Microsoft Surface Pro 7، تاریخ عرضه و قیمت احتمالی
علم و فناوری

Microsoft Surface Pro 7، تاریخ عرضه و قیمت احتمالی 

شرکت مایکروسافت مدتی است که با ارائه سری Surface، در حال ایجاد برخی از بهترین تبلت‌های ویندوز و لپ تاپ‌های 2 در 1 است. متأسفانه زمانی که Surface Pro 6 در اکتبر سال 2018 رونمایی شد، نسبت به مدل 2017 پیشرفت‌های بسیار کمی داشت. بنابراین ما شروع کردیم به حدس زدن در این خصوص که سری‌های سرفیس دیگر قرار نیست پیشرفت بزرگی از خود نشان بدهند. اکنون، مایکروسافت سرفیس پرو 7  رونمایی شده است. ما شاهد برخی از ویژگی‌های جدید در این سری هستیم که می‌تواند ورق را برای مایکروسافت برگرداند. برای مثال یک نوع شارژ مغناطیسی USB-C سرفیس وجود دارد که امیدواریم خوب از آب در بیاید. در ادامه به بررسی زمان انتشار و قیمت احتمالی این تبلت می‌پردازیم.

سرفیس

زمان عرضه مایکروسافت سرفیس پرو 7

از آنجا که Surface Pro 6 اخیراً به بازار عرضه شده است، بعید به نظر می‌رسد که نسخه بعدی آن را قبل از پایان سال 2019 منتشر کنند. سرفیس پرو 4 و سرفیس پرو 6 به ترتیب در اکتبر 2015 و 2018 به بازار آمدند. این احتمال وجود دارد که Surface Pro 7 بتواند طبق گفته مایکروسافت در اکتبر 2019 به بازار عرضه شود، اما به نظر می‌رسد برنامه انتشار دستگاه‌های Surface Pro تقریباً بین هر 16 تا 18 ماه می‌باشد.


نگاهی به windows 10 s / نسخه جدید و بهبود یافته سیستم عامل مایکروسافت


به عبارت دیگر، ممکن است Surface Pro 7 تا بهار یا تابستان 2020 به بازار عرضه نشود. اگر مایکروسافت بخواهد به تاریخ اعلام شده خود پایبند باشد، ممکن است در ماه اکتبر در خیابان‌ها دیده شود، اما وقتی این که این را بینیم، باور خواهیم کرد. البته نگران نباشید، ما به محض آمدن اطلاعات جدید در مورد تاریخ انتشار مایکروسافت سرفیس پرو 7 ، این مطلب را به روز خواهیم کرد.

 

سرفیس پرو 7

قیمت احتمالی Surface Pro 7

Surface Pro 6 در ابتدا با پیکربندی اولیه 899 دلار (879 پوند، 1،349 دلار AU) هزینه داشت، افزایش قیمت نسبت به سرفیس پرو 2017، مدل پایه آن که 799 دلار (799 پوند، 1199 دلار AU) بود، 100 دلار می‌شد. بنابراین، قیمت گذاری Surface Pro 7 می‌تواند از دو جهت پیش رود: ممکن است قیمت 100 دلار افزایش یابد یا به همان اندازه باقی بماند. ما شک داریم که قیمت نسبت به نسخه قبلی کاهش پیدا کند.


بهترین لپ تاپ‌های ارزان 2019


اگر قیمت 100 دلار دیگر افزایش یابد و با 999 دلار (در حدود 770 پوند) عرضه شود، سرفیس پرو 7 در همان قیمتی که رایانه‌هایی مانند Dell XPS 13 و HP Spectre x360 در دسترس قرار گرفته‌اند، خواهد بود. همان‌طور که ذکر کرده‌ایم، ما تا زمانی که مایکروسافت مایل به اشتراک گذاری آن نباشد، قیمت واقعی Surface Pro 7 را نمی‌دانیم. اما باز هم، اگر این اتفاق بیفتد، این مطلب را به روز خواهیم کرد.

Surface Pro 7

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید. اگر نظری دارید حتما در بخش دیدگاه‌ها در انتهای این مطلب برای‌مان بنویسید. 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *