پربازدیدترین ها
انیمه و انیمیشن

سایتاما را چه کسانی می‌توانند شکست دهند؟ لیستی پر از احتمالات جذاب 

کاراکترهایی که توان شکست دادن سایتاما را دارند | شخصیت‌هایی قدرتمند‌تر از سایتاما

با سلام و درود خدمت دنبال کنندگان همیشگی مجله اینترنتی وارونه. مخصوصا دنبال کنندگان بخش پرهوادار انیمه. امروز با معرفی شخصیت هایی که احتمالا قدرت شکست دادن سایتاما را دارند از سری مطالب دانستنی‌های انیمه و مانگا همراه شما هستیم. با ما همراه باشید تا ببینیم آیا کسی توان شکست دادن کچل شنل پوش ما را دارد یا خیر!

اول از همه باید بگویم که شخصیت های این لیست هر کدام به نحوی و به روشی امکان شکست دادن سایتاما را دارند. این شکست دادن حتما نباید از نظر قدرت فیزیکی و زور و بازو باشد. بلکه شخصیت ها می توانند با استفاده از مهارت هایشان سایتاما را زمین گیر کنند. البته این را هم اضافه کنم که قدرت سایتاما هنوز یک سوال بزرگ است و کسی نمی داند که سایتاما در چه حدی قدرتمند است. اما قبل از معرفی بزرگترین حریف های سایتاما یک معرفی کلی از خود سایتاما بزرگ ترین قهرمان زمین خواهیم داشت، با ما همراه باشید.

در صورت تمایل می توانید کانال نماشا، یوتوب و اینستاگرام انیمه مجله وارونه را دنبال کنید یا برای اطلاع رسانی بهتر، نوتیفیکیشن سایت را فعال کنید.

Saitama از انیمه One Punch Man

 • خلق شده توسط: One
 • انیمه های حضور یافته: One Punch Man
 • صداپیشه: Makoto Furukawa
 • القاب: Caped Baldy/Bald Cape
 • اولین حضور: جلد اول مانگای One Punch Man

سایتاما شخصیت اصلی انیمه مرد تک مشتی است. او که به طرز مسخره ای قدرتمند است و توان شکست دادن هر موجودی که تا به حال با آن روبه رو شده است را با یک مشت دارد. تمامی انیمه مرد تک مشتی حول محور سایتاما و ماجراجویی هایش برای پیدا کردن یک رقیب درخور و قدرتمند می‌باشد. این شخصیت به جز قدرت بسیارش شخصیت پردازی عالی نیز دارد. حتی او توان به خنده انداختن شما را در تک تک لحظات One Punch Man دارد.

اما قدرت سایتاما نکته ای است که هم شخصیت پردازی این کارکتر و هم کل انیمه حول آن می چرخد. جالب تر اینجاست که منشاء این قدرت عظیم هنوز هم ناشناخته است. البته طبق حرف های خود سایتاما او روزانه با دراز و نشست و خاموش کردن کولر در تابستان این قدرت را به دست آورده است. جالب اینجاست که این حرف سبب شده تا برخی در دنیای واقعی راه وی را در پیش بگیرند تا قدرتمند شوند.


مطلب پیشنهادی: آموزه های انیمه های شونن در دنیای واقعی ؛ چی یاد گرفتی؟ 


بزرگ ترین رقبای سایتاما مرد تک مشتی که می‌توانند وی را شکست دهند

Gokuu از انیمه Dragon Ball

سایتاما را چه کسانی می‌توانند شکست دهند؟
 • خلق شده توسط: Akira Toriyama
 • انیمه های حضور یافته: فرانچایز Dragon Ball
 • صداپیشه: Masako Nozawa
 • القاب: Kakarot
 • اولین حضور: جلد اول مانگای Dragon Ball

گوکو شخصیت اصلی انیمه Dragon Ball می باشد. پسری که در طول انیمه Dragon Ball رشد می کند و در آخر انیمه گوی اژدها Dragon Ball تبدیل به یکی از قدرتمند ترین شخصیت های کل صنعت انیمه می شود. از طرفی Dragon Ball اثری است که در دنیای انیمه تاثیراتی بالا را داشته‌اند. حتی شاید اگر گوکو و انیمه گوی اژدها نبودند، ما امروز شاهد این همه داستان های متفاوت و دل انگیز در ژانر شونن نبودیم.

