Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

هک گروه “سپر ایران ” با عنوان انتقام سخت قاسم سلیمانی 
تکنولوژی

هک گروه “سپر ایران ” با عنوان انتقام سخت قاسم سلیمانی  

انتقام سخت

 هک گروه “سپر ایران ” با عنوان انتقام سخت ! حدود 3 روز از شهادت سردار قاسم سلیمانی می گذرد.شهادت او دارای واکنش های زیادی در سرتاسر جهان بوده اند برخی از رهبرهای کشورها از این اقدام خوشحال و برخی دیگر اظهار تاسف کرده اند.اما همه منتظر حمله ایران به این ترور بوده اند .بسیاری از سران کشورمان گفته بودند : که انتقام ما سخت خواهد بود و بسیاری از کاربران آمریکایی در توییتر این جمله را به هشتگ “ایران عزیز ” مورد تمسخر قرار داده بودند.

هک گروه “سپر ایران “

اما گویی انتقام سخت در راه است.گروه هکر ایرانی به نام “سپر ایران ” در اقدامی به عنوان حمله سایبری ،وبسایت چند شرکت و موسسه تجاری در کشورهای مختلف جهان را هک کرده اند. و تصویری از قاسم سلیمانی را بر روی این وبسایت ها قرار داده اند.که در پس زمینه این تصویر یک موسیقی رپ فارسی پخش می شود که سبک وطن پرستی دارد.و با صدای هلی کوپتر و شلیک و مکالمه بی سیم آغاز می شود.

این گروه هکر که خود را “سپر ایران ” نامیده اند تا کنون یک بانک سیر الئونی و یک شرکت تایوانی و یک موسسه حقوق بشری هند را هک کرده اند.این گروه هکر این اقدام خود را به عنوان انتقام سخت قاسم سلیمانی نامیده اند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *

قالب وردپرس ساخته شده توسط Shufflehound. همه حقوق برای مجله وارونه محفوظ است، کپی بخش یا کل محتوا تنها با اجازه کتبی امکانپذیر است!