هنگام انتخاب کابینت برای آشپزخانه باید چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

 نکاتی برای انتخاب کابینت آشپزخانه !آشپزخانه شیک ،غذاهای خوشمزه ; همه باعث به وجود آمدن فضایی صمیمی در منزل می شود.انتخاب کابینت مناسب تاثیر زیادی در زیبایی محیط آشپزخانه شما دارد.اما نکاتی وجود دارد که قبل از انتخاب کابینت باید با آن ها آشنا شوید تا انتخاب های صحیح تری برای داشتن یک آشپزخانه شیک داشته باشید.اما این نکات کدامند ؟

نکاتی برای انتخاب کابینت آشپزخانه

آشپزخانه ،مکانی است که ما در آن زمان زیادی صرف می کنیم .و یکی از عناصر زیبایی و دکوراسیون در خانه است.هر چقدر آشپزخانه شما شیک تر باشد شما احساس بهتری هنگام صرف زمان در آن خواهید داشت.انتخاب کابینت صحیح علاوه بر کاربردی بودن آن باید از نظر زیبایی نیز مورد تایید باشد.کابینت با فضای گسترده در آشپزخانه باید زیبا و کاربردی باشد.


همچنین بخوانید :


اگر پس از هر بار آشپزی کابینت های شما دارای لکه و کثیفی می گردد ، می توانیم بگوییم جنس کابینت های شما مرغوب نیست.و مرغوب بودن کابینت ها در آشپزخانه بسیار اهمیت دارد.اما هنگام انتخاب کابینت برای آشپزخانه باید چه نکاتی را رعایت کنیم ؟

-اولین چیزی که شما باید  هنگام ساخت کابینت آشپزخانه انجام دهید این است که تصمیم بگیرید جنس کابینت شما چه باشد ؟ماده MDF بالاترین کیفیت مواد است که می تواند در بدن کابینت ها و قطعات مختلف  کابینت استفاده شود

-قبل از ساخت کابینت لیست اشیایی که باید درون کابینت قرار گیرد را تهیه کنید و سپس با توجه به آن به ساخت اقدام کنید.

-ساخت کابینت برای آشپزخانه دارای هزینه بالایی است از این رو سعی کنید تصمیم هایی را اتخاذ کنید که پشیمان نشوید.

-به جای انتخاب کابینت های ارزان و بی کیفیت ،مقداری بودجه خود را بالا برده و کابینت های با کیفیت تری را انتخاب کنید.

-هنگام برنامه ریزی کابینت آشپزخانه، باید باز شدن درب یخچال را نیز در نظر بگیرید.در غیر این صورت، شما باید درب بازکن یخچال را تغییر دهید.

-سرعت بسته شدن درب ها و کشوها در کابینت آشپزخانه بسیار مهم است.شما می توانید لولاهایی با سیستم ترمز مناسب را انتخاب کنید.

-درب کابینت ها از لحاظ ظاهری بسیار اهمیت دارد.به همین دلیل، باید به وضوح خارجی کابینت توجه داشته باشید و با توجه به سلیقه خود آن را انتخاب کنید.

-کابینت آشپزخانه جدید به معنای نصب لوله کشی و برق جدید است.قبل از ساخت یک کابینت آشپزخانه، شما نیاز به نصب برق جدید و لوله کشی در آشپزخانه بر اساس پروژه کابینت دارید .حتما این نکته را فراموش نکنید.

-در آخر هنگام انتخاب رنگ کابینت ها بسیار دقت کنید.کابینت های به رنگ روشن بیشتر دچار لکه می شوند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب
 
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *