مانگای The Honor Student at Magic High School رو به پایان است! پایان در ماه ژوئن
انیمه و انیمیشن

مانگای The Honor Student at Magic High School رو به پایان است! پایان در ماه ژوئن 

پایان مانگای Mahouka Koukou no Yuutousei نزدیک است!

با سلام و درود خدمت دنبال کنندگان همیشگی مجله اینترنتی وارونه. مخصوصا دنبال کنندگان بخش پرهوادار انیمه. در شماره ماه جولای مجله Kadokawa’s Monthly Comic Dengeki Daioh که در روز چهارشنبه منتشر شده است. اعلام شده که مانگای The Honor Student at Magic High School به نویسندگی Yu Mori در شماره بعدی این مجله که در 27 ژوئن منتشر میشود، به پایان خواهد رسید.


همچنین قبل از خواندن این خبر در باب انیمه The Honor Student at Magic High School در مجله وارونه مطالعه کنید:


این مانگا داستان انشعابی Spinoff از روی لایت ناول The Irregular at Magic High School به قلم Tsutomu Satou است. این مانگا در مجله Kadokawa’s Monthly Comic Dengeki Daioh از سال 2012 شروع به انتشار کرده است. نسخه گردآوری شده این مانگا تا جلد دهم در مارس 2019 منتشر شده است. Yen Press هم این مانگا را به زبان انگلیسی منتشر می کند. در ماه نوامبر سال قبل هم نسخه انگلیسی جلد دهم این مانگا منتشر شده است.

مانگای The Honor Student


در خلاصه داستان مانگای The Honor Student at Magic High School آمده است:

یک قرن از زمان بازگشت جادوی واقعی به دنیا گذشته است. فصل بهار است، فصلی که همه چیز های جدید در آن آغاز می شود و کلاسی جدید از دانش آموزان آماده اند تا درس های خود را در اکادمی ملی جادو شروع کند. لقب این آکادمی Magic High است.

راستی یادتون نره پیج اینستاگرام انیمه، یوتوب و نماشای ما رو فالوو کنید.

Yen Press حق مالکیت سری رمان های The Irregular at Magic High School را دارد. سر جمع مانگا و کتاب های این فرانچایز حدود 15 میلیون نسخه کپی به صورت پرینتی فروخته‌اند. رمان ارجینال این سری هم حدود 10 میلیون نسخه کپی به صورت پرینتی فروخته است. همچنین بر طبق آخرین اخبار انیمه فصل دوم انیمه تلویزیونی Irregular at Magic High School هم در ماه اکتبر 2020 پخش خواهد شد.

مطالب مرتبط

 
 

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *