Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

سینتی سایزر نیمه ماژولار جیبی Kastle با ظاهر و موتور صوتی جدید بروز رسانی شد!
تکنولوژی, موسیقی

سینتی سایزر نیمه ماژولار جیبی Kastle با ظاهر و موتور صوتی جدید بروز رسانی شد! 

این سینت نیمه ماژولار با چند ویژگی جدید و بهینه سازی صوتی بروز رسانی شده است

Bastl Instruments، کمپانی بوتیک اهل جمهوری چک که در زمینه تولید کننده سینت های جیبی و ماژول های Eurorack نظیر Trinityو Popcorn فعال است. سینتی سایزر نیمه ماژولار جیبی Kastle ، را با چند ویژگی جدید، شامل موتور صوتی جدید ارتقاء داده است.

اولین نسخه سینتی سایزر جیبی Kastle در اواخر سال 2016 با قیمتی حدود 65 یورو معرفی شد. سینتی سایزر کوچک با قابلیت پچ شدن و کارکرد با 3 یاتری سایز AA. ولی حالا نسخه 1.5 Kastle که ماه گذشته منتشر شد قیمتی حدود 80 یورو دارد، دارای بدنه ای از جنس فایبر گلس مشکی است که قابلیت پچ کردن ارتقا یافته همچنین جک micro USB نیز به آن اضافه شده است.

[aparat id=”oxsaz”]

بنا به گفته های کمپانی Bastl ، این سینت از ابتدا باز سازی شده تا کیفیت صوتی بهتری داشته باشد. و حالا دارای دو موتور تولید صدا (اسیلاتور) است که بصورت موازی با یکدیگر کار می کنند، که می تواند آنها را بصورت تکی یا با هم به کار برد. همچنین دارای 3 حالت جدید است : formant synthesis ،noise mode و tonal noise mode. حالت های نسخه اصلی نیز که شامل phase modulation ،phase distortion and track & hold modulation بود بروز رسانی شده اند.

سینتی سایزر نیمه ماژولار جیبی Kastle

سینتی سایزر نیمه ماژولار جیبی Kastle نسخه 1.5 بصورت آماده با قیمت 80 یورو و بصورت کیت DIY با قیمت 67 یورو بفروش می رسد.

 

در ادامه بخوانید :

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!