مانگای Angels of Death در جلد دوازدهم خود به پایان خواهد رسید! پایان داستان زک و ری

با سلام و درود خدمت دنبال کنندگان همیشگی مجله اینترنتی وارونه. مخصوصا دنبال کنندگان بخش پرهوادار انیمه. در خبری اکانت رسمی توییتر مانگای Angels of Death به نویسندگی Kudan Nazuka اعلام کرد. که مانگای فرشتگان مرگ Angels of Death در جلد دوازدهم خود به پایان خواهد رسید!

در خلاصه داستان مانگای فرشتگان مرگ Angels of Death آمده است:

بیشتر دختر هایی که در خانه یک قاتل سریالی بیدار می شوند وحشت زده می شوند. اما Ray اینگونه نمی باشد. در واقع ملاقات او با قاتل سریالی یعنی Zack برای او خوشحال کننده است. زیرا او آرزومند است که راه خوبی برای مرگ پیدا کند و این اتفاق برای او فرصت خوبی است که به آرزو خود برسد.


Yen Press مانگای فرشتگان مرگ Satsuriku no Tenshi را به زبان انگلیسی منتشر کرده است. آخرین جلد ترجمه شده این مانگا جلد نهم آن بوده است که در تاریخ 21 ژانویه منتشر شده است. Kudan Nazuka مانگای Satsuriku no Tenshi یا همان Angels of Death را از سال 2015 در مجله Comic Gene شروع کرده است. جلد یازدهم این مانگا از همین مجله در تاریخ 27 مارس امسال منتشر شده است.

مانگای Angel's of Death

همچنین بعد از خواندن خبر به پایان رسیدن مانگای Angels of Death در مجله وارونه بخوانید:


Kudan Nazuka همچنین در حال نوشتن مانگایی Spinoff با نام Angels of Death Episode.0 می باشد. این مانگا به صورت دیجیتالی از Gene pixiv در سال 2017 شروع به پخش کرده است! Yen Press نیز در حال انتشار این مانگای انشعابی به زبان انگلیسی است. جلد سوم این مانگا در ماه نوامبر پارسال منتشر شده است. 

راستی یادتون نره پیج اینستاگرام انیمه، یوتوب و نماشای ما رو فالوو کنید.

انیمه ای تلویزیونی با اقتباس از روی مانگای فرشتگان مرگ در جولای 2018 منتشر شده است. Crunchyroll همزمان با روی انتن رفتن این انیمه آن را استریم کرده است. بعدا Funimation این انیمه را به صورت دوبله انگلیسی استریم کرده است. Funimation همچنین انیمه Angels of Death را به صورت دیسک های Blu-ray منتشر کرده است. نظر شما درباره این فرانچایز زیبا چیست؟ نظران خود را با مجله اینترنتی وارونه به اشتراک بگذارید.  همچنین برای خواندن مقالات سایت در حوضه جدیدترین اخبار، در مجله وارونه اخبار انیمه را دنبال کنید!