-برای افزایش سوخت وساز بدن وکاهش وزن می توانید از سرکه سیب استفاده کنید.

در ادامه بخوانید : با فواید آب سیب زمینی و تاثیرات آن در زیبایی آشنا شویم !!!