کوبی برایانت ستاره افسانه ای NBA با دختر کوچکش در سانحه هوایی درگذشت
ورزش

کوبی برایانت ستاره افسانه ای NBA با دختر کوچکش در سانحه هوایی درگذشت 

مرگ کوبی برایانت و دخترش در سانحه هوایی ! ستاره سابق NBA ، کوبی برایانت ، که یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال در تمام دوران محسوب می شود ، روز یکشنبه در یک سقوط هلیکوپتر در نزدیکی لس آنجلس ، کالیفرنیا درگذشت.او 41 سال داشت.چندین رسانه خبر را تأیید کردند.

مرگ کوبی برایانت و دخترش در سانحه هوایی

به گزارش آسوشیتدپرس ، دختر 13 ساله برایان ، جیانا نیز در این سانحه جان باخته است.مقامات گفتند که هفت نفر دیگر نیز طی یک  در در این حادثه جان باختند.این تصادف حوالی ساعت 10 صبح یکشنبه در کالاباساس ، کالیفرنیا رخ داد.الکس ویلیانوا ، کلانتر اوس آنجلس ، در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: نه نفر در این بالگرد حضور داشتند اما هویت آن ها هنوز قابل تایید نسیت.در حال حاضر کاملاً نامناسب است که بتوانیم کسی را با نام  دقیق مشخص کنیم. » مقامات تأیید كردند كه در این سانحه هوایی هیچ بازمانده ای وجود نداشته است.

برایانت با ونسا لاین برایان ازدواج کرد. آنها چهار فرزند با هم داشتند.برایانت در کل بازیهای دو دهه خود در لس آنجلس لیکرز بازی کرد و پنج بار در فینال NBA پیروز شد.برایانت همچنین یک کاربر هلی کوپتر دیرینه بود ، که به طور مشهور از خانه خود در اورنج کانتی به بازی های لیکرز در مرکز استیپلز در لس آنجلس پرواز می کرد.

اسطوره ورزشی روز شنبه در  سطر خبرها بود زیرا لبران جیمز ، که برای لیکرز بازی می کند ، از برایانت به عنوان نفر سوم در لیست گلزنان توانست پیشی بگیرد.اکنون برایانانت چهارمین گلزن برتر NBA در تمام دوران است.

همچنین برایانت با فیلم کوتاه انیمیشن اش به نام بستکبال عزیز ، برنده جایزه اسکار بهترین فیلم کوتاه انیمیشن سال 2018 شد.ورزشکاران ، هنرمندان و دیگران به سرعت شوک خود را از خبر درگذشت برایانت در رسانه های اجتماعی ابراز داشتند .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *