کیبورد مجازی سامسونگ: راه حلی برای مشکلی دیرینه

در این گزارش به کیبورد مجازی سامسونگ اشاره میکنیم. این مورد یکی از جدیدترین محصولات سامسونگ است. کیبورد مجازی سامسونگ راه حلی برای کسانی است که از تایپ کردن با صفحه ی کوچک بیزارند.مشکل گوشی های هوشمند ما این است که صفحه ی گوشی ها اینقدر کوچک است که نمی توان با آنها تایپ کرد.

اگر تا به  یک متن بلند یا یک ایمیل بلند را با پوشی تایپ کرده باشید میدانید که تایپ متون با یک گوشی هوشمند بسیار خسته کننده است. سامسونگ برای این مشکل راه حلی خوب ارائه میکند.

کیبورد مجازی سامسونگ چگونه کار میکند؟

مانند قسمت سلفی گوشی این برنامه هم از دوربین جلوی گوشی شما و «AL» استفاده می کند و به شما این امکان را می دهد تا بدون تماس با گوشی متن خود را تایپ کنید.

با این روش، دوربین جلوی گوشی شما حرکت دستان و انگشتان شما را دنبال می کند و تلاش می کند بر اساس مکان قرار گیری انگشتان شما متن تایپ شده تا تشخیص دهد.

کیبورد مجازی در اختیار همگان

بر اساس اظهارات سامسونگ ، کیبورد مجازی نوع سلفی از دوربین جلویی که برای گرفتن عکس های سلفی طراحی شده است استفاده میکند.

موتور مخصوصی در دوربین سلفی برای تعبیه شده است که حرکت انگشتان شما را آنالیز میکند و این حرکات را تبدیل به حروف تایپ شده و در نهایت متن تایپ شده میکند.این کیبورد مجازی نیازی به سخت افزار خاصی در گوشی ندارد و در گوشی های هوشمند، لپتاپ ها و تبلت ها قابلیت اجرا دارد.

این ایده از کجا آمده؟

این ایده بخشی از ایده های بخش «سی لب» بوده که توسط کارمندان خود شرکت سامسونگ طراحی شده است.