شخصیت گوکو قدرت زیادی از خود نشان داده است. او در این حد نیرومند است که توان نابود کردن جهان را نیز دارد. فرق بزرگی که بین سایتاما و گوکو وجود دارد دنیاهایی است که آن ها در آن زندگی می کنند. اگر سایتاما با دراز و نشست به این قدرت رسیده است، گوکو با سالها تمرین و مبارزه با حریف هایی که از او قوی تر بوده اند به این سطح از قدرت رسیده است. در کل در دنیای انیمه گوی اژدها شخصیت های نیرومند زیادی وجود دارند که در راس آن ها گوکو قرار دارد. سایتاما و گوکو می توانند از نظر قدرت با هم برابری کنند. البته گوکو حتی بعد از مرگ خود توان بازگشت به زندگی را دارد.


Shigeo Kageyama از انیمه Mob Psycho 100

 • خلق شده توسط: One
 • انیمه های حضور یافته: Mob Psycho 100
 • صداپیشه: Setsuo Itō
 • القاب: Mob و White T-Poison
 • اولین حضور: جلد اول مانگای Mob Psycho 100

موب شخصیت دیگری است که توسط همان خالق سایتاما یعنی One خلق شده است. موب شخصیت اصلی فرانچایز Mob Psycho 100 که جزو بهترین انیمه های سریالی زمستان 2019 است، می باشد. او نیز مانند کچل شنل پوش، قدرت زیادی دارد که در جهان خودش همتایی ندارد. در کل شخصیت پردای او با سایتاما نقاط مشترک زیادی دارد. همچنین به شما پیشنهاد می دهم که اگر از انیمه مرد تک مشتی لذت برده اید Mob Psycho 100 را نیز از دست ندهید.

قدرت های موب با احساسات وی رابطه مستقیمی دارند. او زمانی که به حالت 100 درصد خود برسد بسیار قدرتمند می شود. او بر خلاف سایتاما که فقط فیزیک قوی دارد قابلیت های زیادی مثل پرواز کردن، کنترل اجسام با ذهن خود، جذب انرژی دیگران و همینطور انتقال انرژی را دارد. در کل چیزی که معلوم است قدرت فراوان موب در حالت 100 درصد و مخصوصا بی‌نهایت خود است. از اینکه سایتاما و موب برای هم حریف های قابلی نیز می شوند شکی وجود ندارد.

نکته جالب البته اینجاست که جناب وان درباره مبارزه شخصیت موب با Tornado of Terror رتبه دومی ابرقدرت‌های One Punch Man که سایتاما نه به علت کمبود قدرت، بلکه به علت آماده نبودن زیرساخت‌ها جزوشون نشد، نظری خاص دارد. بر طبق گفته وی در حالت عادی Tornado of Terror برنده است. در حالت موب 100% مبارزه وی با Tornado of Terror غیر قابل پیش‌بینی است. اما در حالت بی‌نهایت موب توان شکست Tornado of Terror را به راحتی دارد.


Light Yagami از انیمه Death Note

 • خلق شده توسط: Tsugumi Ohba
 • انیمه های حضور یافته: Death Note و Death Note: Rewrite
 • صدایشه: Mamoru Miyano
 • القاب: Kira، Killer و God of the new world
 • اولین حضور: جلد اول مانگا Death Note

لایت یاگامی شخصیت اصلی انیمه دفترچه مرگ Death Note می باشد. شخصیتی که بدون شک جز باهوش ترین شخصیت های انیمه ای به حساب می آید. از نظر فیزیکی او یک انسان معمولی است. اما برتری هایی دارد که باعث می شوند او توان شکست دادن سایتاما را داشته باشد. او علاوه بر هوش سرشارش، دفتری دارد که نام هر کس در آن نوشته شود می میرد.

لایت حتی می تواند دلیل مرگ هدف های خودش را نیز مشخص کند. تنها چیزی که لایت برای شکست دادن یک شخص نیاز دارد نام و به خاطر داشتن چهره او می باشد. این موارد برای قدرت او یک نقطه ضعف به حساب می آیند. البته با هوش بسیارش بارها توانسته که هویت هدف های خود را بفهمد و آن ها را از روی زمین پاک کند. نکته ای که لایت را بسیار ترسناک تر از سایتاما می کند، آرمانگرایی بیش از اندازه او می باشد. او برای رسیدن به اهدافش هیچ ترسی از قربانی کردن مردم ندارد و این موضوع نیز برتری دیگری برای این شخصیت می باشد. گرچه فقط با یک مشت سایتاما، وی به تاریخ می‌پیوندد.


Ban از انیمه Seven Deadly Sins

شخصیت‌های انیمه‌ای که می‌توانند سایتاما مرد تک مشی را شکست دهند!
 • خلق شده توسط: Nakaba Suzuki
 • انیمه های حضور یافته: Seven Deadly Sins
 • صداپیشه: Tatsuhisa Suzuki
 • القاب: Fox’s Sin of Greed، Bandit Ban و Undead Ban
 • اولین حضور: بخش چهارم مانگای Seven Deadly Sins

یکی از شخصیت های جذابی که در انیمه هفت گناه کبیره Seven Deadly Sins حضور پیدا می کند Ban می باشد. او یکی از هفت گناه می باشد که با نام گناه طمع روباه شناخته می شود. او را به خاطر شخصیت پردازیش می توان یکی از جذابیت های انیمه هفت گناه کبیره دانست. Ban مانند تمامی هفت گناه قدرت زیادی دارد اما ویژگی های دارد که باعث می شوند شکست دادن سایتاما برای او محقق شود.

او به طور کامل بعد از نوشیدن معجون حیات نامیرا می باشد. مهم نیست که سر او را قطع کنید یا اینکه او را به هزار قسمت تکه تکه کنید. او هرگز نمی تواند بمیرد. این قدرت او شباهت زیادی با شخصیت ددپول دارد. او نیز مانند ددپول از چیزی نمی ترسد و مستقیما به دل خطر می زند. البته نامیرایی تنها برتری او نمی باشد. او می تواند قدرت حریفش را به مرور زمان جذب خود کند. این عمل باعث می شود تا هر چه مبارزه طولانی تر شود قدرت Ban نیز افزایش پیدا کند. به طور حتم Ban حریف قابلی برای سایتاما در یک مبارزه طولانی می باشد!

همچنین بخوانید: رایان رینولدز در نقش سایتاما | آیا ددپول تبدیل به سایتاما می‌شود؟


Accelerator از انیمه A Certain Magical Index

پایان شخصیت‌های انیمه‌ای که می‌توانند سایتاما مرد تک مشی One Punch Man را شکست دهند!
 • خلق شده توسط: Kazuma Kamachi
 • انیمه های حضور یافته: فرانچایز A Certain Magical Index
 • صداپیشه: Nobuhiko Okamoto
 • القاب: The One Who Wields the Power of God، The Main Plan و The Strongest
 • اولین حضور: جلد سوم رمان A Certain Magical Index

Accelerator یا شتاب دهنده یکی از شخصیت های حضور یافته در فرانچایز A Certain Magical Index می باشد. به طور حتم او یکی از بهترین کارکتر های انیمه خود است. تا این حد که برای این شخصیت چندین سری انشعابی در چندین مدیوم ساخته شده است. از نظر قدرت نیز شتاب دهنده یکی از آن کارکتر هایی است که کسی جرعت در افتادن با آن ها را ندارد.

