اسپیلبرگ سریال انیمیشن یاکو و واکو (Animaniacs) را بازسازی می‌کند !!!
انیمه و انیمیشن, فرهنگ و هنر

اسپیلبرگ سریال انیمیشن یاکو و واکو (Animaniacs) را بازسازی می‌کند !!! 

سریال انیمیشن یاکو و واکو (Animaniacs) بازسازی می شود !

سریال انیمیشن یاکو و واکو (Animaniacs) پس از سال‌ها با کمک خالق اصلی آن «استیون اسپیلبرگ» بازسازی می‌شود.

به گزارش ایسنا، این سریال که با همکاری کمپانی محصولات تلویزیونی «Amblin» و کمپانی برادران وارنر ساخته می‌شود در مراحل نخستین پیش تولید قرار داد و هنوز مشخص نیست قرار است از کدام شبکه تلویزیونی به روی آنتن برود.

سریال انیمیشن یاکو و واکو (Animaniacs) ساخته «تام راجر» و با تهیه‌کنندگی اجرایی استیون اسپلبرگ در اواخر دهه 1980 و اوایل 1990 میلادی و همزمان با دوران انقلابی انیمیشن ساخته شد و از سال 1993 تا 1995 از شبکه تلویزیونی فاکس کیدز به روی آنتن رفت و اپیزود بعدی آن نیز بین سال‌های 1995 تا 1998 پخش شد. ان مجموعه سریال انیمیشن در مجموع دارای 99 اپیزود و یک فیلم با عنوان آرزوی واکو است.

«استیون اسپیلبرگ»، کارگردان سرشناس سینمای جهان که آخرین‌بار با فیلم «لینکلن» با بازی «دنیل دی لوئیس» در سال 2012 توانست نامزد جایزه اسکار شود، پیش از این در سال 1993 با فیلم «فهرست شیندلر» و در سال 1998 با فیلم «نجات سرباز رایان» دو جایزه اسکار بهترین فیلم و یک اسکار کارگردانی را از آن خود کرده است.

این فیلم‌ساز ثروتمند در سال ‌1993 جایزه شیر طلای افتخاری جشنواره ونیز، در سال ‌1995 جایزه سزار افتخاری فرانسه، در سال ‌1987 جایزه اسکار افتخاری و در سال ‌2004 جایزه آکی‌را کوروساوا جشنواره توکیو را گرفت و در سال ‌2003 نام وی در تالار مشاهیر هالیوود ثبت شد.

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *