موسیقی متن انیمه توکیو غول را گوش کنید

موسیقی متن انیمه توکیو غول شاهکار است !

اکثر اوقات زمانی که صحبت از موسیقی متن می شود ناخودآگاه ذهن ما سراغ موسیقی متن فیلم یا سریال می رود، چرا که این دو صنعت بیشتر از سایرین مورد توجه هستند.اما به غیر از فیلم و سریال محتواهای بصیری دیگری نیز، نظیر موسیقی بازی های کامپیوتری،تبلیغات، اپلیکیشن، انیمیشن و انیمه از موسیقی های متن فوق العاده ای برخوردار اند که بعد نیست هر از چندگاهی به عنوان دوستدار موسیقی به آنها توجهی نیز بکنیم!!!

موسیقی انیمه محبوب توکیو غول هم یکی از همین نمونه ها است. انیمه تاریک و جذابی که موفق شده در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین انیمه های جهان شود. همانطور که مطلع هستید تا کنون 3 فصل از این انیمه منتشر شده که فصل سوم خود به دو بخش فصل اول و دوم تقسیم شده و فصل اول آن با نام Tokyo Ghoul:re در 12 قسمت منتشر شد و ما آن را بصورت کامل در مجله وارونه بررسی کردیم.


همچنین بخوانید : برترین موسیقی های متن انیمیشن های استودیو جیبلی به انتخاب مجله وارونه


اگر شما با انیمه توکیو غول آشنایی ندارید می توانید از اینجا با این انیمه بیشتر آشنا شوید. نکته مهم در تولید فصل سوم انیمه توکیو غول تغییرات اساسی در تیم تولید توسط استودیو پیروت و پیروت پلاس بود ! آنها اوداهیرو واتانابه (Soul Buster, دستیار کارگردان در Super Lovers ۲ و Valkyrie Drive: Mermaid) را جایگزین شوهی موریتا، که کارگردانی دو فصل اول را بر عهده داشت کردند. آتسوکو ناکاجیما ((Ranma ½You’re Under ArrestHaven’t You Heard? I’m Sakamoto) نیز به عنوان طراح شخصیت جایگزین کازوهیرو میوا شد.چویهی میکاسانو هم به عنوان نویسنده دو فصل قبل در فصل سوم حضور دارد.


همچنین بخوانید : بهترین موسیقی های متن ۲۰۱۷ به انتخاب مجله وارونه


شخصی دیگری که در این پروژه از ابتدا بصورت ثابت حضور داشته، یوتاکا یامادا / Yutaka Yamada است. آهنگساز انیمه توکیو غول. موسیقی که او برای این 3 فصل نوشته یک شاهکار به تمام معنا است.! استفاده از پیانو به عنوان ساز اصلی برای خلق لحظات تاثیرگذار، تغییر تم موسیقی با توجه به بخش های مختلف و کاراکترهای مختلف، استفاده از ریتم ها و بیت های جذاب و … همه باعث شده تا موسیقی متن این انیمه نیز به اندازه انیمه جذاب و تاثیرگذار باشد.

موسیقی متن انیمه توکیو غول را گوش کنید
کاور آلبوم موسیقی متن انیمه توکیو غول

استودیو پیروت در تاریخ 25 مارس 2015 (بعد از پایان نمایش فصل دوم یا روت A) یک آلبوم شامل 49 ترک را با نام Tokyo Ghoul Original Soundtrackمنتشر کرد که این آلبوم حاوی موسیقی متن فصل اول و دوم انیمه توکیو غول می باشد. متاسفانه این آلبوم بر روی هیچ سرویس استریمینگ موسیقی آپلود نشده است ولی شما می توانید این آلبوم را بصورت میکس از طریق مجله وارونه گوش کنید!


همچنین بخوانید : بهترین انیمه های تابستان ۲۰۱۸ که باید آنها را تماشا کنید !


متاسفانه استودیو پیروت هنوز موسیقی متن فصل سوم انیمه توکیو غول را منتشر نکرده و به نظر می رسد موسیقی متن  Tokyo Ghoul:re  قرار است بعد از پایان فصل سوم منتشر شود. تا زمان انتشار موسیقی متن فصل سوم توکیو غول شما را دعوت می کنم تا به آهنگ Remembering یا We meet again گوش کنید. آهنگی که در لحظات پایانی قسمت دوم از فصل سوم پخش شد، زمانی که کانکی توکا را دوباره می بیند! 

آهنگسازی این اثر توسط : Yutaka Yamada
خواننده : Tate McRae