در این قسمت از سریال مانکن به بسیاری از سوالاتمان پاسخ داده شد. با ما در نقد و بررسی قسمت نهم سریال مانکن همراه باشید.

بررسی قسمت های قبلی مانکن رو می تونید اینجا بخونید.

قسمت نهم سریال مانکن

این قسمت از سریال مانکن با صحنه ی بازجویی بهرام و کاوه و همتا از ژیلا شروع میشه. صحنه ای که باز هم بی نهایت برام مبهمه.چرا همتا باید با بهرام و کاوه ای که چهرشون رو پوشوندن بره پیش ژیلایی که همشون می دونن با اخگر همدست بوده.
به قول کاوه همتا خیلی ساده اس، ولی این نهایت بی فکر بودنه که همتا رو دوباره سمت دار و دسته ی اخگر بکشونن تا فقط ژیلا بخواد تایید کنه با اخگر همکاری میکرده.

نقد و بررسی سریال مانکن

در ادامه ی نقد و بررسی قسمت نهم سریال مانکن

چطور کاوه ای که شخصیتش رو برامون ساختن اجازه می ده همتا دوباره خودش رو به خطر بندازه.
اگر حتی فقط شک داشتن به این که ژیلا با اخگر همدسته، چرا همتایی که الان در حال فرار از دست اخگره، با پای خودش میره تو لونه زنبور و این جا جاییه که از آغاز سریال باز هم فقط تعجب می کنی از این سناریو های عجیب و غریب.اما بر خلاف سکانس ابتدایی این سریال، من این قسمت رو یکی از قوی ترین قسمت های سریال می دونم. چون چه موفق و چه نا موفق سعی شده بود با یکی از تکنیک های خوب فیلم سازی پیش بره و اون نشون دادن یک اتفاق از زوایای دید مختلفه.

جایی که میفهمیم کاوه از آسمون وارد قصه نشد تا همتا رو نجات بده، و اون هم در شب مهمونی خواجات حضور داشت و همونجا همتا رو میبینه و تعقیبش می کنه و در نهایت از دست آبتین نجاتش میده.

نقد و بررسی سریال

و اون اتفاق رو از دید وکیل کتایون هم میبینیم. کسی که حالا با دوست کتایون در ارتباطه و ما فقط در این حد متوجه میشیم که پشت پرده ی دنیای کاری کتایون هم اتفاقاتی در جریانه.
از دید رفیق های آبتین که اون شب همراه آبتین بودن هم وارد ماجرا میشیم.رفیق هایی که حالا گیر اخگر افتادن تا پازل مهمونی خواجات رو درست و دقیق برامون کنار هم بچینن.


بهترین فیلم های هیو جکمن Hugh Jackman که باید ببینید!


چیزی که این قسمت از اخگر دیدیم خشمی شدیده که به نظر با چیزی غیر از انتقام آروم نمیشه.
پس باید نگران کاوه ای بود که مسبب کشته شدن آبتینه. و اخگری رو میبینیم که تهدید کرده قاتل برادرش  رو خاکستر می کنه و حالا مطمئن شده که همه ی این اتفاقات به خاطر همتا رخ داده.

سریال مکانکن

در ادامه ی نقد و بررسی قسمت نهم سریال مانکن

کتایون در این قسمت هم همچنان نگرانه اتفاقیه که برای یکی از مدل هاش رخ داده و پر از اضطرابه برای کارش و درگیر شدن پلیس و احتمالا پی بردن کاوه به واقعیت های کاریش.
چیزی که در این قسمت حائز اهمیت بود اینه که ما با کنار گذاشتن قطعات پازل مهمونی حداقل به این نتیجه رسیدیم که برخورد کاوه و همتا اونقدر ها هم اتفاق فانتزی نبود، و این دو نفر از دو مسیر مختلف به همدیگه رسیدن.کاش این سریال برای تمام اتفاقاتی که برامون دور از ذهن و غیر واقعی جلوه کرده جواب های قانع کننده ای رو داشته باشه تا تصوراتمون رو راجع به خودش تغییر بده.
همچنان باید منتظر قسمت های بعدی سریال بمونیم تا ببینیم سریال چه جواب هایی برامون حاضر کرده.