پاهای شما در مورد شخصیت شما چه می گویند ؟
روانشناسی, سبک زندگی

پاهای شما در مورد شخصیت شما چه می گویند ؟ 

آیا می دانستید که طول انگشتان پای شما رازهایی در مورد شخصیت شما را افشا می کند ؟در این مطلب به شما می گوییم انگشت های پای شما در مورد شخصیت شما چه می گویند؟

اگرچه باور این قضیه دشوار است، اما فرم پای شما می تواند در مورد  شخصیت شما مطالب زیادی را بازگو کند. آیا می دانید که می توانید شخصیت خود را با رفلکسولوژی (بازتاب شناسی) آشکار کنید؟ Imre Somogyi، رئیس انجمن Toes Association، توضیح می دهد که چگونه رفلکسولوژی می تواند باعث شخصیت شناسی هر فرد شود.

1-پاهایی به فرم یونانی

برای اینکه متوجه شوید فرم انگشتان شما یونانی است یا خیر ؟ باید به انگشت دوم پاهایتان نگاه کنید.همچنین این انگشت نیز انگشت اشاره پا نامیده می شود.اگر انگشت اشاره پا شما از انگشت شست شما بلندتر باشد پس فرم پاهای شما یونانی است.از سوی دیگر، انگشتان دیگر شما باید به نوبه خود کوتاهتر باشند.افرادی که دارای پاهای  به فرم یونانی هستند خلاق، ورزشی و بسیار جذاب هستند.در عین حال، این افراد در مورد ایده های جدید بسیار مشتاق هستند.و به اطرافیان خود انرژی مثبت می دهند.برخی حرکات  آن ها کاملا خودسرانه است. این باعث می شود که آنها بیشتر دچار استرس و در تصمیم های خود دچار اشتباه شوند.

2-پاهایی به فرم مربع

مهمترین ویژگی این پا ها این است که انگشتان شست ،اشاره و وسط یکسان هستند و 2 انگشت دیگر کوتاه تر اند. افراد با این انگشتان پا معمولا دارای شخصیت تحلیلی هستند.قبل از تصمیم گیری، آنها همه چیز را در نظر می گیرند و مزایا و معایب مشکل را محاسبه می کنند.آنها حرکات خودسرانه ندارند. با این حال، آنها  اجازه نمی دهند تا  دیگران بر آنها تاثیر بگذارند.زیرا تصميمات آنها مستحکم است.این  افراد معمولا عملی، قابل اعتماد و با اعتماد به نفس  هستند.بنابراین اگر شما یک دوست با فرم انگشتان مربع دارید ،می توانید همیشه به او اعتماد کنید.

3-پاهایی به فرم در اصطلاح ذرت

در این نوع پا ،انگشتان پا به ترتیب کوتاه می شوند.افراد دارای این نوع پا زندگی سالم و شخصی خود را پیش از همه چیز حفظ می کنند.آنها برخی اسرار دارند و تمایل دارند خودشان را از واقعیت دور کنند.در عین حال، آنها ممکن است تخیلی، سرکش و بدون فکر باشند، و این ویژگی ها در همه شرایط زندگی  آن ها تاثیر گذار است.

4-پاهایی به فرم گرد

اگر پاهای به فرم  گرد دارید، مراقب باشید. افراد دارای این نوع پا مودب و مهربان هستند و در عین حال می ترسند ایده های خود را بیان کنند.از سوی دیگر، افرادی که در گوشه های  پا دارای زاویه بیشتری هستند، می دانند که چگونه در صورت لزوم از خود دفاع کنند.

5-پاهای کشیده

انسان های که دارای انگشتان نازک و کشیده هستند بسیار قدر دان هستند.با توجه به رفلکسولوژی، آنها در معرض شرایطی مانند ترس، اضطراب و استرس هستند.

6-پاهای پهن

سرانجام افرادی که دارای پاهای پهن و کوتاه هستند، مردم دور از ماتریالیسم هستند.با توجه به رفلکسولوژی پا، افرادی که دارای پاهای بزرگ هستند ممکن است  دچار بیماری قلبی عروقی یا گردش خون شوند.

دست ها نیز مهم هستند.

شخصیت شناسی

بعد از پاها ،  دستان شما نیز چیزهایی درباره شخصیت شما را نشان می دهد.به عنوان مثال، طبق بررسی انجام شده در سال 2011، طول انگشت حلقه شما بستگی به مقدار هورمون های استروژن و هورمون تستوسترون شما در طول حاملگی دارد.علاوه بر این در اکثریت مردان انگشت حلقه از انگشت اشاره آن ها بلند تر است .این موضوع در زنان بر عکس است.به طور خلاصه، شما می توانید با نگاه کردن به انگشتان پا و دست افراد به بخشی از شخصیت آن ها پی ببرید .پا و دست های شما در مورد شما چه می گویند ؟

 

ممکن است به خواندن این مطالب نیز علاقه مند باشید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *