مدل موهای سبک رترو

مدل موهای سبک رترو و انتخاب آن ها توسط افراد مشهور در جهان !

مدل مو سبک رترو

الهام از دهه 80 و 90 میلادی همچنان در دنیای مد جایگاه ویژه ای دارد.بسیاری از افراد مشهور در جهان مانند هایلی بالدوین و بلا حدید نیز به در استایل خود از این دهه الهام می گیرند و حتی گاهی مدل موهای خود را از سبک رترو انتخاب می کنند.در این مطلب شما را با مدل موهای سبک رترو و انتخاب آن ها توسط افراد مشهور در جهان آشنا می کنیم :

استایل  و سبک رترو همچون استایل وینتیج به زمانی در گذشته برمی‌گردد و از سبک‌های محبوب نوستالژی‌گراهاست اما تفاوت اصلی و مهم آن با سبک وینتیج در قدمت زمانی منسوجات و لباس‌هاست، لباس‌های مورد استفاده در استایل رترو، در عصر جدید و با منسوجات امروزی و تنها با الهام از سبکی قدیمی متاثر از دوره‌ای خاص تولید می‌گردند.

سبک رترو که از دهه ۱۹۶۰ رایج شد، تقلیدی از ویژگی‌های هنری گذشته‌ای نه چندان دور است. اصطلاح رترو برای توصیف محصولاتی استفاده می‌گردد که به صورت آگاهانه نقوش، حالات، تکنیک‌ها و یا مواد و منسوجات قدیمی خاصی را مورد استفاده قرار داده است.

برای بهتر دانستن ویژگی‌ها و جزئیات سبک رترو باید مد و هنر دهه‌های ۱۹۴۰ تا ۱۹۹۰ و حتی بعد از آن را به خوبی بشناسیم، اما از تمام دوران گذشته، دهه‌های ۱۹۵۰،۱۹۶۰،۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ بیش از از همه مورد توجه قرار می‌گیرد.

1-Zendaya

مدل موهای سبک رترو

در ادامه بخوانید :تی شرت هایی به سبک رترو در کلکسیون بهار و تابستان ۲۰۱۸ ورساچه

2-January Jones

مدل موهای سبک رترو

3-Bella Hadid

مدل موهای سبک رترو

4-Bella Hadid

مدل موهای سبک رترو

5-Solange

مدل موهای سبک رترو

6-Lana Del Rey

در ادامه بخوانید :موزیک ویدئو جدید لانا دل ری برای آهنگ عشق منتشر شد

مدل موهای سبک رترو

7-Selena Gomez

مدل موهای سبک رترو

در ادامه بخوانید

با استایل رترو و کفش های ورزشی پر طرفدار آن آشنا شوید !

شعار های فمینیستی در کلکسیون بهار و تابستان ۲۰۱۸ دیور

با بهترین های هفته مد میلان آشنا شوید !