نگاهی به فیلم last christmas با بازی امیلیا کلارک
سینما و تلویزیون

نگاهی به فیلم last christmas با بازی امیلیا کلارک 

موزیک معروف جورج مایکل که یکی از معروف ترین و دوست داشتنی ترین موسیقی های مربوط به کریسمسه تبدیل به جدیدترین اثر کمپانی یونیورسال پیکچرز یعنی فیلم last christmas شده.

امیلیا کلارک که همه ی ما اون رو در سریال بازی تاج و تخت با نقش مادر اژدها شناختیم در این فیلم به عنوان یک دختر معمولی و کم شانس در فیلم last christmas ایفای نقش می کنه.

دختری که در یک مغازه ی فروش لوازم تعطیلات کار می کنه و درگیر روزمرگی های خودش شده و و اون قدر درگیر زندگی شده که زندگی کردن رو فراموش کرده.

اما این یه فیلم مربوط به کریسمسه و باید پر از امید باشه.  پس هنری گلدینک وارد مغازه میشه و در همون برخورد اول متوجه میشه که این دختر چه سد و دیوار بلندی بین خودش و احساس خوشحالی عمیق کشیده و سعی می کنه دختر رو از این وضعیت نجات بده.

در این فیلم علاوه بر امیلیا کلارک و هنری گلدینگ، میشل یئو، اما تامپسون، ربکا روت، لیدیا لئونارد، پتی لوپون و اینگرید اولیور هم حضور دارند.


در ادامه بخوانید »


تریلر این فیلم که بر اساس خبرها ۸ نوامبر امسال یعنی ۱۷ ابان ۱۳۹۸ منتشر میشه جزو پر بازدید ترین و محبوب ترین تریلر های منتشر شده ی این روزهاست.

هنوز اخبار دقیقی از این که موزیک جرج مایکل چطور قراره در این فیلم استفاده بشه (به عنوان موزیک متن یا تیتراژ) در دست نیست اما حدس و گمان بر اینه که این موزیک رو در جای جای این فیلم میشنویم.

در ادامه اولین تریلر رسمی فیلم last christmas رو تماشا کنید

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *