آذری جهرمی : قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد !
اپلیکیشن و نرم افزار, علم و فناوری

آذری جهرمی : قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد ! 

قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد !

وزیر ارتباطات آقای محمدجواد آذری جهرمی در جدیدترین توییت خود اعلام کرد قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد. وی اعلام کرد : شایعه هایی که در خصوص قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی مطرح می‌شود صحت ندارد و به نظر می‌رسد هدف آنها ایجاد نارضایتی‌های اجتماعی و بدبینی عمومی است.

آذری جهرمی : قطع دائمی شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد !

پیش تر خبر گزاری ایلنا  اعلام کرده بود:

یک منبع آگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، با اشاره به فیلترینگ ایجاد شده برای اینستاگرام و تلگرام و در پاسخ به این پرسش که فیلترینگ تا چه زمانی ادامه خواهد داشت؟ ، گفت: فیلترینگ شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل وجود نداشتن نمونه مشابه داخلی، موقتی است و انتظار می‌رود تا محدودیت‌های ایجاد شده برای اینستاگرام تا چند هفته آینده از بین برود و اینستاگرام در وضعیت نرمال قرار بگیرد. البته فیلترینگ هوشمند برای این شبکه اجتماعی به صورت جدی دنبال و در نظر گرفته می‌شود.

وی درباره تلگرام اظهار داشت: مسئولان مجموعه تلگرام با مقامات ایرانی همکاری نکرده‌اند و مشکل در  عبور از خطر قرمز ایران توسط یک پیام رسان بیگانه با تعداد زیاد کاربر ایرانی است. انتظار بر این است که پیام رسان تلگرام با وجود نمونه‌های داخلی مناسب و امن حتی نمونه‌های خارجی، به صورت دائمی فیلتر و از دسترس خارج شود. توصیه می‌کنیم مردم از شبکه‌های اجتماعی داخلی مانند سروش استفاده کنند.

 

به نظر شما کدامیک از پیام رسان های داخلی و یا خارجی می تواند جایگزین مناسبی برای تلگرام باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

در ادامه بخوانید :

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *