نقاشی های دیواری به سبک توپوگرافی اثر Klone

آثای متمایز از سایر نقاشی های دیواری !

این نقاشی های دیواری به سبک توپوگرافی بخشی از مجموعه نقاشی های در حال جریان با نام “توپوگرافی شخصی” اثر Klone هنرمند اوکراینی است. این هنرمند در سرتاسر جهان نقاشی می کشد و آثار او به سبک راه راه کاملا با سایر آثار متمایز است. نقاشی های او شامل افراد و موجودات می شوند که درواقع یک استعاره بصری برای نمایش تفاوت شخصیت و هویت های داخلی آنها است.

این نقاشی های دیواری به سبک توپوگرافی نمایش دهنده تفاوت شیوه ترسیم توپوگرافی یک انسان و سایر موجودات است.

Klone راجع به گرافیتی هایش می گوید: به دلیل ساده بودن آنها و عدم استفاده از رنگ های متفاوت این ایده را در یک رویکرد مستقیم فراهم می کند که شما می توانید به راحتی بر روی یک سطح کار کنید بدون اینکه باعث ناپدید شدن آن سطح شوید، بنابراین دیوار دیوار باقی می ماند و ساختمان هنوز ساختمان است!

آثاری که اینجا مشاهده میکنید متعلق به کارهای او در کشورهایی نظیر کانادا، نروژ، اوکراین، لهستان و آمریکا است.شما می توانید سایر آثار وی را در وب سایت او تماشا کنید.

نقاشی های دیواری به سبک توپوگرافینقاشی های دیواری به سبک توپوگرافینقاشی های دیواری به سبک توپوگرافینقاشی های دیواری به سبک توپوگرافینقاشی های دیواری به سبک توپوگرافینقاشی های دیواری به سبک توپوگرافینقاشی های دیواری به سبک توپوگرافی

 

در ادامه تماشا کنید : گرافیتی های حیوانات به سبک اوریگامی بر روی دیوار اثر Annatomix

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • خانه
  • عکس
  • نقاشی های دیواری به سبک توپوگرافی اثر Klone