فرانسیس فورد کاپولا بازی ویدئویی، فیلم “اینک آخر الزمان است” را می سازد
سینما و تلویزیون

فرانسیس فورد کاپولا بازی ویدئویی، فیلم “اینک آخر الزمان است” را می سازد 

فیلم اینک آخرالزمان است (Apocalypse Now)، یکی از عنوان های کلاسیک و معروف فیلم های مربوط به جنگ ویتنام می باشد که در سال 1979 ساخته شده است.

حالا بعد از گذشت 40 سال فرانسیس فورد کاپولا تصمیم به ساخت بازی ویدئویی این عنوان گرفته است و برای این کار کمپین کیک استارتری را به راه انداخته است.

کاپولا و کمپانی او یعنی American Zoetrope در این کمپین درخواست 900.000 دلار را برای ساخت این بازی کرده اند و اعلام کردند که ما به دنبال ساخت یک نسخه موبایل یا بازی ضعیف نیشتیم و ما می خواهیم این عنوان یکی از برجسته ترین عنوان های بازی شود.

فرانسیس فورد کاپولا بازی ویدئویی فیلم اینک آخر الزمان است

این بازی قرار است در ژانر اکشن و وحشت منتشر شود و روند بازی به گونه ای است که شما نیاز به گرفتن تصمیمات خیلی سخت در این بازی دارید به گفته تیم تولید کننده این بازی قرار است در سال 2020 منتشر شود اگر و فقط اگر به مبلغ درخواستی خود برای ساخت این بازی در Kickstarter برسند.

کاپولا برای ساخت این بازی با یک گروه از توسعه دهندگان بازی، که قبلا در ساخت عنوان هایی نظیر : Fallout: New Vegas و Battlefieldو Far Cry حضور داشته اند در حال همکاری است تا بتواند Apocalypse Now را به عنوان یک بازی ویدئویی موفق تبدیل کند.

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *