Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

با طراحی های جدید برند آدیداس برای روز ولنتاین آشنا شوید !
سبک زندگی, مد و زیبایی

با طراحی های جدید برند آدیداس برای روز ولنتاین آشنا شوید ! 

آدیداس و طراحی های آن برای روز ولنتاین !

برند مطرح آدیداس که جایگاه ویژه ای در میان طرفداران استایل خیابانی دارد طراحی های جدید خود را برای روز ولنتاین روانه بازار کرده است.طراحی های جدید برند آدیداس برای روز ولنتاین بسیار زیبا و ساده هستند.تمامی این طراحی ها نشان از عشق دارند.همان طور که می دانید کتانی های مدرن و سبک رترو آدیداس همواره جایگاه ویژه ای در دنیای مد دارند و تا حدودی می توان بی اغراق گفت که تا آخر نیز باقی خواهند ماند.

برند آدیداس که سبک و روح خیابانی را در شهر به ارمغان می آورد .این بار با طراحی مینیمال و مفهومی عشق را تعریف می کند.طراحی های جدید برند آدیداس برای روز ولنتاین که سفید رنگ هستند و با یک قلب تزیین شده اند دقیقا بهترین هدیه برای عشاق در روز ولنتاین است.زیرا قرار گرفتن دو طراحی از این برند در کنار یکدیگر سبب تکمیل شدن قلب کامل می شود.

با طراحی های جدید برند آدیداس برای روز ولنتاین آشنا شوید !

همان طور که می دانید این برند از سلبریتی های بسیاری برای طراحی کتانی های خود استفاده کرده است برای مثال فارل ویلیامز نیز چندی پیش برای این برند کتانی هایی را طراحی کرد.

در ادامه بخوانید :

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!