Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

بررسی ها

مادر بزرگ 70 ساله راز زیبایی و خوش اندام بودنش را فاش کرد !!!!
سبک زندگی, مد و زیبایی

مادر بزرگ 70 ساله راز زیبایی و خوش اندام بودنش را فاش کرد !!!! 

کارولین هارتز ،مادربزرگ 70 ساله موفق !

کارولین هارتز ، مادربزرگ 70 ساله ای است که این روزها هم به خاطر زیبایی و خوش اندام بودنش و هم به خاطر شغلش مورد توجه رسانه ها قرار گرفته است.

او از 28 سال پیش مصرف قند و شکر را از زندگی خود حذف کرده است و در حال حاضر به خاطر زیبایی و خوش اندام بودنش توجه همه را به سمت خود جلب کرده است.زمانی که کارولین به بیماری دیابت خفیف مبتلا شد برای آنکه قند خون خود را به حالت نرمال تبدیل کند تصمیم گرفت مصرف قند و شکر را از زندگی خود حذف کند و در حال حاضر از زایلیتول به عنوان شیرین کننده استفاده می کند.یکی دیگر از رازهای زیبایی او ورزش است .

او علاقه زیادی به ورزش تنیس دارد.او همچنین می گوید برای زیبا و خوش اندام بودن  دو قانون وجود دارد :اولین قانون شما باید ببینید چه چیزی می خورید و دومین قانون این است که فعالیت داشته باشید و پاهای خود را حرکت دهید .او در حال حاضر سمبل زیبایی و زندگی سالم است.او در حال حاضر صاحب شرکت sweetlife است که محصولات بدون قند عرضه می کند.او علاوه بر این فیلم های آموزشی با محصولات شرکت خود ارائه داده است.

مادربزرگ 70 ساله

 

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!