قدرت او در واقع کنترل بردارها می باشد. هر چیزی که حرکت می کند بر روی یک بردار و یا مسیر خاص حرکت می کند. شتاب دهنده نیز توانایی کنترل تمامی بردارهایی که به بدن وی ختم می شوند را دارد. این قدرت بسیار خطرناک است و تعجبی ندارد که سایتاما به این قدرت ببازد. مشکل اصلی این قدرت آنجاست که به دلیل وجود بردار های فراوان شتاب دهنده مجبور است که محاسبات زیادی را انجام دهد. برنده شدن در مبارزه سایتاما و شتاب دهنده در واقع به سرعت حرکت سایتاما و سرعت محاسبه شتاب دهنده بستگی دارد. اما در کل چیزی که کاملا واضح است قدرت زیاد شتاب دهنده است. شاید بهترین توصیف از قدرت شتاب دهنده را خود او انجام می دهد که می گوید “مبارزه با من باید یک گناه محسوب شود!”


Alucard از انیمه Hellsing

سایتاما

 • خلق شده توسط: Kouta Hirano
 • انیمه های حضور یافته: سری Hellsing
 • صداپیشه: Jōji Nakata
 • القاب: The Lord/Prince of Darkness، Son of the Dragon و Ultimate Vampire
 • اولین حضور: جلد اول مانگای Hellsing

آلوکارد یکی یا شاید بهترین خوناشام صنعت انیمه می باشد. البته منظور از آلوکارد شخصیت اصلی انیمه Hellsing Ultimate است. او که به شدت شخصیت جالبی دارد خودش به تنهایی قدرت جذاب کردن انیمه Hellsing را دارد. آلوکارد از نظر فیزیکی مانند خیلی دیگر از شخصیت های این لیست حرفی برای گفتن در مقابل سایتاما ندارد. اما ویژگی هایی دارد که شانس شکست دادن سایتاما را برای او بالا می برد.


مطلب مرتبط: بهترین انیمه‌های خون‌آشامی 


آلوکارد هر کاری که یک خون آشام قادر به انجام آن است را می تواند انجام دهد. از تغییر شکل گرفته تا سرعت و قدرت فرابشری! همچنین او تقریبا نامیرا می باشد، به طور دقیق‌تر وی با جذب زندگی میلیون‌ها انسان به همان تعداد نامیرا شده ‌است. به طوری که سایتاما برای شکست وی باید میلیون‌ها بار او را بکشد. گرچه اینکه خود اصلی وی نامیراست یا خیر، سوالی بی‌پاسخ برای من بوده است.

اما این موضوع که بیشتر از 500 سال عمر کرده است و در طول عمر خود با موجودات خطرناک بسیاری دست و پنجه نرم کرده است نامیرایی او را ثابت می کند. او تا به حال با جراحت های بسیاری شدیدی روبه رو شده است و از همه آن ها جان سالم در برده است. البته مهارت های او فقط به نامیرا بودنش ختم نمی شوند. آلوکارد قدرت کنترل جادوی سیاه را نیز دارد. و به طور قطع مبارزه سایتاما و آلوکارد بسیار جالب و دیدنی خواهد شد!


Yukihira Soma از انیمه Food Wars

سایتاما

 • خلق شده توسط: Yūto Tsukuda
 • انیمه های حضور یافته: فرانچایز Food Wars
 • صداپیشه: Yoshitsugu Matsuoka
 • اولین حضور: جلد اول مانگای Food Wars

Yukihira Soma شخصیت اصلی انیمه Food Wars می باشد. مهارت اصلی وی در آشپزی می باشد. شاید بپرسید Yukihira Soma چگونه قدرت شکست دادن سایتاما را دارد؟ او می تواند سایتاما را در آشپزی شکست دهد؟ همانطور که از اسم مطلب معلوم است هدف، شکست دادن سایتاما است و نه کشتن او. 

کاملا معلوم است که در آشپزی قوی ترین قهرمان زمین جلوی Yukihira حرفی برای گفتن ندارد. البته هنوز زیاد از دستپخت سایتاما ندیده ایم. ولی بدون شک هر چه قدر هم در آشپزی خوب باشد به پای Yukihira Soma نمی رسد. همان اندازه که سایتاما در قدرت حرف اول را می زند Yukihira Soma نیز در آشپزی حرف اول و آخر را می زند!


The Anti spiral از انیمه Gurren Lagann

سایتاما

 • خلق شده توسط: Kazuki Nakashima
 • انیمه های حضور یافته: Gurren Lagann
 • صداپیشه: Takaya Kamikawa
 • القاب: Anti-Spiral King و Anti-Spiral Leader
 • اولین حضور: قسمت 26 انیمه Gurren Lagann

شخصیت منفی انیمه Gurren Lagann نیز به صورت وحشتناکی قدرتمند می باشد. اطلاعات کمی از شخصیت او در اختیار است اما در همان حضور کوتاه خود به خوبی ثابت کرده است که تا چه حدی قدرتمند می باشد. او به حدی قوی است که توانایی پرتاب کردن کهکشان ها را به سوی دشمن و حریف خود دارد. حتی سایتاما نیز احتمالا توان دفع حملات The Anti spiral را ندارد.

او رهبر نژاد Anti spiral ها می باشد. در کل Anti-Spiral King دردسر های زیادی برای سیمون و دوستانش درست کرده است. اگر هنوز انیمه Gurren Lagann که جزو بهترین انیمه های مکا است، را ندیده اید به شما پیشنهاد می کنم تا هر چه سریعتر آن را ببینید. زیرا این انیمه پر است ازکارکترهایی با شخصیت پردازی خوب و همچنین داستان هایی پر از هیجان. که Anti-Spiral King تنها یکی از آنهاست.


Lelouch Lamperouge از انیمه Code Geass

پایان شخصیت‌های انیمه‌ای که می‌توانند سایتاما مرد تک مشی One Punch Man را شکست دهند!
 • خلق شده توسط: Ichirō Ōkouchi
 • انیمه های حضور یافته: فرانچایز Code Geass
 • صداپیشه: Jun Fukuyama
 • القاب: Lelouch vi Britannia, Black Prince, Zero, King of Elevens و Lulu
 • اولین حضور: قسمت اول انیمه تلویزیونی Code Geass: Hangyaku no Lelouch

لولوش وی بریتانیا شخصیت اصلی انیمه کد گیاس Code Geass می باشد. او شاهزاده تبعیدی بریتانیا به ژاپن است که قصد انتقام از بریتانیا را دارد. لولوش از هوش بسیار بالایی برخور دار است که برتری زیادی برای او در مقابل سایتاما به ارمغان آورده است. او نیز مانند لایت یاگامی یک انسان معمولی است و از قدرت خاص فیزیکی برخوردار نمی باشد.

البته وجود قدرتی به نام گیاس نقطه قوت اصلی او می باشد. لولوش می تواند با نگاه کردن به چشمان هر کسی به او هر دستوری بدهد. لولوش بارها با این قدرت جان دشمنانش را گرفته است. او می تواند به سایتاما دستور دهد که خود را با ضربات مشت خود بکشد. البته قدرت او نقطه ضعف هایی نیز دارد. او فقط می تواند به هر شخصی یک بار دستور دهد. همچنین لولوش برای دستور دادن به هر شخصی باید مستقیما به چشمان او نگاه کند! که در مبارزه با سایتاما ریسک خاصی دارد. شما می توانید نقد و بررسی انیمه Code Geass را از مجله وارونه مطالعه کنید!


نظر شما درباره شخصیت‌هایی که ممکنه سایتاما را شکست دهند چیست؟ همچنین به نظر شما کدام شخصیت ها توان حضور در این لیست را دارند؟ نظرات خود را با مجله وارونه به اشتراک بگذارید.

در ادامه بخوانید:

چرا نباید انیمه ببینیم؟ 7 دلیل منطقی برای تماشا نکردن انیمه

بهترین انیمه های طولانی | لیستی که می توان تا آخر عمر با آن زندگی کرد! 

مطالب مرتبط

 
4.9 91 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
1.7K دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات