ماسک تخم مرغ برای تقویت موها ! مراقبت از مو در خانه بسیار آسان است.مراقبت از مو در خانه، بسیار آسان و  هم بسیار ارزان است.اگر به دنبال یک ماسک  هستید که موهای شما را عمیقاً تغذیه وتقویت کند ، ما دستور تهیه ماسک تخم مرغ را برای شما به اشتراک گذاشته ایم.

تخم مرغ منبع بسیار غنی از پروتئین است.در حقیقت نیاز بدن به پروتئین را می توانید از ساده ترین و ارزان ترین روش یعنی مصرف تخم مرغ تامین کنید.تخم مرغ ماده غذایی فوق العاده ای برای داشتن موهای سالم است.

فواید تخم مرغ برای موها 

تخم مرغ پروتئین مورد نیاز برای رشد مو را تأمین می کند.ریشه مو را تغذیه می کند و به موهای شما درخشش طبیعی می بخشد.کلسیم نیز برای موهای بلند و سالم بسیار مهم است.و همچنین باعث می شود موهایتان سریع تر رشد کند.کلسیم همچنین باعث تسریع در جذب ویتامین D می شود.این ماده ای بسیار مهم برای موهای خشک و آسیب دیده است.از ریزش و شکستگی موها جلوگیری می کند.از ریزش مو جلوگیری می کند و برای رشد مو ضروری است.

ماسک تخم مرغ برای تقویت موها

مواد لازم برای تهیه ماسک تخم مرغ برای تغذیه و تقویت موها

1 عدد تخم مرغ 

1 لیوان شیر(اگر موهایتان کوتاه است می توانید نصف لیوان استفاده کنید )

1/4 یک لیمو

2 قاشق غذاخوری روغن زیتون

 زرده و سفیده تخم مرغ را از هم جدا کنید.ما در این ماسک می خواهیم از زرده تخم مرغ استفاده کنیم.مواد را به خوبی با یکدیگر ترکیب کنید.ماسک آماده شده را به آرامی از ساقه موها به سمت ریشه موها ماساژ دهید.اجازه دهید ماسک به مدت 15دقیقه بر روی موهایتان باقی بماند.بعد از 15 دقیقه می توانید موهایتان را با آب ولرم بشویید.


شاید برایتان جذاب باشد :


همان طور که مشاهده کردید با استفاده از مواد موجود در خانه می توانید موهایتان را به خوبی تقویت کنید و دیگر نیاز به ماسک ها و کرم های گران قیمت موجود در بازار ندارید .شما نیز می توانید تجربیات خود را در مورد استفاده از ماسک ها با ما در میان بگذارید.