Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

موزیک ویدیو جدید گروه MGMT با استفاده از  تکنیک انتقال استایل،هنر هوش مصنوعی ساخته شده است
فرهنگ و هنر, گالری, موسیقی, هوش مصنوعی

موزیک ویدیو جدید گروه MGMT با استفاده از تکنیک انتقال استایل،هنر هوش مصنوعی ساخته شده است 

هنر تغییر استایل تصویر توسط هوش مصنوعی !

موزیک ویدیو جدید گروه MGMT از تکنیکی در تولید استفاده می کند که شاید آنرا به وفور در اپلیکیشن PRISMA دیده باشید.تکنیک انتقال استایل (style transfer) تصویر برای اولین بار در سال 2017 در جامعه ی AI بوجود آمد. تکنیکی برای اضافه کردن تکسچر، یا تُن رنگی از عکسی به عکس دیگر بود، که بعد ها در نرم افزار هایی نظیر  Prisma و بعدا فیسبوک تبدیل به یک ابزار کاربردی برای استفاده کاربران در عکس ها و سلفی هایشان شد. اگر چه حالا بعد از استفاده بسیار از این تکنیک در سرتاسر جهان کمی از مد افتاده شده اما گروه راک MGMT در جدیدترین موزیک ویدیو خود با نام When You Die از این تکنیک استفاده کرده اند و اعتقاد دارند این تکنیک همچنان می تواند زیبا و جذاب باشد.

جدا از موزیک ویدیو جالب و جذاب موسیقی این گروه راک آمریکایی نیز بسیار زیبا است. این ترک از آلبوم جدید این گروه Little Dark Age می باشد که در اکتبر 2018 از رکورد لیبل کلمبیا منتشر شد.

قبل از تماشای موزیک ویدیو جدید گروه MGMT حتما یادتون باشه تا بهترین آلبوم های موسیقی ۲۰۱۷ به انتخاب مجله وارونه حتما مطالعه کنید

[aparat id=”jgKdS”]

ویدیو با بازی الکس کارپوفسکی (از Girls fame) در نقش یک شعبده باز شروع می شود و به نظر می رسد در نوعی از تکرار به سبک فیلم (Groundhog Day) گیر افتاده و در ادامه در سطحی ستاره ای شناور می شود. در این موزیک ویدیو اتفاقات زیادی می افتد،همه اینها با زیبایی شناسی انتقال سبک، بسیار زیبا و متناسب شده، و سطوح عمیق و توهم زایی  را ایجاد می کند که دائما در حال تغییر هستند. این تصاویر با کمک برخی از نرم افزارهای سفارشی از جمله “Glooby” تولید شده اند.

 

در ادامه بخوانید :

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!