Microsoft Surface Pro 7، تاریخ عرضه و قیمت احتمالی
تکنولوژی

Microsoft Surface Pro 7، تاریخ عرضه و قیمت احتمالی 

شرکت مایکروسافت مدتی است که با ارائه سری Surface، در حال ایجاد برخی از بهترین تبلت‌های ویندوز و لپ تاپ‌های ۲ در ۱ است. متأسفانه زمانی که Surface Pro 6 در اکتبر سال ۲۰۱۸ رونمایی شد، نسبت به مدل ۲۰۱۷ پیشرفت‌های بسیار کمی داشت. بنابراین ما شروع کردیم به حدس زدن در این خصوص که سری‌های سرفیس دیگر قرار نیست پیشرفت بزرگی از خود نشان بدهند. اکنون، مایکروسافت سرفیس پرو ۷  رونمایی شده است. ما شاهد برخی از ویژگی‌های جدید در این سری هستیم که می‌تواند ورق را برای مایکروسافت برگرداند. برای مثال یک نوع شارژ مغناطیسی USB-C سرفیس وجود دارد که امیدواریم خوب از آب در بیاید. در ادامه به بررسی زمان انتشار و قیمت احتمالی این تبلت می‌پردازیم.

سرفیس

زمان عرضه مایکروسافت سرفیس پرو ۷

از آنجا که Surface Pro 6 اخیراً به بازار عرضه شده است، بعید به نظر می‌رسد که نسخه بعدی آن را قبل از پایان سال ۲۰۱۹ منتشر کنند. سرفیس پرو ۴ و سرفیس پرو ۶ به ترتیب در اکتبر ۲۰۱۵ و ۲۰۱۸ به بازار آمدند. این احتمال وجود دارد که Surface Pro 7 بتواند طبق گفته مایکروسافت در اکتبر ۲۰۱۹ به بازار عرضه شود، اما به نظر می‌رسد برنامه انتشار دستگاه‌های Surface Pro تقریباً بین هر ۱۶ تا ۱۸ ماه می‌باشد.


نگاهی به windows 10 s / نسخه جدید و بهبود یافته سیستم عامل مایکروسافت


به عبارت دیگر، ممکن است Surface Pro 7 تا بهار یا تابستان ۲۰۲۰ به بازار عرضه نشود. اگر مایکروسافت بخواهد به تاریخ اعلام شده خود پایبند باشد، ممکن است در ماه اکتبر در خیابان‌ها دیده شود، اما وقتی این که این را بینیم، باور خواهیم کرد. البته نگران نباشید، ما به محض آمدن اطلاعات جدید در مورد تاریخ انتشار مایکروسافت سرفیس پرو ۷ ، این مطلب را به روز خواهیم کرد.

 

سرفیس پرو 7

قیمت احتمالی Surface Pro 7

Surface Pro 6 در ابتدا با پیکربندی اولیه ۸۹۹ دلار (۸۷۹ پوند، ۱،۳۴۹ دلار AU) هزینه داشت، افزایش قیمت نسبت به سرفیس پرو ۲۰۱۷، مدل پایه آن که ۷۹۹ دلار (۷۹۹ پوند، ۱۱۹۹ دلار AU) بود، ۱۰۰ دلار می‌شد. بنابراین، قیمت گذاری Surface Pro 7 می‌تواند از دو جهت پیش رود: ممکن است قیمت ۱۰۰ دلار افزایش یابد یا به همان اندازه باقی بماند. ما شک داریم که قیمت نسبت به نسخه قبلی کاهش پیدا کند.


بهترین لپ تاپ‌های ارزان ۲۰۱۹


اگر قیمت ۱۰۰ دلار دیگر افزایش یابد و با ۹۹۹ دلار (در حدود ۷۷۰ پوند) عرضه شود، سرفیس پرو ۷ در همان قیمتی که رایانه‌هایی مانند Dell XPS 13 و HP Spectre x360 در دسترس قرار گرفته‌اند، خواهد بود. همان‌طور که ذکر کرده‌ایم، ما تا زمانی که مایکروسافت مایل به اشتراک گذاری آن نباشد، قیمت واقعی Surface Pro 7 را نمی‌دانیم. اما باز هم، اگر این اتفاق بیفتد، این مطلب را به روز خواهیم کرد.

Surface Pro 7

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر نظری دارید حتما در بخش دیدگاه‌ها در انتهای این مطلب برای‌مان بنویسید. 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *