پربازدیدترین ها
سینما و تلویزیون

نقد و بررسی قسمت دهم سریال مانکن : فاش شدن رازهای پنهان 

در قسمت دهم سریال مانکن به رازهای بزرگی پی می بریم. با ما در نقد و بررسی سریال مانکن همراه باشید.

بررسی قسمت های قبلی مانکن رو می تونید اینجا بخونید.

نقد و بررسی سریال مانکن

بعد از سکانس ابتدایی این قسمت و حرف کشیدن اخگر از دوست های آبتین سریال رازهای جدیدی رو برامون فاش می کنه.و می تونم به جرات بگم که این راز چیزی بود که شاید هیچ کس فکرش رو نمی کرد. بهنام نا پدری همتا با اخگر همدسته. تمام مدتی که همتا رو از خونه بیرون مینداخت, یا دنبال همتا می گشت فقط و فقط داشت به حرف های اخگر گوش میداد.
حالا این همکاری از کجا شروع شد و اصلا چرا اخگر می خواست وارد زندگی همتا بشه رازیه که سریال هنوز نمی خواد برامون فاش کنه.
راستش بعد از دیدن این قسمت این تئوری برام پر رنگ تر شد که شاید کتایون و اخگر هم با هم در ارتباط باشن. و این موضوع رو به خاطر وجه اشتراکشون مطرح کردم.

قسمت دهم سریال مانکن

در ادامه ی نقد و بررسی قسمت دهم سریال مانکن

کتایون می خواست دختری رو که سر راهه زندگیش و رسیدنش به کاوه است از مسیر برداره و اخگر کمکش می کنه. بعد از آشنایی با همتا علاوه بر سرگرم کردنش با بردنش به عنوان همراه به مهمونی ها همتا رو از زندگی کاوه دور نگه میداره.

و احتمالا در شب مهمونی خواجات قصد معامله کردن و حذف کردن همیشگی همتا از زندگی کاوه رو داشته که اون اتفاقات میوفته.
به هر حال میشه حدس های مختلفی زد چون تا به این جای کار هر بار که سریال پرده از رازی برداشت برای ما چیزی جز غافل گیری به همراه نداشت.و دوباره بر می گردیم به سلمان و فرخنده که بعد از صحبت کردن از عشق بی پایانشون به هم راجع به کاوه حرف میزنن و بالاخره تصمیم میگیرن که رعنا با کاوه در ارتباط باشه تا به حقایق بیشتری برسن و بفهمن چرا تا حالا کاوه از کتایون جدا نشده.
ژیلا رو داریم که به ملاقات اخگر میره و همون جور که حدس زده میشد از دیدارش با همتا حرف میزنه. و اخگری که دیگه ژیلا رو یه مهره ی سوخته میدونه و مطمئنا قراره اتفاقات بدی برای ژیلا بیوفته.
دوباره تو این قسمت وسط سریال موزیک ویدئو رو داریم، که خوب باز هم از امتیاز این قسمت کم  می کنه.

نقد قسمت دهم مانکن

در ادامه ی نقد و بررسی قسمت دهم سریال مانکن

بهنام، همتا رو با یه نقشه به خونه میکشه و ما می دونیم که در قسمت بعد شاهد مکالمه های اخگر و همتا هستیم.
و در نهایت دوست کتایون افسون، که پیشنهاد ده برابری نسبت به کتایون به کاوه داد تا اون رو مال خودش کنه. این که دوست کتایون با چه هدفی می خواد کاوه رو به دست بیاره ،این که واقعا رقابت با کتایون اونو مجاب به این کار می کنه، یا واقعا از طرف کتایون برای محک زدن کاوه فرستاده شده یا هر هدف دیگه ای، چیزیه که برامون هنوز مبهمه و هم چنان باید منتظر قسمت بعد باشیم تا پرده از این رازها برداشته شه.نکته ی مهمی که دوست دارم بهش اشاره کنم اینه که معمولا تو سریال هایی که با روال معمایی و رمز و راز پیش میرن و قراره از اتفاقاتی که میوفتن شگفت زدمون کنن با جزئیاتی مواجه میشم یا بهتره بگم کلیدهایی بهمون داده میشه تا بینندگان ریز بین تر سریال با استفاده از اون کلیدها بتونن قفل انتهایی رو باز کنن. در واقع توانایی حدس زدن  با استفاده از نشانه ها سریال رو جذاب تر می کنه و متاسفانه این موضوع چیزیه که در فیلم و سریال های ایرانی به تعداد انگشت شمار وجود داره.

قسمت دهم سریال مانکن

ما از اتفاقات شگفت زده میشیم و این پر از هیجانه، ولی اتفاقاتی که هیچ نشونی ازشون نبود و با کنار هم گذاشتن هیچ پازلی نمیشه بهش رسید.
همینطور که در این سریال هم هر اتفاقی زیر یه پرده ی سیاه میوفته و نویسنده هر وقت که دلش خواست اون پرده رو بر میداره و میگه این آدم پشت این پرده بوده و همه چیز رو می دونسته.میخوام بگم اتفاقات پیش بینی نشده عالیه ولی وقتی نشونه هایی ازش باشه و نویسنده اون ها رو طوری پنهان کنه که بیننده نبیندش و بعد از فاش شدن اون راز اون نشانه ها رو به یاد بیاره جذابیت بیشتری داره.
باید منتظر موند و دید این سریال چطور دوباره غافل گیرمون می کنه.

مطالب مرتبط

 
0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
مشترک شدن
اطلاع از
guest
4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد داخلی
مشاهده همه نظرات